رفتن به مطلب

به نظرتون xfx 7990 بگیرم یا zotac gtx 970

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگه 4k بازی می کنید 7990 بهتره

ولی در کل بهتره همیشه به روز باشید پس حتما 970 بگیرید

لینک به دیدگاه

درسته ابهت 7990 یه چیزه دیگست ولی کمی قدیمی شده اگه دست دوم خوش قیمت پیدا کردید خریدش توجیح داره وگرنه همون 970 بهتره

لینک به دیدگاه

عزیز تا حالا فکر کنم کارت گرافیک پر مصرف نبستی . باور کن کارت 7990 می تونه حتی رو دمای اتاقت تاثیر بذاره جذا از اینکه کیست رو فوق العاده گرم میکنه. من صد در صد توصیه می کنم 970 بگیری . کارت خنک ، کم مصرف و کم صدا .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون چیه کدوم کارت ارزش خرید داره ؟

اگر با مشکلات کراس آشنایی داری و از لحاظ پاور مشکلی نداری به جای 7990 دو تا 280X کراس کن حالش رو ببر.

حدودا 30 درصد قدرتی فراتر از 980 بهت میده.

ولی خوب نباید از مشکلات کراس فایرگذشت.مثلا با عرضه هر بازی باید منتظر درایور بمونی تا پروفایل کراس فایر عرضه بشه.

عزیز تا حالا فکر کنم کارت گرافیک پر مصرف نبستی . باور کن کارت 7990 می تونه حتی رو دمای اتاقت تاثیر بذاره جذا از اینکه کیست رو فوق العاده گرم میکنه. من صد در صد توصیه می کنم 970 بگیری . کارت خنک ، کم مصرف و کم صدا .

چه خبره؟؟
مگه بخاریه؟؟؟
اگر غیر رفرنس همچون Dvil 13 بگیره حتی از خیلی از کارت های R9 280X  خنک تره.
دمای لودش چیزی در حدود 68 درجه هست.
ویرایش شده توسط Hardware Terminator
لینک به دیدگاه

چه خبره؟؟
مگه بخاریه؟؟؟
اگر غیر رفرنس همچون Dvil 13 بگیره حتی از خیلی از کارت های R9 280X  خنک تره.
دمای لودش چیزی در حدود 68 درجه هست.

عزیز خنک بودن رو با میزان مصرف اشتباه نگیر. :) دست کمی از یه هیتر 1000 وات که خونه رو گرم میکنه نداره. این کارت حدود 400 توان مصرفش هست که فوق العاده زیاده . من کارت 290 داشتم با توان مصرف حدود 280 وات . دستم رو کیس می گرفتم مثل یه سشوار کوچیک گرما می داد. :)  روی دمای کیس تاثیر گذاره. کارت بزرگی هست با سه فن که باید صدای چنین کارتی رو تحمل کرد به هر حال خنک کردن این کارت کولر پر قدرتی می خواد. اما در اون سو یه کارت تک هسته ای هست که همین کلی از مشکلات رو کم میکنه کارت دو هسته ای مشکلات خاص خودش رو داره که حتما در جریانید. توان مصرفش حدود 150 وات هست و نو این کارت رو میشه 1200 تا 1300 خرید . (جدا از تکنولوژی های خاص شرکت انودیا مثل فیزیک و کودا.)  دسته دو 7990 حدود 1300 تا 1400 هست که معلوم نیست ماین شده یا نه . که احتمال ماین شدنش به خاطر قدرت زیادش ، زیاد هست . :)

لینک به دیدگاه

دوتا 280x حرفه ای بگیر کراس کنی بهتره  پول الکیه برای7990اونم الان

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

عزیز خنک بودن رو با میزان مصرف اشتباه نگیر. :) دست کمی از یه هیتر 1000 وات که خونه رو گرم میکنه نداره. این کارت حدود 400 توان مصرفش هست که فوق العاده زیاده . من کارت 290 داشتم با توان مصرف حدود 280 وات . دستم رو کیس می گرفتم مثل یه سشوار کوچیک گرما می داد. :)  روی دمای کیس تاثیر گذاره. کارت بزرگی هست با سه فن که باید صدای چنین کارتی رو تحمل کرد به هر حال خنک کردن این کارت کولر پر قدرتی می خواد. اما در اون سو یه کارت تک هسته ای هست که همین کلی از مشکلات رو کم میکنه کارت دو هسته ای مشکلات خاص خودش رو داره که حتما در جریانید. توان مصرفش حدود 150 وات هست و نو این کارت رو میشه 1200 تا 1300 خرید . (جدا از تکنولوژی های خاص شرکت انودیا مثل فیزیک و کودا.)  دسته دو 7990 حدود 1300 تا 1400 هست که معلوم نیست ماین شده یا نه . که احتمال ماین شدنش به خاطر قدرت زیادش ، زیاد هست . :)

شما ریویوکارت 7990 دویل 13 رو بخونی نظرت عوض میشه.

