رفتن به مطلب

آتو - سربازان خفن بین المللی

Recommended Posts

بابا بیخیال!!!!

هر کی یه نظری داره، قرار نیس همه مثله هم فک کنن، شاید از دید یکی خوب باشه شاید از دید یه نفر دیگه مضحک، به نظر من هر دو نظر قابله احترام وسلام...

بله شما درست میگید

این دوستان اگه کل کلیپ رو ببینند بعد نقاط قوت و ضعفش رو بگن نه تنها برای خودشون و بنده قابل احترام هستند بلکه کمک می کننند برای افزایش کیفیت این گروه ها

نه اینکه مقدمه اش رو ببینند بعد بگن مزخرفه و انمیشن ساز هارو هم نا امید کنند

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز سوبرداشت نشه منظوری ندارم

این انیمیشن رو 4-5 تا بچه 15-20 ساله تو طبقه زیری مسجدشون با کامپیوتر های قرضی از مردم محله رندر کرده اند

یاد حرف احمدی نژاد افتادم . یه دختر 16 ساله تو زیرزمینشون اورانیوم غنی کرده

لینک به دیدگاه

اگه باهاش Recycle Bin رو هم آپدیت کنی ارزشش بیشتره!

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

=))

لینک به دیدگاه

:D

خواهش می کنم

این حرف رو مدیر پروژه که اسمشون یادم نیست زده نمی دونم دیگه چقدر درست باشه ولی 2 نفرم کنارش بود نهایت 20 سال سن داشتند

لینک به دیدگاه

با احترام به نویسنده

به نظر من این انیمیشن ها هیچ ارزشی ندارن و تنها اثر اون ها ایجاد تنش هست که دود اون فقط به چشم مردم میره

این گروه اگر اهداف خیر خواهانه و روشنگرانه دارن می تونستن یه انیمیشن علمی مثلا آموزش فارسی نرم افزار های تخصصی و یا سخت افزار کامپیوتر و ... بسازن

لینک به دیدگاه

با احترام به نویسنده

به نظر من این انیمیشن ها هیچ ارزشی ندارن و تنها اثر اون ها ایجاد تنش هست که دود اون فقط به چشم مردم میره

این گروه اگر اهداف خیر خواهانه و روشنگرانه دارن می تونستن یه انیمیشن علمی مثلا آموزش فارسی نرم افزار های تخصصی و یا سخت افزار کامپیوتر و ... بسازن

خواهش می کنم

این گونه نقد های خوب می تونه کمک کنه به این گونه گروه ها

برعکس نظرات برخی دوستان

بازم ممنون که نظر دادین

لینک به دیدگاه

یک سوال شخصی دارم:

چرا امریکا شب و روز فیلم و کارتون و انیمیشن ضد ایرانی می سازه

مستقیم و غیر مستقیم ایرانو به تروریسم متهم می کنه

موجب تنش نمیشه و سیاست مداران ما بهشون لبخند می زنن

ولی ما که یک فیلم می سازیم تنش ایجاد می کنه؟

خیلی برام سواله لطفا جواب بدین

لینک به دیدگاه

یک سوال شخصی دارم:

بيگ لايك !!!!!

لینک به دیدگاه

یک سوال شخصی دارم:

بله تنش هست چون ما مشکلات اقتصادی و هزاران مشکل دیگه داریم اما امریکا نداره بله نداره !

مردم حوصله این حرفا ندارند همه می دونن امریکا بد هست جیزه 

نیاز به گفتن این حرفا نیست ملت خیلی اگاه هستن اگه نبودن تا الان ایران از بین رفته بود 

همه می دونیم امریکا میخاد نفلمون کنه فقط این یک دست بودن مردم تا حالا جلوشون گرفته 

این مردم از هردو طرف خسته هستن 

شما انیمیشن در مورد ملت که نون شب ندارند بسازی بهتر هست 

در مورد کرایه خونه که اندازه برج میلاد شده 

در مورد نون بربریی که قیمتش اسانسوری بالا رفت 

خیلی مشکلات هست فقر فحشا و هزار کوفت زهرمار دیگه

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

یک سوال شخصی دارم:

