رفتن به مطلب

خیزش گرگ سفید-نقد و بررسی بازی برتر سال 2015

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

میگم کارت گرافیک جدید amd و انویدیا تا اون موقع اومدن یا نه ؟؟؟  :D

بالاخره ما هم شاید بازی کنیم همش شماها حالشو بردین تعریف کردیف کردین حسرت خوردیم  :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 399
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من تنها کسیم که بازی رو جوری تموم کردم که ciri میمیره آخرش ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی 3 مدل پایان داره که بدترینش این هستش!!!

چقدر پول پرست بودی با این حساب!! =))  =))  =))

@};-

بنده 2 مدلش رو تمام کردم، ولی کلا اون 6-5 تصمیم آخری که در بازی میگیری، باعث میشه که پایان بازی عوض بشه...

NewGame+ هم یه راه دیگه برای اتمام بازی به شکل دیگه هستش...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی 3 مدل پایان داره که بدترینش این هستش!!!

چقدر پول پرست بودی با این حساب!! =))  =))  =))

@};-

بنده 2 مدلش رو تمام کردم، ولی کلا اون 6-5 تصمیم آخری که در بازی میگیری، باعث میشه که پایان بازی عوض بشه...

NewGame+ هم یه راه دیگه برای اتمام بازی به شکل دیگه هستش...

یکیش میمره ، یکیش سیری زنده و به همه میگن مرده

اون یکی چیه؟

میگم کارت گرافیک جدید amd و انویدیا تا اون موقع اومدن یا نه ؟؟؟  :D

بالاخره ما هم شاید بازی کنیم همش شماها حالشو بردین تعریف کردیف کردین حسرت خوردیم  :D

داداش ما هم با تنظمیات مدیوم و لاو بازی کردیم!

انتخاب هایی که طرف زنده میزاری یا میکشی ، تاثیر داره ، من 2بار تموم کردم اولین بار هرکی میرسیدم زنده میزاشتم و آخر بازی سیری هر کاری میگفت نه نمیگفتم ، این زنده موند

دفعه بعد هرکی اومد کشتم ،سیری آخر بازی نفله شد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکیش میمره ، یکیش سیری زنده و به همه میگن مرده

اون یکی چیه؟

خوب اول اسپویلر آلرت بدیم!!!!!

بعد هم بگیم که اگه پول پرست باشی و سیری رو به محفل جادوگران تحویل ندی و پول اون پادشاه رو بگیری، سیری رو تحویل اون پادشاه میدی تا بشه پادشاه(ملکه) اون سرزمین(چند ماهی از تمام کردنش، میگذره، اسمش یادم رفت :D) و وسط یه زمستون سرد، سیری که خیلی از دستت ناراحت هستش بدون اینکه بهت بگه(لحظه آخر بهت میگه) که داره میره سمت پدرش...

البته در مورد سرنوشت اون مجمع الجزایر و اون پادشاهی که Witch هارو داشت میکشت هم پایانشون با توجه به تصمیماتی که در طول بازی گرفتی، فرق میکنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

پایان من اونی بود که Ciri زنده می مونه و اون هم یه جورایی ویچر میشه و نبردمش پیش اون الدنگ  :D

البته وقتی بازی تموم شد فایل سیو اش رو جایی کپی کردم و برگشتم به موقعی که تازه سیری رو پیدا کرده بودم و همه پایان های دیگه رو هم تجربه کردم :|  حوصله که نیست سنگ پاست  =))

البته باز هم دوباره برگشتم به چند مرحله قبل از مرحله پایانی برای گشت و گذار بیشتر و پیدا کردن جاهای تازه و 100 درصد کردن همه چیز(که محقق شد) و هارت اف استون و.... که بازم مراحل آخر رو بعدا برم... 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب جهت آمادگی بیشتر برای DLC جدید، از شاتل که تخفیف زده بود یه مقدار حجم خریدم بمونه واسه DLC و یا آپدیت های لازمش  :D  :D

لینک به دیدگاه

بازی خیلی خوبی هستش البته من تازه شروع کردم . اما آزادی عمل توی بازی محدوده ، مثلاً بخوای npc  ها را نفله کنی اجازه نمی ده .  :D

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی خیلی خوبی هستش البته من تازه شروع کردم ، اما آزادی عمل توی بازی محدوده ، مثلاً بخوای npc  ها را نفله کنی اجازه نمی ده .  :D

تنها چیز رو مخش واسه من همینه... خیلی از NPC ها توهین میکنن اما نمیشه کاریشون کرد لعنتیا  =))

خودشون که گفته بودن واسه متعادل کردن خشونت بازی این کار رو کردن که مثل GTA نباشه  :D  فک کنم اون اوایل توی توییترشون نوشته بودن  :-?

