رفتن به مطلب

قدرت نمایی pc با dx 12

اشتراک گذاری

Recommended Posts

قدرت نمایی pc با dx 12 و خجالت console ها

این یعنی چی ؟ قیمتشون با هم برابر است ؟نوع کارکردشون با هم برابر است ؟

چی یو با چی مقایسه میکنی ؟اونیهم که رندر کاره بزور یک 980 میبنده رو سیستمش حالا این دیگه بماند 

مفهوم کنسول یعنی کم مصرف -قیمت مناسب و خرید برای اکثریت ممکن باشه- و جابجایی اسان 

پول یک ماشین  رو داده اینو بسته با پول کنسول میتونی یک موتور بگیری نه ماشین

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قدرت نمایی pc با dx 12 و خجالت console ها

این یعنی چی ؟ قیمتشون با هم برابر است ؟نوع کارکردشون با هم برابر است ؟

چی یو با چی مقایسه میکنی ؟اونیهم که رندر کاره بزور یک 980 میبنده رو سیستمش حالا این دیگه بماند 

مفهوم کنسول یعنی کم مصرف -قیمت مناسب و خرید برای اکثریت ممکن باشه- و جابجایی اسان 

پول یک ماشین  رو داده اینو بسته با پول کنسول میتونی یک موتور بگیری نه ماشین

درود

چرا ناراحت میشین، خب باید گرافیک رو با یک چیزی مقایسه کرد یا نه که بگن این گرافیک خیلی خوب هست و فلانه و فیصاله... !  :D

وگرنه همه میدونن که کنسول برای تفریح با قیمت به بازدهی ایدال هست نه گرافیک !  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چرا ناراحت میشین، خب باید گرافیک رو با یک چیزی مقایسه کرد یا نه که بگن این گرافیک خیلی خوب هست و فلانه و فیصاله... !  :D

وگرنه همه میدونن که کنسول برای تفریح با قیمت به بازدهی ایدال هست نه گرافیک !  ^_^

همه نمیدونند عزیز تا به یکی میگی سیستم داری فکر میکنه رفتی 1.5 دادی سیستم خریدی خخخ هی طرف از کنسول هایی که داره تعریف میکنه ولی نمیدونه سیستم 12 میلیون خریدی کلی ارزش داره  =))  =))

لینک به دیدگاه

درود

بعد pc برای گیم که تفریح هم حساب میشه ایده آل نیست؟؟؟ یهنی اگر گیمری نباید pc بگیری؟

شما یه pc با نهایت 1600 (قیمت ps4 تو بازار) ببین میتونه gta V رو با کیفیت ps4 اونم 30 فریم نه 15 فریم اجرا کنه....

+

در کل هنری نکردن با این tech demo که چی بگم کلا 1000 فریم نبود اون چیزی که نشون دادن.... بعد میگه تکسچر ها 8k*8k هست جب معلومه اگر یکم محیط ها وسیع تر بود اون تایتان ها هم vram شون کم میومد..... 

لینک به دیدگاه

همه نمیدونند عزیز تا به یکی میگی سیستم داری فکر میکنه رفتی 1.5 دادی سیستم خریدی خخخ هی طرف از کنسول هایی که داره تعریف میکنه ولی نمیدونه سیستم 12 میلیون خریدی کلی ارزش داره  =))  =))

میشه با 2 میلیون کیس بست اونو با کسنول مقایسه کنند نه کیسی که فقت کیس خالیش که بتونه مین x99 و 4 تا تایتان و خنک کننده مایع رو توش جا بده بالای 1.500 باشه 

مس این کیس  رو میشه با کسنول مقایسه کرد 

thumb_1428557558_GALAX%20GTX960_2GB%20OC GALAX GTX 960 OC 2GB GDDR5 وضعیت گارانتی : با گارانتی الماس ایران     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۷۷۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۷۷۹,۰۰۰ تومان thumb_1390665647_H81M-DGS%20-%2001.jpg ASROCK H81MDGS LGA1150 H81 MB وضعیت گارانتی : با گارانتی سازگار     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱۶۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۶۹,۰۰۰ تومان thumb_xms3%2001.jpg رم کورسیر ایکس ام اس تری 1600 مگاهرتز 4 گیگ وضعیت گارانتی : با گارانتی تخت جمشید     رنگ : مشکی delete.png حذف قیمت : ۱۲۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۲۹,۰۰۰ تومان thumb_1425107755_GREEN%20450-650%20UK%20 GREEN GP450A-UK 80Plus Gold PSU وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ : مشکی delete.png حذف قیمت : ۱۹۸,۵۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۹۸,۵۰۰ تومان thumb_1375510593_011.jpeg WD Blue 1TB 7200Rpm 64MB SATA3 HDD وضعیت گارانتی : با گارانتی سازگار ارقام     رنگ : آبی delete.png حذف قیمت : ۱۸۶,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۸۶,۰۰۰ تومان thumb_01_large_WR334520KH.jpg SAMSUNG 24X SATA DVD-RW وضعیت گارانتی : با گارانتی     رنگ : مشکی delete.png حذف قیمت : ۴۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۹,۰۰۰ تومان thumb_1402137945_4690.jpg Intel Core™ i5-4460 Haswell Processor وضعیت گارانتی : بدون گارانتی     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۵۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۸۹,۰۰۰ تومان thumb_1408606877_Stingray%20-%2001.jpg RaidMax StinGray Case وضعیت گارانتی : با گارانتی فرا     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱۶۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۶۹,۰۰۰ تومان   مبلغ قابل پرداخت : ۲,۲۶۸,۵۰۰ تومان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

