رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

مدتها بود میخواستم یک بخشی با این نام ایجاد کنم فرصت نمیشد - من تقریبا هر روز سایت های مهم بازی ها رو چک میکنم ببینم چه خبره خیلی مطلب میاد این بخش رو ایجاد میکنم که در اون  اخبار رو به شکل جمع جور معرفی کنیم و از ایجاد تاپیک های حجیم و متفاوت جلوگیری کنیم و اونها رو بگذاریم فقط برای بررسی های مهم و پیش نمایش ها :

برای هر خبری معمولا یک عنوان میگذاریم که بحث هم جذاب تر بشه:

رفتار حرفه ای برای سازندگان حرفه ا ی:

اولین خبر هم باز هم با ویچر شروع میشه و موفقیت های این بازی پایان نداره- اول که یکی از پرفروش ترین پیش خرید های تاریخ رو ثبت کرد الان هم فروشش عالی شده و نمرات هم استثنایی بودند و برخورد منتقدان تقریبا 99% مثبت بوده و از هرجایی بررسی گرفته نمره کامل رو گرفته :

"در اخرین اخبار مربوطه تیم توسعه دهنده دراگون ایج از Bioware تویت کرده به CD Poroject  و تبریک گفته به این تیم زحمت کش برای توسعه زمانبر این

بازی و همچنین لانچ موفقیت امیز و عالی باز ی-از اون طر ف تیم ویچر هم تشکر کرده و گفته منتظره بازهم در فرلدون سرزمین دراگون ایج ماجراجویی کنه!!"

e9h2_tabrik.jpg

در خبر ویچری بعدی باز هم تیم سازنده تشکر کرده و گفته:

:ما از حمایت های طرفداران خیلی خوشحالیم و برای علاقه مندان به سبک RPG زحمات زیادی کشیدیم و آنها هم با خرید بازی از ما قدردانی کرده اند -این بازی ویچر 3 یک بازی DRM free است و با قیمت خیلی مناسب عرضه شده ضمنا 16 عدد DLC رایگان هم برای همه نسخه ها -مهم نیست چه نسخه ای  باشد - کنسول GOG استیم -عرضه خواهد شد "

الکی نیست  این استودیو اینقد رمحبوبه -ضمنا دو عدد DLC با قیمیت ناچیز هم ارائه خواهد شد کمی بعد که در بررسی ویچر 3 بهشون اشاره کردم--

متن تشکر ویچر از گیمرها!

5ybv_1.jpg

خبر بعدی تا دقایقی دیگر!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

خبر بعدی خیلی مهمه!:

یعنی باز هم برمیگردیم به دوران طلایی NFS underground  و MOSt wanted  قدیم و کلاسیک با تیونینگ و داستان و جو سریع و خشمگین ؟؟یا بازهم فقط تغییر رنگ ماشین و بدون داستان و اون صدای خانم راوی داستان که تنفر داریم ازش و اول Most wanted 2010  و Rivals میاد قصه میگه و میره و دیگه تمام!!

EA در فروم های NFS یک عکس پست کرده و آماده است در 21 می یعنی فردا چپتر بعدی رو در سری محبوب NFS رو کنه! عکس زیر همون عکسه:

cji4_nfs.jpg

روی تایر ماشین نوشته speed hunters که اسم خود کامیونیتی EA در شبکه خودشه-

شایع شده که این قسمت اینستال منت بعدی در سری Underground است که سالها پیش عرضه شده و جز بهترین های سری NFS بودند - تیونینگ دقیق و مسابقات هیجان انگیز و گرافیک عالی از مشخصات اون NFS های اسطوره ای بود- چند ماه پیش رئیس EA گفته بود بازی در استودیو GHost داره توسعه داده میشه و از بعد گرافیکی خیره کننده است !

تا فردا خواب به چشم نخواهیم داشت!