لینک به دیدگاه

تنها چیز رو مخش واسه من همینه... خیلی از NPC ها توهین میکنن اما نمیشه کاریشون کرد لعنتیا  =))

خودشون که گفته بودن واسه متعادل کردن خشونت بازی این کار رو کردن که مثل GTA نباشه  :D  فک کنم اون اوایل توی توییترشون نوشته بودن  :-?

یه ماد پیدا کردم که کنسول توسعه دهنده یا developer mode را فعال میکنه ، بعدش میتونی هر کاری که دلت میخواد در بازی انجام بدی !! :D  =))  :laughing:  ( به قول شاعر هرچه دل تنگت میخواهد بگو  :D )

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/143/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D143%26preview%3D&pUp=1

لینک به دیدگاه

درود

واقعا این بازی حقش بود گوتی بشه

بعد از مدت برای انجام بازی هیجان داشتم

بنده هم جوری تموم که سیری زنده موند و واقعا پایان خوشی بود

گفته ی سازنده ، آدم رو به هیجان میاره ، گفته آخرین بسته ی الحاقی بازی اندازه ی بازی اصلی هیجان انگیز خواهد بود!

لینک به دیدگاه

درود دوستان .

نقشه ی این بازی خیلی بزرگه و آدم یه جورایی توش گم میشه :D  ، من الان تعدادی از مآموریت ها را انجام دادم اما تو مپ Skellige گیر کردم و نمیتونم خارج بشم . این مپ مآموریت فرعی داره  ولی برای انجام مآموریت های اصلی باید ازش خارج بشی .

اگر راهی داره ممنون میشم راهنمایی کنید .

( لامصب بازی نیست که دنیایی برای خودش ! :D  ) 

لینک به دیدگاه

راستی کسی از آقا رضا خبری نداره ؟؟ بیشتر از 1 ماه هست که هیچ مطلبی نذاشتن !!! خیلی میخواستم که doom رو نقد کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان .

نقشه ی این بازی خیلی بزرگه و آدم یه جورایی توش گم میشه :D  ، من الان تعدادی از مآموریت ها را انجام دادم اما تو مپ Skellige گیر کردم و نمیتونم خارج بشم . این مپ مآموریت فرعی داره  ولی برای انجام مآموریت های اصلی باید ازش خارج بشی .

اگر راهی داره ممنون میشم راهنمایی کنید .

( لامصب بازی نیست که دنیایی برای خودش ! :D  ) 

گیر کردی؟ یعنی میخوای بری به ایالت های دیگه منظورته؟

به نزدیک ترین علامت سبز رنگ برو:

از اینا :

http://lioncomputer.ir/uppic/images/rq5vgbd31u6axglmjy9.jpg

نقشه که باز شد  Space بزن تا نقشه کل جهان بازی مشخص بشه ، ایالت مورد نظرت رو انتخاب کن با موس بعدش که نقشه ایالت مورد نظرت پدیدار شد روی یکی از همون سبزها کلیک کن تا تله پورت بشی

راستی کسی از آقا رضا خبری نداره ؟؟ بیشتر از 1 ماه هست که هیچ مطلبی نذاشتن !!! خیلی میخواستم که doom رو نقد کنن

والا منم منتظر بودم چیزی بنویسه اما نیستش  @};-

لینک به دیدگاه

گیر کردی؟ یعنی میخوای بری به ایالت های دیگه منظورته؟

به نزدیک ترین علامت سبز رنگ برو:

از اینا :

http://lioncomputer.ir/uppic/images/rq5vgbd31u6axglmjy9.jpg

نقشه که باز شد  Space بزن تا نقشه کل جهان بازی مشخص بشه ، ایالت مورد نظرت رو انتخاب کن با موس بعدش که نقشه ایالت مورد نظرت پدیدار شد روی یکی از همون سبزها کلیک کن تا تله پورت بشی

والا منم منتظر بودم چیزی بنویسه اما نیستش  @};-

ممنون فرجام جان درست شد . @};-  space زدم و نقشه بزرگ شد و رفتم شهر novigrad .

