رفتن به مطلب

کدام 970 ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود 

بین 970 های موجود کدوم بهترین است ؟

هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی 

کسی از دوستان asus strix داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام

من970 GTX Asus Strixدارم سوالی هست در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام .. بی ادبی نباشه ها !

ولی امکان ارائه مطلبی در مورد تاریخچه و کیفیت شرکت ZOTAC هست ؟!

تاحالا از ZOTAC استفاده نکردم .. اسمش میاد احساس بدی بهم دست میده .. انگار یکی میپرسه گوشی چی بخرم یکی میگه ایفون .. یکی دیگه میگه GLX .. 

لینک به دیدگاه

سلام .. بی ادبی نباشه ها !

ولی امکان ارائه مطلبی در مورد تاریخچه و کیفیت شرکت ZOTAC هست ؟!

تاحالا از ZOTAC استفاده نکردم .. اسمش میاد احساس بدی بهم دست میده .. انگار یکی میپرسه گوشی چی بخرم یکی میگه ایفون .. یکی دیگه میگه GLX .. 

مجله ی بازی رایانه اخیرا مانور خاصی روی zotac 970داده

از اون موقع به بعد تبلیغ ZOTACشروع شد حالا بعضی ها مانور خاصی هم روی تاریخچه ی این کارت میدن!

یکی از کاربران سایت Tomshardwarاینطور دسته بندی کرده و مورد تایید قرار گرفته:

Gigabyte G1 - Best cooling

MSI Gaming - Balance

ASUS Strix - Lowest noise

بدترین برند هم EVGA هست صدای زیادی تولید میکنه و قیمت ارزونتر نسبت به بقیه داره

Strixرو خودم دارم 30درصد نسبت به بقیه کارت ها خنک تره و فن های هوشمند داره و اصلا صدای نویز نداره

مدل های گیمینگ هم اورکلاک شده هستند من همچین چیزی رو به کسی پیشنهاد نمیکنم

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

مجله ی بازی رایانه اخیرا مانور خاصی روی zotac 970داده

از اون موقع به بعد تبلیغ ZOTACشروع شد حالا بعضی ها مانور خاصی هم روی تاریخچه ی این کارت میدن!

یکی از کاربران سایت Tomshardwarاینطور دسته بندی کرده و مورد تایید قرار گرفته:

Gigabyte G1 - Best cooling

MSI Gaming - Balance

ASUS Strix - Lowest noise

بدترین برند هم EVGA هست صدای زیادی تولید میکنه و قیمت ارزونتر نسبت به بقیه داره

Strixرو خودم دارم 30درصد نسبت به بقیه کارت ها خنک تره و فن های هوشمند داره و اصلا صدای نویز نداره

مدل های گیمینگ هم اورکلاک شده هستند من همچین چیزی رو به کسی پیشنهاد نمیکنم

ممنونم 

من با یک مدلش خاصش کاری ندارم

مثلا تاحالا از ZOTAC استفاده نکردم و اطلاعاتی ندارم .. مثلا توی ذهنم اینه که قیمت پایین یه علتی داره دیگه ! ولی خیلی دوست دارم واقعیت رو بدونم در مورد عملکرد این شرکت 

Sapphire هم یکی از دوستام چند سال پیش خرید که خودم شخصا GPU رو تعمیر کردم ..

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من970 GTX Asus Strixدارم سوالی هست در خدمتم

چرا کسی زیاد استفاده نمیکنه ؟ اکثرا گیگابایت یا .. میخرند و زیاد ایسوس نمیگیرند چرا ؟

لینک به دیدگاه

چرا کسی زیاد استفاده نمیکنه ؟ اکثرا گیگابایت یا .. میخرند و زیاد ایسوس نمیگیرند چرا ؟

من خودم دنبال Strix  بودم .. ولی موقغ خرید هم پیدا نکردم .. هم توی بازار یکم قیمتش رو نسبت به برند ASUS میگیرن .. از طرفی هم .. گیگابایت هم جشنواره گذاشته بود .. هم کلی جا خونده بودم و تبلیغ هم کم نبود که مادربرد گیمینگ گیگا را با کارت گرافیک گیگا بخرید !

این عدله من !

لینک به دیدگاه

ایسوس با این قیمتی که میده بصرفه نیست.

البته حق دارن!

شرکت هایی مثل ایسوس .اپل سامسونگ در کنار سود, باید پول تبلیغاتی که میکنن رو در بیارند.

ویرایش شده توسط Intel Tec
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم دنبال Strix  بودم .. ولی موقغ خرید هم پیدا نکردم .. هم توی بازار یکم قیمتش رو نسبت به برند ASUS میگیرن .. از طرفی هم .. گیگابایت هم جشنواره گذاشته بود .. هم کلی جا خونده بودم و تبلیغ هم کم نبود که مادربرد گیمینگ گیگا را با کارت گرافیک گیگا بخرید !

این عدله من !

