رفتن به مطلب

مشکل هارد اکسترنال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوستان یک هارد 2 ترا اکسترنال برند وسترن دارم مدل 1130 که از دیروز موقعی که به سیستم میزنم توسط سیستم شناسایی میشه ولی باز نمیشه و نمی تونم استفاده کنم 

دوستان متخصص هارد کسی هست بتونه راهنمایی کنه کلی اطلاعات داخلش دارم 

پیشاپیش ممنون دوستان

لینک به دیدگاه

سلام. اگه زمین نخورده به یه سیستم دیگه هم بزن و تست کن.گوشتو بزار روش ببین صدایی میاد که مبنی بر کار کرد موتور  و هد باشه.

لینک به دیدگاه

سلام محمدجان

منظورتون از اینکه باز نمیشه چیه؟آیکن هارد میاد محتویات باز نمیشه یا فقط اون فلش سبزاون  پایین میاد و چیزی نمیاد

مورد اول میتونه از ویروس باشه مخصوصا ویروسای مخفی کننده مورد دوم نمیشه دقیق نظر داد من یه هارد وسترن المنت داشتم اینجوری شده بود یکمی باید صبر میکردی تا بیاد درهرصورت اگه سیستم دیگه ای دسترس نداری تست کنی ویندوز عوض کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام محمدجان

منظورتون از اینکه باز نمیشه چیه؟آیکن هارد میاد محتویات باز نمیشه یا فقط اون فلش سبزاون  پایین میاد و چیزی نمیاد

مورد اول میتونه از ویروس باشه مخصوصا ویروسای مخفی کننده مورد دوم نمیشه دقیق نظر داد من یه هارد وسترن المنت داشتم اینجوری شده بود یکمی باید صبر میکردی تا بیاد درهرصورت اگه سیستم دیگه ای دسترس نداری تست کنی ویندوز عوض کن

درود

منظورم از اینکه باز نمیشه اینه فقط ایکون هارد داخل my computer میاد ولی باز نمیشه هارد هم صدا میده یعنی داره کار میکنه فقط مشکل اینه که باز نمیکنه درایو رو و نمیشه به اطلاعات داخلش دسترسی داشت 

با ویندوز لایو هم بالا میاد ولی فقط ایکونش میاد نمیشه وارد هارد شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. اگه زمین نخورده به یه سیستم دیگه هم بزن و تست کن.گوشتو بزار روش ببین صدایی میاد که مبنی بر کار کرد موتور  و هد باشه.

درود

عزیز هارد زمین نخورده دیروز وصل سیستم بود درست بود یه فایل چند کیلوبایتی داخلش خواستم کپی کنم نمیزاشت کپی بشه وبعدشم که دیگه کلا باز نمیشه هارد

لینک به دیدگاه

درود

عزیز هارد زمین نخورده دیروز وصل سیستم بود درست بود یه فایل چند کیلوبایتی داخلش خواستم کپی کنم نمیزاشت کپی بشه وبعدشم که دیگه کلا باز نمیشه هارد

امید وارم جدی نباشه مشکلت! hiren boot cd رو داری؟ هاردتو وصل کنو این cdرو بزار وقتی بوت شد mini windows xp رو لود کن .اونجا ببین هاردت باز میشه یا نه

لینک به دیدگاه

درود

با کامپیوتر دیگه تست کردید؟

روی همین سیستم از یه پورت دیگه استفاده کنید. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با کامپیوتر دیگه تست کردید؟

روی همین سیستم از یه پورت دیگه استفاده کنید. 

رویه دوتا سیستم دیگه غیر سیستم خودم تست کردم کانکت میشه به سیستم اون پایین سمت راست میزنه به سیستم usb وصل شده و ایکونش داخل ذmy کامپیوتر میاد تنها مشکلش اینه فقط نمیشه وارد هارد بشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با ویندوز لایو تست کردم اونجا هم باز نمیشه هارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز ممنون از لینک نرم افزاری که گذاشتید

ولی نکته اینجاست وقتی هارد رو به سیستم وصل میکنم هیچ نرم افزاری اجرا نمیشه هارد نمیزاره نرم افزارها اجرا بشه

لینک به دیدگاه

با سیف مود بالا بیاید، تا 99.99% مطمئنم دیگه نمیتونه جلوی چیزی رو بگیره.

Safe Mode

لینک به دیدگاه

موقعی که تو my computer میاد ، حجم رو نشون میده یا نه؟ (اون قسمت آبی رنگ)

مثل این:

adasdsa.JPG

وقتی هارد وصله با نرم افزار HD Tune ببینید شناسایی میشه.تست سرعت بگیرید ازش و تست Error Scan

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سیف مود بالا بیاید، تا 99.99% مطمئنم دیگه نمیتونه جلوی چیزی رو بگیره.

Safe Mode

درود

امتحان کردم نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  هارد شما پیغام  error delay هم میده ؟

درود

نه هیچ پیغامی نمیده

بنده مجبور شدم از قابش در بیارمش و با کابل ساتا وصل کنم

در این صورت شناسایی میشه ولی انلوکیت هست

حتی از حالت انلوکیت درش اوردم و خواستم با ویندوز فرمت کنم پیغام میده ویندوز نمیتونه هارد رو فرمت کنه

با چند تا نرم افزار ریکاوری پارتیشن مثل اکرونیز یا ویندوز لایو هم امتحان کردم از سکتورهای هارد ایراد میگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موقعی که تو my computer میاد ، حجم رو نشون میده یا نه؟ (اون قسمت آبی رنگ)

مثل این:

adasdsa.JPG

وقتی هارد وصله با نرم افزار HD Tune ببینید شناسایی میشه.تست سرعت بگیرید ازش و تست Error Scan

درود

موقعی که وصله فقط همون ایکون کناری میاد و حجم رو اصلا مشخص نمیکنه

لینک به دیدگاه

با نرم افزار acronis disk director ببین میشه فرمتش کرد ؟ ببین چه پیغامی میده ؟

لینک به دیدگاه

وقتی هارد بدسکتور داشته باشه و اول هارد باشه اینجوری میشه!

برای من که این مشکل رو داشت و هارد به فنا رفت

لینک به دیدگاه

درود

امتحان کردم نشد

منظور این بود که اگر با سیف مود بالا بیارید سیستم رو، نباید دیگه جلوی اجرای برنامه ای رو بگیره. میگیره در این حالت هم باز؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...