رفتن به مطلب

AMD VS NVIDIA

اشتراک گذاری

AMD . NVIDIA  

139 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام ارزش خرید دارد با توجه به ویندوز 10 و دایرکت ایکس 12

• NVIDIA GEFORCE GTX 970
    • َAMD RADEON R9 290

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان و مهندسین محترم سایت .لیون کامپیوتر.

////این روزا مدل های زیادی از این دو شرکت ساخته می شود با برند های مختلف . اما کدوم آینده نگر تر هستند کدام رو پیشنهاد می کنید؟ ////

AMD RADEON R9 290 vs  NVIDIA GEFORCE GTX 970

? .  با توجه به گیم های جدید ! ویندوز10. نسخه دایرکت ایکس  12 شما کدام یک از این کارت ها رو پیشنهاد می کنین و چرا .?

جنگ و کل ممنوع . @};- 

post-16926-0-94419700-1429987597_thumb.jpg

post-16926-0-42405500-1429987602_thumb.jpg

post-16926-0-66062200-1429987858_thumb.jpg

post-16926-0-08588800-1429987868_thumb.jpg

post-16926-0-07184800-1429987874_thumb.jpeg

post-16926-0-67347100-1429987925_thumb.jpg

post-16926-0-08357100-1429988036_thumb.jpg

post-16926-0-80522300-1429988390_thumb.jpg

post-16926-0-23523900-1429988827_thumb.jpg

post-16926-0-65339700-1429988833_thumb.jpg

ویرایش شده توسط safa23shahin
لینک به دیدگاه

سلام

خواهشن از دست تاپیک ها نزنید که الان بین تمام کاریرا سایت درگیری پیش میاد قبلا نمونه زیاد داشته

منظورم داستان DX 12 هست

دوست عزیز هر دو خوب هستن و از لحاظ کارایی تقریبا برابر هستن 

هر کروم هم مزایا و معایب خودشون رو دارن

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

پرجم amd بالاست 

این نظر شخصی و جبه گیری نیست منم درگیری دوست ندارم ولی یکم 

بحث بین amd و nvidia لازمه 

ویرایش شده توسط hk1377
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تکنولوژی 970 بروزتره و بهتر و واسه مقایسه با 290 مناسب نیست

باید منتظر سری 3xx بود بعد با اونا قیاس کرد

لینک به دیدگاه

چیه؟

تاپیک کل کل AMD و Nvidia هستش این؟؟؟

فکر کنم !!!

استارتر گرامی حداقل 290x رو میگذاشتید !!!

لینک به دیدگاه

فکر کنم !!!

استارتر گرامی حداقل 290x رو میگذاشتید !!!

من دو کارت ک قیمتش زیاد سنگین نباشن رو انتخاب کردم  @};-

لینک به دیدگاه

سلام

خواهشن از دست تاپیک ها نزنید که الان بین تمام کاریرا سایت درگیری پیش میاد قبلا نمونه زیاد داشته

منظورم داستان DX 12 هست

دوست عزیز هر دو خوب هستن و از لحاظ کارایی تقریبا برابر هستن 

هر کروم هم مزایا و معایب خودشون رو دارن

دوست عزیز ایشالاه ک نمیشه . رینگ بوکس راه ننداختم :laughing: می خوام هر کس نظر حرفه ای خودشو بده . و خیلی ها در باره کارت ها بیشتر اطلاعات کسب کنند.

لینک به دیدگاه

کلا خنک بودن کارت-کم مصرف بودن کارت - قیمت کارت -پرفورمنس کارت حتی شکل کارت و سازگاریش با بازیهایه روز- و سر و صدایه کارت تو حالت فول لود و قابلیت اورکلاک  -الیاژ به کار رفته و در ایران گارانتی هم مهم هست-   هرکدوم از از دوتا کارت که این خصوصیاتو بیشتر داشته باشن   بهتره - 

لینک به دیدگاه

از لحاظ جدیدتر بودن،خنکتر و کم مصرف بودن ۹۷۰

از لحاظ قیمت،رم ۴ گیگ،عملکرد بهتر در dx12(البته فعلا بنچمارکها معتبر نیستن) ۲۹۰

لینک به دیدگاه

کلا خنک بودن کارت-کم مصرف بودن کارت - قیمت کارت -پرفورمنس کارت حتی شکل کارت و سازگاریش با بازیهایه روز- و سر و صدایه کارت تو حالت فول لود و قابلیت اورکلاک  -الیاژ به کار رفته و در ایران گارانتی هم مهم هست-   هرکدوم از از دوتا کارت که این خصوصیاتو بیشتر داشته باشن   بهتره - 

