رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

میشه مدل کاملشو بفرمایین. یا لینک محصول

https://m.newegg.com/products/9SIA9K85ZF1122/sellers

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

اول با 970 بازی میکردم

گرافیک بعدی 290x بود که همین مشکل رو داشت که بالا گفتم(موقع لودینگ میپرید بیرون)

بعدش 560ti بود که اونم همین منوال بود!

نه الان چیه ؟؟گرافیکت ؟اگر زیر ریکومند باشه  که اجرا نمیشه560که دیگه فکر کنم با این بازی مدرن مشکل داشته باشه . ولی اون دو تا کارت  دایرکت ایکس 12 ساپورت هستن پس کارهای بالا  رو انجام بده  باید  اجرا بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکر علاقه مند به drift هستید  این بازی کم  حجم امده بد نیست گرافیک جالبی داره امتحان کنید:

https://www.downloadha.com/game/furidashi-drift-cyber-sport/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک بازی استت با نام

AER: Memories of Old

شبیه ساز جسجو پازل سولور است پرواز خیلی قشنگی داره  محیط هاش زیبان نمرات خوبی هم گرفته متیونید چک کنید :

https://www.downloadha.com/tag/دانلود-بازی-aer-memories-of-old/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Blizzcon 2017

هم تموم شد !! نه دیابلو 4 معرفی شد نه دیابلو 2 ریمستر !!!!!!!!!!!! همش شده این اورواچ !! کشت ما را بلیزارد!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

Blizzcon 2017

هم تموم شد !! نه دیابلو 4 معرفی شد نه دیابلو 2 ریمستر !!!!!!!!!!!! همش شده این اورواچ !! کشت ما را بلیزارد!!!!!!!!!!!!!

سلام و درود 

رضا جان در باره  hots هم یه چیزایی گفت :22_stuck_out_tongue_winking_eye: برای 

ما طرفدارای hots خیلی جالب و هیجان اگیز بود :3_grin:

اورواچ به کنار :ph34r:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، woooo639 گفته است :

سلام و درود 

رضا جان در باره  hots هم یه چیزایی گفت :22_stuck_out_tongue_winking_eye: برای 

ما طرفدارای hots خیلی جالب و هیجان اگیز بود :3_grin:

اورواچ به کنار :ph34r:

بلیز کان بدون دیابلو روز بدون افتابه! قهرمانان طوفان به کنار!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نبود 18 ساعت دیگه ؟

Available: 7 November

This game will unlock in approximately 18 hours

تا Nioh: Complete Edition / 仁王 Complete Edition ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

نبود 18 ساعت دیگه ؟

Available: 7 November

This game will unlock in approximately 18 hours

تا Nioh: Complete Edition / 仁王 Complete Edition ؟؟؟

میترسم به اینم 2 تا قفل بزارن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

میترسم به اینم 2 تا قفل بزارن 

این قفل نداره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اپدیت شماره یک   the evil within 2 عرضه شد!

The.Evil.Within.2.Update.v1.03-CODEX

هنوز سایت ها نزدن تورنت گرفتم- 1.96 گیگه.

لینک دانلود

http://www.dlfox.com/دانلود-اپدیت-بازی-the-evil-within-2-برای-pc/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پچ جدید ولف دیروز 6 نوامبر امد ببنیم codex کی عرضه میکنه.

کسانی که سیسزن پس دارن  میونند به کانتت 

Freedom Chronicles Episode Zero دسترسی داشته باشن

بهبود کارایی  است برای مخصوصا سری10 گرافیک های انویدیا و یک سری فیکس ها برای  بازی  در پی سی.

والت باز میشه که شبیه ساز  مبارزه است و میشه در اون رقابت کرد با دوستان که البته   بازی کرکی رو فکر کنم نشه این بخش رو   انجام داد.

اینم لیست کل بهبود های پی سی:

PC Fixes

• Improved stability on NVIDIA 10-series GPUs
    o Async compute temporarily disabled until driver fix available
  • Forced driver update on driver detect warning message can now be manually bypassed
  • Improved Win 10 stability on supported NVIDIA GPUs when launching at any resolution other than 4K when DPI scaling is set to 175% 4K monitor
  • Improved Win 10 stability on supported NVIDIA GPUs when resolution is changed to 4K while DPI scaling is set to 125% or 150%
  • Fixed “zoomed in brightness menu” issue on 4K monitors (when DPI scaling was set to greater than 100%)
  • Skybox fixes

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوههههههههه

Nioh Complete Edition-CODEX  کرک شد.