حالا چرا خجالت کنسول ها؟

آیا قیمت این دو پلتفرم یکیست؟؟؟

آیا کنسول DX12 رو ساپورت نمیکنه؟؟؟؟

مثل اینکه یادمون رفته سخت افزار کنسول های PS4 و One معماری GCN هست که D12 رو فول ساپورت میکنه.

شکی نیست که قدرت PC در بحث رندر بسیار فراتر از کنسول بازی هست ولی ...  

پس جای هیچ خجالتی برای کنسول نیست بلکه ازش میشه به عنوان یک برگ برنده برای کنسول یاد کرد.

چراکه با قیمت کمتر توان پردازشی خوبی رو به نسب قیمت ارئه خواهد کرد.

پ.ن :

کمی در انتخاب عنوان تاپیک ها دقت بشه بهتره

وای تاپیک شد بمب ساعتی !!!

دوست من اره معماری شون پشتیباتی میکنه ولی تاثیری آنچنان در کارایی شون نخواهد داشت فکر نکنید وقتی مثلا عرضه شد یک دفعه ps4/xone  قدرت پردازششون چند برابر میشه -همین الان هم با خیلی  از بازیهای جدید مشکل دارند و دارند یا 900p یا 30 فریم اجرا میکنن  خیلی از بازیها رو - خبری نیست - حالا اسم تاپیک اره یکم ناجوره ولی قدرت مرگبار پردازش در اختیار pc است----گذشت دوران کنسول-بر باد رفته است! 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

همه گیر دادن به عنوان  :wacko:

بهتر شد الان کنسول رو برداشتم کلا  :)

اگر باز هم مشکلی بود در عنوان خودتان یه عنوان بگید من اون رو قرار بدم 

لینک به دیدگاه

من ps4 دارم، از وقتی که 4k بازی کردم دیگه اصلا و ابدا نمیتونم تحملش کنم، بازی Destiny اومد گفتم بگیرم ببینم چیه، دیدم گرافیک نداره، مات ، کدر ،

حالم بهم خورد، الان دور شده 4k ، یا دان اسکال 8 k تو 4k. ..

اونوقت وقتم رو صرف 900p کنم اونم 30 فریم ، تازه تنظیمات هم متوسط یا حتی low

آخرش هم دادمش به بچه پسر عمه ام که بازی کنه چون چیزی از گرافیک نمیفهمه،

حیف بعضی از بازی های انحصاری واقعا حیف که کیفییت اون ها تلف می شود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ps4 دارم، از وقتی که 4k بازی کردم دیگه اصلا و ابدا نمیتونم تحملش کنم، بازی Destiny اومد گفتم بگیرم ببینم چیه، دیدم گرافیک نداره، مات ، کدر ،

درود درسته گرافیک بالا خوبه اما همه چیز نیست ، الان خیلی از بازی های موبال هم هست که براحتی با بازی کردنشون میشه ازشون لذت برد و خیلی ها وقت میزارن براش در حالی که یک بازی با گرافیک فلان رو pc دارند اما نمیرن بشینن بازی کنند، نمونه بازی های با گرافیک معمولی هم ماینکرافت با مربع بازی درست کردن اینهمه ادمو مشغول کردند...  :D

لینک به دیدگاه

درود درسته گرافیک بالا خوبه اما همه چیز نیست ، الان خیلی از بازی های موبال هم هست که براحتی با بازی کردنشون میشه ازشون لذت برد و خیلی ها وقت میزارن براش در حالی که یک بازی با گرافیک فلان رو pc دارند اما نمیرن بشینن بازی کنند، نمونه بازی های با گرافیک معمولی هم ماینکرافت با مربع بازی درست کردن اینهمه ادمو مشغول کردند...  :D

اما وقتی می شه با pc و به کمک ماد ماینکرفت رو به این تبدیل کرد چرا نه  ( عکس 2 )

تا 2 سال پیش گرافیک برام خیلی توی بازی مهم نبود اما الان 2 سال هست که گرافیک خیلی برام مهم شده حالا گرافیک هنری باشه مثل life is strange یا دارگون ایج باید زیبا باشه 

