رفتن به مطلب

بازیwolfenstein old blood برای Pcلیک شد

BABAKXZ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام الله

دوستان بازی بازیwolfensteinThe old blood برای Pcلیک شد

حجم بازی

37گیگ

کرک تیم CODEX

از اینجا دوستان دانلود کنید

http://www.novadl.co...-blood-برای-pc/

post-14717-0-73642900-1430808147_thumb.jpg

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

سلام ممنون بابت خبر :clapping:

بنظر میاد بازی ترسناک و جالبی باشه :wacko:

لینک به دیدگاه

سلام ممنون بابت خبر :clapping:

بنظر میاد بازی ترسناک و جالبی باشه :wacko:

شوتر

ترسناک که نمیشه گفت پر از هیجان

نسخه قبلیش که فوقلاده بود ببینم این چطور

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیش خیلی عالیه ، از قدیم باهاش حال میکردم.

اما وژدانا حجمش خیلی مسخره هستش

لینک به دیدگاه

بازیش خیلی عالیه ، از قدیم باهاش حال میکردم.

اما وژدانا حجمش خیلی مسخره هستش

خوب بازی نسل هشتمیه دیگه

چیه میخواستی چندمگ باشه :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیدوارم تکسچر هاش به افتضاحیه نسخه قبلی نباشه!! بیشتر حجم نسخه قبلی به خاطر فایلهای صوتی فشرده نشده بود!!! بهتره به جای اون تکسچر های با کیفیت تر داشته باشه.... =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینک مستقیم دانلود نسخه CODEX :

https://archive.org/download/142365/

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ورژن قبلی از نظر تیراندازی (نقطه قوت اصلی که منو ترغیب به ادامه دادن میکرد.نظر شخصی)خیلی حس خوبی داشت و پاشیدن خون و قطع شدن اعضا که الان این حس خیلی وقته تو بازی ها ندیده بودم واقعا لذت میبردم.البته شدت بازی زدگی من زیاد شده(بخش زیادش تقصیر بازی های آنلاینه :/ ) اینو تو پنج تا شش قسمت نزدیک دو ماه شاید هم بیشتر و آخراش واقعا با بی حوصلگی تمومش کردم.

اینا رو گفتم که فکر میکنم

این ورژن هم بنظرم خیلی تفاوتی نمیکنه در سبک.نوع تیراندازی و ... فقط ممکنه کمی بهبود گرافیکی داشته باشه!امیدوارم طولانی نباشه زیاد.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ایول !

دمشون گرم

خدا کنه طعم نسخه بازگشت به قلعه رو داشته باشه ...طبق تریلر هایی که ازش دادن باید این جوری باشه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اگر همان wolf3d باشه من سالهای ۷۰ بازی کرده‌ام. چون خیلی ناشی بودم فقط با صفحه‌کلید کار می‌کردم.یاری هم بود که موش رو هدایت می‌کرد. افسوس که ازش خبری ندارم وگرنه دو نفری می‌نشستیم پاش به یاد خنگ‌بازی‌های دوره‌ی جاهلیت‌مون.

لینک به دیدگاه

امیدوارم تکسچر هاش به افتضاحیه نسخه قبلی نباشه!! بیشتر حجم نسخه قبلی به خاطر فایلهای صوتی فشرده نشده بود!!! بهتره به جای اون تکسچر های با کیفیت تر داشته باشه.... =))

حاجی اینو bethsdaساخته کلا همینجوریه

کدوم یک از بازی های Bethsdaگرافیکش بالا بوده؟هر چی ساخته در حد نسل 6و7بود

لینک به دیدگاه

امیدوارم تکسچر هاش به افتضاحیه نسخه قبلی نباشه!! بیشتر حجم نسخه قبلی به خاطر فایلهای صوتی فشرده نشده بود!!! بهتره به جای اون تکسچر های با کیفیت تر داشته باشه.... 

حاجی اینو bethsdaساخته کلا همینجوریه

کدوم یک از بازی های Bethsdaگرافیکش بالا بوده؟هر چی ساخته در حد نسل 6و7بود

تکسچرها خوب بود اما مشکلشون این بود فقط دیر لود میشد فکر کنم از موتور بازی هست 

بازی قبلی Rage هم همه ازش بد میگفتن اما من تا آخرش رفتم قشنگ بود حال و هوای fallout تی داشت !

اونم مشکلش دیر لود شدن تکسچر بود اما ولف ازون بهتر بود اوضاعش (یکم :laughing: )rolling%20on%20the%20floor.gif

تو ولف اگه سریع پوشتت رو نگاه میکردی دیر لود میشد  (به سال ساخت هم باید توجه کرد)! اما rage کلا میرفتی جلو.جلوت لود میشد :D اما با چند تا آپدیت  بهتر میشد :D  

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

تریلر که دیدم ازش خوب بود حالا دانلود تموم شه یک دل سیر ولف بزنیم تو رگ :laughing:

لینک به دیدگاه

بازی قبلی Rage هم همه ازش بد میگفتن اما من تا آخرش رفتم قشنگ بود حال و هوای fallout تی داشت !

اونم مشکلش دیر لود شدن تکسچر بود اما ولف ازون بهتر بود اوضاعش (یکم :laughing: )rolling%20on%20the%20floor.gif

تو ولف اگه سریع پوشتت رو نگاه میکردی دیر لود میشد  (به سال ساخت هم باید توجه کرد)! اما rage کلا میرفتی جلو.جلوت لود میشد :D اما با چند تا آپدیت  بهتر میشد :D  

What The Hell?

برای من اینجوری نیست الانم رو سیستمم نصبه

ولی Rageاینجوری بود تکسچرهاش شدیدا مشکل داشت و مشکل اساسیش رو کارت هایAMDبود منم یک زمانی AMDداشتم

دقیقا Rageچند مترو جلوتر از پای کاراکتر همیشه در حال لود شدن بود :laughing:

لینک به دیدگاه

What The Hell?

برای من اینجوری نیست الانم رو سیستمم نصبه

ولی Rageاینجوری بود تکسچرهاش شدیدا مشکل داشت و مشکل اساسیش رو کارت هایAMDبود منم یک زمانی AMDداشتم

دقیقا Rageچند مترو جلوتر از پای کاراکتر همیشه در حال لود شدن بود :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان حجم بالاست الکی دانلود نکیند بگذارید از سایت های مهم نمره بگیره -متاکرتیک و گیم اسپات نمره خوب بدن اره ولی اگر کم گرفت مذخرف بود الکی کلی دانلود کردید پس بگذارید اگر نمره خوب گرفت هم بررسی میزنیم هم یپشنهاد میدیم -سعی کنید بازیها رو بعد زا ارزیابی های خوب تجربه کنید چون وقت ادم بارارزش است و باید برای چیز های خوب گذاشته بشه -ولف قبلی نه خوب بود نه بد این رو هنوز معلوم نیست چون هیچ بررسی نخورده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...