چرا امریکا شب و روز فیلم و کارتون و انیمیشن ضد ایرانی می سازه کو کجا؟ یعنی انقد بیکارن؟

مستقیم و غیر مستقیم ایرانو به تروریسم متهم می کنهrolleye0012.gif

موجب تنش نمیشه و سیاست مداران ما بهشون لبخند می زنن4.gif

ولی ما که یک فیلم می سازیم تنش ایجاد می کنه؟girl_feminist_0.gif

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

یک سوال شخصی دارم:

چرا امریکا شب و روز فیلم و کارتون و انیمیشن ضد ایرانی می سازه کو کجا؟ یعنی انقد بیکارن؟

مستقیم و غیر مستقیم ایرانو به تروریسم متهم می کنهrolleye0012.gif

موجب تنش نمیشه و سیاست مداران ما بهشون لبخند می زنن4.gif

ولی ما که یک فیلم می سازیم تنش ایجاد می کنه؟girl_feminist_0.gif

خبات جان فیلم 300 و رد 2 تنها قطره از اقیانوسه !

من هم خیلی با این انیمیشن ها حال نمیکنم اما چون به چشم اکثر ما ایرانی ها ( چه برسه خارجی ها ) نمیاد بعید میدونم حتی 1 هزارم درصد هم تاثیر داشته باشه !

لینک به دیدگاه

یک تاپیک صرفا جهت تلطیف فضای تاپیک:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43392?st=0

=))

لینک به دیدگاه

بله تنش هست چون ما مشکلات اقتصادی و هزاران مشکل دیگه داریم اما امریکا نداره بله نداره !

موفق باشید

داداش کلا از اقتصاد چیزی می دونین؟

الان اکثر کارخونه ها و بانک های امریکایی و اروپایی دارن ورشکست میشن کجای کاری؟

مشکلات اقتصادی ما 90% اش سو مدیریت هست 10% تحریم و ...

اما مشکلات امریکا چی؟

بقیه جوابتونم هیچ ربطی به پرسش من نداره دلیل نمی بینم جواب بدم!

لینک به دیدگاه

کو کجا؟ یعنی انقد بیکارن؟

the phizician

300

Argo

Alexandeer

کافیه؟

لیست 20 تا فیلم دیگه ضد ایرانی هم پ.خ شد خدمتتون

صرفا برای اینکه اطلاعاتتون بالا بره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

the phizician

300

Argo

Alexandeer

کافیه؟

وقتی هزار و یک جور دردسر جهانی درست کرده باشی و شب روز اینو اونو تهدید کنی و کلی ماجرای دیگه، بله اوناهم به ملت ما توهین می کنن . بهشون 100% حق میدم که بهمون توهین کنن منتفر باشن بدشون بیاد مسخره کنن . دمشون هم گرم چون فقط دارن رفتار خودمون رو بازتاب میدن و شاید یه روزی باعث بیدار شدنمون شد. اما اینجا اندیشه  دایی جان ناپلئونی مطرحه..........

خیلی وقتا از ایرانی بودن خودم شرمسارم.. این ایرانی که میگم از فضا نیومده همین من و شما هستیم پس الکی خودمون رو تافته جدا بافته فرض نکنیم، همه ما باهم ایرانیم و وقتی در سطح گستره مشکلی باشه، همه ما توش نقش داریم.

حالا یکی میاد انیمیشن غرب ستیزانه تولید کنه،کلی هم به خودش افتخار میکنه، چون چیزی حالیش نیست

بیخیال اینجا نمیشه بحث کرد

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

وقتی هزار و یک جور دردسر جهانی درست کرده باشی

برای مثال وقتی نگذاشتیم نفتمونو بدزدن

یا وقتی نذاشتیم به کشورمون حمله بشه

یا وقتی حق NPT رو برای خودمون اجرا می کنیم

نه نه اشتباه شد

حتما منظورتون حمله اتمی مون به هیروشیما هست

یا حمله به عراق و افغانستان

و ...