پروژه امشب  هاردکور گیمرها!:4_joy:

https://www.downloadha.com/game/nioh-complete-edition/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز بازی NIOH عرض شد و  منفی بافی  کاربر استیم شروع شد!!!!!

So far badly, Badly optimized. Staggering constantly, no options for keyboard and mouse use. Wont stay open in Fullscreen Mode at all. Damn I was looking forward to this. Hopefully fixed soon.

Setting to high settings, constant stutter. Need to patch ASAP,

PC - i7 7700K, EVGA FTW3 1080Ti, 32 GB Corsair Vengeance DDR4 - For those that will say get a better pc

خداییش ریویو نوشته طرف:

بازی استاتر دارد ! 5 دقیقه است ریلیز شده بازی برادر گرامی  نیم ساعت صبر کن! فیکس میشه/

بازی در فول اسکرین اجرا نمیشود !! شرط میبندم مشکل از خودته!

این خنده داره!!!!!هیچ اپشنی برای موس و کیبورد نیست!!! خود ناشر گفت این بازی با کنترلر  باید بازی بشه!!!

حالا ببنید طرف سیستمش چیه: i7 7700K, EVGA FTW3 1080Ti, 32 GB Corsair Vengeance DDR4 !!!!!!!!

چطوریه که یک کنترلر 30 دلاری !!نداری بعد 32 گیگ رم داری!؟؟؟  برادر عزیز این بازی  با موس کیبورد بازی نمیشه     کی این رو با موس کیبورد بازی میکنه روانی میشه!!! خود سازنده تاکید کرده بشدت کنترلر  پیشنهاد  میشه  حالا تا دیروز  طومار مینوشتن که بازی رو برای پی سی عرضه کنید  طرف عرضه کرده سبک بازی اینه که با ید با کنترلر باز ی کرد . طرف کارت گرافیک 900 دلاری بسته یک کنترلر ایکس وان 30 دلاری نمیخره!

چقدر مردم بد فکر میکنن چقدرزود قضاوت میکنن  چرا درست به قضیه نگاه  نمیکنند!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/08/14, 20:37:04، woooo639 گفته است :

طرفداران هیتمن نسخهgotyعرضه شد و پلازا با یک اپدیت 6.5 گیگی نسخه های هیتمن رو  تبدیل میکنه به گوتی . اپدیت الان در تورنت   پخش شد. فقط یک چیزی نمیدونم هیتمن کجا  بازی سال شد؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل اینکه خیلی ها نمیدونستن تنظمیات بازیnioh کجاست  وبا تنظمیات پیش فرض میرفتن تو بازی از استاتر و فریم و گرافیک شکایت میکردن! باید از طریق لانچر   خوب مخفی شده!!!! بازی تنظیمات رو  اعمال کنید بازی در 1080 p  برروی Gtx 970 اینجور که  همه دارن میگند خیلی روان 60 فریم با نهایت گرافیک اجرا میشه من تا چند ساعت دیگه تست میکنم .

Start a new game > exit to desktop > use the launcher settings > launch the game = Pretty Graphics

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کال اف فول با  مولتی و زامبی   فیت گرل با حجم عالی

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-fitgirl-بازی-wwii-multiplayernazi-zombies-برای-pc/

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوستان اپدیت شماره یک   the evil within 2 عرضه شد!

The.Evil.Within.2.Update.v1.03-CODEX

هنوز سایت ها نزدن تورنت گرفتم- 1.96 گیگه.

لینک دانلود

http://www.dlfox.com/دانلود-اپدیت-بازی-the-evil-within-2-برای-pc/

سلام خدمت اقا رضای گل :x همین الان دارم بازی رو با اپدیت جدید و روی کارت RX480 تست میکنم، فکر میکنم مشکلات قبلی با این بروزرسانی حل شده باشه الان بازی روی الترا و بالاترین تنظیمات گرافیکی به راحتی روی 60 فریم ثابت اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت اقا رضای گل :x همین الان دارم بازی رو با اپدیت جدید و روی کارت RX480 تست میکنم، فکر میکنم مشکلات قبلی با این بروزرسانی حل شده باشه الان بازی روی الترا و بالاترین تنظیمات گرافیکی به راحتی روی 60 فریم ثابت اجرا میشه.

