رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فقط به یک نکته توجه داشته باشید ، قبل از اینکه به مرحله ی دنیایی عجایب برید ( اسمش این نیست من بهش می گم عجایب ) شما دو تا انتخاب دارید : 1 - به خانه ای برید که آنا هنریتا و سیانا دیدن کردن اند . اگر این مرحله را برید می توانید به دنیای عجایب سفر کنید .

2 - به دیدن اوریانا برید و مرحله ی دیگری را شروع کنید که اونم داستان های خودش را داره .

سیستم خط داستانی این بازی به قدری پیچیده طراحی شده که شما نمی توانید با یکبار رفتن بازی تمام دیالوگ ها و انیمیشن های بازی را تماشا کنید . لازمه حداقل چندین بار باید بازی را از نو برید تا همه چیز را متوجه شوید و درک کنید .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فک کنم dlc ها رو وقت بشه چند بار با انتخابات متفاوت تجربه کنیم. 

امتحانا تموم شد حتما خریدمشون. فعلا که دارم دوباره سیری رو پیدا میکنم. علی رغم این که داستان تکراریه ولی به شدت جذبم میکنه. 

لینک به دیدگاه

فک کنم dlc ها رو وقت بشه چند بار با انتخابات متفاوت تجربه کنیم. 

امتحانا تموم شد حتما خریدمشون. فعلا که دارم دوباره سیری رو پیدا میکنم. علی رغم این که داستان تکراریه ولی به شدت جذبم میکنه. 

بهترین کار همینه ، این یکی از بهترین بازی های ساخته شده در تاریخ هستش اگر صد بار هم تجربش کنید باز کمه .

لینک به دیدگاه

اسپویلر آلرت .....

دی ال سی blood and wine برای بار دوم تموم شد و بهترین پایان را کسب کردم .

در پست های قبلی اشاره ای به بدست اوردن قوی ترین شمشیر نقره موجود در بازی کردم . زمانی که برای اولین بار وارد شهر توسان می شوید نامه ای به دست شما می رسد من گفتم فقط ینیفر این نامه را برای شما می فرستد اما این گونه نیست ! سیستم داستانی بازی به قدری پیچیده طراحی شده است که تمام اتفاقات بازی اصلی بر این دی ال سی تأثیر گذار است . در قسمت داستان اصلی بازی بسته به اینکه با تریس یا ینیفر ، با هر دو با هم (!!)

رابطه بر قرار کنید در این دی ال سی تأ ثیرش را مشاهده خواهید کرد .

اگر با تریس رابطه ی عاشقانه بر قرار کنید در اول b&w وقتی پسر بچه نامه را برای شما می آورد از طرف تریس نوشته شده است و اطلاعاتی جهت قوی تر کردن جهش یافتی گرالت در اختیار او قرار می دهد . ( مرحله ی پیچیده ای هست که باید ژن های جهش یافته ی خود را توسط دستگاهی unlock کنید ) .

اگر با ینیفر رابطه برقرار کنید ، نامه از طرف ینیفر به دست شما می رسد و متن نامه تقریبا" شبیه نامه تریس است با کمی تفاوت .

مورد سوم را امتحان نکردم ، یعنی اگر در داستان اصلی بازی بخواهید هم با ینیفر باشید و هم با تریس آن ها گرالت را ترک می کنند و در واقع گرالت تنها می ماند . نامه ی اول بازی b&w حتما" باید به دست گرالت برسه اما در حالت سوم نمی دونم دقیقا" چه شخصی نویسنده نامه خواهد بود .

موضوع فقط به اینجا ختم نمیشه ، اگر شما در پایان بازی اصلی بدترین پایان را تجربه کنید یعنی مرگ سیری را تجربه کنید اگر با ینیفر رابطه برقرار کرده باشید باز در انتهای بازی شما تنها می مانید . چون ینیفر بعد از مرحله last wish به شما میگه که اگر تمام این ماجرا ها ختم به خیر شد با من به یه جای دور سفر کن تا با آرامش با یکدیگر زندگی کنیم اما این فقط در صورتی اتفاق می افتد که سیری زنده بماند .

اما اصل ماجرا ، در اول صحبتم گفتم بسته به اینکه با کدام زن در قسمت اصلی بازی رابطه بر قرار کرده باشید در مرحله ی آخر blood and wine یک سورپرایز در انتظار شماست . بعد از اینکه دی ال سی تموم میشه به عنوان آخرین مرحله از شما خواسته می شود که به خانه ی corvo bianco بروید ( که توسط آنا هنریتا به شما هدیه داده شده است ) تا در آن اقامت داشته باشید . زمانی که می خواهید وارد خانه شوید سرخدمتکار به شما می گوید که یک مهمان ناخوانده دارید و اون شخص خودش را به او معرفی نکرده است . از اونجایی که گرالت معمولا" شخص تنهایی است و مهمان ندارد از این موضوع متعجب شده و وارد خانه می شود . بسته به اینکه در مرحله ی اصلی با کدام شخص ارتباط بر قرار کرده باشید مهمان شما فرق خواهد داشت . حالا فکر می کنید چه کسی به دیدن شما خواهد آمد تا با شما زندگی کنه ؟

