رفتن به مطلب

ویروس یا گروگانگیر؟

tabitha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، اگه سخت افزارخوبی دارید از کسپرسکی استفاده کنید که دیتابیس قویتری نسبت به سایرانتی ویروسها داره.همیشه سعی کنید بلافاصله بعداز اینستال ویندوز انتی ویروس خوب نصب کنیدتا گارد امنیتی سیستم شماباشه. ازمراجعه به وب سایتهای الوده جدابپرهیزید.ترجیحا ازمرورگری استفاده کنید که سکیوریتی قویتری نسبت به Browserهای دیگه داره.

درپایان بیاد داشته باشید" پیشگیری بهترازدرمان است".

نسبت به bitdefender بهتره؟

راستی لایسنس کاسپرسکی از کجا می شه خرید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در یک کلام به دوستانی که میپرسن چی نصب کنم و چجوری باید باشه، میگم که هیچوقت به یک انتی ویروس یا فایروال اطمینان نکنید، سعی کنید برنامه های متفاوت رو تست کنید...

برای دوستانی که اینقدر با اطمینان از امنیت برنامه ای هم صحبت میکنن، میگم که اگه مایل هستن، من میتونم فایلهای اجرایی این ransomware رو در اختیارشون قرار بدم تا برنامه های مورد نظرشون رو تست کنن، البته این فایلها نسخه اصلی ransomware نیستن وبه راحتی توسط اکثر انتی ویروس های معتبر مورد شناسایی قرار میگیرن، ولی خوب شناسایی و نابود کردن کامل این مالویر از عهده هیچ برنامه جز emsisoft Anti-Malware ساخته نیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسبت به bitdefender بهتره؟

راستی لایسنس کاسپرسکی از کجا می شه خرید؟

بله دیتابیس قویتری نسبت به بیت دفندر داره واین مورد توسط لابراتوارمعتبرAV-C اثبات شده. لاینسس هرانتی ویروسی رو میتونید از نمایندگی رسمی که درایران هست تهیه بفرمایید.

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد نود 32 در آپدیت های جدیدش این Malware رو شناسائی میکنه

چون وقتی سیستم رو اسکن میکنه خیلی از Malware ها رو شناسائی و از بین میبره ...

لینک به دیدگاه

بله عزیز این در مواردی صادق هستش که طرف شما ویروس باشه و در حقیقت فعالیت مخرب در سیستم شما بخواد انجام بده...

هنگامیکه شما اجازه وصل شدن بروزری رو به نت از طریق فایروال میدید، در واقع راه ورود رو برای این malware باز کردید، فعالیت این malware احتیاجی به نت نداره و هنگامیکه از طریق اکسپلورر یا کروم یا فایرفاکس یا ... وارد سیستم شما شد، فعالیت مخربی نداره که به عنوان ویروس شناخته بشه و همونطور که قبلا هم گفتم، فقط فایلهای درون هارد شمارو encrypt میکنه و برای decrypt کردن اونها از شما ۵۰۰ دولار ناقابل میخواد...

البته یک چیز رو فراموش کردم بهتون بگم دوستان، از لحظه ای که سیستم شما دچار این ویروس شد، ۲ روز به شما فرصت میده که ۵۰۰ دولار رو پرداخت کنید و اگه بیشتر از ۲ روز طول کشید، این مبلغ به ۱۰۰۰ دولار افزایش پیدا میکند...

درود 

اسمش روشه فایروال شما میتونی پورتهای بروزرتو کنترل کنی اینتور نیست که هرچیزی بخواد بیاد تو یا بره بیرون 

این حالا یک فایروال سبک برای سیستم های ضعیفه از این کاملتر 

Symantec Endpoint Protection است.

من هم با گفته دوستمون  هم رای هستم برای ویندوز و انتی ویروس باید هزینه کرد و نسخه اصلی تهیه کرد .

لینک به دیدگاه

من مرورگر ie کلا چند سال از رو سیستم همون روز اول که ویندوز نصب میکنم پاکش میکنم 

تا حالا هیچ انتی ویروسی رو سیستمم نصب نکردم به طور دائم کلا انتی ویروس هیچ مدلی نصب نکردم جز nod 32 که زیاد قوی نیست 

اونم فقط ویروس یابی میکنم بعد دوباره پاکش میکنم سیستم کند میکنه  :D

با این حال مشکلی تو ویروس نداشتم شاید در یک روز بعضی روزها 300 سایت جستجو کردم اما مشکلی نداشتم 

به نظرم از مرورگر کمودو دراگون استفاده کنید مثل من 

http://soft98.ir/internet/web-browser/3116-Comodo-Dragon.html

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

توسط فایروال میتونید دسترسی سایت هایی رو که بازدید میکنید محدود کنید و یا هر پورتی رو باز نزارید .

