رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

وقت روشنگری:

نه عزیزان بازی nfs کلا 12 گیگ است حجم انلاک البته معلوم نیست پچ دی 1 اورجین چند گیگه - چون هفته دیگه رسما عرضه میشه  فکر کنم 18  مارچ!

سریع رفت در لیست خرید!

ببنید بازی NFS قرار  بود همون قدیم بیاد که خوب نیومد حالا هم افکت های  بهتر داره هم 60 فریم شده!! هم رزلوشن های بالا پشتیبانی میکنه - بازی قبلی rivals خیلی ناز بود ولی فریمش قفل بود روی 30 - من در 4k هم چنان الترا30 فریم میگیرم که معلومه اگر  قفل نبود روی 60 بود - برای همین pc  بازها از EA خواستند که بازی نسخه پی سی رو واقعا برای پی سی اماده کنه نه اینکه دست و پا شکسته پورت کنه بده بیرون و EA هم قبول کرد.

بازی 100% اونلاین است حتی موقعی که دارید تک نفره بازی میکنید باید اونلاین باشید مثل دیابلو 3 -  چون بخش اونلاین و افلاین بازی یکپارچه هستند شما یکدفعه میتونید سوییچ کنید اونلاین و برعکس -قفل هم دنوو نسخه فیفا 16 است که     کرک  که نشد هیچ داغش موند روی دل همه !

یا بابا زاهد چلو !

رضا جان ریوالز 60 فریم رو میشد انلاک کرد با ریختن یک پچ و تغییر شرتکات بازی 60میشد و قشنگ هم 60 بود یعنی سرعت دوبل و ... مشکلات نداشت من چون بازی دسته متفرقه پشتیبانی نمیکرد تا وقتی که دسته نگرفته بودم بازی نکردم وقتی هم دسته گرفتم دیدم تو ذوقه 30 فریم پچ ریختم حل شد...

اقا رضا  Firewatch که گفتم نرفتی؟ :eek:

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

اگه حالا این nfs رو با سی دی اشتراکی اجرا کنیم و آنلاین هم باشیم ولی فقط بخوایم حالت تک نفره رو بریم آیا باز هم حجم اینترنت رو محسوس کم میکنه یا برای حالت تکنفره صرفا میخواد یه سری آزمایش ها مثل اریجنال بودن رو چک کنه که به اینترنت نیاز داره ؟؟

درود حجم که بیخود کم نیمشه - اینها بازی های اونلاین EA خیلی حجم کم نمیکنن چون شما فقط یکسری دیتا جابجا میکنی امار و ارقام- مثل دیابلو یا  path of exile نیست که همه مپ رو دانلود کنه! دیتای بازی هست روی هارد شما - کلید اشتراکی هم تا حالا خودم هیچ وقت تجربه نکردم و واقعا نمیدونم اصلا روی بازی همیشه اونلاین کار میده یا نه ؟چون همزمان چند تا سیستم اونلاین بشن بر حسب تصادف با یک کلید و اکانت خوب  بن میشه اکانت.

رضا جان ریوالز 60 فریم رو میشد انلاک کرد با ریختن یک پچ و تغییر شرتکات بازی 60میشد و قشنگ هم 60 بود یعنی سرعت دوبل و ... مشکلات نداشت من چون بازی دسته متفرقه پشتیبانی نمیکرد تا وقتی که دسته نگرفته بودم بازی نکردم وقتی هم دسته گرفتم دیدم تو ذوقه 30 فریم پچ ریختم حل شد...

اقا رضا  Firewatch که گفتم نرفتی؟ :eek:

اره پچ زدم ولی مشکلات کرش داشتم و گرافیک  محیط هم خراب میشد جاهایی -خود تجربه همون 30 فریم هم خوب بود.خود بازی از پایه 30 فریم بود و طراحی شده بود- اصلا نسخه 60 فریم  وجود نداشت القایی بود اون فیکس- این نه خودش  60 است. 

firewatch  چی عزیزم؟  چی گفتی  که نرفتم ؟ من اصلا با شما درباره فایر واچ حرف زدم؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

یا بابا زاهد چلو !

آره.کاکا رضا اینو خوب اومدی. =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =)) 

ولی با این قفله دنوو صدتا امامزاده هم نمیتونن واسه ما بازش کنن این بازیهای جدیدو. :laughing:  :laughing:  :laughing: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا بابا زاهد چلو !