جواب این سوال مشخصه ، مستقیم نمیگم چون به اندازه کافی اسپویل کردم تا اینجا .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

می دونی دوست من شاید من جز اون دسته کم از آدمایی باشم که از خوندن اسپویل این بازی لذت می برم ! چون زبان انگلیسیم در حد خوب نیست، البته 60 70 درصد این بازی رو میگیرما ولی باز خیلی جاهاشم متوجه نشدم که متاسفانه ریزه کاری قشنگی هم دارن :|  من به شخصه از این کارت استقبال می کنم  @};-  چون دیدن پایان های متفاوت رو برام راحت تر می کنه @};-

ویرایش شده توسط Arsham.1987
لینک به دیدگاه

ممنون دوست گرامی . درسته بعضی از افراد می پسندند اما بعضی خیر .

چون خودشون دوست دارن تجربه کنن و لذت ببرن . برای اینکه داستان ،مسائل و حوادث مراحل متوجه بشوید حتما" باید تسلط کافی به زبان انگیلیس داشته باشید . البته تا حدودی میشه با معنی بعضی ار کلمات متوجه معنی جمله شد اما برای اینکه کامل متوجه بشوید باید زبانتون خوب باشه ، بعضی از لغات به کار برده شده در این بازی از لغات سنگین و قدیمیه انگیلیسی هستش و هر کسی متوجه نمی شود .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه سوال ! چی کار باید کنم که آخرش این دوتا خواهر گرامی نمیرند؟ دو سه بار برگشتم عقب و دیالوگارو تغییر دادم ولی فرقی نکرد باز...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه سوال ! چی کار باید کنم که آخرش این دوتا خواهر گرامی نمیرند؟ دو سه بار برگشتم عقب و دیالوگارو تغییر دادم ولی فرقی نکرد باز...

من به شما گفتم مراقب تصمیمتان باشید . قبل از مراسم دوست گرالت ریجس زمانی که در خیاطی هستید به گرالت میگه که قربانی هایی که سیانا برای ددلاف آماده کرده بود پنچ نفر بودند اما ددلاف فقط پنچ نفر از آن ها را ترور کرده است و نفر پنجم مشخص نشده چه کسی هستش ، اینجا شما دو انتخاب دارید :

یکی اینکه برید دنبال پسرک کفاش و از اون در باره ی نامه ی پنجم تحقیق کنید ، یکی اینکه بخیال موضوع بشید و برید مراسم برای تقدیر از شما . اگر گزینه دوم را انتخاب کنید سیانا و آنا هنریتا صد در صد خواهند مرد . بعد از تحقیق از پسر کفاش و دیگر نامه رسان های سیانا متوجه می شوید که آخرین قربانی خواهرش یعنی آنا هنریتا بوده است، به سراغ سیانا بروید و با او صحبت کنید . زمانی که به اطاق او می روید به نگهبان بگویید فقط می خواهید با او صحبت کنید و گزینه 2 را انتخاب کنید . در صحبت های خود سعی نکنید او را ناراحت کنید . در اولین دیالوگ حین صحبت با سیانا گزینه 3 را انتخاب کنید . در دیالوگ دوم گزینه 2 را انتخاب کنید . در دیالوگ سوم گزینه 2 را انتخاب کنید . بعد از اینکه مکالمه تمام شد و از اطاق بیرون آمدید نگهبان به سمت شما میاد و میگه فرمانده دیمیان منتظر شماست و می خواهد با شما دیداری داشته باشد . در ابن قسمت گزینه 1 را انتخاب کنید .

بعد از اینکه به دیدار دیمیان رفتید گزینه 1 را انتخاب کنید .

بعد از ملاقات با ملکه آنا هنریتا در اولین دیالوگ گزینه 2 را انتخاب کنید .

در دومین دیالوگ گزینه 1 را انتخاب کنید .

در سومین دیالوگ که مهمترین دیالوگ است گزینه 1 را انتخاب کنید .

در چهارمین دیالوگ گزینه 1 را انتخاب کنید .

به همین سادگی و به همین خوشمزگی ! [emoji2] بازی ویتچر 3 .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسپویلر آلرت!! نخون آقا نخون!!!!

پایانی که آخرش کار گرالت به زندان می کشه خیلی ویچری تر بود به نظرم :D ....دتلاف لایق مرگ نبود و اگه یک نفر لیاقت مردن داشت اون خواهر آنا بود... خیلی به واقعیت شبیه تره اون پایان.... که آخرش هم به آنا میگی که قضیه چی بوده اما نمیخواد باور کنه و واسه ثواب کباب میشی :D 

با رنگ سفید نوشتم... ctrl+a رو بزنید....

لینک به دیدگاه

اسپویلر آلرت!! نخون آقا نخون!!!!