ضمنا مصرف رو با دما اشتباه نگرفتم چون خودم هم 290X داشتم هم دو تا 7970 و R9 280 که کراس کرده بودم .دمای کیسم هم کاملا نرمال بود.

شما رفرنس گرفته بودی جریانش فرق داره.

کارتی که من پیشنهاد دادم صدای کمی داره و حرارت کمی.

شما به سه فن اشاره کردی خوب اگر اینطوره باید صدای کارت 970 گیگا هم زیاد باشه. کارتی که سه فن داره قطعا نویز و دمای کمتری داره.

منم به مشکلات کراس اشنا هستم و در پستم ذکر کردم.

برای من نه مصرف مهمه نه دما چون پاورش رو دارم تهویه کیسم هم خوبه.

پس قطعا انتخابم نه 7990 که دو تا R9 280X هست که پروفمنسی نزدیک به یک تایتان ایکس میده.

بستگی به شرایط خود فرد داره که بین این دو کارت کدوم رو انتخا بکنه.

البته نه 7990 بلکه 7970 یا R9 280X 

انتخاب 7990 یک اشتباه بزرگ هست.

لینک به دیدگاه

شما ریویوکارت 7990 دویل 13 رو بخونی نظرت عوض میشه.

ضمنا مصرف رو با دما اشتباه نگرفتم چون خودم هم 290X داشتم هم دو تا 7970 و R9 280 که کراس کرده بودم .دمای کیسم هم کاملا نرمال بود.

کارتی که من پیشنهاد دادم صدای کمی داره و حرارت کمی.

منم به مشکلات کراس اشنا هستم و در پستم ذکر کردم.

برای من نه مصرف مهمه نه دما چون پاورش رو دارم تهویه کیسم هم خوبه.

پس قطعا انتخابم نه 7990 که دو تا R9 280X هست که پروفمنسی نزدیک به یک تایتان ایکس میده.

بله رویو رو خوندم و نظرم عوض نشده :D

عزیز رفرنس چیه آخه . باز گیر دادی به دما . عزیز مصرف با دما فرق داره. از یه سطح بزرگ با دمای کمتر میتونه گرمای بیشتری از یه سطح کوچیک با دمای بیشتر خارج بشه. گرچه من یه کارت 290 غیر رفرنس داشتم که تو پروفایلم هست. جدا از اینکه کارتای رفرنس رو دمای کیس کمتر تاثیر میزارن . چون گرما رو مستقیم میدن بیرون نه داخل کیس. کارت غیر رفرنس گرما رو مستقیم میده داخل کیس که باید با فن های داخل کیس جریان هوایی ترتیب بدیم که گرما از بالای کیس خارج شه.

ضمنا بحث سه فن نیست بحث بر سر این هست فن ها باید دور بیشتری داشته باشن تا بتونن جریان هوایی ایجاد کنن که بتونه 400 وات رو انتقال بده . قطعا 3 فنی که قرار باشه 150 وات رو دفع کنه قطعا با دور کمتری کار میکنه تا یه کولر با سه فن که میخواد 400 وات رو دفع کنه. بحث اینه قوانین فیزیک رو نمیشه دور زد که آخه. :)

مصرف کارت 400 وات هست و طبق قوانین فیزیک این گرما از کارت دفع میشه و باید از بالای کیس بره بیرون که در این بین روی دمای پردازنده تاثیر میزاره. (نویز کولرها و فن ها هم بماند که خود من روش خیلی حساسم :D .) یه کارت دست دو 970 الان  1000 تا 1100 هست و دست دو 7990 حتی شاید بیشتر از 1400 معامله بشه. متاسفانه باید برای نرمال کردن دما برای یه کارت 400 وات تلاش و دقت بیشتری کرد. طبق قوانین فیزیک. مگر اینکه نسبت به دمای داخل کیس و غیره بی تفاوت باشیم.

