رفتن به مطلب

بوی شبیه بوی سوختگی

best2best
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقتتون بخیر 

راستش من خیلی از کامپیوترم استفاده میکنم تقریبا روزانه ۱۴ یا ۱۵ ساعت روشنه ، و یه مدته بعضی وقتا بوی سوختگی ازش میاد ، مشکل چی میتونه باشه ؟ 

لازمه که ببرمش درستش کنم یا ن ؟

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر 

راستش من خیلی از کامپیوترم استفاده میکنم تقریبا روزانه ۱۴ یا ۱۵ ساعت روشنه و روزی تقریبا سه بار خاموش و روشن میکنم ، جدیدا بعضی وقتا بوی سوختگی ازش میاد ، مشکل چی میتونه باشه ؟ 

آیا لازمه که حتما رسیدگی کنم بهش ؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام من ps4 رو تازه خریدم و پشتش یه بوی خاصی میده شبیه سوختن چوب من با دستگاه هم زیاد بازی نکردم ولی نمی‌دونم چرا بو میده 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، نیم گفته است:

سلام من ps4 رو تازه خریدم و پشتش یه بوی خاصی میده شبیه سوختن چوب من با دستگاه هم زیاد بازی نکردم ولی نمی‌دونم چرا بو میده 

سلام و درود دوست عزیز، منم به همین شکله از سال 2017 که خریدم تا امروز بوی سوختگی میده، فکر کنم از پلاستیک مرخزف سری اسلیم 2017 باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، نیم گفته است:

بخاطر استفاده از پلاستیکهای بی کیفیت بازیافتی هست

یک کیبورد رپو گرفتم همین مشکل رو داشت

حالم رو بد میکرد

انداختمش کنار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...