پایانی که آخرش کار گرالت به زندان می کشه خیلی ویچری تر بود به نظرم :D....دتلاف لایق مرگ نبود و اگه یک نفر لیاقت مردن داشت اون خواهر آنا بود... خیلی به واقعیت شبیه تره اون پایان.... که آخرش هم به آنا میگی که قضیه چی بوده اما نمیخواد باور کنه و واسه ثواب کباب میشی :D

با رنگ سفید نوشتم... ctrl+a رو بزنید....

درود .

اصلا" همچین پایانی داشت ؟! [emoji2] گرالت که به زندان نرفت .

جدا از شوخی به نظرم بی انصافی هستش که برای سیانا چنین فکری داشته باشیم . اما اونم خیلی سختی کشیده بود و باید بهش حق داد .

اخرش برای تو ینیفر اومد خونه یا تریس ؟ اسب سفیده هم برای من با خودش آورده [emoji2] [emoji2] [emoji2] همون اسبه که روش از اون کارای آنچنانی می کردند !![emoji6]

یه سوال دیگر من سعی کردم هیچ مرحله ای را از قلم نندازم اما یکی از مرحله هایی که عکسش توی تبلیغات این دی ال سی بود را ندیدم . همون عکسی که توی یه جای مه گرفته هستش و یه غولیه که از کلش نور میاد بیرون . کسی این مرحله را رفته ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

اصلا" همچین پایانی داشت ؟! [emoji2] گرالت که به زندان نرفت .

جدا از شوخی به نظرم بی انصافی هستش که برای سیانا چنین فکری داشته باشیم . اما اونم خیلی سختی کشیده بود و باید بهش حق داد .

اخرش برای تو ینیفر اومد خونه یا تریس ؟ اسب سفیده هم برای من با خودش آورده [emoji2] [emoji2] [emoji2] همون اسبه که روش از اون کارای آنچنانی می کردند !![emoji6]

یه سوال دیگر من سعی کردم هیچ مرحله ای را از قلم نندازم اما یکی از مرحله هایی که عکسش توی تبلیغات این دی ال سی بود را ندیدم . همون عکسی که توی یه جای مه گرفته هستش و یه غولیه که از کلش نور میاد بیرون . کسی این مرحله را رفته ؟

آره.. اگه دتلاف خواهر آنا رو بکشه و بهش اجازه بدی که بره پی کارش به شرطی که دیگه نزدیکه آدمها نشه... هم به جرم انجام ندادن قراردادت(یعنی نکشتن دتلاف) و هم به جرم به خطر انداختن جون خواهر آنا میندازنت زندان :|

یه مدت تو زندان می مونی بعدش میگن آزادی.... نگو که دندلایون با وجود ممنوع الورود بودن به توسان اومده و با سیاست بازی و چرب زبونی همیشگیش با آنا هنریتا صحبت کرده تا آزادت کنن و حتی عمارتت رو هم ازت نگیرن :|

آنا هم گفته که هیچوقت نمیخواد گرالت رو ببینه اما گرالت میره تا به آنا بگه که خواهرش قبل از مرگش نقشه قتل اون رو کشیده بوده اما باور نمیکنه و ویچر رو با حرف میندازن بیرون از قصر :|

پ.ن

مهم ترین شخصیت بازی ویچر بعد از گرالت همین دندلایون هست... اگه دقت کرده باشی تمام متن های کمکی داخل بازی از زبان دندلایونه(به جز کتابها)... چه بخش bestiary چه glassory چه توضیحات Quest ها... همیشه ازش رد پایی هست و یه آبرو بری ای کرده :D  کافیه بری اون خونه ی بد بد توی بندرگاه... یکی از دختر ها بهت میگه که "ای بابا! بازم roleplaying و cosplay با شخصیت ویچر؟؟" که گرالت بهش میگه من واقعا ویچر هستم! چه کسی اینکارو کرده قبلا؟ که دختره میگه یه بنده خدایی با دو تا شمشیر رو کمرش و زره ویچر اومده بود و خیلی هم شاعرانه حرف می زد و من نقش succubus رو براش بازی کردم اون هم نقش ویچر رو  :D 

اینجا بود که گفتم ای دهنت سرویس تپه ..... نذاشته  =)) 

لینک به دیدگاه

آره.. اگه دتلاف خواهر آنا رو بکشه و بهش اجازه بدی که بره پی کارش به شرطی که دیگه نزدیکه آدمها نشه... هم به جرم انجام ندادن قراردادت(یعنی نکشتن دتلاف) و هم به جرم به خطر انداختن جون خواهر آنا میندازنت زندان :|

یه مدت تو زندان می مونی بعدش میگن آزادی.... نگو که دندلایون با وجود ممنوع الورود بودن به توسان اومده و با سیاست بازی و چرب زبونی همیشگیش با آنا هنریتا صحبت کرده تا آزادت کنن و حتی عمارتت رو هم ازت نگیرن :|

آنا هم گفته که هیچوقت نمیخواد گرالت رو ببینه اما گرالت میره تا به آنا بگه که خواهرش قبل از مرگش نقشه قتل اون رو کشیده بوده اما باور نمیکنه و ویچر رو با حرف میندازن بیرون از قصر :|