به جرأت میگم  قشنگ ترین بازی عمرم هستش . من تا قبل از این علاقه چندانی به عناوین نقش آفرینی نداشتم اما این بازی محشره از زمانی که شروع به بازی کردم دیگه هیچ گیمی نمیزنم . داستان عالی این بازی باعث شده که سمت بازی هایی با داستان های آب دوغ خیاری نرم ! گیمپلی عالی ، نقشه بسیار بزرگ ، موسیقی بی نظیر و داستان فوق العاده قشنگ از ویژگی های این بازی ارزشمند هستش .

خطر اسپویل ....

اگر میشه راهنمایی کنید ، بعد از اولین حمله Eredin و مبارزان wild hunt یزمیر میمیره البته اولش سیری درخواست کرد که توی نبرد شرکت کنه و من قبول کردم اگر قبول نمی کردم چی می شد ؟ البته فهمیدم که کار خوبی کردم چون آخرش سیری بود که جون همه را نجات داد . البته نمیدونم اگر نمیزاشتم بیاد چه بلایی سر بقیه میامد ! قبل از اون هم بعد از اینکه اولین بار سیری را پیدا کردم سریع از جزیره خارج نشدم و باهاش صحبت کردم ، همین باعث شد اون کوتوله ها با قایقی که به جزیره آمده بودم فرار کنند و ما را تنها بذارند . در همین حین که گرالت و سیری از خانه خارج شدند ناگهان گرالت احساس سرما کرد و فهمید که  مبارزان  wild hunt  در حال وارد  شدن به جزیره هستند ، بعد من از سیری خواستم که یک پورتال باز کنه و تلپورت کنه که همین موضوع باعث شد eredin بفهمه که سیری قراره کجا بره . 

اگر زود تر راه میافتادیم به نظرت لازم نبود که تلپورت کنه و با قایق می رفتیم ؟

درضمن من داستان این بازی را کامل نخوندم ، سیری دختر خوانده گرالت هست درسته ؟ پدر واقعیش زنده است ؟ چون ظاهراً پدرش امپراتور هستش . اگر زنده هستش پس چرا پیش گرالت بزرگ شده و تا چه سنی پیش گرالت بوده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

به جرأت میگم  قشنگ ترین بازی عمرم هستش . من تا قبل از این علاقه چندانی به عناوین نقش آفرینی نداشتم اما این بازی محشره از زمانی که شروع به بازی کردم دیگه هیچ گیمی نمیزنم . داستان عالی این بازی باعث شده که سمت بازی هایی با داستان های آب دوغ خیاری نرم ! گیمپلی عالی ، نقشه بسیار بزرگ ، موسیقی بی نظیر و داستان فوق العاده قشنگ از ویژگی های این بازی ارزشمند هستش .

خطر اسپویل ....

اگر میشه راهنمایی کنید ، بعد از اولین حمله Eredin و مبارزان wild hunt یزمیر میمیره البته اولش سیری درخواست کرد که توی نبرد شرکت کنه و من قبول کردم اگر قبول نمی کردم چی می شد ؟ البته فهمیدم که کار خوبی کردم چون آخرش سیری بود که جون همه را نجات داد . البته نمیدونم اگر نمیزاشتم بیاد چه بلایی سر بقیه میامد ! قبل از اون هم بعد از اینکه اولین بار سیری را پیدا کردم سریع از جزیره خارج نشدم و باهاش صحبت کردم ، همین باعث شد اون کوتوله ها با قایقی که به جزیره آمده بودم فرار کنند و ما را تنها بذارند . در همین حین که گرالت و سیری از خانه خارج شدند ناگهان گرالت احساس سرما کرد و فهمید که  مبارزان  wild hunt  در حال وارد  شدن به جزیره هستند ، بعد من از سیری خواستم که یک پورتال باز کنه و تلپورت کنه که همین موضوع باعث شد eredin بفهمه که سیری قراره کجا بره . 