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

توسط فایروال میتونید دسترسی سایت هایی رو که بازدید میکنید محدود کنید و یا هر پورتی رو باز نزارید .

میگم اون وقت تکلیف بعضی پاپ آپ های مفید چی میشه؟ مثلا پاپ آپ دانلود یا تصویر یا همچین چیزایی؟ اگر محدود بشه اون ها هم محدود میشه؟ درسته؟

کلا راهی هست پاپ آپ های تبلیغاتی و اکثرا مخرب رو از روی سایت برداشت وخود مفید سایت رو داشته باشیم ؟ :-?

لینک به دیدگاه

اگه اینطور باشه که هیچ انتی ویروس و سیستم دفاعی نتونه جلوی این مالوار رو بگیره

پس ملت با این وحشتی که به جونشون افتاده چیکار کنن!

مخصوصا کسانی که اطلاعات ارزشمندی دارن که دیگه پیدا نمیشن!

مث عکسها و فیلمهای خاطره انگیزه خودشون!

لینک به دیدگاه

اینترنت اکسپلورر؛ «ناامن‌ترین» مرورگر جهان!

مرورگرم خیلی میتونه برای جلوگیری از ویروس ها کمک کنه .

لینک به دیدگاه

اگه اینطور باشه که هیچ انتی ویروس و سیستم دفاعی نتونه جلوی این مالوار رو بگیره

پس ملت با این وحشتی که به جونشون افتاده چیکار کنن!

مخصوصا کسانی که اطلاعات ارزشمندی دارن که دیگه پیدا نمیشن!

مث عکسها و فیلمهای خاطره انگیزه خودشون!

بهترین و ساده ترین راه نگه داری این اطلاعات در هارد اکسترنال یا dvd 9 هست خودم این کارو میکنم و برای نت ۹۹ درصد استفاده من با گوشی یا تبلت هست.

لینک به دیدگاه

سلام

بین Bitdefender یا Kaspersky کدوم بهتره؟

Bitdefender سی ویک هزار تومن ارزان تر از Kaspersky است

ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

سلام

بین Bitdefender یا Kaspersky کدوم بهتره؟

Bitdefender سی ویک هزار تومن ارزان تر از Kaspersky است

Malwarebytes Anti-Malware به صورت تریال مشکلی نداره؟

یا لایسنس کی بخرم؟

لینک به دیدگاه

Symantec Endpoint Protection رو میپسندم بقیه رو مانند این قبول ندارم

لینک به دیدگاه

Symantec Endpoint Protection رو میپسندم بقیه رو مانند این قبول ندارم

راحت اپدیت می شه یا لایسنس می خواهد؟

لینک به دیدگاه

من از لایسنس استفاده میکنم .

کلا فایروال و انتی ویروس رو باید نسخه اصلی استفاده کنید 

کمودو هم بد نیست ولی به دقت این نیست 

لینک به دیدگاه

من از لایسنس استفاده میکنم .

کلا فایروال و انتی ویروس رو باید نسخه اصلی استفاده کنید 

کمودو هم بد نیست ولی به دقت این نیست 

سلام

می شه به جای Bitdefender TotalSecurity 2015 استفاده کرد یا فقط به عنوان انتی مالور عمل می کنه؟

می تونه ویروس فلش مموری یا سی دی یا دی وی دی رو نابود کنه؟

لینک به دیدگاه

Symantec Endpoint Protection 

نرم‌افزار نورتون Symantec Endpoint Protection تركيبي است از يك آنتی ویروس هوشمند همراه با پيشرفته‌ترين روش مقابله با ويروس ها كه توانايي مقابله با پيچيده‌ترين حملات ويروسي كه در روشهاي سنتي قابل مقابله نيستند را دارد. آنتی ویروس نورتون با روشهاي پيشرفته شناسايي "مبتني بر رفتار" خود‌ قابليت مقابله با ويروس‌ ها و حملاتي را دارد كه حتي براي اولين بار مشاهده مي‌شوند. مثل حملات Zero-day و Rootkitها. آنتی ويروس نورتون همچنين شامل فايروال در سطح كلاينتها همراه با سيستم ضد حمله IPS بوده و نيز مجهز به سيستم كنترل سخت افزار (Device Control)مي‌باشد كه توانايي فعال يا غير فعال كردن سخت افزارهاي سيستمي مثل USB، CD/DVD و كارت شبكه و كارت صدا و.... را بر روي كلاينتها را دارد.