پ.ن

مهم ترین شخصیت بازی ویچر بعد از گرالت همین دندلایون هست... اگه دقت کرده باشی تمام متن های کمکی داخل بازی از زبان دندلایونه(به جز کتابها)... چه بخش bestiary چه glassory چه توضیحات Quest ها... همیشه ازش رد پایی هست و یه آبرو بری ای کرده :D کافیه بری اون خونه ی بد بد توی بندرگاه... یکی از دختر ها بهت میگه که "ای بابا! بازم roleplaying و cosplay با شخصیت ویچر؟؟" که گرالت بهش میگه من واقعا ویچر هستم! چه کسی اینکارو کرده قبلا؟ که دختره میگه یه بنده خدایی با دو تا شمشیر رو کمرش و زره ویچر اومده بود و خیلی هم شاعرانه حرف می زد و من نقش succubus رو براش بازی کردم اون هم نقش ویچر رو :D

اینجا بود که گفتم ای دهنت سرویس تپه ..... نذاشته =))

خخخخخخخخخ [emoji3] [emoji2] [emoji2]

پس این پایان سومه . من تجربش نکردم . ببین بعد از حمله ومپایر ها به شهر توسط ددلاف تو دو تا انتخاب داری برای پایان دادن به این موضوع . 1 - پیدا کردن unssen elder ( که یکی از قوی ترین و پیرترین ومپایر های موجود در جهان است با قدرت غیر قابل تصور ) برای بیرون راندن ومپایر ها از شهر .

2 - پیدا کردن سیانا و رفتن به مرحله Beyond hill and date که کپی برداری از داستان جک و لوبیای سحر آمیز است . ظاهرا" شما روبان را برای سیانا از اون دختره نگرفتی درسته ؟ چون بعدش که به تاشا موتنا میری برای دیدن ددلاف اگر این مرحله را رفته باشی سیانا سر قرار حاظر میشه و پس مکالمه با ددلاف اون می خواد سیانا را بکشه که اگر روبان دستش باشه اون غیب میشه و بر می گرده به همون دنیای خیالی که تو مرحله قبل بود . این پایان خاکستری بازی هستش . همانطور که قبلا" گفتم این دی ال سی سه تا پایان داره ، 1- بهترین پایان ؛ زنده موندن هر دو خواهر و آشتی کردنشون . 2- پایان خاکستری که کشته شدن سیانا و فرار ددلاف هستش . 3 - بدترین پایان که کشته شدن هر دو خواهر هستش .

از بین قوی ترین شخصیت های منفی موجود در بازی ویتچر 3 به نظرم unssen elder از تمام boss های بازی قوی تره و تنها کسی هستش که گرالت را به معنای واقعی تحقیر کرد ! گرالت تا قبل از این با دشمنان قوی ای مواجه شده بود اما این مورد اصلا" امکان نداشت که جلوش عرض اندام کنی ! قبل از اینکه به دیدنش بری اوریانا دوست ریجز که یکی از ومپایر های ارشد است به گرالت میگه که رفتن و ملاقات با unseen elder خود کشی هستی و قبل از اینکه بتونی دماغتو بخارونی اون کارت را تموم میکنه ![emoji2] انصافا" هم همینطور بود وقتی به دیدنش رفتن ظرف کسری از ثانیه گرالت و ریجز را ترکوند !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خخخخخخخخخ [emoji3] [emoji2] [emoji2]

پس این پایان سومه . من تجربش نکردم . ببین بعد از حمله ومپایر ها به شهر توسط ددلاف تو دو تا انتخاب داری برای پایان دادن به این موضوع . 1 - پیدا کردن unssen elder ( که یکی از قوی ترین و پیرترین ومپایر های موجود در جهان است با قدرت غیر قابل تصور ) برای بیرون راندن ومپایر ها از شهر .

2 - پیدا کردن سیانا و رفتن به مرحله Beyond hill and date که کپی برداری از داستان جک و لوبیای سحر آمیز است . ظاهرا" شما روبان را برای سیانا از اون دختره نگرفتی درسته ؟ چون بعدش که به تاشا موتنا میری برای دیدن ددلاف اگر این مرحله را رفته باشی سیانا سر قرار حاظر میشه و پس مکالمه با ددلاف اون می خواد سیانا را بکشه که اگر روبان دستش باشه اون غیب میشه و بر می گرده به همون دنیای خیالی که تو مرحله قبل بود . این پایان خاکستری بازی هستش . همانطور که قبلا" گفتم این دی ال سی سه تا پایان داره ، 1- بهترین پایان ؛ زنده موندن هر دو خواهر و آشتی کردنشون . 2- پایان خاکستری که کشته شدن سیانا و فرار ددلاف هستش . 3 - بدترین پایان که کشته شدن هر دو خواهر هستش .