آره.کاکا رضا اینو خوب اومدی. =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =)) 

ولی با این قفله دنوو صدتا امامزاده هم نمیتونن واسه ما بازش کنن این بازیهای جدیدو. :laughing:  :laughing:  :laughing: 

@};-  =))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

firewatch  چی عزیزم؟  چی گفتی  که نرفتم ؟ من اصلا با شما درباره فایر واچ حرف زدم؟

حرف که نه  ...اما نوشتم

پست 190 صفحه 19 تو تاپیک خودتون زدم فکر میکردم دیدیش :D  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هان ندیدم باشه اقا متن اولش ورمیخوای ؟؟ دیالوگ چی ؟ منظورتون زیر نویسه؟ عزیزم خیلی صحبت  میکنن خهمش حرفه من کجاش رو بگم؟ خلاصه داستان منطورته /؟

لینک به دیدگاه

درود

اگرمشکلی نیست از توم رایدر با اپدیت جدید چند تا شات بذارید بینم چطوری شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

division بازی MMO یوبی بعد از سالها تبلیغ عرضه شد  8 گرفت:

منتقد از جهان با جزییات - کمپین خوب ، داستان مناسب و سیستم پاداش قوی در کنار سیستم یکپارچه و همهانگ مولتی پلیر قوی با لایه های دقیق و عمیق تعریف کرده است و از هوش مصنوعی بد و  مراحل جانبی تکراری در کنار  نوبدن یک سری ویژگ های مهم مثل عدم حضور حالت نیم خیز شدن یا چریکی  گله کرده 

پچ دوم xcom امد نسخه codex حتما نصب کنید و دیوانه بشید از این ابر بازی زیبا

لینک به دیدگاه

division بازی MMO یوبی بعد از سالها تبلیغ عرضه شد  8 گرفت:

منتقد از جهان با جزییات - کمپین خوب ، داستان مناسب و سیستم پاداش قوی در کنار سیستم یکپارچه و همهانگ مولتی پلیر قوی با لایه های دقیق و عمیق تعریف کرده است و از هوش مصنوعی بد و  مراحل جانبی تکراری در کنار  نوبدن یک سری ویژگ های مهم مثل عدم حضور حالت نیم خیز شدن یا چریکی  گله کرده 

پچ دوم xcom امد نسخه codex حتما نصب کنید و دیوانه بشید از این ابر بازی زیبا

ممنون بابت خبر. @};-  @};-  میگم حتما این بازی هم با قفل دنوو هستش؟

لینک به دیدگاه

ممنون بابت خبر. @};-  @};-  میگم حتما این بازی هم با قفل دنوو هستش؟

قفل دنوو نداره ولی هر چند دقیقه چک میکنه که آنلاین باشین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم بازی MMo که کرک نمیشه- یعنی بشه که چی بشه؟ بخش اونلاین  مهمه که  اونم کار نمیده پس اصلا قفل نیمخواد  فرمایش دوستمون درسته مرتب برای اونلاین بودن چک میشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درایور جدید انویدیا 

nVIDIA GeForce Driver 364.72 WHQL

عرضه شد این درایور مشکلات خیلی زیادی رو فیکس میکنه و ضمنا  برای VR اماده است و برای VR HMD هم کاملا اماده شده است.  درایور مشکلات تام کلنسی دویژن رو حل میکنه و ضمنا برای بازی های آینده یعنی dark souls 3 , کوانتوم بریک وKiller Instinct  اماده است 

لینک دانلود از سافت 98 با سرعت بالا و اماده 

http://soft98.ir/software/drivers/483-nvidia_geforce_driver.html

87o7osizbsld1d5i9bqn.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

call of بعدی در فضا خواهد بود -یورو گیمر عنوان کرده که اطلاعاتی بدست  اورده مبنی براینکه کال اف بعدی کاملا علمی تخیلی خواهد بود و اشمل نبردهای فضایی میشه! حالا نه انگار این نسخه های اخری خیلی تخیلی نبودن فقط جای دارث ویدر توشون کنم بود -متاسفانه کال اف داره از خط  خارج میشه بعد از این همه کال اف بازی کردن بعد از سالها black opsIII رو بازی نکردم -یعنی تا نصفه ها بردم پشیمون شدم - این اولین خداحافظی من بود با این سری امیدوارم ادامه دار نباشه و اینفینتی وارد کاری کنه.

اخ یک کال اف کلاسیک نبرد نرماندی با موتور جدید و گرافیک خیره کننده و داشتن دشمنی مرگبار مثل ارتش آلمان چقدر جذابه !به ارزوی روزی که  اکتیوِزن روی عقل بیاد 

کال اف گوست سالها پیش  سکانس آغازینش  در فضا سپری میشد.

3erwt6jf27sn3cl3ukd7.jpg

لینک به دیدگاه

call of بعدی در فضا خواهد بود -یورو گیمر عنوان کرده که اطلاعاتی بدست  اورده مبنی براینکه کال اف بعدی کاملا علمی تخیلی خواهد بود و اشمل نبردهای فضایی میشه! حالا نه انگار این نسخه های اخری خیلی تخیلی نبودن فقط جای دارث ویدر توشون کنم بود -متاسفانه کال اف داره از خط  خارج میشه بعد از این همه کال اف بازی کردن بعد از سالها black opsIII رو بازی نکردم -یعنی تا نصفه ها بردم پشیمون شدم - این اولین خداحافظی من بود با این سری امیدوارم ادامه دار نباشه و اینفینتی وارد کاری کنه.