مرسی عزیز دقیقا . ولی دما توی FPS هم تأثیر داره ؟

لینک به دیدگاه

از لحاظ جدیدتر بودن،خنکتر و کم مصرف بودن ۹۷۰

از لحاظ قیمت،رم ۴ گیگ،عملکرد بهتر در dx12(البته فعلا بنچمارکها معتبر نیستن) ۲۹۰

(البته فعلا بنچمارکها معتبر نیستن) ۲۹۰ ؟ چرا این کارت مشکلی داره یا از طرف کمپانی این کار انجام شده ؟

لینک به دیدگاه

داداش بستگی به مدلی که انتخای میکنید هم داره مثلا تریکس سافایر دماش اطراف65 در حالی که رفرنس 95 شما باید دو مدلی که در نظر دارید لینک بدید تا برسی کنیم 

لینک به دیدگاه

پرجم amd بالاست 

این نظر شخصی و جبه گیری نیست منم درگیری دوست ندارم ولی یکم 

بحث بین amd و nvidia لازمه 

دقیقا . اینجا دوستانی هستند ک حرفه ای باشند . و حرفهای خاص در باره این دو کارت عالی و خوش قیمت داشته باشند

لینک به دیدگاه

دقیقا . اینجا دوستانی هستند ک حرفه ای باشند . و حرفهای خاص در باره این دو کارت عالی و خوش قیمت داشته باشند

داداش منظورم اینه که amd دوست دارم منظورم این نبود که کدام بهتره شما همونطور که گفتم دو کارت از این دو برند را انتخاب کنید چون شما وقتی میگید 970 و 290 انواع با قیمت های متفاوتی داره و کارایشون  تو بازی هم فرق میکنه 

لینک به دیدگاه

عزیز منظورتون از زدن این تایپیک چیه دقیقا میخواین به چه نتیجه ای برسین؟

مصرف کارت (وات)

حرارت کارت 

قدرت کارت میزان خنک کنندگی 

میزان اورکلاکینگ 

به نظر من اصلا نباید مقایسه کرد این دو کارت رو 

عزیز منظوره خاصی ندارم ولی جواب این تایپیک شما خودتون بهتر میدونید

لینک به دیدگاه

کدام ارزش خرید داره

داداش منظورم اینه که amd دوست دارم منظورم این نبود که کدام بهتره شما همونطور که گفتم دو کارت از این دو برند را انتخاب کنید چون شما وقتی میگید 970 و 290 انواع با قیمت های متفاوتی داره و کارایشون  تو بازی هم فرق میکنه

شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
لینک به دیدگاه

عزیز منظورتون از زدن این تایپیک چیه دقیقا میخواین به چه نتیجه ای برسین؟

مصرف کارت (وات)

حرارت کارت 

قدرت کارت میزان خنک کنندگی 

میزان اورکلاکینگ 

به نظر من اصلا نباید مقایسه کرد این دو کارت رو 

عزیز منظوره خاصی ندارم ولی جواب این تایپیک شما خودتون بهتر میدونید

سلام . بیشتر اشنا شدن با این دو کارت . و ایا از هم سر تر هستند یا خیر ؟ با دایرکت ایکس ۱۲ و ویندوز ۱۰ کدام نتیجه بهتر تو بچرمارک دادن . البته دوستمون اشاره کرده ۲۹۰ بنچماکش معتبر نیست !
لینک به دیدگاه

درود بر شما

بنده GTX970 دارم خدای راضیم چون هم خنکه هم مشکل درایور نداره و هم DX12 رو پشتیبانی میکنه و بی شک از R9290X هم قوی تره اما اگه قصد خرید AMD/ATI داری سر R9 390 بگیر

لینک به دیدگاه

درود بر شما

بنده GTX970 دارم خدای راضیم چون هم خنکه هم مشکل درایور نداره و هم DX12 رو پشتیبانی میکنه و بی شک از R9290X هم قوی تره اما اگه قصد خرید AMD/ATI داری سر R9 390 بگیر