از بین قوی ترین شخصیت های منفی موجود در بازی ویتچر 3 به نظرم unssen elder از تمام boss های بازی قوی تره و تنها کسی هستش که گرالت را به معنای واقعی تحقیر کرد ! گرالت تا قبل از این با دشمنان قوی ای مواجه شده بود اما این مورد اصلا" امکان نداشت که جلوش عرض اندام کنی ! قبل از اینکه به دیدنش بری اوریانا دوست ریجز که یکی از ومپایر های ارشد است به گرالت میگه که رفتن و ملاقات با unseen elder خود کشی هستی و قبل از اینکه بتونی دماغتو بخارونی اون کارت را تموم میکنه ![emoji2] انصافا" هم همینطور بود وقتی به دیدنش رفتن ظرف کسری از ثانیه گرالت و ریجز را ترکوند !

آره دیگه عمدا" ازش نگرفتم تا سیانا کشته بشه... چون با توجه به داستان ، واقعا این سیانا بود که دتلاف و دیگران رو بازی داده بود و این همه آدم با دستور سیانا کشته شده بودن و دتلاف فقط گول خورده بود به خاطر عشقش به سیانا...البته دتلاف فرار نمیکنه بلکه گرالت بهش اجازه میده تا بره و دیگه برنگرده...

این یک هفته که زیاد نبودم توی فروم در واقع همش مشغول بازی ویچر بودم....

یکبار پایانی که هر دو خواهر زنده می مونن رو انجام دادم و واقعا تو کتم نرفت که اینقدر راحت سیانا از زیر همه چیز در بره ، دتلاف کشته بشه، اما همه چیز به خوبی و خوشی تموم بشه واسه سیانا  :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

آره دیگه عمدا" ازش نگرفتم تا سیانا کشته بشه... چون با توجه به داستان ، واقعا این سیانا بود که دتلاف و دیگران رو بازی داده بود و این همه آدم با دستور سیانا کشته شده بودن و دتلاف فقط گول خورده بود به خاطر عشقش به سیانا...البته دتلاف فرار نمیکنه بلکه گرالت بهش اجازه میده تا بره و دیگه برنگرده...

این یک هفته که زیاد نبودم توی فروم در واقع همش مشغول بازی ویچر بودم....

یکبار پایانی که هر دو خواهر زنده می مونن رو انجام دادم و واقعا تو کتم نرفت که اینقدر راحت سیانا از زیر همه چیز در بره ، دتلاف کشته بشه، اما همه چیز به خوبی و خوشی تموم بشه واسه سیانا :|

مثل من ! البته من تو فروم هم حاظر بودم همزمان با بازی کردن . من می دونستم که بدون روبان کشته میشه چون تو دیالوگ ها سیانا می گه که کسی که این روبان را بهش هدیه داده گفته بوده که براش خوش شانسی میاره و یه روزی جانش را نجات خواهد داد . درسته سیانا باعث چند تا جنایت و کشته شدن انسان های بیگناه شده بود اما وقتی که زمان بچگی تبعید شده بود نگهبان ها و راهبه ها خیلی اذیتش کرده بودند و باید بهش حق داد .

پ.ن : خیلی سنگ دلی فرجام[emoji2] . واقعا" دلت میاد بزاری یه همچین خانومی به خاطر یه ومپایر درپیت کشته بشه ؟! یه سوال قبلش باهاش سفر سانفرانسیسکو رفته بودی ؟! اگر رفته باشی و بعد به کشتنش داده باشی خیلی نامردی !! [emoji2] [emoji2]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل من ! البته من تو فروم هم حاظر بودم همزمان با بازی کردن . من می دونستم که بدون روبان کشته میشه چون تو دیالوگ ها سیانا می گه که کسی که این روبان را بهش هدیه داده گفته بوده که براش خوش شانسی میاره و یه روزی جانش را نجات خواهد داد . درسته سیانا باعث چند تا جنایت و کشته شدن انسان های بیگناه شده بود اما وقتی که زمان بچگی تبعید شده بود نگهبان ها و راهبه ها خیلی اذیتش کرده بودند و باید بهش حق داد .

پ.ن : خیلی سنگ دلی فرجام[emoji2] . واقعا" دلت میاد بزاری یه همچین خانومی به خاطر یه ومپایر درپیت کشته بشه ؟! یه سوال قبلش باهاش سفر سانفرانسیسکو رفته بودی ؟! اگر رفته باشی و بعد به کشتنش داده باشی خیلی نامردی !! [emoji2] [emoji2]

راستش به نظر من کُدِ ویچر بودن صرفا کشتن هیولاها نیست بلکه تفکیک قائل شدن بین هیولاهایی که با قصد و نیت بد دست به جنایت زدن و اونهایی که فریب خوردن و بطور کلی قرار گرفتن و قضاوت درست بین نژاد انسانها ، الف ها ، دوارف ها و انواع هیولاهاست ... ویچرها تنها افرادی هستن که در این موقعیت قرار دادن رو روی این خط باریک راه میرن .  به نظرم این پیام و مفهومیه که بازی از ابتدا تا انتها اجازه میده تجربه کنی مخصوصلا در دیالوگهایی که در کوئست skellige most wanted مطرح میشه... یا مثلا اولگیرد که اون هم کلی جرم و جنایت و کارهای بد کرده بود اما بعدش مشخص میشه که دلیل و دلایلش چی بوده، و چون توی اون داستان شخصیت بدتر و شیطانی تری وجود داشت ترجیح دادم با اون شخصیت شیطانی مبارزه کنم تا اینکه اولگیرد رو تسلیم کنم .....