درضمن من داستان این بازی را کامل نخوندم ، سیری دختر خوانده گرالت هست درسته ؟ پدر واقعیش زنده است ؟ چون ظاهراً پدرش امپراتور هستش . اگر زنده هستش پس چرا پیش گرالت بزرگ شده و تا چه سنی پیش گرالت بوده ؟

قربانت داداش

تا جایی که یادم میاد هر دو حالت رو امتحان کرده بودم ، اجازه دادن یا ندادن به سیری برای شرکت در نبرد ، اگر هم قبول نکنی بازم اون موقع که لازم میشه سیری می پره وسط  :D  اونجا هم هر کاری میکردی در نهایت باید تله پورت می کردین در هر صورت :D

آره سری دختر خونده گرالته و ینیفر هستش و در واقع دختر Emhyr var Emreis ، گرالت یه نفرینی رو از پدر سیری پاک میکنه و در ازاش اولین فرزندش رو ازش میخواد تا ویچرش کنه، البته یه جورایی هندی بازی بود خود باباهه نمیدونست سیری رو داره... سیری تو جنگل گم میشه و یه فرقه ای میخوان تبدیلش کنن به خودشون و گرالت نجاتش میده اما بازم با خودش نمیبرتش بعدش سیری رو می دزدن و اینبار گرالت بعد از نجاتش و چندین داستانه دیگه با خودش میبرتش به کارمورهن و ینیفر و تریس هم یه سری آموزش های جادویی و اینا بهش میدن در کنار تمرینات جنگی و.... دقیقا تا همون موقعی که گم شده بود (در همون ابتدای بازی) فک کنم 20 سالش اینا بوده

همین داستان چگونگی به دنیا اومدن تا ملاقات و رفتن پیش گرالت خودش خیلی گستردست و تقریبا یکی از چند جلد کتابهای مربوط به داستان ویچر ها به این داستان بچگی و نوجوانی سیری اختصاص پیدا کرده....

پ.ن 1

من موندم که چرا جناب Timsar1 منفی دادن به پست قبلی بنده  :D  :-?  توهینی بشون شد؟ اعتقادشون زیر سوال رفت یا چیز دیگه ای؟  :D  یه جای دیگه هم دیروز به عکس های سیستم یکی از دوستان که زیاد هم مثبت خورده بود منفی داده بودن :D  @};-

منفی گرفتن سر اشتباه کردن یا ناراحت کردن دیگران برام مهم نیست چون حقمه اما این مورد دیگه خیلی سورپرایز  

پ.ن 2

فقط یک هفته تا DLC جدید... حالا که من کلی حجم خریدم واسه ویچر و یه بازیه دیگه این سایت شاتل لند دانلود رو یکماه رایگان کرده که قبلا هم DLC قبلی رو از اونجا گرفته بودم و بازم شاید بذارن :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

یعنی اگه ایرانسل این طرح شبانه رو تا قبل اومدن blood&wine جمع کنه من عملیات انتحاری انجام میدم

لینک به دیدگاه

خطر اسپویل ....

پلیر هر انتخابی که انجام بده در نهایت vesemir کشته میشه و حالت آلترنتیوی وجود نداره، من تقریبا 3 بار بازی رو انجام دادم و کل جریانات رو کامل حفظ شدم، ماموریت isle of mist هم به همین صورت!

داستان بازی با داستان ناول ها فرق میکنه، جایی که ناول با مرگ گرالت تموم میشه در داستان بازی با نجاتش توسط Ciri تازه شروع میشه، به عبارتی سری بازی های ویچر ادامه ناول رو با مسیر متفاوتی روایت می کنند.

بی صبرانه منتظر Blood and Wine و ماجراجویی جدیدی هستم...

@};-

ممنون از توضیحات کامل شما  @};-

خطر اسپویل

الان بازی را تموم کردم اما بدترین نوع پایان بازی بود یعنی مرگ سیری ، خیلی ناراحت شدم  :(  . سیو مرحله آخر و مرحله قبل از آخر را دارم دقیقاً در کدام مرحله میشه مسیر بازی را تغییر داد ؟ چون شنیدم نزدیک به سه تا پایان داره این بازی  .  از بین گزینه ها اگر میشه بگید که کدام را انتخاب کنم . زمانی که سیری خواست طوفان برف را متوقف کنه من گفتم نره اما به حرفم گوش نکرد ! :eek:

پ.ن : حجم نسخه blood & wine حدود 15 گیگابایت هستش .

