رفتن به مطلب

***کدام کیس از برند کورسیر را می پسندید ؟***

Recommended Posts

Corsair Carbide Series 200R

Corsair Carbide Series 300R

60 تا 80  دلاره خیلی هم خوشگله گرون هم نیست

یه سوال دارم چرا همه کیس های گرون قیمت میگن واقعا چند درصد مردم 900 تومان پول کیس دارن ؟؟

بنظر من همین ها وارد بشن مشتری بیشتری دارن تا کیس 900 تومانی  البته با قیمت خوب نه مثله Spec 01   

ویرایش شده توسط CryptorChid
لینک به دیدگاه

صد در صد 760t سفیدش. که هیچ جا ندیدم. بیارید برای سیستم خودم میگیرم. طراحی شیک و مینیمال.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با سلام.

اگه مشکل مالی نباشه  Graphite Series™ 780T White میگرفتم.

در غیر اینصورت یک دانه Carbide Series® 100R یا Carbide Series® 330R

لینک به دیدگاه

750D واقعا شاهکاره

اندازش

طراحیش

سیستم کولینگش

واقعا از همه نظر عالیه

فقط ای کاش قیمتش واسه ما ارزون تر در میومد

لینک به دیدگاه

780T زرد  :x

طراحی خیلی زیبایی داره و کابل منیجمنت راحت با فضای زیادش (کلا به خاطر سوپر تاور بودن)

لینک به دیدگاه

کیس 780t خیلی عالیه یک کیس زیبا و همه چیز تمامه فقط اگه بتونید رنگهای دیگش رو هم بیارید خیلی عالی تر می شه مثل رنگ زردش

لینک به دیدگاه

کیس های کورسیر چیزی جزء ظاهر ندارند، کیفیت ساخت بدنه اصلا خوب نیست، به خصوص سری Graphite و مخصوصا همین مدل 780T که در حقیقت 760T با ظاهری متفاوت هست!

اصلا برای چنین کیس هایی هزینه نکنید، اونم با این رقم افتضاحی که داره، اگر تمایل به خرید کیس خوب دارید فقط سری D کورسیر حرفی برای گفتن دارند، دور بقیه خط قرمز بکشید!

پس هیچ وقت گول ظاهر یک کیس رو نخورید! :)

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

درود

من خودم 750D رو انتخاب کردم و هنوزم میگم انتخاب خوبیه، ویژگیش هم در مقابل بقیه مدل ها قیمت مناسب در مقابل فضای داخلی و کارایی این کیس هست، ظاهر شیک ولی فضای بسیار زیاد و قابلیت های مورد نیاز یک کیس به روز رو داره.

البته این کیس رو برای کسی که جا به جایی زیاد داره (مثلا اهل بردن کامپیتر به منزل دوستان و ....)  پیشنهاد نمی کنم.

لینک به دیدگاه

من خودم از 760D سفید خوشم میومد که موجود نبود

بعدش 780D رنگ مشکی..البته جدیدا قهوه ایش رو هم دیدم که خیلی قشنگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود @};-  @};-  @};-  @};-

بیشک :

1-  Obsidian Series® 900D Super Tower Case

2- Obsidian Series® 750D Full Tower ATX Case

3- Graphite Series™ 780T Full-Tower PC Case

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیزم شفاف اولش گفتم که دلیل ایجاد این تاپیک برای کمک به واردات درست کیسهای کورسیر هستش

و در ضمن این واردات با همکاری خود شرکت تخت جمشید انجام میشه

بازم ممنونم از نظرات خوبتون و خیلی بهمون کمک میکنه تا کالای خوب و مناسب برای مصرف کننده های ارزشمند کشورمون وارد کنیم

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیزم شفاف اولش گفتم که دلیل ایجاد این تاپیک برای کمک به واردات درست کیسهای کورسیر هستش

و در ضمن این واردات با همکاری خود شرکت تخت جمشید انجام میشه

بازم ممنونم از نظرات خوبتون و خیلی بهمون کمک میکنه تا کالای خوب و مناسب برای مصرف کننده های ارزشمند کشورمون وارد کنیم

سلام جناب حسینی عزیز.