شب روز اینو اونو تهدید کنی

منظورتون دوران ریاست تکنوکراسی در کشور که روزی 6 بار ایران تهدید میشد

یا همین الان که میگی نمی گذاریم اسم دانشمندامونو بدونین تهدید به حمله با بمب اتمی میشیم

بهشون 100% حق میدم که بهمون توهین کنن منتفر باشن بدشون بیاد مسخره کنن .

این حقو شما و این دولت میدین، من نمیدم

حق میدم که بهمون توهین کنن منتفر باشن بدشون بیاد مسخره کنن . دمشون هم گرم چون فقط دارن رفتار خودمون رو بازتاب میدن و شاید یه روزی باعث بیدار شدنمون شد.

حالا یکی میاد انیمیشن غرب ستیزانه تولید کنه،کلی هم به خودش افتخار میکنه، چون چیزی حالیش نیست

من که نفهمیدم اونا برا ما فیلم میسازن حقشون هست

ما برای اونا فیلم میسازیم چیزی حالیمون نیست

چه جالب

دقیقا سیره انبیاست

نگاه نکن کی میگه ببین چی میگه

کاملا تئوری غرب زدگی رو معنی کردین اینجا

اینجا میشه بحث کرد ولی شما خودتون با خودتون تناقض دارین برای همین فکر می کنین اینجا نمیشه بحث کرد یا به عبارتی تو ایران ازادی بیان نیست و ...

لینک به دیدگاه

طرف تو 300 به قدری آرتامیس رو تحریف کرده که ترکیه هم اعتراض کرده بعد اونا دارن رفتار خودمون رو بازتاب می کنن

اما اگه یه ایرانی از حمله به عراق مستند بسازه یعنی غرب ستیزی جالبه

لینک به دیدگاه

داداش کلا از اقتصاد چیزی می دونین؟

الان اکثر کارخونه ها و بانک های امریکایی و اروپایی دارن ورشکست میشن کجای کاری؟

مشکلات اقتصادی ما 90% اش سو مدیریت هست 10% تحریم و ...

اما مشکلات امریکا چی؟

بقیه جوابتونم هیچ ربطی به پرسش من نداره دلیل نمی بینم جواب بدم!

منظورم مشکلات گرونی هست عزیز کجای امریکا ورشکست هست ؟ تمام جهان غارت داره میکنه 

http://fararu.com/fa/news/231836/%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

امسال کم رشد کردن ناراحتن  :laughing:

همه جا جهان مشکلات ورشکستگی بانک ها هست امریکا جای خود داره 

رضایت مردم از دولتشون ببین دارید میگید سو مدیریت داریم چرا داریم ؟

چرا امریکا که مسلمون نیست ادعا ندارند اینجور نیست ؟

می دونم امریکا هم هست اما اینقدر فضاحت بار هست ؟

خودمون که نمی تونیم گول بزنیم داریم می بینم اوضا چی هست 

در اخر بگم من از هرچی امریکایی متنفرم کشورها دیگه بماند سر به تنشون نباشه  :laughing:

تایپک ادامه نمیدم موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

وقتی هزار و یک جور دردسر جهانی درست کرده باشی و شب روز اینو اونو تهدید کنی و کلی ماجرای دیگه، بله اوناهم به ملت ما توهین می کنن . بهشون 100% حق میدم که بهمون توهین کنن منتفر باشن بدشون بیاد مسخره کنن . دمشون هم گرم چون فقط دارن رفتار خودمون رو بازتاب میدن و شاید یه روزی باعث بیدار شدنمون شد. اما اینجا اندیشه  دایی جان ناپلئونی مطرحه..........

خیلی وقتا از ایرانی بودن خودم شرمسارم.. این ایرانی که میگم از فضا نیومده همین من و شما هستیم پس الکی خودمون رو تافته جدا بافته فرض نکنیم، همه ما باهم ایرانیم و وقتی در سطح گستره مشکلی باشه، همه ما توش نقش داریم.