اره این اپدیت  خیلی از مشکلات و باگ ها رو حل کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپ دو ولف 2 رو  بگیرید حتما برای کسانی که مشکل گرافیکی داشتند:

https://www.downloadha.com/game/wolfenstein-ii-the-new-colossus/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GTA V خدای من 85 میلیون نسخه فروش کرده  تا الان درکورد wii sport  رو هم زد ! 85 میلیون !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

GTA V خدای من 85 میلیون نسخه فروش کرده  تا الان درکورد wii sport  رو هم زد ! 85 میلیون !!

واااای

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا این EA شرکت پول پرستی است یک لکه سرطانی در دنیای بازی-   اومده ریسپاون خالق  تایتان فال رو چون تایتان فول مولتی خوب میفروشه به قیمت 400 میلیون دلار خریده!! بعد همه استودیو های بازی های خوبش رو بست!  اولین و اخرین باری  بود که از EA بازی اصلی خریدم فقط زنده باد پایرسی!!

http://www.pcgamer.com/electronic-arts-buys-respawn-for-more-than-400-million-new-titanfall-in-the-works/

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

واقعا این EA شرکت پول پرستی است یک لکه سرطانی در دنیای بازی-   اومده ریسپاون خالق  تایتان فال رو چون تایتان فول مولتی خوب میفروشه به قیمت 400 میلیون دلار خریده!! بعد همه استودیو های بازی های خوبش رو بست!  اولین و اخرین باری  بود که از EA بازی اصلی خریدم فقط زنده باد پایرسی!!

http://www.pcgamer.com/electronic-arts-buys-respawn-for-more-than-400-million-new-titanfall-in-the-works/

والا  اگه از من بپرسند میگم  یوبی سافت یه غده سرطانی تو دنیای بازی هست !

شما ببینید این یوبی سافت تا حالا شده یه بازی خوب و بدون مشکل ، مثل بچه آدم بده بیاد بیرون ؟؟؟

همین الان بازی اساسین جدید رو نگاه کنید ببینید چه الم شنگه ای درآورده ... قفل تو قفلش کرده که دمار CPU رو درمیاره  !!! فقط بخاطر یه مقدار فروش بیشتر  ،  باید پدر سیستم  گیمرها ، دربیاد!!!

حالا نکته خنده دار قضیه اینجاست که خود یوبی سافت میگه استفاده زیاد از cpu در بازی اساسین اوریجین ارتباطی با قفلهای بازی نداره یعنی علنأ اعتراف کرده که خودشون تو بهینه سازی بازی گند زدن !!! :14_relaxed:

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

والا اگه از من بپرسند میگم  یوبی سافت یه لکه سرطانی تو دنیای بازی هست

شما ببینید این یوبی سافت تا حالا شده یه بازی خوب و بدون و مشکل ، مثل بچه آدم بده بیاد بیرون ؟؟؟

همین الان بازی اساسین جدید رو نگاه کنید ببینید چه الم شنگه ای درآورده ... قفل تو قفلش کرده که دمار CPU رو درمیاره  !!! فقط بخاطر یه مقدار فروش بیشتر  ،  باید پدر سیستم  گیمرها ، دربیاد!!!

عجب

عزیز من یوبی سافت شاید در این مدت یکم کم کاری کرده باشه و در پورت بازیهاش خراب کاری داشته اما یکی از محبوب ترین کمپانیهای دنیای گیم هست 

سری بازیهای  Assassin's Creed-far cry-Prince of Persia-Tom Clancy's Splinter Cell   خیلی از نسخه ها جزو خاطره انگیز ترین بازیها در  یاد گیمر هاست 

همین الان هم بازی Rainbow Six Siege  پلیرهای زیادی داره و بسیار محبوبه .حداقل اینه این شرکت داستان و ایده های زیبایی رو به وجود میاره

موضوع شرکت ea کاملا متفاوته 

شما به بازی Need for Speed Payback نگاه کن تنها کاری که ea کرده فقط توش پرداخت درون شبکه ای گذاشتن برای هر چیزیه

اصلا این شرکت داستان کیفیت بازی براش مهم نیست و فقط فقط سود کردن به هر روشی شده مهمه حتی بازی جدید anthem هم قراره خیلی زیاد پرداخت درون شبکه ای داشته باشه تنها سوال برای من اینه اینا چطور این همه پرداخت درون شبکه ای تو یه بازی پیدا میکنند خیلی مسخرست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...