پ.ن 2 : فکر می کردم eredin خیلی شاخ باشه اما جوجه ای بیش نبود ! راحت زدم ترکوندمش !! ضعیف ترین غول مرحله آخری بود که کشتم ( رجوع شود به غول مرحله آخر بازی های دارک سولز 2 و 3 اونوقت میفهمید غول مرحله آخر یعنی چه !! ) :D  :D

درضمن قدرت سیری تو مرحله های آخر خیلی زیاد شده بود با یه ضربه همه ی هیولا ها را میکشت ! :laughing:  :D

کاش گرالت یه همچین قدرتی داشت فکرش را بکن ! چی میشد اونم با دو تا شمشیر !! :D  =))  الته سیری نیمه انسال - نیمه اِلف هستش .

خیلی بازی قشنگی بود و به جرأت میگم بهترین بازی عمرم بود .

ممنون میشه توضیح بدید که تو کدام مرحله میشه مسیر بازی را تغییر داد ؟ سیو مرحله آخر و مرحله کشتن Eredin را دارم . من حتماً بازی را چند بار دیگر تمام میکنم اما الان میخوام تمام پایان های بازی را تجربه کنم . بازی بسیار زیبایی هستش مخصوصاً داستان بازی . بی صبرانه منتظر نسخه بعدی بازی هستم اما طبق گفته سی دی پروجکت ظاهراً بسته الحاقی blood & wine پایان دهنده سری بازی WITCHER  هستش .

نحوه رسیدن به بهترین پایان برای عنوان The Witcher 3 Wild Hunt

برای تغییر سرنوشت پایان بازی باید به سیو قبل از ماموریت isle of mist بازگردید.

بهترین درجه سختی Blood and broken bones هست که در آپدیت 1.12 بالانس سختی خوبی ایجاد کرده!

@};-

فقط امیدوارم این dlc اخری هم زودتر بیاد تا نسخه کمپلت goty بازی هم بیاد بیرون....بازی انقدر dlc و اپدیت داره که ادم واقعا اذیت میشه موقع نصب

متاسفانه طبق آخرین گزارش ها خبری از Goty Edition نخواهد بود!

http://www.gamereactor.eu/news/372803/There+wont+be+The+Witcher+3+GOTY+Edition...+yet/

http://kotaku.com/witcher-3-enhanced-edition-pops-up-on-european-retailer-1752100155

@};-

پ.ن: برای کل بازی + تمام Expansion Pack ها تخفیف و آفر بسیار ویژه ای در استیم و GOG با قیمت تنها 48$ قرار گرفته!

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

قربانت داداش

تا جایی که یادم میاد هر دو حالت رو امتحان کرده بودم ، اجازه دادن یا ندادن به سیری برای شرکت در نبرد ، اگر هم قبول نکنی بازم اون موقع که لازم میشه سیری می پره وسط  :D  اونجا هم هر کاری میکردی در نهایت باید تله پورت می کردین در هر صورت :D

آره سری دختر خونده گرالته و ینیفر هستش و در واقع دختر Emhyr var Emreis ، گرالت یه نفرینی رو از پدر سیری پاک میکنه و در ازاش اولین فرزندش رو ازش میخواد تا ویچرش کنه، البته یه جورایی هندی بازی بود خود باباهه نمیدونست سیری رو داره... سیری تو جنگل گم میشه و یه فرقه ای میخوان تبدیلش کنن به خودشون و گرالت نجاتش میده اما بازم با خودش نمیبرتش بعدش سیری رو می دزدن و اینبار گرالت بعد از نجاتش و چندین داستانه دیگه با خودش میبرتش به کارمورهن و ینیفر و تریس هم یه سری آموزش های جادویی و اینا بهش میدن در کنار تمرینات جنگی و.... دقیقا تا همون موقعی که گم شده بود (در همون ابتدای بازی) فک کنم 20 سالش اینا بوده

همین داستان چگونگی به دنیا اومدن تا ملاقات و رفتن پیش گرالت خودش خیلی گستردست و تقریبا یکی از چند جلد کتابهای مربوط به داستان ویچر ها به این داستان بچگی و نوجوانی سیری اختصاص پیدا کرده....