خبات جان رفتار دولت ایران اشتباه درست !

ما تا تونستیم توهین کردیم درست !

با اکثر حرف هات موافقم اما .....

این کاریه که اول اونها شروع کردن مثال راحتش قانون کاپتولاسیون در زمان محمد رضا شاه !

آیا میدونستی که هالیوود از آغاز تا الان بناش بر توهین و تحقییر بقیه بوده ! تحقیق در این مورد رو به خودت میسپارم !

البته مهم نیست کی شروع کرده الان هر دو طرف دارن از خجالت هم در میان !!!

توهین و تحقییر کار نادرستیه حالا هرکی میخواد باشه ؟؟؟ چه ایران چه آمریکا !!! پس من نه به ایران این حق رو میدم نه به آمریکا !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول سلام و تشکر بابت این تاپیک از استارتر...

چند بار این تاپیک رو دیدم و شکل برخورد شمارو با کسانی در مورد این انیمیشن نظر دادن دیدم، واقعا تعجب کردم...

بگم که انجام همچین کاری رو به اون بچه ها تبریک میگم، کاری رو انجام دادن که خیلی ها به هیچ عنوان نمیتونن انجام بدن(در صورتیکه واقعا اون چیزی که شما گفتید بوده باشن) اما شما نباید در مورد این انیمیشن واقعا نظر بدید(به عنوان سازنده)، و باید از بیننده های خودتون نظر بخواید و نظر این اشخاص هستش که شمارو بالا میبره یا زمین میکوبه...

واقعا تبریک بگم که لیون که یه همچین تاپیکی توش وجود داره، خواهشا بحث رو تو همین مشکلات اجتماعی کشورمون نگه دارید و سیاسیش نکنید که تاپیک قفل نشه... 

مشکل ما تو ایران اینه که همیشه 1 فاعل داریم 100 تا نقاد(غیر متخصص)

مثالشم همین فوتبال 11 نفر فوتبال بازی می کنه 70 میلیون نفر بازیکن رو نقد می کنه غافل ازین که برای یه فوتبال هزاران نفر از توپ جمع کن گرفته تا مدیر عامل اون باشگاه مربی روحیه تماشاگر و ..............................................................................

عزیز دقیقا همین کار رو شما دارید انجام میدید، نه جامع شناس هستید و نه سیاستمدار و نه انیمشین ساز حرفه ای، پس اظهار نظر از شما ساقط هستش و حاضرنیستید نظر هیچ کس دیگه ای رو قبول کنید(هر چند نظرات کمی تند هستش)

یک سوال شخصی دارم:

فیلم سازان آمریکایی خصوصی هستن و فقط به فکر درآمدزایی هستن، فیلم سیاسی هم ساخته میشه، ولی اونقدر آزادی بالا هستش که همچین موضوعاتی به راحتی به نمایش در میاد و هر کسی برداشت خودش رو انجام میده، با توجه به فهم و درک و سوادش...

the phizician

300

Argo

Alexandeer

کافیه؟

آیا شما این فیلمهارو اینجا دیدی از صدا و سیما پخش بشه؟؟؟؟؟ تلویزیون دولتی! این فیلم هارو ول کنید، فیلم ها و انیمیشن هایی خیلی ساده تر رو در نظر بگیرید، سیمپسون مثلا، از نظر من هم مشکلات اجتماعی رو داره پوشش میده و هم بحث سرگرمی و خنده...

شما تا حالا شبکه جام جم رو نگاه کردید؟؟؟ مجری ها و برنامه هاشون یه آزادی خاصی دارن نسبت به شبکه های تلویزیونی که برای مردم داخل کشور پخش میشه، آیا فکر کردید که چرا همچین تفاوتی وجود داره...؟

اگه شما اعلام میکنید که مردم ما درک و فهم بالایی دارن، پس نباید به خودتون این اجازه رو بدید که بخواین نظر و شیوه فکر خودتون رو تلقین کنید...

