رفتن به مطلب

محدودیت بر روی اینترنت نامحدود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همه 

دیروز در حال دانلود project cars بودم که ناگهان ساعت 11 صبح متوجه شدم سرعت از 250 به 30 رسیده  :mad:

مودم رو ریست کردم سیستم رو ریست کردم از یه سرور دیگه امتحان کردم نشد که نشد زنگ زدم به شرکت isp که ببینم مشکل از کجاست 

خوب من اینترنت 2 مگ نامحدود برنزی استفاده می کنم که شارژ ماهیانه ی 120 تومان باید پرداخت کنم سرعت دانلود بر روی 250 بود و پینگ خیلی خوبی هم داشت و بدون هیچ محدودیتی دانلود می کردم 

شرکت هم فن اوا هست http://dp.fanava.ir/

اما از دیروز کلا همه چیز به هم ریخت 

بعد از گذشت مدتی که به isp زنگ زدم و مشکل رو گفتم در جواب گفتند که بر روی سرویس ها محدودیت قرار دادن ( نمی دونم منظورش فقط نامحدود بود یا کلا همه ی سرویس ها ) 

گفتم من که الان نامحدود گرفتم محدودیت حجمی قرار دادن اخه یعنی چی ؟؟؟؟ 

گفت که ما این کار رو نکرده ایم و از طرف مخابرات هست و یک روز کامل این محدودیت وجود دارد 

اما یادم رفت به پرسم این محدودیت چند گیگ هست 

بعد از گذشت دیروز همه چیز برگشت به حالت اول 

صبح که بلند شدم یک فایل 100 مگی رو قرار دادم برای دانلود و ناگهان متوجه سرعت کم شدم ؟؟؟!!!! سرعت از 250 به 200 رسیده درواقع میانگین 180 هست 

بعد بازی life is strange رو گذاشتم برای دانلود اپیزود 3 رو همین امروز منتشر شده و حجمش هم 2 گیگ بیشتر نیست اول وضعیت خوب بود 

ناگهان متوجه شدم سرعت شده 30 ای بابا  ~x(  ~x(  ~x(  مگه من چقدر مصرف کردم  :-?

رفتم توی اکانتم در فن اوا و مصرف امروز رو نگاه کردم دقیقا 1.5 گیگ مصرف کردم  :eek:  :eek:

پس الان محدودیت شده روزی 1.5 گیگ چه عالی   :big hug: یعنی هیچ کاری نمی شه کرد  ~x(

الان می خوام زنگ بزنم ببینم این مسقره بازی ها یعنی چی 

یعنی دزدی بهتر از این نمی شه 

قبلا 90 تومان بود شد 120 تومان سرعت رو از 250 کردن 200 و محدودیت 1.5 گیگی  ~x(  ~x(  ~x(  %-(  %-(  %-(

حالا  دوستانی که سرویس محدود یا نامحدود دارن مخصوصا تهرانی ها و مخصوصا افرادی که منتطقه 5 می شینن بگن ( کلا همه بگن ) 

ایا این مشکل محدودیت رو دارن و چقدر هست و چه isp اینترنت می گیرن ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

هیچوقت حق ندارن سرویسی رو به کاربری اراىه دادن و هزینه اش گرفتن دچار تحولی کنن و محدودش کنن، عین این میمونه یه سالی با سرعت 5 مگ بگیری بعد دوماه بکنن 2 مگ بعد بگن ما جدیدا اینکار رو کردیم... جدیدا به طرحی که مربوط به قبل بوده نمیشه

بگو ازتون شاکی میشم چنین حقی نداشتین مگه اینکه گفته شده باشه که ممکنه بعدها دست خوش تغییرات بشه که چنین چیزی قطعا نبوده

لینک به دیدگاه

این قانون هست بهش میگن یادم نیست ولب اصلش اینه یک مقدار اینترنت درحد یک گیگ باسرعت بالا میدن بقیش سرعت پایین 

لینک به دیدگاه

دقیقا من یه هفته هست که با اسیاتک این مشکل رو دارم

هفته پیش من 520 با idm دانلود می کردم و به صورت پله ای به 330 و میانگین 270 رسید

می گن خط در حال تعمیر هست و منطقه مخابراتی شما تقصیر کار هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

به احتمال خیلی زیاد شرکت فن آوا محدودیت قرار نداده ، و مشکل فنی هست .

لینک به دیدگاه

خوب من تماس گرفتم 

گفتن بله کلا سرویس های نامحدود تمامشون محدودیت 1.5 گیگ پیدا کردن 

و تنها راه حل هم خرید سرویس های محدود هست 

پول پول پول پول می خواهیم پول پول پول می خواهیم 

post-14499-0-29235000-1432034105_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

isp ها در قبال سرویسی که میدن پول پرداخت میکنن به منبع اصلی پس از هر ترفندی استفاده میکنن که سود بیشتری بکنند

منبع اصلی  هم به منبع اصلی تر باید پول بده پس اون هم از همین ترفند استفاده میکنه

بیچاره مصرف کننده که فقط حقش رو میخورند

لینک به دیدگاه

داداش

120 تومن دادی!