خلاصه یه کارت 150 واتی ارزان تر که راحت از پس تمام بازی ها در 1080 بر میاد اولویت داره بر کارت 7990 .جدا از اینکه پاور کم مصرفتر و قطعات با عمر بیشتر و حتی فنای پاورم کار نمیوفن. :D(تکنولوژی کودا و فیزیک رو هم در نظر بگیر)

خلاصه دو تا 280 یا یه دونه 7990 جدا از کارت گرافیک بودن یه هیتر کوچولو محسوب میشن. و اگه کسی با گرما و نویز و مصرف زیاد و غیره مشکل نداره و فقط و فقط دنبال پرفورمنس نسبت به قیمت هست. نظر خودش هست و میتونه بخره. گرچه کارت 970 زوتاک . نسبت پرفورمنس به قیمت خیلی خوبی داره و توصیه میشه دوستان این کارت رو بگیرن. گرچه من توصیه می کنم منتظر کارتای جدید ای ام دی باشن که باعث شکسته شدن قیمت میشه و اگه کسی کارت ای ام دی خواست بره و کارت جدید با تکنولوژی جدید بگیره . اما الان 970 به نظر من خریدش معقولانه تر هست.

عزیز جان برای اینکه خدای نکرده بحث فن بازی وسط کشیده نشه. ادامه ندیم بهتره. گرچه من فن انودیا نیستم. :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

بله رویو رو خوندم و نظرم عوض نشده :D

عزیز رفرنس چیه آخه . باز گیر دادی به دما . عزیز مصرف با دما فرق داره. از یه سطح بزرگ با دمای کمتر میتونه گرمای بیشتری از یه سطح کوچیک با دمای بیشتر خارج بشه. گرچه من یه کارت 290 غیر رفرنس داشتم که تو پروفایلم هست. جدا از اینکه کارتای رفرنس رو دمای کیس کمتر تاثیر میزارن . چون گرما رو مستقیم میدن بیرون نه داخل کیس. کارت غیر رفرنس گرما رو مستقیم میده داخل کیس که باید با فن های داخل کیس جریان هوایی ترتیب بدیم که گرما از بالای کیس خارج شه.

ضمنا بحث سه فن نیست بحث بر سر این هست فن ها باید دور بیشتری داشته باشن تا بتونن جریان هوایی ایجاد کنن که بتونه 400 وات رو انتقال بده . قطعا 3 فنی که قرار باشه 150 وات رو دفع کنه قطعا با دور کمتری کار میکنه تا یه کولر با سه فن که میخواد 400 وات رو دفع کنه. بحث اینه قوانین فیزیک رو نمیشه دور زد که آخه. :)

مصرف کارت 400 وات هست و طبق قوانین فیزیک این گرما از کارت دفع میشه و باید از بالای کیس بره بیرون که در این بین روی دمای پردازنده تاثیر میزاره. (نویز کولرها و فن ها هم بماند که خود من روش خیلی حساسم :D .) یه کارت دست دو 970 الان  1000 تا 1100 هست و دست دو 7990 حتی شاید بیشتر از 1400 معامله بشه. متاسفانه باید برای نرمال کردن دما برای یه کارت 400 وات تلاش و دقت بیشتری کرد. طبق قوانین فیزیک. مگر اینکه نسبت به دمای داخل کیس و غیره بی تفاوت باشیم.

خلاصه یه کارت 150 واتی ارزان تر که راحت از پس تمام بازی ها در 1080 بر میاد اولویت داره بر کارت 7990 .جدا از اینکه پاور کم مصرفتر و قطعات با عمر بیشتر و حتی فنای پاورم کار نمیوفن. :D(تکنولوژی کودا و فیزیک رو هم در نظر بگیر)

خلاصه دو تا 280 یا یه دونه 7990 جدا از کارت گرافیک بودن یه هیتر کوچولو محسوب میشه. و اگه کسی با گرما و نویز و مصرف زیاد و غیره مشکل نداره نظر خودش هست و میتونه بخره.

عزیز جان برای اینکه خدای نکرده بحث فن بازی وسط کشیده نشه. ادامه ندیم بهتره. گرچه من فن انودیا نیستم. :)

بازم بگو مصرف با دما فرق داره. :)

مگر من گفتم فرق نداره؟؟؟ :D

والله میدونم چی میگی

رفرنس بله گرما رو میده بیرون کیس ولی غیر رفرنس برعکسه ولی خوب کسی که کارت این چنینی میگیره مگر کیسش تهویه نداره؟؟

هیتر کجا بود برادر من ؟

بازم گیر دادی به دما

کارت داخل امضا قابل توجه شما که تو لود دمای حدود 55 درجه داره !!!!

