رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

همه ی دیاگرام ها رو پیدا کردم

ولی گرند مستر رو نمیتونم بسازم

http://8pic.ir/viewer.php?file=6ogx185pquaflarjb993.png

دیاگرام گرند مستر را پیدا کردی ؟

یه مرحله هستش تو شهر توسان که میتونی تمام دیاگرام ها را بدست بیاری .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

اگر تو پیدا کردن کامپونت های لباس ها مشکلی داری ، اسم کامپونت را بگو تا بگم کجا پیدا میشه .

لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دیاگرام گرند مستر را پیدا کردی ؟

یه مرحله هستش تو شهر توسان که میتونی تمام دیاگرام ها را بدست بیاری .

اگر تو پیدا کردن کامپونت های لباس ها مشکلی داری ، اسم کامپونت را بگو تا بگم کجا پیدا میشه .

بله دیاگرام ها رو دارم

هیچکدوم رو ندارم

توی عکس قابل مشاهده اس

لینک به دیدگاه

دوستان کسی بلده چطوری با این gwent کارتا باس بازی کرد؟ میشه یه کلاس اموزشی بذارین  :-B  :|  :Praying:  :Not Worthy:  :I Do not Know:

لینک به دیدگاه

بله دیاگرام ها رو دارم

هیچکدوم رو ندارم

توی عکس قابل مشاهده اس

خوب شما تمم دیا گرام ها را پیدا کردی باید به ترتیب بسازی تا ارتقا بدی به نسخه گرند مستر و مستر کرفت .

از نسخه معمولی شروع کن ، بعد enhanced بعدش superior و ...

دوستان کسی بلده چطوری با این gwent کارتا باس بازی کرد؟ میشه یه کلاس اموزشی بذارین  :-B  :|  :Praying:  :Not Worthy:  :I Do not Know:

کاری نداره کارت ها بر اساس امتیاز هایی که روشون نوشته شده قدرت دارند برای مثال 5 ، 10 و ... 

باید کارت های تک خال را در بازی پیدا کنی . در دو مرحله بزرگ یکی در شهر نوویگراد و دیگری در توسان میتونی با برنده شده در تورنومنت  کارت های خوبی را بدست آوری .

لینک به دیدگاه

ببخشید بچه ها یه سوال

وقتی با گرالت می دویم یا جادو می زنیم یه نواری هس کنار نوار سلامتی که خالی می شود و تو نبرد خصوصا دیر پر میشه اول می خواستم بدونم اسم انگلیسی این نوار چیه؟ و ثانیا معجونی هس که بشه این رو برا یه مدتی بی نهایتش کرد و یا میشه کاری کرد سریع پر بشه؟ با آپدیتی چیزی

لینک به دیدگاه

ببخشید بچه ها یه سوال

وقتی با گرالت می دویم یا جادو می زنیم یه نواری هس کنار نوار سلامتی که خالی می شود و تو نبرد خصوصا دیر پر میشه اول می خواستم بدونم اسم انگلیسی این نوار چیه؟ و ثانیا معجونی هس که بشه این رو برا یه مدتی بی نهایتش کرد و یا میشه کاری کرد سریع پر بشه؟ با آپدیتی چیزی

کدام نوار منظور شماست ؟

چند تا نوار هست .  اگر منظورتون signs هستش ، لول شما که بره بالا و skill point ها را افزایش بدید برای انجام دادن هر signs دیگر محدودیتی وجود نداره .

یکی - دو تا پوشن هست اما باید ترکیبی استفاده کنید .  ( اما بیشتر روی خون شما تأثیر داره تا magic ) .

superior swallow و یه پوشن دیگر که اسمش یادم نیست برای افزایش سریع خون شما موثر هستند .

لینک به دیدگاه

کدام نوار منظور شماست ؟

چند تا نوار هست .  اگر منظورتون signs هستش ، لول شما که بره بالا و skill point ها را افزایش بدید برای انجام دادن هر signs دیگر محدودیتی وجود نداره .

یکی - دو تا پوشن هست اما باید ترکیبی استفاده کنید .  ( اما بیشتر روی خون شما تأثیر داره تا magic ) .

superior swallow و یه پوشن دیگر که اسمش یادم نیست برای افزایش سریع خون شما موثر هستند .

نه نه خون نه. سه تا نوار هس بالایی نوار سلامتیه . وسطیه همونیه که با اون جادو می زنیم و همچنین وقتی می دویم خالی میشه. یکی هم هس پایین تر که معمولا خالیه و وقتی میخوایم بجنگیم شروع میکنه به پر شدن که نمی دونم کارکردش چیه دقیقا ! شاید ادرنالین همینه...... منظور من نوار وسطیه. 