* ويژگيهاي برجسته آنتی ویروس نورتون :

· ProactiveProtection

در اين روش محافظت و شناسايي جديد كه از تكنولوژي منحصر به فرد Symantec استفاده مي‌كند ويروس ها و حملات مخرب براساس رفتارشان شناسايي مي‌شوند. اگر رفتار يك برنامه مخرب تشخيص داده شد، به صورت هوشمند آن برنامه توسط آنتی ويروس در يك محيط امن اجرا شده و تمام رفتارش ثبت مي‌شود و بر اساس آن الگوريتم مقابله با آن ساخته مي‌شود. در نتيجه نيازي نيست كه حتماً ويروس يا برنامه مخرب از قبل در بانك اطلاعاتي آنتی ويروس وجود داشته باشد، در نتيجه جديدترين ويروس‌ ها را در بدو ساخته شدن شناسايي مي‌كند حتي در صورتيكه آنتی ويروس بروز نشده باشد.

· ديواره آتش Firewall به همراه IPS

اين آنتی ویروس داراي ديواره آتش همراه با سيستم جلوگيري از حمله (IPS)و قابليت كنترل دسترسي و اجراي Application‌ها و برنامه‌هاي كاربردي بر روي ايستگاههاي كاري مي‌باشد.

· قابليت محافظت و كنترل دسترسي به قطعات مختلف كامپيوتر

با اين ابزار شما قادر خواهيد بود دسترسي به اجزاء مختلف كامپيوتر خود و يا كاربران را مديريت كنيد. بدين صورت كه چه قطعاتي بر روي كامپيوتر مربوطه فعال يا غيرفعال باشد مثلا USB ها كارتهاي شبكه، مودم، كارت صدا، CD/DVD درايوها، Keyboard، Mouse، هارد درايو و بسياري موارد ديگر. همچنين قادر خواهيد بود از بين اين قطعات براي آنها استثنا هم قائل شويد مثلاً USBPrinter و يا Scanner را از ساير USBها جدا نماييد تا فعال بوده و بقيه USBها غيرفعال باشند.

· ارائه سيستم گزارش‌گيري پيشرفته گرافيكي توسط آنتی ویروس

در اين آنتی ویروس كه همزمان با نصب سرور نصب مي‌شود، شما يك سيستم گزارش‌گيري پيشرفته داريد كه هم بصورت Web-based و هم از طريق كنسول مديريتيآنتی ویروس قابل اجرا است.

· نصب و بروزرساني و مديريت متمركز از راه دور توسط يك كنسول واحد براي تمام امكانات برنامه

· جلوگيري از سوء ‌استفاده و نفوذ كدهاي مخرب (Exploit Blocking)

· بازرسي دقيق درون Packet‌ها توسط آنتی ویروس

· استفاده از فقط يك Agent براي تمام امكانات آنتی ویروس همراه با رابط كاربري ساده و زيبا

· محافظت از ورود Spywareها و Adwareها و قابليت شناسايي به محض ورود به سيستم توسطآنتی ویروس

· قابليت دفاع آنتی ویروساز خود در برابر حملات مخرب (Tamper Protection)

· ترميم و بازگرداندن تغييرات انجام شده توسط ويروس ها و Spywareها در Registry و Browser و ...