از 970 غیر رفرنس هم خنک تره 

من فن ای ام دی هستم ولی وقتی 970 رو میگریم که یک پاور ضعیف باشه.

محیط زندگی من گرم باشه

نخوام با مشکلات کراس و گرما دست و پنجه نرم کنم. در اون صورت قطعا 970 کارت خیلی بهتری نسبت به دو تا 280 هست.

اگر کسی کمی وارد باشه نیازی نیست که با دما دست و پنجه نرم  کنه.

من تجربه استفاده از این دو کارت 280 و 7970 رو داشتم و میگم که دمای کیسم تاثیر محسوسی نداشت.

اگر کسی نمیخواد چنین مشکلاتی داشته باشه.بره 970 بگیره منم اگر حوصله چنین چیزایی رو نداستم قطعا 970 میگرفتم که اصلا دردسر این چیزا رو نداره.

پ.ن :

انقدر هم به من قوانین فیزیک رو گوشزد نکن . ناسلامتی کارشناسی مکانیک خودرو دارم که کل درسش مربوط به فیزیک و سیالات هست. :)  @};-  

لینک به دیدگاه

بازم بگو مصرف با دما فرق داره. :)

مگر من گفتم فرق نداره؟؟؟ :D

والله میدونم چی میگی

رفرنس بله گرما رو میده بیرون کیس ولی غیر رفرنس برعکسه ولی خوب کسی که کارت این چنینی میگیره مگر کیسش تهویه نداره؟؟

هیتر کجا بود برادر من ؟

بازم گیر دادی به دما

کارت داخل امضا قابل توجه شما که تو لود دمای حدود 55 درجه داره !!!!

از 970 غیر رفرنس هم خنک تره 

من فن ای ام دی هستم ولی وقتی 970 رو میگریم که یک پاور ضعیف باشه.

محیط زندگی من گرم باشه

نخوام با مشکلات کراس و گرما دست و پنجه نرم کنم. در اون صورت قطعا 970 کارت خیلی بهتری نسبت به دو تا 280 هست.

اگر کسی کمی وارد باشه نیازی نیست که با دما دست و پنجه نرم  کنه.

من تجربه استفاده از این دو کارت 280 و 7970 رو داشتم و میگم که دمای کیسم تاثیر محسوسی نداشت.

اگر کسی نمیخواد چنین مشکلاتی داشته باشه.بره 970 بگیره منم اگر حوصله چنین چیزایی رو نداستم قطعا 970 میگرفتم که اصلا دردسر این چیزا رو نداره.

پ.ن :

انقدر هم به من قوانین فیزیک رو گوشزد نکن . کارشناسی مکانیک خودرو دارم که کل درسش مربوط به فیزیک و سیالات هست. :)  @};-  

عزیز مکانیک هستی و داری با من بحث میکنی . =)) منم ارشد مکانیکم . از اینکه مکانیکا رو این جا می بینم خوشحال میشم. :D @};-

بابا مگه من چی گفتم. گفتم اگه نمی خوای درگیر گرما بشی برو کارت 970 بگیر. خداییش بحث فن بازی رو بذاریم کنار . کی میشد کارت 1200 تومنی رو با این پرفورمنس و مصرف گرفت. فن ای ام دی هستی حق داری البته :D

بابا یه هیتر برقی دارم 1000 واته یه المنتش رو روشن میکنم 500 وات میشه باز بگو هیتر نیست :D

من خودم به تمام دوستام توصیه می کردم بجای 770 برن 280X بگیرن . تا اینکه معماری مکسول اومد خیلی ازش خوشم اومد. گرچه ته دلم با ای ام دی هست. انشاالله ای ام دی با کارتای جدیدش مخصوصا 390 (که خودم 290 رو داشتم و می دونم چه قدرتی داری . به بازی نه نمی گفت ) بیاد و کل انودیا رو بترکونه ما که بخیل نیستیم. :D

عزیز بابا دمای 58 درجه تو فیلما بوده . 78 درجه میرسید دمای اتاقت 20 درجه باشه به 71 تا 72 درجه  میرسه که من احساس سرما می کنم تو دمای 20 درجه. از دوستان هم سوال کردم گفتن طبیعیه و همینه که هست. =)) :D