پس آزادی ذهن و تفکر نیست، چطور انتظار دارید که موضوع انیمشین شما مورد توجه قرار بگیره؟؟؟

البته این رو بگم که بنده انیمیشن رو ندیدم و فقط طبق نظرات دوستان دارم این صحبتهارو میکنم(دیدی؟؟ نظر سازنده اصلا اهمیتی نداره و مخاطب هستش که همه چیز رو مشخص میکنه...)

در مورد انیمیشن های حرفه ای یا بگیم با کیفیت از نظر کار انیمیشن به عنوان یه کسی که خیلی انیمیشن نگاه میکنه، یهت میگم که بیشتر از 80 درصد اونها فقط جنبه اقتصادی دارن و اون انیمیشن هایی که مفهومی دارن خیلی کمیاب هستن و فقط برای جشنواره ها ساخته میشن که خود بنده چندتاییشون رو که دیدم، واقعا مفهوم دارن(مفهوم اجتماعی بیشترشون) و در مورد این نیست که یه دسته از مردم(چندتا جوون) چی فکر میکنن در مورد بقیه دنیا، کسی به همچین تفکراتی هیچ اهمیتی نمیده...

لینک به دیدگاه

منظورم مشکلات گرونی هست عزیز کجای امریکا ورشکست هست ؟ تمام جهان غارت داره میکنه 

http://fararu.com/fa/news/231836/%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

امسال کم رشد کردن ناراحتن  :laughing:

همه جا جهان مشکلات ورشکستگی بانک ها هست امریکا جای خود داره 

رضایت مردم از دولتشون ببین دارید میگید سو مدیریت داریم چرا داریم ؟

چرا امریکا که مسلمون نیست ادعا ندارند اینجور نیست ؟

می دونم امریکا هم هست اما اینقدر فضاحت بار هست ؟

خودمون که نمی تونیم گول بزنیم داریم می بینم اوضا چی هست 

در اخر بگم من از هرچی امریکایی متنفرم کشورها دیگه بماند سر به تنشون نباشه  :laughing:

تایپک ادامه نمیدم موفق باشید

خوب اگه ادامه نمی دید چرا باید جواب بدم؟

این یه نمونه:

http://usdebt.reba.ir

لینک به دیدگاه

اول سلام و تشکر بابت این تاپیک از استارتر...

علیک سلام ممنون

چند بار این تاپیک رو دیدم و شکل برخورد شمارو با کسانی در مورد این انیمیشن نظر دادن دیدم، واقعا تعجب کردم...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-?

بگم که انجام همچین کاری رو به اون بچه ها تبریک میگم، کاری رو انجام دادن که خیلی ها به هیچ عنوان نمیتونن انجام بدن

خوشحالم که کار این بچه هارو حداقل چند نفر درک کردند

(در صورتیکه واقعا اون چیزی که شما گفتید بوده باشن)

من از مدیر تولیدشون نقل کردم وولی دلیلی نمیبینم دروغ بگه

اما شما نباید در مورد این انیمیشن واقعا نظر بدید(به عنوان سازنده)،

چرا؟ من سازنده هستم مگه؟ چرا همچین برداشتی کردین؟

و باید از بیننده های خودتون نظر بخواید و

خوب منم بیننده این انیمیشن هستم ولی چون خودم هم در این زمینه یه کار هایی کرده ام و علاقه به طراحی بازی و انیمیشن و مدل سازی و برنامه نویسی دارم میدونم که این بچه ها چه کار بزرگی انجام دادن

نظر این اشخاص هستش که شمارو بالا میبره یا زمین میکوبه...