خبر بعدی تا دقایقی دیگر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولفنشتاین Old Blood هم نمره گرفت:

این قسمت که یک اسپین آف است برای new order  که رد سال 2014  عرضه شد و هم نظرات مثبت بخاطر  نگرش جدید به سری و هم نقدهای منفی بخاطر تغییر رویه گیم پلی گرفت -این نسخه سعی کرده با رجعت به دوران کلاسیک بازی کمی نوستالژیک باشه -در این قسمت که از نظر زمانی قبل از new order اتفاق می افتد ناتزی کش معروف BJ را به دژ  نیروهای مافوق طبیعی آلمان ها میفرسته -

گیم اسپات به بازی 7 داده و از سلاح های زیاد - گیم پلی هیجان انگیز و مخفی کاری عالی و هوش مصنوعی خوبش تعریف کرده - بازی با موتور  Id tech ساخته شده و نسخه codex هم با اپدیت یک ارائه شده هر کسی خواست میتونه دانلود کنه و  بازی کنه- خودم البته هنوز اتجربه نکردم چون منتظر نمره game spot بودم .

ydj_21.jpg

باز هم با اخبار بدرد بخور دیگه خبرتون میکنم!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا "رضا" چیه ؟؟؟؟؟ :mad: :eek: کمی رعایت کنید زشته به خدا :-t ، "استاد رضا قاسمی" :x :x :x

مشخص نکرده بودین که کاربرا هم میتونن پست بدن یا نه،اگه نه که بفرمایید تا حذف بشه

@};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا "رضا" چیه ؟؟؟؟؟ :mad: :eek: کمی رعایت کنید زشته به خدا :-t ، "استاد رضا قاسمی" :x :x :x

مشخص نکرده بودین که کاربرا هم میتونن پست بدن یا نه،اگه نه که بفرمایید تا حذف بشه

@};-  @};-  @};- 

سلام خبات عزیز نه راحت باشید اخبار دیگه باید دربارش صحبت بشه-نکته خوبی گفتی فقط حاشیه نره خوبه مثلا درمورد مشکلات بازی و اجرا و بحث ها متفرقه و ...نباشه خوبه البته اگر هم کسی ندانسته پستی زد هیچ مشکلی نیست موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود رضا جان ،

عنوان باحالی بود یاده " ارتباطات مهندسی با ریچارد هموند " افتادم .

خوبه ولی خوب خبر ها رو برای هرکدوم تاپیک جدا گونه بزنی بازدیدش خیلی بیشتر میشه . تاپیک هارو کسی حال نداره دنبال کنه آخه توش پست بدون متبط مثل پست بنده توش زیاد میشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود نه نمیشه برای  هر خبری یک تاپیک زد - نه حاشیه ها رو پاک میکنیم بین  اخبار -

لینک به دیدگاه

داداش زضا میخوای همه مثبت هامون بگیری برای تاپپیک از الان اعلام میکنم اگه کمبود مثبت پیدا کردم به خاطر اقا رضا است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک خبر مرگبار دیگر که دیروز دیدم البته تو شوک بودم الان خوب شدم میتونم تایپ کنم!

بتسزدا یک تیزر 5 ثانیه ای از DOOM جدید رو نشان داده و گفته دموی گیم پلی بازی در E3 2015!نمایش داده میشه

دمو خیلی کوتاه است و کلا چها رتا نما داره- گرافیک دمو ها با اینکه چیز خاصی مشخص نیست ولی خیلی بالاست مخصوصا بافت های شاتگان وحشتناک هستند و مخلوق بزی!!! که doom 3 باز ها یادشون باشه دو تا موشک انداز روی شونش بود و قتی میزدیش صدای بز میداد! با انیمیشن خیلی زیبا داره دست هاش رو تکون میده و از توپ های  روی شوونه هاش هاش جرقه و آتش و دود عالی بیرون میزنه - این یعنی doom! یعنی فنا

bfs9_qetx_xyae9zp.840x0.vdef9kkm.jpg3ff_73aicm7nones.840x0.vdef9kkm.jpg
q9ed_vcv76ieg4_lp.840x0.vdef9kkm.jpg
wh2a_a9vd1lynoza5.840x0.vdef9kkm.jpg3vh9_doom-e3-teaser-540x320.png

باز هم هست ولی بعد !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

باز هم اقا رضا و باز هم حماسه ای دیگر ^_^ ^_^

ماشاالله اقا رضا ماشاالله :clapping: :clapping: :clapping:

از زحماتتان سپاس گذارم استاد :clapping:  :clapping:  @};- 

ویرایش شده توسط BLACK SKIPPER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زندگی عجیب است ! life is strange یک بازی بی ادعا در ژانر ماجراجویی است که در 5 اپیزود قرار ه عرضه بشه و تا الان اپیزود 1/2/3  هم عرضه شده و قسمت سه بتازگی ارائه شد و باید گفت شگفت انگیزه و اگر همین طور تیم سازنده بخوان ما رو سورپرایز کنن باید بگم قسمت اخر 10 رو میگیره- داستان رو اسپویل نمیکنم ولی خارق العاده است و زندگی دختر خانمی رو نشان میده با توانایی کنترل زمان وبازی در باره تصمیماته و اینکه داشتن چنین توانایی هایی  چه  وظایفی رو به انسان میده  و ایا اصولا زندگی انسان از قبل  طراحی شده و مختار بودنش یک رویاست؟بازی زیبا است و  خارق العاده

اپیزود 3 نمره عالی 8 گرفته و دو اپیزود قبلی 7 گرفته اند:

be2d_capture.jpg

اپیزود 3 نسخه codex رو میتونید دانلود کنید و شامل همه اپیزود های قبلی می باشد 

به همه دوستان این بازی زیبا رو پیشنهاد میدم -ضمنا بازی با موترو انریل ساخته شده و خیلی به سخت افزار خاصی برای اجرا احتیاج نداره وسبک گرافیکی هم سل شید است چیزی در مایه های بودرلندز

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

داداش رضا ولی گل کاشتی اون پیام قبلی شوخی بود  @};-

ویرایش شده توسط hk1377
لینک به دیدگاه

آقا رضا خسته نباشی و همیشه در کارت موفق و پیروز باشی ما همه از زحمات شما بهره می بریم @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

ولفنشتاین Old Blood هم نمره گرفت:

این قسمت که یک اسپین آف است برای new order  که رد سال 2014  عرضه شد و هم نظرات مثبت بخاطر  نگرش جدید به سری و هم نقدهای منفی بخاطر تغییر رویه گیم پلی گرفت -این نسخه سعی کرده با رجعت به دوران کلاسیک بازی کمی نوستالژیک باشه -در این قسمت که از نظر زمانی قبل از new order اتفاق می افتد ناتزی کش معروف BJ را به دژ  نیروهای مافوق طبیعی آلمان ها میفرسته -

گیم اسپات به بازی 7 داده و از سلاح های زیاد - گیم پلی هیجان انگیز و مخفی کاری عالی و هوش مصنوعی خوبش تعریف کرده - بازی با موتور  Id tech ساخته شده و نسخه codex هم با اپدیت یک ارائه شده هر کسی خواست میتونه دانلود کنه و  بازی کنه- خودم البته هنوز اتجربه نکردم چون منتظر نمره game spot بودم .

باز هم با اخبار بدرد بخور دیگه خبرتون میکنم!

یعنی طعم بازگشت به قلعه ولفنشتاین رو داره ؟!! :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش رضا ولی گل کاشتی اون پیام قبلی شوخی بود  @};-

میدونم گرامی موفق باشی

آقا رضا خسته نباشی و همیشه در کارت موفق و پیروز باشی ما همه از زحمات شما بهره می بریم @};-  @};-  @};-  @};-

ممنون موفق باشی

یعنی طعم بازگشت به قلعه ولفنشتاین رو داره ؟!! :crying: :crying:

اره کلاسیکه تا حدود ی

لینک به دیدگاه

اره کلاسیکه تا حدود ی

اگه اره پس ایول به یکی از ارزو هام رسیدم :D

دمت گرم گیمر بزرگ ایران :D :x

-----------

فقط خبری در مورد جی تی ای و دی ال سی هایی که براش قراره بیاد خواستی بزاری ، بزار تو تاپیک جی تی ای . مرسی @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام رضا جان

دست گلت درد نکته تقریبا سعی می کنم تمام مطالب شما رو مطالعه کنم. فقط یه سوال داشتم معمولا این خبرها رو از چه سایتی می گیرید و همچنین اگه بتونید منبع خبری که عنوان می کنید رو آخر خبر بذارید عالی میشه.

باز ممنون بخاطر زحمتی که می کشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جان

دست گلت درد نکته تقریبا سعی می کنم تمام مطالب شما رو مطالعه کنم. فقط یه سوال داشتم معمولا این خبرها رو از چه سایتی می گیرید و همچنین اگه بتونید منبع خبری که عنوان می کنید رو آخر خبر بذارید عالی میشه.

باز ممنون بخاطر زحمتی که می کشید.