پ.ن 1

من موندم که چرا جناب Timsar1 منفی دادن به پست قبلی بنده  :D  :-?  توهینی بشون شد؟ اعتقادشون زیر سوال رفت یا چیز دیگه ای؟  :D  یه جای دیگه هم دیروز به عکس های سیستم یکی از دوستان که زیاد هم مثبت خورده بود منفی داده بودن :D  @};-

منفی گرفتن سر اشتباه کردن یا ناراحت کردن دیگران برام مهم نیست چون حقمه اما این مورد دیگه خیلی سورپرایز  

پ.ن 2

فقط یک هفته تا DLC جدید... حالا که من کلی حجم خریدم واسه ویچر و یه بازیه دیگه این سایت شاتل لند دانلود رو یکماه رایگان کرده که قبلا هم DLC قبلی رو از اونجا گرفته بودم و بازم شاید بذارن :|

خطر اسپویل

الان بازی را تموم کردم اما بدترین نوع پایان بازی بود یعنی مرگ سیری ، خیلی ناراحت شدم  :(  . سیو مرحله آخر و مرحله قبل از آخر را دارم دقیقاً در کدام مرحله میشه مسیر بازی را تغییر داد ؟ چون شنیدم نزدیک به سه تا پایان داره این بازی  .  از بین گزینه ها اگر میشه بگید که کدام را انتخاب کنم . زمانی که سیری خواست طوفان برف را متوقف کنه من گفتم نره اما به حرفم گوش نکرد ! :eek:

پ.ن 2 : فکر می کردم eredin خیلی شاخ باشه اما جوجه ای بیش نبود ! راحت زدم ترکوندمش !! ضعیف ترین غول مرحله آخری بود که کشتم ( رجوع شود به غول مرحله آخر بازی های دارک سولز 2 و 3 اونوقت میفهمید غول مرحله آخر یعنی چه !! ) :D  :D

درضمن قدرت سیری تو مرحله های آخر خیلی زیاد شده بود با یه ضربه همه ی هیولا ها را میکشت ! :laughing:  :D

کاش گرالت یه همچین قدرتی داشت فکرش را بکن ! چی میشد اونم با دو تا شمشیر !! :D  =))  الته سیری نیمه انسال - نیمه اِلف هستش .

پلیر هر انتخابی که انجام بده در نهایت vesemir کشته میشه و حالت آلترنتیوی وجود نداره، من تقریبا 3 بار بازی رو انجام دادم و کل جریانات رو کامل حفظ شدم، ماموریت isle of mist هم به همین صورت!

داستان بازی با داستان ناول ها فرق میکنه، جایی که ناول با مرگ گرالت تموم میشه در داستان بازی با نجاتش توسط Ciri تازه شروع میشه، به عبارتی سری بازی های ویچر ادامه ناول رو با مسیر متفاوتی روایت می کنند.

@};-

ممنون میشم توضیح بدید که تو کدام مرحله میشه مسیر بازی را تغییر داد ؟ سیو مرحله آخر و مرحله کشتن Eredin را دارم . من حتماً بازی را چند بار دیگر تمام میکنم اما الان میخوام تمام پایان های بازی را تجربه کنم . بازی بسیار زیبایی هستش مخصوصاً داستان بازی . بی صبرانه منتظر نسخه بعدی بازی هستم اما طبق گفته سی دی پروجکت ظاهراً بسته الحاقی blood & wine پایان دهنده سری بازی WITCHER  هستش .

لینک به دیدگاه

فقط امیدوارم این dlc اخری هم زودتر بیاد تا نسخه کمپلت goty بازی هم بیاد بیرون....بازی انقدر dlc و اپدیت داره که ادم واقعا اذیت میشه موقع نصب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خطر اسپویل

ممنون میشم توضیح بدید که تو کدام مرحله میشه مسیر بازی را تغییر داد ؟ سیو مرحله آخر و مرحله کشتن Eredin را دارم . من حتماً بازی را چند بار دیگر تمام میکنم اما الان میخوام تمام پایان های بازی را تجربه کنم . بازی بسیار زیبایی هستش مخصوصاً داستان بازی . بی صبرانه منتظر نسخه بعدی بازی هستم اما طبق گفته سی دی پروجکت ظاهراً بسته الحاقی blood & wine پایان دهنده سری بازی WITCHER  هستش .