یکی از اصلی ترین انتخاب pc در برابر کنسول همین ماد ها بود برای من هیچی لذت یک ماد گرافیکی روی بازی های قدیمی مثل half life رو نداره http://cinematicmod.com/

cm_12_08.jpg

من ماینکرفت رو فقط به خاطر ماد خریدم 

این رو سرچ کنید و دانلود کنید minecraft hd realism texture pack   و  minecraft shaders mod  و minecraft optifine 1.8 

البته باید سیستم خیلی قوی داشته باشید ( با 780 سیستم بی چاره می شه البته اپتی فاین رو هم باید نصب کنید تا 60 فرم بده ) 

brmzpnZ.jpg

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

آن حرف شما ربطی به بحث نداشت

بحث سر مقایسه کنسول نسل بعد با کامپیوتر هست، و من میگم نسل بعد تو کنسول خیلی عقب افتاد طوری که اگر 4k ببینید دیگه دست به دکمه روشن کننده کنسول نمیزنید، الان یه شدر رندر اومده که تو 4k بازی رو شارپ میکنه، اونقدر گرافیک عجیب میشه که مطمئنم هستم دهن هر کنسول بازی رو تو نگاه اول باز میزاره، بعضی وقتا خود من متحیر میمونم که سازنده این بافت های ریز رو طراحی کرده بوده !!!!! عجب گرافیکی!!!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همه می دونیم 4k بازی کردن عالی هست و همه خوشمشون میاد ولی  خیلیا از پس  هزینه ی این بر نمیاند و کنسول بهترین گزینه هست براشون

لینک به دیدگاه

2 ملیون پول ps4 میدی، بعد لابد میخوای وصل کنی به پلانو!

خوب باید lcd وصل کنی، یه 4k آل جی مفت بگیر

Ps4 نگیر به جاش سیستم ردیف بگیر با یه 960

رو low اما 4k بالا بیاره سگش شرف داره به ps4

لینک به دیدگاه

درود

گرافیک خیره کنندست و فرق dx11 با dx12 خیلی زیاده واصلا قابل قیاس با کنسول نیست .

فقط موندم چه کسی چنینین سیستمی برای بازی می بنده :-?  ایا همه توان خرید این سیستم ؟!

لینک به دیدگاه

با قیمت PS4 میشه یه سیستم گرفت که بازیها رو روی 1080 و فریم بالای 30 اجرا کنه با جزییات تقریبا یکسان و حتی بالاتر از کنسول

لینک به دیدگاه

2 ملیون پول ps4 میدی، بعد لابد میخوای وصل کنی به پلانو!

خوب باید lcd وصل کنی، یه 4k آل جی مفت بگیر

Ps4 نگیر به جاش سیستم ردیف بگیر با یه 960

رو low اما 4k بالا بیاره سگش شرف داره به ps4

دوستان اونایی که 4k رو تجربه نکردن نصف عمرشون بر فناست حق با ایشونه

منم نمیدونستم اینهمه فرق میکنه لامصب

ولی اون چیزی که با این کیس خفن اجرا کردن کار من و شما ها نیست بچه ها

کم کمش 40 میلیون هزینه ی کیسه کی میخواد بخره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اما وقتی می شه با pc و به کمک ماد ماینکرفت رو به این تبدیل کرد چرا نه  ( عکس 2 )

تا 2 سال پیش گرافیک برام خیلی توی بازی مهم نبود اما الان 2 سال هست که گرافیک خیلی برام مهم شده حالا گرافیک هنری باشه مثل life is strange یا دارگون ایج باید زیبا باشه 

یکی از اصلی ترین انتخاب pc در برابر کنسول همین ماد ها بود برای من هیچی لذت یک ماد گرافیکی روی بازی های قدیمی مثل half life رو نداره http://cinematicmod.com/

cm_12_08.jpg

من ماینکرفت رو فقط به خاطر ماد خریدم 

این رو سرچ کنید و دانلود کنید minecraft hd realism texture pack   و  minecraft shaders mod  و minecraft optifine 1.8 

البته باید سیستم خیلی قوی داشته باشید ( با 780 سیستم بی چاره می شه البته اپتی فاین رو هم باید نصب کنید تا 60 فرم بده ) 

brmzpnZ.jpg

درود

اره اینم هست ماد های بازی ها هم ادمو اذیت می کنه نمیزاره ادم راحت بازیشو بکنه با گرافیک اورجینال بازی واقعا پست های مختلفی که برای ماد های این بازی ها زده میشد راه میرفت رو اعصاب و روان ادم ... نمی گن ما هم دل داریم ...  :crying:  :crying:  :crying:

اما بالاخره باید قانع بود تا چند سال دیگه اوضاع بهتر میشه .... شاید چند ماه دیگه  :x  :x  :x

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...