برای کسانی که دنبال کیس با قیمت مناسب و کارایی خوب هستند این مدل مناسبه که احتمالا قیمتش بین 600 تا 650 هزار تومن میشه

Obsidian Series® 450D Mid-Tower PC Case

و برای کسانی که کیس بهتر با ظاهر جذابتر و امکانات و فضای بیشتر میخوان و برچسب قیمت 950 تومنی خیلی براشون مهم نیست این میتونه مناسب باشه

Graphite Series™ 780T Full-Tower PC Case

post-10325-0-30425500-1431537499_thumb.jpg

post-10325-0-01968500-1431537849_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

Carbide 500R اگه با قیمت 400-450 وارد بشه صرفش خیلی بالاس و با اون قیمت به راحتی بقیه کیس های هم قیمت داخلی مثل X8 X9 رو کنار می زنه.(چون از لحاظ جنس،ظاهر،امکانات و قیمت خیلی راحت با اونها رقابت می کنه اگه با اون قیمت واسه فروش بیاد).Graphite 230T با قیمت 300-350 خیلی خوبه هم کیس قشنگیه هم جمع و جوره امکانات خوبی هم داره.البته اینایی که من گفتم خیلی بعیده. این شرکت Spec-1 رو که 50 دلار(50x3300=165.000) قیمت داره و قیمت 250-260 براش خیلی خوب محسوب می شه(قیمت 260 تومن برای این کیس یعنی 40 درصد سود) رو 400 تومن قیمت زده.در ضمن هر کیس 50 دلار پاشون در نمیاد بلکه مثلا 500 تاشو می خرن دونه ای 30 دلار و هر چی بارشون بزرگ تر باشه ارزون تر...به نظر من بیشتر به مدیرت قیمت احتیاج دارن تا تنوع کالا.اما اگه بتونن اون 2 تا کیس رو وارد کنن توی اون رده قیمت و بقیه کیسهاشون رو هم یه قیمت منصفانه تر بدن خیلی سود می کنن.(مثلا 780t که 180 دلار قیمتشه و دلاریش می شه 595 تومن رو 600-650 قیمت بزنن هم سود کردن هم قیمت به نظر من منصفانس).

لینک به دیدگاه

کیس های کورسیر چیزی جزء ظاهر ندارند، کیفیت ساخت بدنه اصلا خوب نیست، به خصوص سری Graphite و مخصوصا همین مدل 780T که در حقیقت 760T با ظاهری متفاوت هست!

اصلا برای چنین کیس هایی هزینه نکنید، اونم با این رقم افتضاحی که داره، اگر تمایل به خرید کیس خوب دارید فقط سری D کورسیر حرفی برای گفتن دارند، دور بقیه خط قرمز بکشید!

پس هیچ وقت گول ظاهر یک کیس رو نخورید! :)

@};-

به هیچ عنوان این حرفو قبول ندارم.اگه منظورتون مدل خاصیه که بگید وگرنه کیسهاش بهترین کیفیت رو دارن.

لینک به دیدگاه

به هیچ عنوان این حرفو قبول ندارم.اگه منظورتون مدل خاصیه که بگید وگرنه کیسهاش بهترین کیفیت رو دارن.

دوست عزیز نظر شما قابل احترام، آنچه که لازم بود گفتم :)

@};-

لینک به دیدگاه

760t and 780t اگه میشه قیمتاشون هم پایین بیارین با این قیمتهای نجومی به شخصه من که زورم میاد بخرم.پول یک مادربرد ddr4 هست !!

عموم قدرت خرید ندارن.البته کسی که 25 میلیون بده کیس که پولی براش نیست !!که اونا زیادی خوشن.

شرکت تخت جمشید فکر اقلیت مردم هست با این قیمتا?

بقیه با کلی قرض و بدبختی بتونن بخرن!!