درود منابع مختلف هستند و از یک جای ثابت بنده  استفاده نمیکم-اکثر ویدئوها رو تماشا میکنم و  استفاده میکنم-من اخباررو در gamespot -IGN و یورگیمر و گیمر ساید میگیرم - و بعد برداشت  خودم رو با زبان محاوره ای و ساده  روایت میکنم و ترجمه مستقیم وراصلا دوست  ندارم اگر متون من رو خوانده  باشی -علاقه ای ندارم به برگرداندن مستقیم  به فارسی - باید تفسیر بشه خبر -که تفسیرهم  یعنی شما باید  اون خبر رو بشناسی مثلا من نمیتوانم یک خبر رو درباره جراحی مغز تفسیر کنم ولی قادرم  ترجمه مستقیم عالی انجام بدم -چرا چون تفسیر اون خبر کار من نیست  بلکه روایتش دست منه- ولی تفسیر خبر بازی و کلا عالم سخت افزار و ....رو میتونم هم تفسیر کنم هم روایت و ترکیب این دو با هم جالب میشه -

لینک به دیدگاه

یک خبر مرگبار دیگر که دیروز دیدم البته تو شوک بودم الان خوب شدم میتونم تایپ کنم!

بتسزدا یک تیزر 5 ثانیه ای از DOOM جدید رو نشان داده و گفته دموی گیم پلی بازی در E3 2015!نمایش داده میشه

دمو خیلی کوتاه است و کلا چها رتا نما داره- گرافیک دمو ها با اینکه چیز خاصی مشخص نیست ولی خیلی بالاست مخصوصا بافت های شاتگان وحشتناک هستند و مخلوق بزی!!! که doom 3 باز ها یادشون باشه دو تا موشک انداز روی شونش بود و قتی میزدیش صدای بز میداد! با انیمیشن خیلی زیبا داره دست هاش رو تکون میده و از توپ های  روی شوونه هاش هاش جرقه و آتش و دود عالی بیرون میزنه - این یعنی doom! یعنی فنا

باز هم هست ولی بعد !

سلام

این ورژن کنسل شده.خبر درسته یا نه؟ لینک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این ورژن کنسل شده.خبر درسته یا نه؟ لینک

نه اون دمویی که در شهره و شبیه کال افه و لیک شده بود کنسل شد! نه این رو  دیروز بتسزدا نشون داده و میخواد دنباله همین دمو رو در E3  نشان بده - اساسی منتظریم!

لینک به دیدگاه

خبر بعدی خیلی مهمه!:

یعنی باز هم برمیگردیم به دوران طلایی NFS underground  و MOSt wanted  قدیم و کلاسیک با تیونینگ و داستان و جو سریع و خشمگین ؟؟یا بازهم فقط تغییر رنگ ماشین و بدون داستان و اون صدای خانم راوی داستان که تنفر داریم ازش و اول Most wanted 2010  و Rivals میاد قصه میگه و میره و دیگه تمام!!

EA در فروم های NFS یک عکس پست کرده و آماده است در 21 می یعنی فردا چپتر بعدی رو در سری محبوب NFS رو کنه! عکس زیر همون عکسه:

cji4_nfs.jpg

روی تایر ماشین نوشته speed hunters که اسم خود کامیونیتی EA در شبکه خودشه-

شایع شده که این قسمت اینستال منت بعدی در سری Underground است که سالها پیش عرضه شده و جز بهترین های سری NFS بودند - تیونینگ دقیق و مسابقات هیجان انگیز و گرافیک عالی از مشخصات اون NFS های اسطوره ای بود- چند ماه پیش رئیس EA گفته بود بازی در استودیو GHost داره توسعه داده میشه و از بعد گرافیکی خیره کننده است !

تا فردا خواب به چشم نخواهیم داشت!

خبر بعدی تا دقایقی دیگر

همش تو شب باشه که فايده نداره. تو روز خيلي بهتره.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تریلر Nfs جدید 1080 اپلود شده کیفیت خوبی داره و حجمش هم خیلی مناسبه -بررسی بیشتر برای زمانی که دیتای بیشتری برسه دستمون!!ولی دمو در موتور بازی اجرا میشه و گرافیک خیره کندده ای داره-هرچند خدا میدونه این دفعه eaچه اشی پخته!!

دانلود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبر خاصی نیست  چیز مهمی بشه بفهمم حتما خبر میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...