رفتن به مطلب

TITANX بالاخره وارد شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من قبلا گفته بودم، از اونجایی که به شدت از شرکتهای گارانتی کننده متنفرم و زورم میاد بهشون پول مفت بدم و بعدش اگر کارم گیر افتاد التماسشون کنم، سعی میکنم از جای مطمئن جنس بدون گارانتی بگیرم! آقای آشوری عزیز هم قیمتاش خیلی بصرفه تر هست برای کسی که میتونه یه مقداری ریسک کنه.

http://rayansaba.com/index.php?productID=7781

http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&product_id=380

آخر قیمت هستشا عجب  :-?  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :-?

لینک به دیدگاه

حق داره آقا.

منم بودم ناراحت میشدم. یه لحظه فکر کنیم ایشون داره سود کلا میبره اصن. اگه کارشون سادس، گمرک نمیدن و ... چرا مثل ایشون رو زیاد نمیبینیم؟ فکر میکنین...خدایی به دردسرش نمی ارزه که نمیرن دنبالش.

اونایی که میان میگن من بودم liquid ultra میاوردم 50 تومان میدادم، چطور وقتی تاپیک میزنن جمع شیم دسته جمعی بخریم عقب میکشن؟

من از اونا میپرسم اگه خودتون همچین توانایی داشتین واقعا تضمین میکنین که با قیمت خیلی پایین تر بدین؟ چرا؟

فرض بگیریم تایتان ایکس با دلـ×ـاری 3 تومان در میاد 3 ملیون. به یک شرط ... شما کارت رو از دست خود nVIDIA جلو در کارخونش تحویل بگیرید. کاری که آقای عاشوری کرده به اشتراک گذاری بازار امارات با بازار ما هست و با این کارش خلاء های بازار مارو پُر کرده. این کار خیلی مهمه.

ایشون میره مغازه طرف میگه فلا جنس رو داری؟ پس تهیه محصولات هم باز از دست دلال هست که میخواد تا میتونه از این هموطن ما سود ببره، دلش براش سوخته؟ اون دلاله هم جنسشو با گمرک یا مسائل دیگه تهیه کرده. مثل مشکلاتی که وارد کننده های ما و فروشندگان ما باهاش دست و پنجه نرم میکنن.

پس هر کاری سختی کار خودشو داره. هرچقدر بیایم حساب کنیم که چقدر میشه رقم مثلا همین تایتان اکس رو به 3 ملیون برسونیم میبینیم نمیشه. اصن گمرک نده، تلفن نکنه موجودی بپرسته پوله تلفن نده، پول سایت رانداختن نده تو سایتش قیمتارو به ما اعلام کنه، کلا اکیپ فرودگاه و بندرم پسر داییش باشن، تایتان ها هم تو دبی بقل دست فرودگاه تولید بشن کرایه حمل و نقلش از اون ور دنیا حساب نشه و ... باز خودشم سود نبره که دیگه از کجا نون بخوره؟ انصاف چیز خوبه خدایی.

بعدشم مگه چند تا تایتان ایکس فروخته خواهد شد که مثلا 100 تا بیاره رو هر کدوم 100 هزار تومان فقط برای خودش سود داشته باشه. بعد از چند سال که انبارش خال میشه و همه کارتا فروخته میشن میبینه 10 ملیون برای خودش مونده. خب پول کرایه و رفت آمدو اینارو بزار بانک که بعد از چند سال خیلی بیشتر از 10 ملیون سود برده.

این جمله رو از خود شخص آقای سعید حسینی شنیدم که با مشتری نما هایی که با جو آشنا نیستن وحضوری بهشون مراجعه میکنن و هنوز قیمت اعلام نکرده میخوان زیر قیمت بزنن (چونه زدن منظورم نیست، بی دلیل تو سر مال زدنه) در کمال خونسردی و محبت بر میگرده میگه :

« کت شلوار نیست دوست عزیز! تو این ولیعصر کلی بوتیک هست. کلا تعداد کت شلواری که فروشندش تو روز بفروشه دوتا بیشتر نمیشه. پس باید سود تُپُل ببره روی اون دوتا. اما ما با فروختن قطعات با سود کم اما با تعداد زیاد در روز که حساب میکنیم می بینیم آخر ساعت مفید سود کردیم.» خدایی منو شما شهرستانیم یه دورنمایی از فروشنده داریم، کرای این پاساژا مورو به تن آدم سیخ میکنه سال 89 بود گمونم بازار رضا شخصی گفت 9 ملیون کرایه میدم یا یه همچین رقمی.

حالا ضرر کارم حساب کنید چه جنس هایی که مجموعه لیون باید بفرستن گارانتی ... خدا سره شاهده مرصاد و مهران دو تا از پرسونل زبردست لیون هستن همش میرنو میان جنس دستشونه که یا باید تیپاکس بشه یا برای لیون فرستاده شده تا بره گارانتی یا از گارانتی داره میاد. پاسخ گویی ها بماند کرایه ها بماند، این جورمسائل واقعا از جون آدم مایه میبره. قدر این دوستان رو بدونید.

آقای عاشور هم باز به نوعی با این مسائل درگیرن. جنس تو بندر گیر میکنه، مشتری وسط کار سفارش کنسل میکنه، تازه گارانتی که مجانی جنس تعویض میکنه پشت صحنش کل خرج رو دست گیرنده و تحویل دهنده (شخص آقای عاشوری) میزاره.

به نظر شما یه همچین اشخاصی رو گنج نشستن؟ خیر. رو گنجه نشسته ها پشت مازراتین.

محفوظ باشید. @};-

درود

هر روز به این تاپیک سر میزنم و تا الان سکوت کردم امروز دیدم حرف های نگفته بنده رو شما نوشتید

بله سخت افزار کت و شلوار نیست که روش تپل سود کرد فقط هم در انحصار چند شرکته که تا بیاد اینجا کلی خرج داره و سود دو تا واسطه هم بیاد روش میشه دو برابر قیمت جهانی

جناب پوریا شعبانی هم همین صحبتا رو به میان آوردن و گفتن واردات تعرفه داره وقتی وارد شد باید بار چک بشه و بره تو انبار و این هم یه هزینه داره و .....

توزیع بار توی انبار یه هزینه جدا داره و سود وارد کننده هم روش و وقتی به فروشنده عمده میرسه یه سود دیگه روشه و تک فروش هم یه چیز میکشه روش و میشه قیمت یوزر

فقط ما خندیدیم و فکر کردیم آوردن کالا بچه بازیه! در صورت قانونی کار کردن هم باید کارت و امتیاز بازرگانی داشته باشید که اونم با سگ دو زدن و پول قابل حله

آقای آشوری رو نمیشناسم و توفیق زیارت نداشتم باهاشون

بهتر بود این تاپیک قفل میشد تا این اتفاق های دلچرکین کننده رخ نمیداد

لینک به دیدگاه

قبلن هم گفته بودم ایشون فوق العاده انسان قابل اعتماد، محترم و منصفی هستن، و وجود همچین افرادی تو این بازار بی ثبات از اتفاقات لازم و مهمه.

متاسفانه ما ایرانیا کلن قضاوت کردنو دوست داریم اونم فقط درباره ی دیگران، برامونم مهم نیست عواقبش و ضرری که میرسونیم.

باعث تاسفه هزار بار!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...