برای اینکه سیری زنده بمونه باید بعد از پیدا کردنش همش به حرفش گوش کنی  :laughing:

مثلا وقتی میخواد به دوستای توی سیرکش کمک کنه نباید باش مخالفت کنی و باید کمکش کنی... یا وقتی که چیزهای دیگه ای میخواد که میخواد انجام بده یا ازت میخواد که همراهش بری رو نباید مخالفت کنی .. از امپراطور پپاداش نگیری ، گیر ندی که باید همراهش باشی برای ملاقات با مجمع جادوگرها و بذاری رو پای خودش وایسه :D  یادمه یه لیست قبلا نوشته بودم توی یه تاپیکی الان بقیشون خاطرم نیست  :D

اینجام یه لیست گذاشته از باید ها و نباید ها برای پایان های مختلف :

https://www.vg247.com/2015/12/22/the-witcher-3-how-to-get-the-best-ending/

لینک به دیدگاه

برای اینکه سیری زنده بمونه باید بعد از پیدا کردنش همش به حرفش گوش کنی  :laughing:

مثلا وقتی میخواد به دوستای توی سیرکش کمک کنه نباید باش مخالفت کنی و باید کمکش کنی... یا وقتی که چیزهای دیگه ای میخواد که میخواد انجام بده یا ازت میخواد که همراهش بری رو نباید مخالفت کنی .. از امپراطور پپاداش نگیری ، گیر ندی که باید همراهش باشی برای ملاقات با مجمع جادوگرها و بذاری رو پای خودش وایسه :D  یادمه یه لیست قبلا نوشته بودم توی یه تاپیکی الان بقیشون خاطرم نیست  :D

پس اینجور که معلومه خیلی باید برگردم عقب ! توی سیرک من گند زدم ، زدم صاحب سیرک را کتلت کردم ! خوب این میشه پایان دوم ظاهراً . پایان سومی هم داره ؟

@};-

نحوه رسیدن به بهترین پایان برای عنوان The Witcher 3 Wild Hunt

برای تغییر سرنوشت پایان بازی باید به سیو قبل از ماموریت isle of mist بازگردید.

بهترین درجه سختی Blood and broken bones هست که در آپدیت 1.12 بالانس سختی خوبی ایجاد کرده!

@};-

متاسفانه طبق آخرین گزارش ها خبری از Goty Edition نخواهد بود!

@};-

پ.ن: برای کل بازی + تمام Expansion Pack ها تخفیف و آفر بسیار ویژه ای در استیم و GOG قرار گرفته!

ممنون از شما  . پایان سومی هم داره ؟

لینک به دیدگاه

من همون بدترین پایان ممکن نصیبم شد اما تقریبا من همه جا به حرفش گوش دادم به غیر همون سیرک لامصب ... اون دلقکه تو سیرک زدم پوکوندم ، فک کنم همون کارم رو خراب کرد... اما حالا ciri رو بیخیال شدم اما اون صحنه ای که yennefer و triss منو تا صبح به تخت بستن رو تا آخر عمرم فراموش نمیکنم ...هیچ وقت تو یک بازی این جوری تحقیر نشده بودم  :D  :D 

لینک به دیدگاه

من همون بدترین پایان ممکن نصیبم شد اما تقریبا من همه جا به حرفش گوش دادم به غیر همون سیرک لامصب ... اون دلقکه تو سیرک زدم پوکوندم ، فک کنم همون کارم رو خراب کرد... اما حالا ciri رو بیخیال شدم اما اون صحنه ای که yennefer و triss منو تا صبح به تخت بستن رو تا آخر عمرم فراموش نمیکنم ...هیچ وقت تو یک بازی این جوری تحقیر نشده بودم  :D  :D

برای من این صحنه آخر  نشان داده نشد البته دو تا صحنه آنچنانی با ینیفر داشت :D  :D  ، لامصب انقدر این بازی احتمال داره فکر کنم باید یه سالی روش کار کنم !

لینک به دیدگاه

البته یکی از دلایلی که شاید باعث شکست غمنگین بازی بشه عدم تسلط کافی گیمر بر زبان انگلیسی هستش من خودم تا حدودی انگلیسی را متوجه میشم اما اومدم خیر سرم نقش پدر خونده خوب و جدی را بازی کنم که گند زدم به همه چی !!! :D  :D  =))  :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...