نظری که بگه چرت بود مزخرف بود نه بالا که نمیبره زمین می کوبه

اما اگه مثل تعدادی از دوستان ایرادات کارشون رو بگن کمکشون می کنن تا دفعه بعد کیفیت کارشون بره بالا

واقعا تبریک بگم که لیون که یه همچین تاپیکی توش وجود داره، خواهشا بحث رو تو همین مشکلات اجتماعی کشورمون نگه دارید و سیاسیش نکنید که تاپیک قفل نشه... 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^

عزیز دقیقا همین کار رو شما دارید انجام میدید، نه جامع شناس هستید و نه سیاستمدار و نه انیمشین ساز حرفه ای، پس اظهار نظر از شما ساقط هستش و حاضرنیستید نظر هیچ کس دیگه ای رو قبول کنید(هر چند نظرات کمی تند هستش)

من جامعه شناس نیستم ولی جامعه شناسی خوندم

سیاست مدار نیستم ولی تو جلسات جنگ نرم و تئوری بازی ها و ... زیاد حضور داشتم

انیمیشن ساز هم کمی تا قسمتی هستم ولی نه حرفه ای

دسته اول نظرات : اصولا نظر نیستند . قبولشون نمی کنم (یعنی درکشون نمی کنم) مثلا مقدمه کار رو دیده گفته مزخرفه رفته (بدون اینکه ایراد کار رو بگه)

دسته دوم نظرات: نظراتی هستند که نظرات کارشناسی هست ولی مخالف نظر من (در این مورد بحث می کنیم مثل نظرات جناب خبات یا naderblue) من برای این نظرات ارزش قائل هستم

دسته سوم نظرات: نظرات تقریبا همسو با نظرات من هستند مثل: نظر big VULTURE یا مهرداد اوستا

فیلم سازان آمریکایی خصوصی هستن و فقط به فکر درآمدزایی هستن، فیلم سیاسی هم ساخته میشه، ولی اونقدر آزادی بالا هستش که همچین موضوعاتی به راحتی به نمایش در میاد و هر کسی برداشت خودش رو انجام میده، با توجه به فهم و درک و سوادش...

تا جایی که من میدونم هالییوود بودجه میگیره از دولت

در ضمن فیلم های امریکایی 3 تا اصل داره(الان یادم نیست که بگم) باید تو همه فیلم ها رعایت بشه وگر نه اجازه پخش نمیگیره

اونقدر هم آزادی هست که یه فیلم 3 ساعته رو تو اکران کردند 2 ساعت و 15 دقیقه

(گرچه تو ایران اون فیلم میشد 15 دقیقه)

اسم اونم خواستین براتون پ.خ می کنم

در ضمن فیلم ضد ایرانی هست چه ربطی به ازادی پخش داره

مثلا تو ترانسفرمرز حمله می کنند به جایی که رو ماشین ساخت امریکا پرچم ایران رو برعکس زده اند

این تو تموم دنیا و با تفسیر همه کارگردان ها و نویسنده ها یعنی حمله امریکا به ایران (ربطی هم به برداشت فرد نداره)

یا می دونه معنیش اینه یا نمیدونه

آیا شما این فیلمهارو اینجا دیدی از صدا و سیما پخش بشه؟؟؟؟؟ تلویزیون دولتی! این فیلم هارو ول کنید، فیلم ها و انیمیشن هایی خیلی ساده تر رو در نظر بگیرید، سیمپسون مثلا، از نظر من هم مشکلات اجتماعی رو داره پوشش میده و هم بحث سرگرمی و خنده...

فیلم های انتقادی از داخل رو نه

خارجی رو چرا (فرشتگان قصاب - شکارچی شنبه)

شما تا حالا شبکه جام جم رو نگاه کردید؟؟؟ مجری ها و برنامه هاشون یه آزادی خاصی دارن نسبت به شبکه های تلویزیونی که برای مردم داخل کشور پخش میشه، آیا فکر کردید که چرا همچین تفاوتی وجود داره...؟

خیلی کم ما تو تبریزیم و فقط 5 روز از تلویزیون پخش شد (ولی من نگاه نکردم زیاد تلویزیون نمی بینم)

اگه شما اعلام میکنید که مردم ما درک و فهم بالایی دارن، پس نباید به خودتون این اجازه رو بدید که بخواین نظر و شیوه فکر خودتون رو تلقین کنید...