حالا 20 میزاری روش ، 100 گیگ اینترنت با سرعت 4 مگ دانلود از ایرانسل میگیری

هم تو زمان جلو میزنی

هم اعصابت خورد نمیشه

تازه 60 هزار تومن هم بهت شارژ مکالمه هدیه میده

لینک به دیدگاه

یادم رفت بگم، محدودیت استفاده هم 6 ماه است،،،، یعنی یک ماهه قطع نمیشه، اگه خواستی میتونی 6 ماه هم طولش بدی

پینگ هم که نگو نپرس

بتل 4 میرم پینگ 100،،،،

لینک به دیدگاه

تنها شرکتی که نا محدود واقعی داره خود مخابراته ولا غیر...مخابرات برای هرکی بد بوده برای من خیلی خوب بوده.پینگشم 25-45 هست.اگر تو منطقه خودتون مخابراتو تست نکردی یه بار تست کن شاید مثل منطقه ما خوب بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فک می کردم پینگ پایین باشه خوبه نه بالا.

خوب شد یه چی یاد گرفتیم.

:)

خوب درست فکر میکردید

پینگ پایین بهتر از بالا هست

سرورها به خاطر پینک بالای ایران اکثرا از بازی گیمر رو میندازن بیرون یا به اصطلاح کیک میکند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اها اوکی گرفتم منظور رو  :D

لینک به دیدگاه

من فک می کردم پینگ پایین باشه خوبه نه بالا.

خوب شد یه چی یاد گرفتیم.

:)

خوب پینگ پایین باشه خوبه دیگه :D

اخ شرمنده بحث شده در موردش ندیدم

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

آسیا تک هم همینطوره

وقتی سرویس نا محدود(اسماً) میگیری جلوش نوشته با امکان تبادل حدقل X گیگ، X مگابایت رو تقسیم بر تعداد روزها میکنی میشه مقدار مجاز در روز با سرعت اسمی، بعد اون مقدار سرعت 1/2 میشه

برا نمونه زده 512 برنزی با امکان تبادل 20 گیگ، میشه روزی 600 مگ، این 600 رو که مصرف کردی سرعت دانلود از 64 میشه 32. البته ساعت 12 شب ریسیت میشه  دوباره 600 با سرعت 64میگیری،همین داستان....

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام

من از منطقمون در استان هرمزگان یه اینترنت 512 برداشتم نامحدود از دیروز تا حالا به سختی می تونم یک سایت رو بالا بیارم به نظرتون مشکل از چیه؟

راستی هر 20 ثانیه یک بار هم تایم اوت می دهد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به اینترنت پرسرعت ایران خوش آمدید!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

ما محدود استفاده میکنیم سرعتش خیلی خوبه در حدود 400 کی تا 500 کی میده و شبها هم از 2 تا 6 رایگانه و روی مخابرات هم هستیم.البته شبها بخاطررایگان بودن شلوغ میشه و افت سرعت است ولی بالاخره استفاده میکنیم و خوبه خدا رو شکر ولی  ای کاش ساعت رایگانش بیشتر بود -هزینه هم خیلی کمه در حدود 27 تومان - شرکت های خصوصی همینطور هستند چون در واقع اینها همه خودشون مشترک مخابرات هستند و باید به ساز اون برقصند .پهنای باند رو اون بهشون میده

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

برای من هم سرعت دانلود از 435 به 65 افت کرده  *dry#  البته فقط تو دانلود شبانه. من از سرویس 512 kbit/s  های وب استفاده میکنم. :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

این که چیزی نیست من سرعت 2 مگ داشتم سرعت از 250 رسید به 120 زنگ زدم یارو گفت سرعتت خیلی هم خوبه . گفت فانونا سرعت شما باید 30 باشه که ما حال دادیم بهتون سرعتتون رو بردن بالا منم شاکی شدم داد بیداد کردم سرش یارو همون جا برداشت گفت الان شمارتو میدم حراست پدرتو در بیارن منم گفتم هرکاری میکنی بکن و از این حرفا ولی این وسط اینترنت من بیچاره یه ده روزی سرعتش پایین بود تا این که رفتم ارتقا دادم خط رو و درست شد سرعتش 

ویرایش شده توسط namjou
لینک به دیدگاه

تنها ispکه اینترنت نامحدود واقعی میده خود مخابرات هست تو ماه پیش یعنی فروردین حدود150 گیگ دانلود کردم سرعتم هیچ فرقی نکرد 

لینک به دیدگاه

من از مخابرات شبانه از 1 تا 6 صبح راحت با 500 کیلوبایت میگیرم هیچ افتی نداره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

شاتل هم در مشهد محدودیت گذاشته 

داخل قوانین شاتل حجم تبادل ترافیک 9 گیگ بود اما بعد از 30-35 گیگ دانلود شیر نت به لول اخر یعنی 5 kb/s میرسید اما دیروز بعد از 9.8 گیگ دانلود به لول اخر شیرینگ رسید 

بعد از کلی پیگیری یکی از کارمنداشون قضیه گفت که یک سری قوانین جدید باسه نت نامحدود تایین کردن و اینکه میخوان کلیه شهر ها علاوه بر مشهد این بلا سرشون بیارن 

یکی دیگه از قوانین شاتل این بود که شیرینگ نت رو ای پی های خارج اعمال میشه (مثلا اگر شیر بشه نت میتونید از سایت مثل دانلود ها با همون سرعت قبلیتون دانلود کنید) اما از این به بعد بع قول خودشون محدود داخلی میشید

ویرایش شده توسط ramin00747
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...