لینک به دیدگاه

نه نه خون نه. سه تا نوار هس بالایی نوار سلامتیه . وسطیه همونیه که با اون جادو می زنیم و همچنین وقتی می دویم خالی میشه. یکی هم هس پایین تر که معمولا خالیه و وقتی میخوایم بجنگیم شروع میکنه به پر شدن که نمی دونم کارکردش چیه دقیقا ! شاید ادرنالین همینه...... منظور من نوار وسطیه. 

یه عکس میندازی تا دقیق تر راهنمایی کنم ؟ دور قسمت مورد  نظر را هایلات کن . 

لینک به دیدگاه

یه عکس میندازی تا دقیق تر راهنمایی کنم ؟ دور قسمت مورد  نظر را هایلات کن . 

4m6z_capture.png

این نوار ! تو مبارزه وقتی یه جادو می زنی خیلی طول می کشه تا پر شه. و تو حالت معمول هم وقتی می دوی این خالی میشه و اذذیت میکنه. potion یا چیزی هس که بخوریم و این زود پر شه ؟ 

لینک به دیدگاه

4m6z_capture.png

این نوار ! تو مبارزه وقتی یه جادو می زنی خیلی طول می کشه تا پر شه. و تو حالت معمول هم وقتی می دوی این خالی میشه و اذذیت میکنه. potion یا چیزی هس که بخوریم و این زود پر شه ؟

برای من که اینطور نیست . چقدر از مهارت های قسمت character را تکمیل کردی ؟ اگر وزن inventory زیاده  کمش کن .

برای من خیلی سریع پر میشه و میتونم از magic ها استفاده کنم . حدسم این هستش که شما مهارت های مربوط به magic ها را در قسمت character تکمیل نکرده اید .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

برای من که اینطور نیست . چقدر از مهارت های قسمت character را تکمیل کردی ؟ اگر وزن inventory زیاده ؟ کمش کن .

برای من خیلی سریع پر میشه و میتونم از magic ها استفاده کنم . حدسم این هستش که شما مهارت های مربوط به magic ها دا در قسمت character تکمیل نکرده اید .

gw3a_capture.png

تا حالا که اینا رو زدم. بقیه به نظرم به دردم نمیخورن. دقیقا میشه اسم اونی که باعث میشه این نوار پر بشه رو بگی؟ اونو فعال کنم

در ضمن اسم این نواری که تو کامنت قبلی تو عکس نشون دادم رو به انگلیسی اگه میدونی بگو. مرسی

لینک به دیدگاه

gw3a_capture.png

تا حالا که اینا رو زدم. بقیه به نظرم به دردم نمیخورن. دقیقا میشه اسم اونی که باعث میشه این نوار پر بشه رو بگی؟ اونو فعال کنم

در ضمن اسم این نواری که تو کامنت قبلی تو عکس نشون دادم رو به انگلیسی اگه میدونی بگو. مرسی

اسمش نوار استقامت یا stamina هستش . راهای زیادی برای بالا رفتنش وجود داره . در قسمت character سعی کن تمام signs ها را تا درجه 3 یا ۵ ارتقا بدی . فقط signs ها . بیشتر دککتیون ها باعث افزایش این قسمت میشن .

لول شما چنده ؟

لینک به دیدگاه

اسمش نوار استقامت یا stamina هستش . راهای زیادی برای بالا رفتنش وجود داره . در قسمت character سعی کن تمام signs ها را تا درجه 3 یا ۵ ارتقا بدی . فقط signs ها . بیشتر دککتیون ها باعث افزایش این قسمت میشن .

لول شما چنده ؟

من فعلا تازه اومدم اسکلیگ و دو بار اینا با ینفر حرف زدم یعنی زیاد مراحل اصلی رو نرفتم و چسبیدم به علامت سوالا و مراحل جانبی. فعلا لولم 23 هس

لینک به دیدگاه

من فعلا تازه اومدم اسکلیگ و دو بار اینا با ینفر حرف زدم یعنی زیاد مراحل اصلی رو نرفتم و چسبیدم به علامت سوالا و مراحل جانبی. فعلا لولم 23 هس

از صفر شروع کردی ؟ با New game+ می رفتی که لول بدست آمده از سیو های قبلی را داشته باشی .

لولت خیلی پاییینه .

لینک به دیدگاه

از صفر شروع کردی ؟ با New game+ می رفتی که لول بدست آمده از سیو های قبلی را داشته باشی .

لولت خیلی پاییینه .