همونقدر که به سیانا حق می دادم به دتلاف هم باید حق داد که سیانا خامش کرده و فریبش داده... نه تنها دتلاف بلکه تقریبا تمام آدم های زندگیش رو به خاطر دوران گذشتش فریب داده و باعث مرگشون شده...

اگه سانفرانسیسکو رفته بودم که اتفاقا بیشتر از دستش جری می شدم چون خودم رو هم بازی داده بود اینطوری  =))

پ.ن

تازه اگه بری زندان خوبیش اینه که یه پوستر خوشگل هم برای خونت پیدا میکنی  =)) به خاطر یه پوستر باعث مردن همه نشین =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

راستش به نظر من کُدِ ویچر بودن صرفا کشتن هیولاها نیست بلکه تفکیک قائل شدن بین هیولاهایی که با قصد و نیت بد دست به جنایت زدن و اونهایی که فریب خوردن و بطور کلی قرار گرفتن و قضاوت درست بین نژاد انسانها ، الف ها ، دوارف ها و انواع هیولاهاست ... ویچرها تنها افرادی هستن که در این موقعیت قرار دادن رو روی این خط باریک راه میرن . به نظرم این پیام و مفهومیه که بازی از ابتدا تا انتها اجازه میده تجربه کنی مخصوصلا در دیالوگهایی که در کوئست skellige most wanted مطرح میشه... یا مثلا اولگیرد که اون هم کلی جرم و جنایت و کارهای بد کرده بود اما بعدش مشخص میشه که دلیل و دلایلش چی بوده، و چون توی اون داستان شخصیت بدتر و شیطانی تری وجود داشت ترجیح دادم با اون شخصیت شیطانی مبارزه کنم تا اینکه اولگیرد رو تسلیم کنم .....

همونقدر که به سیانا حق می دادم به دتلاف هم باید حق داد که سیانا خامش کرده و فریبش داده... نه تنها دتلاف بلکه تقریبا تمام آدم های زندگیش رو به خاطر دوران گذشتش فریب داده و باعث مرگشون شده...

اگه سانفرانسیسکو رفته بودم که اتفاقا بیشتر از دستش جری می شدم چون خودم رو هم بازی داده بود اینطوری =))

پ.ن

تازه اگه بری زندان خوبیش اینه که یه پوستر خوشگل هم برای خونت پیدا میکنی =)) به خاطر یه پوستر باعث مردن همه نشین =))

100 %

موافقم . همین الان پایان سوم هم تموم کردم . خیلی زیبا بود . زندان هم رفتم و اون پوستر را هم دریافت کردم . ولی مجبورم سیو ها را پاک کنم . چون من وقتی بهترین پایان را میرم دیگه بعدش نمیام پایان های دیگر را سیو کنم چون اینطوری خیلی بهم میریزه وضعیت سیو ها . انصافا" بازی قشنگی بود . خط داستانی بی نظیر و عالی به همراه موسیقی فوق العاده این بازی را خیلی جذاب میکنه . فقط یه سوال در پایان خوب اناهنریتا در دسترس هست و میتونی باهاش صحبت کنی اما سیانا غیب شده و معلوم نیست کجا رفته ! البته قشنگ ترین قسمت بعد از تموم شدن این مراحل هستش که ینیفر یا تریس بسته به انتخاب شما در بازی اصلی میان خانه شما و باهات زندگی می کنند. بازی دیگری در سبک و به قشنگی داستان ویتچر 3 هست ؟ من اسکایریم نسخه legendry edition را دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم در واقع تا حالا اصلا" سری بازی های الدر اسکرال بازی نکردم. ویتچر اگر هم خط داستانیش تموم بشه باز هم قشنگه و اصلا" حوصله آدم سر نمیره . واقعا" کدام بازی این همه مرحله ، دیالوگ و جا ها و گنج های کشف شدنی داره . همچنین آدم واقعا" حیرت میکنه از خط داستانی پیچیده ی این بازی و اینکه تمام تصمیمات شما در مراحل بازی تأثیر گذار است . انصافا" فکر نکنم هیچ بازی یه همچین خط داستانی پیچیده ای داشته باشد . مثلا" جی تی ای وی هم سه تا پایان داشت اما این بازی در قسمت های مختلف ممکنه نتایج مختلفی داشته باشه . اما خودمونیم این گرالت عجب پدر سوختیه ای هستش بیشتر شخصیت های زن اصلی در سری داستان های ویتچر را حداقل یکبار به سفر سانفرانسیسکو برده ! [emoji2]

سی دی پروجکت باید نسخه بعدی ویتچر را بسازد این بازی واقعا" جاودانه هستش حیفه به همین راحتی ولش کنن بره . حداقل بعد از سایبر پانک 2077 بهتره نسخه بعدی ویتچر را بسازد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