پس که این طور مکانیکی :D @};- مخلصیم :D @};-

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

عزیز مکانیک هستی و داری با من بحث میکنی . =)) منم ارشد مکانیکم . از اینکه مکانیکا رو این جا می بینم خوشحال میشم. :D @};-

بابا مگه من چی گفتم. گفتم اگه نمی خوای درگیر گرما بشی برو کارت 970 بگیر. خداییش بحث فن بازی رو بذاریم کنار . کی میشد کارت 1200 تومنی رو با این پرفورمنس و مصرف گرفت. فن ای ام دی هستی حق داری البته :D

بابا یه هیتر برقی دارم 1000 واته یه المنتش رو روشن میکنم 500 وات میشه باز بگو هیتر نیست :D

من خودم به تمام دوستام توصیه می کردم بجای 770 برن 280X بگیرن . تا اینکه معماری مکسول اومد خیلی ازش خوشم اومد. گرچه ته دلم با ای ام دی هست. انشاالله ای ام دی با کارتای جدیدش مخصوصا 390 (که خودم 290 رو داشتم و می دونم چه قدرتی داری . به بازی نه نمی گفت ) بیاد و کل انودیا رو بترکونه ما که بخیل نیستیم. :D

عزیز بابا دمای 58 درجه تو فیلما بوده . 78 درجه میرسید دمای اتاقت 20 درجه باشه به 71 تا 72 درجه  میرسه که من احساس سرما می کنم تو دمای 20 درجه. از دوستان هم سوال کردم گفتن طبیعیه و همینه که هست. =)) :D

پس که این طور مکانیکی :D @};- مخلصیم :D @};-

کارت Devil13 دماش هم خیلی مناسب هستش من این کارت رو دیدم و کی گفته اتاق رو گرم میکنه!

مگه نقش بخاری داره!! اونجوری باشه که باید قطعات آب بشن مثلا 500 وات گرما چیزه کمی نیستش!

روی بخاری برقی زده 1000 وات اما گرمای اون کجا گرمای این کجا! از نظر وات مصرفی مثه اون عمل میکنه اما قرار نیس گرمای اونو داشته باشه

ولی دوتا 280 ایکس گزینه مناسب تری هستش تا 7990

قابل توجه بازکننده تاپیک 7990 نگیرید و 970 هم نگیرید دوتا 280 ایکس بگیرید و باهم کراس کنید قطعا قدرت بیشتری خواهید داشت.

ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

من 7990 داشتم، از وقتی فروختم خیلی بد پشیمونم، با 7970 یا 280x کراس میشه،

درسته قدیمی هست اما غوله،

شما یه دست دو خوش قیمت پیدا کردی بگیر، 970 3 تا بیشتر sli نمیشه اما 7990 با 2 تا 7970 یا 2 تا 280x کراس میشه که تو دایرکس 12 میشه غوووووول

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا نظر بنده رو میخوای هیچکدوم رو نگیر و صبر کن تا سری جدید کارتهای AMD بیاد، هم باعث افت قیمت کارتهای دیگه میشه و هم میشه گفت با توجه به نسل جدید، میتونه گزینه های بیشتری رو در اختیارتون قرار بده و 100 درصد از کارتهای فعلی بهتر هستش...

اگه اجبار هستش که بخوای الان کارت رو بگیری، به نظر بنده هم 970 گزینه بهتری هستش، به دو دلیل:

1.نسل خیلی جدیدتر هستش و امکان پشتیبانی از تکنولوژی های جدیدتر رو داره...

2.قیمت بهتری نسبت به 7990 داره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

کارت Devil13 دماش هم خیلی مناسب هستش من این کارت رو دیدم و کی گفته اتاق رو گرم میکنه!

مگه نقش بخاری داره!! اونجوری باشه که باید قطعات آب بشن مثلا 500 وات گرما چیزه کمی نیستش!

روی بخاری برقی زده 1000 وات اما گرمای اون کجا گرمای این کجا! از نظر وات مصرفی مثه اون عمل میکنه اما قرار نیس گرمای اونو داشته باشه

ولی دوتا 280 ایکس گزینه مناسب تری هستش تا 7990

قابل توجه بازکننده تاپیک 7990 نگیرید و 970 هم نگیرید دوتا 280 ایکس بگیرید و باهم کراس کنید قطعا قدرت بیشتری خواهید داشت.