درود دوست گرامی .من ۷۷۰ دارم و راضیم . ولی این دو کارت . چون ۴ گیگ هستند من فکر کنم با dx۱۲ قدرت داشته باشند ک نیاز ب سری جدیدا نباشه.!؟
لینک به دیدگاه

درود . ببین داداش من خودم 290 غیر رفرنس دارم این کارتی که دارم تقریبا از لحاظ قدرت با 970 برابری و گاهی حدود چند فریم بیشتر میده 290 4 گیگ رم داره ولی 970 3.5 رم داره گرما و مصرف 290 از 970 بیشتره اصلا دوربر 290 رفرنس نرو ولی میتونی با خیال راحت 970 رفرنس استفاده کنی . و همچنین تکلونوژی 970 یه ذره بهتر از 290 هست. پیشنهاد من 970 هست. یه مساله مهم بحث قیمت هست فکر کنم 970 قیمتش بیشتر از 290 باشه.ولی اگه 290 میخوای بخری مدل غیر رفرنسشو بخر. هر دو کارت خوبی هستند.

لینک به دیدگاه

درود . ببین داداش من خودم 290 غیر رفرنس دارم این کارتی که دارم تقریبا از لحاظ قدرت با 970 برابری و گاهی حدود چند فریم بیشتر میده 290 4 گیگ رم داره ولی 970 3.5 رم داره گرما و مصرف 290 از 970 بیشتره اصلا دوربر 290 رفرنس نرو ولی میتونی با خیال راحت 970 رفرنس استفاده کنی . و همچنین تکلونوژی 970 یه ذره بهتر از 290 هست. پیشنهاد من 970 هست. یه مساله مهم بحث قیمت هست فکر کنم 970 قیمتش بیشتر از 290 باشه.ولی اگه 290 میخوای بخری مدل غیر رفرنسشو بخر. هر دو کارت خوبی هستند.

درود مرسی از شما داداش گلم .به نظر شما عملدکردش با دایرکت ایکس ۱۲ ۹۷۰ بهتر هست یا ۲۹۰؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست بزرگوارم هر دوی کارتها ( هم 970 و هم 290 ) در یک رده قدرتی قرار دارند و هیچ کدوم برتری فاحشی

نسبت به اون یکی نداره از لحاظ قدرت حالا تو یه بازی دو سه فریم 970 میوفته جلو و در بازی دیگه ای 290 دو سه فریم

میوفته جلو/ شما هم باید با توجه به راهنماییها و معیارهایی خوبی که دوستان گفتند یکیشونو انتخاب کنید چون هر دو قدرتمند هستند .

حالا چون 970 کمی جوونتر هست و به روزتر من 970 رو پیشنهاد میکنم یا اینکه همون 290 رو انتخاب کنید و

تجربه داشتن یه کارت قدرتمند هم ازیه شرکت دیگه رو هم داشته باشید البته اینو بخاطر این گفتم که کارت قبلیتون nvidia بودو شاید بخواین 

یه گرافیکی هم از amd داشته باشین 

لینک به دیدگاه

سلام

دوست بزرگوارم هر دوی کارتها ( هم 970 و هم 290 ) در یک رده قدرتی قرار دارند و هیچ کدوم برتری فاحشی

نسبت به اون یکی نداره از لحاظ قدرت حالا تو یه بازی دو سه فریم 970 میوفته جلو و در بازی دیگه ای 290 دو سه فریم

میوفته جلو/ شما هم باید با توجه به راهنماییها و معیارهایی خوبی که دوستان گفتند یکیشونو انتخاب کنید چون هر دو قدرتمند هستند .

حالا چون 970 کمی جوونتر هست و به روزتر من 970 رو پیشنهاد میکنم یا اینکه همون 290 رو انتخاب کنید و

تجربه داشتن یه کارت قدرتمند هم ازیه شرکت دیگه رو هم داشته باشید البته اینو بخاطر این گفتم که کارت قبلیتون nvidia بودو شاید بخواین 

یه گرافیکی هم از amd داشته باشین 

مرسی از راهنماییتون . توی نظر سنجی ۹۷۰ تاالان امتیاز بهتری داشته . چرا این دو کارت ک در ی رده هستند اینقدر تفاوت رای دارنن!؟ عه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...