100 %

موافقم . همین الان پایان سوم هم تموم کردم . خیلی زیبا بود . زندان هم رفتم و اون پوستر را هم دریافت کردم . ولی مجبورم سیو ها را پاک کنم . چون من وقتی بهترین پایان را میرم دیگه بعدش نمیام پایان های دیگر را سیو کنم چون اینطوری خیلی بهم میریزه وضعیت سیو ها . انصافا" بازی قشنگی بود . خط داستانی بی نظیر و عالی به همراه موسیقی فوق العاده این بازی را خیلی جذاب میکنه . فقط یه سوال در پایان خوب اناهنریتا در دسترس هست و میتونی باهاش صحبت کنی اما سیانا غیب شده و معلوم نیست کجا رفته ! البته قشنگ ترین قسمت بعد از تموم شدن این مراحل هستش که ینیفر یا تریس بسته به انتخاب شما در بازی اصلی میان خانه شما و باهات زندگی می کنند. بازی دیگری در سبک و به قشنگی داستان ویتچر 3 هست ؟ من اسکایریم نسخه legendry edition را دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم در واقع تا حالا اصلا" سری بازی های الدر اسکرال بازی نکردم. ویتچر اگر هم خط داستانیش تموم بشه باز هم قشنگه و اصلا" حوصله آدم سر نمیره . واقعا" کدام بازی این همه مرحله ، دیالوگ و جا ها و گنج های کشف شدنی داره . همچنین آدم واقعا" حیرت میکنه از خط داستانی پیچیده ی این بازی و اینکه تمام تصمیمات شما در مراحل بازی تأثیر گذار است . انصافا" فکر نکنم هیچ بازی یه همچین خط داستانی پیچیده ای داشته باشد . مثلا" جی تی ای وی هم سه تا پایان داشت اما این بازی در قسمت های مختلف ممکنه نتایج مختلفی داشته باشه . اما خودمونیم این گرالت عجب پدر سوختیه ای هستش بیشتر شخصیت های زن اصلی در سری داستان های ویتچر را حداقل یکبار به سفر سانفرانسیسکو برده ! [emoji2]

سی دی پروجکت باید نسخه بعدی ویتچر را بسازد این بازی واقعا" جاودانه هستش حیفه به همین راحتی ولش کنن بره . حداقل بعد از سایبر پانک 2077 بهتره نسخه بعدی ویتچر را بسازد .

کاشکی نه با تنیفر می موندم نه با تریس  =))  اینطوری Ciri میاد بهت سر میزنه   :| الان تو یوتیوب دیدم :|

در مورد اسکایریم راستش رو بخوای باید بگم که : وقتی ویچر اومد ، برای من چون احساس کردم به اسکایریم شباهت داره بهش علاقمند شدم... به نظرم اسکایریم آزادی عمل بیشتری بهت میده نسبت به ویچر و مراحل جانبی خیلی بیشتری داره تا جایی که می دونم... میتونی جز فرقه  ومپایرها بشی و به لرد ومپایر تبدیل بشی یا علیه اونها بجنگی ، می تونی گرگینه بشی ، میتونی با اورک ها bloodkin بشی یا اصلا می تونی به فرقه Assassins ها بپیوندی ، به گروه قهرمانان ملحق بشی و خیلی چیزهای دیگه.. گنج ها و چیزهای مخفی کمتری نسبت به ویچر نداره اما خب بازیه قدیمی به حساب میاد دیگه الان... نسخه جدیدش که بهینه سازی شده اگه بیاد فوری میگیرم :دی... و از همه مهمتر اینکه اول بازی خودت نژادت رو اتخاب میکنی... که الف باشی آدم باشی دوزیست باشی از این پلنگا باشی  :D  وضعیت ظاهریت رو کاملا طبق سلیقه خودت بسازی... خال کوبی و طرح بندازی روی صورتت....

خط داستانی اون هم پیچیده هستش.. شاید به اندازه ویچر پیچیده نباشه اما سرنوشت جنگ و خود کاراکتر و خیلی چیزهای دیگه به تصمیمات دراگونبورن  یعنی خودت بستگی داره... با مادهایی هم که alidadashnejad استادشه هم بازی از چیزی که هست خیلی فراتر می ره

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اقا من امتحان تموم شد این لعتنی رو می خرم و میرم  ~x(  ~x(  ~x(

هایپ می کنین شدیییییییییییییییییییییییییید

لینک به دیدگاه

کاشکی نه با تنیفر می موندم نه با تریس =)) اینطوری Ciri میاد بهت سر میزنه :| الان تو یوتیوب دیدم :|