درک و فهم با نظر فرق داره

شما نظر میدین اگه طرف فهم و درک داشته باشه یا باید قبول کنه یا باید شما رو قانع کنه

در غیر این صورت اون فرد دگم هست

من به داوکینز که بسیاری از مسلمونا ازش متنفر هستند ارزش خاصی قائلم چون واقعا محقق و دانشمند هست ویا قانع میشه یا قانع می کنه

در حالی که اینجا بعضیا لجبازی می کنند

بحث مناظره تریبون ازاد و ... در همه جوامع مورد احترام هست

در مورد انیمیشن های حرفه ای یا بگیم با کیفیت از نظر کار انیمیشن به عنوان یه کسی که خیلی انیمیشن نگاه میکنه، یهت میگم که بیشتر از 80 درصد اونها فقط جنبه اقتصادی دارن

حرفی که شما میزنید کاملا درسته ولی یک انیمیشن که حتی اهداف بسیار مالی داره هم اهداف فرهنگی داره

شما اسم انیمیشن بده هدفشو تحویل بگیر :D چه جمله تاثیر گذاری گفتم

از گیسو کمد گرفته که بیشترین هزینه براش شده تا سیندرلا تا چگونه اژدها خود را تربیت کنیم

و اون انیمیشن هایی که مفهومی دارن خیلی کمیاب هستن

خوب مفهمشون رو شما و من نمیدونیم چون انیمیشن های اونا پیام رو پنهانی انتقال میدن چون روششون اینه

هاللیوود اونقدر اعتبار داره که الان اگه بگه ماست سیاه هست مردم قبول می کنند

اما ایران و ایرانی نمی تونه اینطوری باشه و باید مستقیم گویی کنه برای همین همه درکش می کنن و میگن ستیزه جویانه هست

تو هالوود با نماد و ... مفهوم رو می رسونند

برای مثال میگم یه فیلم در مورد جوامع شرقی بود که به دلایلی براتون پ.خ کردم اسمش رو

این فیلم رو من و بسیاری افراد دیدیم ولی چون سوادش رو نداشتیم فقط تحت تاثیر فیلم و کاراش قرار گرفتیم بدون اینکه بدونیم چرا این کارا رو انجام میدن

ولی دوستام که گفتم کارگردان و نویسنده هست اومد فیلمو یکم باز کرد (5% فیلم رو) دیدیم چه جالبه

در حالی که منم مثل شما فکر می کردم این فیلم فقط جنبه مالی داره و بار معنایی نداره (در حالی که بیشترین بار معنایی رو در فیلم هایی که دیدم داشت

شرمنده طولانی شد

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

خوبه دستشون درد نکنه 

بهتره به موضاعات زیر هم بپردازن 

فقر و کارتن خوابی 

اعدام روزی 3 تا 4 نفر 

اختلاسهای تریلیاردی و فراراز کشور 

همه گیر شدن مواد مخدر  اعم از کراک و شیشه و تریاک و سیگار و ...

گرانی بی حد و اندازه 

باز خوبه به این کارا رو اوردن و مس سابق کلاش نمیگیرن شب جمعه توی خیابون جلوی مردم رو بگیرن سین جین کنند 

لینک به دیدگاه

خوبه دستشون درد نکنه 

بهتره به موضاعات زیر هم بپردازن 

فقر و کارتن خوابی 

اعدام روزی 3 تا 4 نفر 

اختلاسهای تریلیاردی و فراراز کشور 

همه گیر شدن مواد مخدر  اعم از کراک و شیشه و تریاک و سیگار و ...

گرانی بی حد و اندازه 

باز خوبه به این کارا رو اوردن و مس سابق کلاش نمیگیرن شب جمعه توی خیابون جلوی مردم رو بگیرن سین جین کنند 

پرداخته شده یکیش دکتر سلام

ولی قبول دارم باید بشتر کنن وقتش رو

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...