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم تو بررسي ها بعضا خوندم که به کيفيت متوسط روبرو شدن ! بعضي ها هم از بسته بندي و اکسسوري ناراضي بودن با توجه به قيمت بالاي کيس ها !

البته کيفيت بخصوص براي کيس يه بحث نسبي و تجربي هست !

يعني امکان داره کيسي که از ديد بنده که فقط با کيس ها معمولي سر و کار داشتم بسيار با کيفيت باشه از ديد يه دوستي که يه مدل فوق العاده با کيفيت رو از کولرمستر تجربه کرده به نظر بي کيفيت بياد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت اقای حسینی و تمام عزیزان . 

خب بنظر بنده برای کسایی که میخولان سیستم های واتر کولینگ کاستوم با چندین مخزن و چندین کارت گرافیک ببندن و 4 الی 5 تا رادیات تو کیس بزارن و خنک کننده ی چندین گرافیک و سیپیو و رم و... رو ببرن زیر واترخب 100% بنظرم کیس 900D بهترین گزینه هست و یکی از با کیفیت ترین کیسهایی هست که دیدم اما درسته ظاهر نچندان زیبایی نسبت به کیسهایی دیگر نداره اما تو کیفیت بی شک یکی از بهترین کیفیت ها رو داره بسیار کیفیت عالی داره این کیس واقعا فوق العادست . 

اما برای ما ایرانی ها که زیاد تو کار واتر کولر کاستوم بستن و... نیستیم و برای هر 2 متر شیلنگ UV قیمت 15$ـــای باید 100 تومان یا برای هر فیتینگ 5$ـــای باید 50 تومن پول پرداخت کنیم و اکثرا کیسهایی فقط برای گیم و... میبندیم همان گزینه هایی که دوستان نام بردن بهترین گزینه ها میتونه باشه و بنده هم با توجه به اینکه تجربه سری D رو داشتم همان کیسهای سری D رو پیشنهاد میکنم . 

البته بنده سری T رو نداشتم مثل 760T و اطلاعی از جنس و کیفیتشون ندارم . 

ولی میدونم کورسیر روی کیفیت ساخت سری D خیلی تلاش کرده و از اونور روی ظاهر T خیلی تلاش کرده و فکر نمیکنم T به D برسه کیفیتشون . 

لینک به دیدگاه

بنده هم تو بررسي ها بعضا خوندم که به کيفيت متوسط روبرو شدن ! بعضي ها هم از بسته بندي و اکسسوري ناراضي بودن با توجه به قيمت بالاي کيس ها !

البته کيفيت بخصوص براي کيس يه بحث نسبي و تجربي هست !

يعني امکان داره کيسي که از ديد بنده که فقط با کيس ها معمولي سر و کار داشتم بسيار با کيفيت باشه از ديد يه دوستي که يه مدل فوق العاده با کيفيت رو از کولرمستر تجربه کرده به نظر بي کيفيت بياد...

با آقا معین کاملا موافقم و به شخصه بنده کیس کولرمستر رو با کورس ایر عوض نمیکنم و تا زمانی که با هر دو برند کار نکرده باشید تفاوت کیفیت رو حس نمیکنید.

من کیس HAF X رو با 780T مقایسه کردم از نظر کیفیت HAF X واقعا بهتر هست ولی 780T ظاهر جذابتری داره. در واقع HAF X رو باید با سری D کورس ایر مقایسه کرد که بازم قدرت تهویه در HAF واقعا بهتره.

ویرایش شده توسط Hamid Mohammadi
لینک به دیدگاه

دوستان هر پستى كه نا مرتبط با موضوع تاپيك (كيس هاى كورسير) باشه بلافاصله پاك ميشه.

لینک به دیدگاه

سلام به همه

همه دوست دارن بهترینهارو داشته باشند و استفاده کنن

بستگی به بودجه خریدار داره که چقدر دستش برای خرید بازه

T780 جز بهترینهاست و همه انتخابش کردن

اما من برای استفاده خودم Corsair Carbide Series® SPEC-01 رو میپسندم

ویرایش شده توسط جواد مهردادی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...