در مورد اسکایریم راستش رو بخوای باید بگم که : وقتی ویچر اومد ، برای من چون احساس کردم به اسکایریم شباهت داره بهش علاقمند شدم... به نظرم اسکایریم آزادی عمل بیشتری بهت میده نسبت به ویچر و مراحل جانبی خیلی بیشتری داره تا جایی که می دونم... میتونی جز فرقه ومپایرها بشی و به لرد ومپایر تبدیل بشی یا علیه اونها بجنگی ، می تونی گرگینه بشی ، میتونی با اورک ها bloodkin بشی یا اصلا می تونی به فرقه Assassins ها بپیوندی ، به گروه قهرمانان ملحق بشی و خیلی چیزهای دیگه.. گنج ها و چیزهای مخفی کمتری نسبت به ویچر نداره اما خب بازیه قدیمی به حساب میاد دیگه الان... نسخه جدیدش که بهینه سازی شده اگه بیاد فوری میگیرم :دی... و از همه مهمتر اینکه اول بازی خودت نژادت رو اتخاب میکنی... که الف باشی آدم باشی دوزیست باشی از این پلنگا باشی :D وضعیت ظاهریت رو کاملا طبق سلیقه خودت بسازی... خال کوبی و طرح بندازی روی صورتت....

خط داستانی اون هم پیچیده هستش.. شاید به اندازه ویچر پیچیده نباشه اما سرنوشت جنگ و خود کاراکتر و خیلی چیزهای دیگه به تصمیمات دراگونبورن یعنی خودت بستگی داره... با مادهایی هم که alidadashnejad استادشه هم بازی از چیزی که هست خیلی فراتر می ره

واقعاً سی دی پروجکت چی خلق کرده هر دفعه یه کاری انجام بدی نتیجه اش فرق خواهد کرد ! البته برگشتن سیری منوط بر اینه که سیری زنده بمونه و علاوه بر تریس با ینیفر هم نباید رابطه برقرار کنی . حالا یه سوال . اگر با هیچ کدوم نمونی و رابطه برقرار نکنی و سیری هم زنده نمونه کی پیش گرالت بر میگرده ؟! حتماً Eredin میاد با گرالت ازدواج میکنه !! =)) :D ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

واقعاً سی دی پروجکت چی خلق کرده هر دفعه یه کاری انجام بدی نتیجه اش فرق خواهد کرد ! البته برگشتن سیری منوط بر اینه که سیری زنده بمونه و علاوه بر تریس و  با ینیفر  هم نباید رابطه برقرار کنی . حالا یه سوال . اگر با هیچ کدوم نمونی و رابطه برقرار نکنی و سیری هم زنده نمونه کی پیش گرالت بر میگرده ؟! حتماً Eredin میاد با گرالت ازدواج میکنه !!  =))  :D

خخخ 

اون مرتیکه دندلاین میاد پیشت

لینک به دیدگاه

خخخ 

اون مرتیکه دندلاین میاد پیشت

جدی ؟ بازم خوبه چون اینطوری حداقل با عقل جور درمیاد . دندلاین رفیق قدیمیه گرالت هستش و خیلی قسمت ها کمک گرالت کرده البته خراب کاری هاش بیشتر از لطف ها و کارهای خوبش بوده !! فکر کنم کسی بخواد تمام قسمت ها ، دیالوگ ها و انیمیشن های بازی را ببینه حداقل باید 10 - 12 بار بازی را تموم کنه البته میشه از سیو ها هم برگشت  اما اینجوی خیلی قر و قاطی میشه  !!  :D  :laughing:

لینک به دیدگاه

خوب نسخه ی بلک باکس  بازی امروز ریلیز شده ( 26 گیگابایت )

The Witcher 3: Wild Hunt Complete-Black Box

بیشتر مناسب افرادیه  که اوضاع نتشون مناسب نیست  ( من جمله خودم )  :wacko: و اینکه دنبال نسخه جمع و جور برای نصب هستن.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال. می خواستم بدونم از چه راهی می شه برای یه بازی مثل همین ویچر زیرنویس فارسی درست کرد؟ آیا راه خاصی داره و هر کسی می تونه ؟ یا فقط دست شرکت سازندش هست و اونا به فایل هاش دسترسی دارن... چون من هم کسی که زبانش فوق العاده خوب باشه رو دارم و هم اینکه عاشق این گیم هست مثل ما ها. اگه چیزی به ذهنتون رسید بگین

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال. می خواستم بدونم از چه راهی می شه برای یه بازی مثل همین ویچر زیرنویس فارسی درست کرد؟ آیا راه خاصی داره و هر کسی می تونه ؟ یا فقط دست شرکت سازندش هست و اونا به فایل هاش دسترسی دارن... چون من هم کسی که زبانش فوق العاده خوب باشه رو دارم و هم اینکه عاشق این گیم هست مثل ما ها. اگه چیزی به ذهنتون رسید بگین

میشه اما غیر ممکنه یعنی کسی این کار را انجام نخواهد داد ! این بازی در مجموع با تمام دی ال سی ها چیزی بیش از 40000 هزار خط  دیالوگ داره که بعید میدونم کسی در ایران حاظر به ترجمه کردن این همه باشه !

لینک به دیدگاه

اگه بتونی آموزش بدی که کجا و چجوری می شه این کار رو انجام داد ممنون میشم ، چون از این 40k خط میشه گفت حدودا خبر داریم و اون دو تا دوستمم مشکلی ندارن و از رو علاقه این کار و خواستن انجام بدن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...