می تونستم این کار بکنم. سیوها رو داشتم منتها اون وقت گیم خیلی راحت میشد. لول بالاتر که میره دشمنا راحت تر میمیرن

لینک به دیدگاه

می تونستم این کار بکنم. سیوها رو داشتم منتها اون وقت گیم خیلی راحت میشد. لول بالاتر که میره دشمنا راحت تر میمیرن

enemy upscaling را از داخل منوی گیمپلی فعال کن تا لول دشمنان بره بالا و سرسخت تر بشن .

لینک به دیدگاه

انصافاً به شباهت این دو نفر دقت نکرده بودم:

post-18367-0-36989200-1466936859_thumb.jpg

post-18367-0-14635700-1466937014_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

مرحله Fool's Gold هنوزم مشکل داره؟ با آپدیت ها رفع نمیشه؟

لینک به دیدگاه

مرحله Fool's Gold هنوزم مشکل داره؟ با آپدیت ها رفع نمیشه؟

برای منکه مشکل نداشت . متأسفانه موتور این بازی طوری هستش که امکان باگ خوردن مرحله ها بالاست به همین دلیل توصیه میشه که قبل از اینکه مرحله ای را آغاز کنید یک سیو دستی قبلش انجام بدید و بعد مرحله را آغاز کنید تا اگر مشکل پیدا کرد دوباره از سیو برگردید و مرحله را تکرار کنید .

بیشتر باگ ها با آپدیت ها رفع شده اما باگی که مرحله ها پیدا می کند برای بعضی از مرحله ها هنوز وجود داره برای مثال ، برای من مرحله missing son هنوز مشکل داره و با آپدیت رفع نشده . پیشنهاد می کنم اگر تا کنون آپدیت نکرده اید به ترتیب آپدیت ها را نصب کنید .

لینک به دیدگاه

برای منکه مشکل نداشت . متأسفانه موتور این بازی طوری هستش که امکان باگ خوردن مرحله ها بالاست به همین دلیل توصیه میشه که قبل از اینکه مرحله ای را آغاز کنید یک سیو دستی قبلش انجام بدید و بعد مرحله را آغاز کنید تا اگر مشکل پیدا کرد دوباره از سیو برگردید و مرحله را تکرار کنید .

بیشتر باگ ها با آپدیت ها رفع شده اما باگی که مرحله ها پیدا می کند برای بعضی از مرحله ها هنوز وجود داره برای مثال ، برای من مرحله missing son هنوز مشکل داره و با آپدیت رفع نشده . پیشنهاد می کنم اگر تا کنون آپدیت نکرده اید به ترتیب آپدیت ها را نصب کنید .

من آپدیت 1.21 رو دارم و متاسفانه سیوی هم قبل این مرحله ندارم. توی فروم های خارجی هم خیلی ها این مشکل رو داشتن

لینک به دیدگاه

انصافاً به شباهت این دو نفر دقت نکرده بودم:

attachicon.gifa677o98_700b.jpg

attachicon.gifapB8Z9M_700b.jpg

شاید دوید بکام هم نامیراست

لینک به دیدگاه

من آپدیت 1.21 رو دارم و متاسفانه سیوی هم قبل این مرحله ندارم. توی فروم های خارجی هم خیلی ها این مشکل رو داشتن

آپدیت 1.22 هم نصب کن . خیلی از مشکلات را حل کرده است .

شاید دوید بکام هم نامیراست

شاید !  :D

لینک به دیدگاه

متاسفانه با اومدن اپدیت های جدید بعضا مشکلات جدیدی پیش میاد. من پارسال وقتی بازی می کردم مثلا مشکلی با این اسب گرالت رچ نداشتم.این بار خیلیییییییییییییی خنگ شده  :crying:  اصلا بعضی وقتا اعصاب ادمو خورد میکنه. 

بعضا باگ هایی می بینم مثلا یه جا دیدم یه غول troll گیر کرده بود به دیوار نگا میکرد بعد چندین بار زدن تازه متوجه شد ای بابا گرالت اینجاس  :D

لینک به دیدگاه

متاسفانه با اومدن اپدیت های جدید بعضا مشکلات جدیدی پیش میاد. من پارسال وقتی بازی می کردم مثلا مشکلی با این اسب گرالت رچ نداشتم.این بار خیلیییییییییییییی خنگ شده  :crying:  اصلا بعضی وقتا اعصاب ادمو خورد میکنه. 

بعضا باگ هایی می بینم مثلا یه جا دیدم یه غول troll گیر کرده بود به دیوار نگا میکرد بعد چندین بار زدن تازه متوجه شد ای بابا گرالت اینجاس  :D

قبلاً هم گفتم ربطی به آپدیت خاصی نداره ، این بازی باگ خورش ملسه ! =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...