· بهبود در چك كردن فايلهاي روي شبكه جهت ممانعت از چك شدن تكراري يك فايل در انتقال از روي شبكه توسط آنتی ویروس

· قابليت محافظت آنتی ویروس از Outlook

· قابليت بروزشدن مداوم و اتوماتيك آنتی ویروسحتي هر 30 دقيقه يكبار

· قابليت ايجاد قرنطينه مركزي

· قابليت ايجاد سرور بروزرساني مركزي داخلي

· قابليت مانيتورينگ پيشرفته آنتی ویروس از کلیه رفتارهای برنامه های اجرایی

· سرعت بالای آنتی ویروس و كمترين استفاده از منابع سيستم توسط آنتی ویروس مثل Memory و CPU

· کمترين تاثير منفي در سرعت كار کاربران نسبت به محصولات مشابه

· ايجاد قرنطينه مرکزي فايلهاي آلوده و استخراج فايلهاي سالم از بين آنها

· امکان شناسايي Emailهاي آلوده در سطح کامپيوترهاي کاربران

· امکان اختصاص چند سرور براي توزيع بار ايستگاه‌هاي کاري يا بعنوان Secondary آنتی ويروس

· محافظت از حذف آنتی ویروسو تغيير تنظيمات در ايستگاه‌هاي کاري توسط کاربران

· بروزرساني ايستگاه‌هاي كاري از طريق سرور به صورت اتوماتيك با زمان‌بندي دلخواه

· ارايه Logها و گزارشات مفيد در مورد ويروس‌هاي پيدا شده در شبكه و وضعيت آنتی ويروس‌ هاي موجود در ايستگاه‌هاي كاري

· قابليت اعمال سياست‌هاي كاري (Policy) در زمينه آنتی ویروس(مثل پنهان كردن آيكون آنتی ویروس از ديد كاربر، جلوگيري از دسترسي كاربران به تنظيمات آنتی ويروس كامپيوترهايشان، تعيين تنظيمات آنتی ويروس و زمانهاي بروزرساني آنتی ويروس‌ هاي موجود در ايستگاه‌هاي كاري از راه دور)

شركت سیمانتک درآخرين نسخه اين آنتی ویروس با استفاده از تكنولوژیهای جدید خود مانند Insight توانست سرعت اسكن را تا 70% افزایش دهد و همچنین با استفاده از تكنولوژی جدید SONAR 3 بدافزارهای جدید و ناشناخته را بدون نیاز به آپدیت روزانه آنتی ویروس بصورت هوشمند شناسایی كند.

از جمله تغییرات جدید این آنتی ویروس می توان به موارد زیر اشاره كرد:

· SymantecInsight:

برای سرعت بخشیدن و افزایش دقت در كشف بدافزارها فایل های در معرض خطر را از فایل های امن جدا می سازد.

· RealTimeSONAR3 :

در حالی كه نرم افزارها اجرا می شوند آنها را بررسی كرده و رفتارهای خرابكارانه را بر اساس الگوریتمهای هوش مصنوعی خود شناسایی و متوقف می كند حتی اگر این خطرات جدید و ناشناخته باشند!

· BrowserIntrusionProtection:

از حمله هایی كه به آسیب پذیریها و نقاط ضعف Browserها مثل IE و Firefox می شوند جلوگیری میكند.

· ProtectionforVirtualEnvironments:

تكنولوژی منحصر بفرد محافظت از شبكه های مجازی همانند VMware و Hyper-V

· CloudScan :

توسط تكنولوژی InsightInformationآنتی ویروس شرکت سیمانتك فایل های سیستمی را بصورت آنلاین با نسخه های اصلی مقایسه كرده و از این طریق متوجه آلوده بودن یا سالم بودن فایل های مورد نظر میگردد.

· DownloadSymantecInsight:

فایلهای در حال دانلود را اسكن نموده و ما را از سالم بودن آن مطمئن می كند .

· BootableRecoveryTools :

توسط یك سی دی Bootable سیمانتك می تواند بدون نیاز به نصب آنتی ویروس سیستم آلوده شما را اسكن كرده و پاكسازی كند .

· SymantecpowerEraser :

در صورتی كه روش های استاندارد جوابگو نباشند از این آنتی ویروس با حساسیت بسیار بالا و پیشرفته برای این موارد استفاده می شود: برای شناسایی ویروسهای پیچیده كه آپدیت آنتی ویروس ها آنها را پیدا نمی كند، برای مقابله با آنتی ویروس های بدلی و بدافزارها و Rootkitها و همچنین برای بازیابی تنظیمات سیستمی كه برای سوءاستفاده تغییر كرده اند، مورد استفاده قرار می گیر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان الان این عکس مالویره؟

http://s6.picofile.com/file/8190464268/Capture.PNG

اگر قرار باشه برای حفظ اطلاعاتم تا قطب جنوب برم و برگردم این کارو میکنم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...