اخ یک کال اف کلاسیک نبرد نرماندی با موتور جدید و گرافیک خیره کننده و داشتن دشمنی مرگبار مثل ارتش آلمان چقدر جذابه !به ارزوی روزی که  اکتیوِزن روی عقل بیاد 

3erwt6jf27sn3cl3ukd7.jpg

کاملا با شما موافقم.  @};-

لینک به دیدگاه

3erwt6jf27sn3cl3ukd7.jpg

آخ گفتی نرماندی تصویر بازی های قدیمی یکی یکی داره از جلوی چشمام میگذره

اون موقع بازی میساختن الانم بازی میسازن  :(

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

3erwt6jf27sn3cl3ukd7.jpg

دقیقا مثل من ، من هم این اولین call of بود که تمومش نکردم و نصفه گذاشتم... موندم بعضی سایت ها چجوری اینقد بهش نمره بالا دادن *dry# *dry#

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کال اف جادوی بخش تک نفره رو از دست داده دیگه و. برای اکتیوژن به خیال خودش خش داستانی اهمیت نداره ولی یکی باید به اکتیوژن یاد اوری کنه که ویچر و توم ریدر و فالوت هیچ کدوم مولتی نداشتن بسیار داستان محور بودن و همه بازی های سال شدن ویچر و توم ریدر درو کردن جوایز رو و نمراتشون هم خیلی بالاتر از کال اف بود و فروش هم خیلی خوب کردند . پس معلوم میشه که بازیباز هنوز چی میخوان و منتقد ها چی رو تحویل میگیرن.

لینک به دیدگاه

احمقانه ترین کار اینه که بگی  فلان بازی (فرانچی مثل cod که مردم با داستان mw زندگی کردن) تک نفر و خط داستانی نیاز نداره 

مسخره ها

این ها چه فکری کردن؟

لینک به دیدگاه

احمقانه ترین کار اینه که بگی  فلان بازی (فرانچی مثل cod که مردم با داستان mw زندگی کردن) تک نفر و خط داستانی نیاز نداره 

مسخره ها

این ها چه فکری کردن؟

واقعا راست میگی.کردن مسخره بازی عرضه ندارن یه داستان درست و حسابی بزارن برا بخش تک نفره

لینک به دیدگاه

وقتی هر سال یه بازی بندازن بیرون تهش همینه

تو خط داستان کم میارن و بهانه عدم نیاز به داستان جور میکنن

ویچر و توم ریدر حدود هر 3-5 سال بازی جدید میدن مثل راک استار که فاصله هر سری GTA چند سال میشه و این اخری واقعا بعد 6 سال ترکوند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اشغال ترین سری بود که بازی کردم

اصلا هیچ شباهتی به کالاف نداشت

هر دو یا سه سال بازی بدین بیرون

ولی یه چیز خوب بدین

لینک به دیدگاه

یه جا چند وقت پیش دیدم کل اف دیوتی مسال امش  space warfare  هستش  دیگه بچه ها منظورمو بگیریم امسال در حد جنگ ستارگان تخیلیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا این فروش و استفاده کاربران در بخش مولتی پلیر از بازی باعث سقوط کیفیت میشه- هر چی طرفدارها میگن بازی خوب بساز اکتیوژن وقتی میبینه سرور هاش شلوغه و همه دارن تو مولتی پلیر هی هم رو میکشن دیگه میگه چی؟ بی خیال منتقد و فن هاردکور -همینه میخواید بخواهید نمیخواید نخواید- متاسفانه این مولتی پلیر بیش از حد تمرکز روش به بازی های زیادی آسیب زد. الان هستن بازیهایی که اصلا مولتی پلیر نداشتن و لی  الان فقط بخش مولتی پلیر دارند و اصلا بخش داستانی ندارن- همین CODBO3 اصلا روی کنسول نسل قدیم بخش داستانی نداره!! یعنی شما فقط دسترسی دارید به محتوی اونلاین و این دیگه همه چیز رو فاش میکنه- مولتی پلیر درامد زایی زیادی داره برای یک  شرکت پس براش مهم نیست اگر بازی به جای 9 مثلا 4 بگیره اون پول درمیاره و این موقع است که دیگه با اون عناوین خاص خداحافظی میکنم-

بازی خوب بدون داستان خوب بدرد نیمخوره حالا اگر میخواد بهترین ویژگی های اونلاین رو داشته باشه. cod bo3که از نظر من نقطه سیاه سری است و شاید بشه گفت نقطه سقوط البته شاید فروش کنه ولی همیشه فروش خوب هم نشان دهنده خوب بودن نیست. ترانسفمورز و بتمن و سوپر من لیگ عدالت نمراتشون  در متاکرتیک به  لعنت خدا هم نمی ارزه ولی  کلی فروش کردن- اون مربوطه به اینکه همه مخاطب ها هم باهوش نیستندو دنبال اکشن مغز پر کن و انفجاری میرن و درواقع پیرو سینمایی معظم  هند هستند!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...