من هم strix دارم و هم گیگابایت میخوام ببینم هرکدوم بهتر باشه رو استفاده کنم 

لینک به دیدگاه

من هم strix دارم و هم گیگابایت میخوام ببینم هرکدوم بهتر باشه رو استفاده کنم 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34522&hl=

اقا رضا قبلا زحمت کشیدن این مقاله رو درباره مقایسه این کارت ها تهیه کردن. یه نگاه بکن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

دوستان جواب درست رو دادن

من خودم سفارشی درخواست Asus Strixکردم 3 ماه پیش 1600گرفتم,کمی طول کشید اون آقا این گرافیک رو پیدا کنه اما برند مزخرف EVGAتو بازار ریخته

سال دیگه انشاءالله از سری تایتان بر میدارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان جواب درست رو دادن

من خودم سفارشی درخواست Asus Strixکردم 3 ماه پیش 1600گرفتم,کمی طول کشید اون آقا این گرافیک رو پیدا کنه اما برند مزخرف EVGAتو بازار ریخته

سال دیگه انشاءالله از سری تایتان بر میدارم

من ایسوس Strix دو عدد دارم هم 970 و هم 960 گیگابایت هم یک 970 دارم 

با این مقاله به احتمال زیاد گیگابایت رو استفاده میکنم شایدم دو عدد 970 ایسوس رو sli کردم

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

دیگه یک یا دوفریم چیه که بخاطرش تاپیک زدین!!

دنبال کارتی باش که خنک تر و گارانتی بهتری داشته باشه

وگرنه برند مهم نیست

یا علی @};-

لینک به دیدگاه

ممنونم 

من با یک مدلش خاصش کاری ندارم

مثلا تاحالا از ZOTAC استفاده نکردم و اطلاعاتی ندارم .. مثلا توی ذهنم اینه که قیمت پایین یه علتی داره دیگه ! ولی خیلی دوست دارم واقعیت رو بدونم در مورد عملکرد این شرکت 

Sapphire هم یکی از دوستام چند سال پیش خرید که خودم شخصا GPU رو تعمیر کردم ..

اینکه چرا ZOTACارزونتره نمیدونم اما هیچکجا دنیا الا ایران خودمون این کارت گرافیک رو پیشنهاد نمیدن

از Tomshardwarمعتبر وجود داره؟

اصلا تو پیشنهاد کاربرا ZOTACنیست

من موقعی که می خواستم این گرافیک رو انتخاب کنم با 2نفر که فقط کارشون خرید و فروش لپ تاپه صحبت کردم اولا هیچکدوم پیشنهادشون 970 نبود و صرفا980رو خیلی بیشتر قبول داشتند اما بخاطر هزینه ی بالاش صرف نظر کردم چون همین 970هزینه ی یک Ps4هست

در مورد برند ها همشون Asus Strixرو پیشنهاد میدادند که گرونتر هم بود و بسختی پیدا میشد,بعد از اینکه تست این گرافیک رو توی یوتیوب روی بازی های مختلف دیدم پافشاری کردم که حتما از همین برند باشه و تاحلا توی هیچ بازی ای مشکلی نداشتم

فقط سیستم عامل حتما باید 8باشه روی 7تو بعضی بازی ها مثلRyseفریم زیر 30میاد!اما روی 8فریم بازی روی42هست بازی هایی مثلBF4-Crysis 3-Thief-Evil within-shadow Mordorدر حالت Ultraروی 60فریم قفل است

اما قطعا تو بازی Witcher 3بر رویUltraفریم بین35تا45خواهد بود و به 60نمیرسه که فکر نمیکنم خیلی مهم باشه چون خود کنسولها گرافیکشون در حد highوVery Hightهست و فریمشون بر روی30قرار داره

همین که بتونیم با فریم40وUltraبازی کنیم باید خدا رو شکر کرد همینجوریشم از کنسولها خیلی جلوتر هستیم

لینک به دیدگاه

اینکه چرا ZOTACارزونتره نمیدونم اما هیچکجا دنیا الا ایران خودمون این کارت گرافیک رو پیشنهاد نمیدن

از Tomshardwarمعتبر وجود داره؟

اصلا تو پیشنهاد کاربرا ZOTACنیست

من موقعی که می خواستم این گرافیک رو انتخاب کنم با 2نفر که فقط کارشون خرید و فروش لپ تاپه صحبت کردم اولا هیچکدوم پیشنهادشون 970 نبود و صرفا980رو خیلی بیشتر قبول داشتند اما بخاطر هزینه ی بالاش صرف نظر کردم چون همین 970هزینه ی یک Ps4هست

در مورد برند ها همشون Asus Strixرو پیشنهاد میدادند که گرونتر هم بود و بسختی پیدا میشد,بعد از اینکه تست این گرافیک رو توی یوتیوب روی بازی های مختلف دیدم پافشاری کردم که حتما از همین برند باشه و تاحلا توی هیچ بازی ای مشکلی نداشتم

فقط سیستم عامل حتما باید 8باشه روی 7تو بعضی بازی ها مثلRyseفریم زیر 30میاد!اما روی 8فریم بازی روی42هست بازی هایی مثلBF4-Crysis 3-Thief-Evil within-shadow Mordorدر حالت Ultraروی 60فریم قفل است

اما قطعا تو بازی Witcher 3بر رویUltraفریم بین35تا45خواهد بود و به 60نمیرسه که فکر نمیکنم خیلی مهم باشه چون خود کنسولها گرافیکشون در حد highوVery Hightهست و فریمشون بر روی30قرار داره

همین که بتونیم با فریم40وUltraبازی کنیم باید خدا رو شکر کرد همینجوریشم از کنسولها خیلی جلوتر هستیم

ممنونم دوست عزیز..

من خودم حس خوبی به اسم زوتاک (زوتک) ندارم !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...