رفتن به مطلب

کمک هارد نو خریدم ولی کارکردست!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گل لیون کامپیوتر بنده دیشب یه هارد سیگیت 500 نو خریدم که کلا تو پلاستیک تیره رنگ پلمپ بود و از فروشنده فاکتورم گرفتم ولی وقتی هارد نصب کردم و پارتیشن بندی و ویندوز هم روش نصب کردم با کمال تعجب وقتی نرم افزار hd tune رو نصب کردم دیدم هارد تقریبا 1300 روز کارکرده یعنی تقریبا 4 سال اونم به طور 24 ساعت!!!!!!!! و میزان سلامتیشم روی warning هست تازه سرعتشم خیلی کمه نسبت به هاردی که از قبل دارم که اونم همین سیگیت 500 هست حالا با توجه به این مشکل ابا میشه هاردو به فروشنده پس داد یا شکایت کرد ممنون اگه سریع جواب بدید. :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

بله قاعدتا باید قبول کنه چون قطعاتی که تست نشدن  عرفشه 24 ساعت مهلت تست داره

شما حتما ببر بهش بده 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گل لیون کامپیوتر بنده دیشب یه هارد سیگیت 500 نو خریدم که کلا تو پلاستیک تیره رنگ پلمپ بود و از فروشنده فاکتورم گرفتم ولی وقتی هارد نصب کردم و پارتیشن بندی و ویندوز هم روش نصب کردم با کمال تعجب وقتی نرم افزار hd tune رو نصب کردم دیدم هارد تقریبا 1300 روز کارکرده یعنی تقریبا 4 سال اونم به طور 24 ساعت!!!!!!!! و میزان سلامتیشم روی warning هست تازه سرعتشم خیلی کمه نسبت به هاردی که از قبل دارم که اونم همین سیگیت 500 هست حالا با توجه به این مشکل ابا میشه هاردو به فروشنده پس داد یا شکایت کرد ممنون اگه سریع جواب بدید. :(

سلام

من فکر میکنم باگ برنامه نرم افزاری باشه.اگه متوسط روزی 6ساعت هارد کارکرد داشته باشه (بیشترش منطقی نیست) میشه 16 سال که اصلا با عقل جور درنمیاد

لینک به دیدگاه

من هم یک هارد 500 وسترن بلک اکبند گرفتم با گارانتی الماس بود فکر کنم hd tune هارد3200 ساعت کار کرده بود به فروشنده گفتم اصلا نمیدونست این نرم افزار چی هست توضیح که دادیم قانع شد و پس گرفت !!

اگرهارد اکبند بوده فروشنده بی تقصیر هست اگر هم پس نگیره کاری نمیشه کرد ببر شعبه گارانتی کننده هارد اول با زبون خوش نشد تهدید کن جواب میده چون خیلی اینجوری سر ملت کلاه میزارن 1 دونه گردن بگیرن گند بقیه در نیاد بهتره واسشون

لینک به دیدگاه

متاسفانه هارد گارانتی نداره که ببرم اونجا بازم اگه کارکردش کم بود و سرعتش مشکلی نداشت بحثی توش نبود بیخیال میشدم ولی 1300 روز خیلی هست خودم از فروم همسایه یه هارد 2 ترا نو بدون گارانتی گرفتم که کارکردشو زده بود 5 ساعت که اونم به خاطر این بود که طرف واسم دیتا ریخته بود اتفاقا نرم افزار hd tune خیلی درست عمل میکنه

ویرایش شده توسط andromedagalaxy
لینک به دیدگاه

سلام

من فکر میکنم باگ برنامه نرم افزاری باشه.اگه متوسط روزی 6ساعت هارد کارکرد داشته باشه (بیشترش منطقی نیست) میشه 16 سال که اصلا با عقل جور درنمیاد

رفیق این دوربینای dvr که همه جا الان وجود داره 24 ساعت در حال ضبط رو هارد هست

لینک به دیدگاه

یعنی رفرش بوده؟

اونم با گارانتی اصلی؟الان هارد های هیتاچی رفرش تودبازار هست...ولی ببری پیش شرکت گارانتی باید بدوبی..برو پیش خود یارو بزن زیر گوشش

لینک به دیدگاه

من هم یک هارد 500 وسترن بلک اکبند گرفتم با گارانتی الماس بود فکر کنم hd tune هارد3200 ساعت کار کرده بود به فروشنده گفتم اصلا نمیدونست این نرم افزار چی هست توضیح که دادیم قانع شد و پس گرفت !!

اگرهارد اکبند بوده فروشنده بی تقصیر هست اگر هم پس نگیره کاری نمیشه کرد ببر شعبه گارانتی کننده هارد اول با زبون خوش نشد تهدید کن جواب میده چون خیلی اینجوری سر ملت کلاه میزارن 1 دونه گردن بگیرن گند بقیه در نیاد بهتره واسشون

بازم شما هاردت کم کار بوده 3200 ساعت میشه 134 روز ماله بنده 1300 روزه یعنی 31000 ساعت کارکرد!!!!!

لینک به دیدگاه

یعنی رفرش بوده؟

اونم با گارانتی اصلی؟الان هارد های هیتاچی رفرش تودبازار هست...ولی ببری پیش شرکت گارانتی باید بدوبی..برو پیش خود یارو بزن زیر گوشش

گارانتی نداره رفیق ولی کلا تو یه پلاستیک تیره پلمپش کرده بودن!!

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان بردم پیش فروشنده قبول کرد و سریع پس گرفت و پولو پرداخت کرد!!

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان بردم پیش فروشنده قبول کرد و سریع پس گرفت و پولو پرداخت کرد!!

با سلام

خود فروشنده میدونسته چی فروخته که سریع پس گرفته

واقعا که!

نمیدونم این پولا چه جوری از گلوشون پایین میره

لینک به دیدگاه

با سلام

خود فروشنده میدونسته چی فروخته که سریع پس گرفته

واقعا که!

نمیدونم این پولا چه جوری از گلوشون پایین میره

با نوشابه و به کمک قدرت جاذبه زمین میره  پایین :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط عبد فرار
لینک به دیدگاه

با نوشابه و به کمک قدرت جاذبه زمین میره  پایین :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

فرار؟؟؟؟ :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: عه :mad:

لینک به دیدگاه

چیزی که توی ایران زیاده فروشنده حرومزاده است

لینک به دیدگاه

سر منم خیلی کلاه گذاشتن.خدا از سرشون نگذره :mad:

لینک به دیدگاه

برادر شما بازم تشریف میاری اینطرفا :-?

لینک به دیدگاه

فرار؟؟؟؟ :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: عه :mad:

برادر شما بازم تشریف میاری اینطرفا :-?

چی شده حمیدددددددددد عه عه عههههه :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

نه من قم دیگه نمیام واست میفرستم فقط :D

لینک به دیدگاه

چی شده حمیدددددددددد عه عه عههههه :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

نه من قم دیگه نمیام واست میفرستم فقط :D

هستیم در خدمت.تشریف بیارید :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من هارد بخش مهمی است -با گارانتی معتبر و از جای مطمئن خرید کن

لینک به دیدگاه

اره واقعا تجربه خرید اینجوری رو نداشتیم که تجربه کردیم امیدوارم این تاپیک بدرد بقیه دوستان هم خورده باشه که هنگام خرید هر چیزی دقت کنند و بدونن پلمپ تو ایران واقعا بی معناست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...