عزیز وقتی مصرف کارتی 400 وات هست همون قدر گرما میده که یه هیتر 400 وات میده. تمام  :)  یه کارت گرافیک از نظر علم فیزیک یه وسیله گرما ده هست همین. محصول جانبی اون پردازشی هست که ما استفاده می کنیم. دیگه این حرفت از اون حرفا بودا که وات هیتر و کارت فرق داره :D  گرما گرماست دیگه این و اون نداره . :D عجب . این کشف علمی رو کجا کردی  :D

تنها تفاوت این هست که هیتر این گرما رو تو دمای بالاتر میده که اگزرژی (نه انرژی) بیشتری داره. ینی کار بیشتری میشه از این گرما گرفت که این یه مسئله ترمودینامیکی هست. اما چون این گرما در دمای بالای پنجاه درجه داده میشه برای ما فرقی نمیکنه (چون بالاتر از دمای آسایش آدما هست). ینی قانون بقای انرزی میگه فرقی نداره نه من . من مثل شما از خودم چیزی در نمیارم. :)

خلاصه کنم اگه با مصرف بالا به طبع گرما و دمای بالاتر مشکلی نداری پرفورمنس دوتا 280 از یه کارت 970 بیشتره. :)

ولی تاکید می کنم به نظرم اگه فن ای ام دی هستی بهتره وایسی تا سری جدید بیاد :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا نظر بنده رو میخوای هیچکدوم رو نگیر و صبر کن تا سری جدید کارتهای AMD بیاد، هم باعث افت قیمت کارتهای دیگه میشه و هم میشه گفت با توجه به نسل جدید، میتونه گزینه های بیشتری رو در اختیارتون قرار بده و 100 درصد از کارتهای فعلی بهتر هستش...

اگه اجبار هستش که بخوای الان کارت رو بگیری، به نظر بنده هم 970 گزینه بهتری هستش، به دو دلیل:

منم با این دوستمون موافقم

صبر کن کارتهای جدید بیاد منم میخواستم بگیرم ولی پشیمون شدم

البته این کارتهای AMD  معلوم نیست کی میخواد بیاد تو بازار کلا دیگه داره میره رو اعصاب :mad:

لینک به دیدگاه

پس که این طور مکانیکی :D @};- مخلصیم   @};- :D

من خودم مخلص بچه های مکانیک هستم. :D  @};-

البته من 58 رو نگفتم 

کارت خودم رو گفتم که 55 میشه.

به نظر از بحث تاپیک خارج شدیم.

استارت خودش میدونه چی بخره چی نگیه چون با این بحث های ما قطعا انتخابش مشخصه که چی بگیره.

همون 970 رو بگیره دردسرش کمتره.

دقیقا باهات موافقم
قطعا قیمت 970 این نیست با ورود سری 300 قیمت ها کمتر از این میشه.و اینکه حق انتخاب بیشتری هم میشه داشت.

لینک به دیدگاه

پاور حد اقل 800 وات ميخواد. اگه 4k پلي نميکني 970 بگير کم مصرف تره و dx12 و پاور 500 وات هم واسش کافيه. اينم در نظر بگير که بازى هاى اينده dx 12 ميخوان و اين کارت جواب گويشون نيست. ولي نبايد از قدرتش ( بيشتر از 980 ) و حجم vram 6G صرفه نظر کرد.

لینک به دیدگاه

من بهت پیشنهاد میکنم برو یک OC Station گرین بگیر، یک Devil 13 7990 هم گیر بیار بعد به کیس نگاه کن عمرت زیاد میشه :دی

لامصب خیلی خوشگله و ابهت داره

ولی جدا از این مسائل خرید کارت دو هسته ای و دنگ و فنگاش پیشنهاد نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

970 در sli  هم کم مصرف تره هم قویتره هم خنک تره هم بروز تره و و..........

لینک به دیدگاه

دوستان من کیس X9 و پاورد پلاتینیوم 1200 گرین دارم از لحاظ تحویه و پاور مکلی ندارم برای من فقط قدرت کارت مهمه الان مزیتی که داره رم 6گیگ هست مثلا کارت 970 4گیگ هست که الان بازیه gta رو فول گرافیک رو ببری بالا نزدیک 4گیگ رم میخواد حالا ما 970 رو بگیریم 2 روز دیگه بازیها رم بیشتر میخواد ولی از یه نظر هم کارت با تکنولوژی جدید هست 

7990 الان dx12 رو پشتیبانی میکنه ؟

درضمن دوستان من تو کار cross یا sli نیستم هر زمان بخوام اینکارو کنم یه کارت تک قویتر میگیرم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...