رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

5a2de7ef924f5_NewBitmapImage.thumb.jpg.6cbcdacda12213efbc15443670738c2a.jpg

:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

https://www.youtube.com/watch?v=CpeRk1YFn8s

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1396/09/18, 14:07:13، rezagtx گفته است :

بازی مبارزه ای مشهور  با سلاح  SoulCalibur VI  برای استیم معرفی شد این اولین باره که سری روی PC عرضه میشه و باید گفت الان پی سی به  قدرتمند ترین بازیهای مبارزه ای مسلح شده! از کمبات  و کینگ اف فایترز  و Killer instinct   و  تا  استریت فایتر  و تیکن و حالا SoulCalibur VI   بهترین بازی های مبارزه ای تاریخ دور هم در استیم جمع شده اند. سول کالیبور یکی از سری های محبوب مبارزه ای کنسولی بوده و  نسخه جدید اش سال 2018برای پی سی  به صورت ؟ درست حدس زدید فقط دیجیتالی در ؟ استیم عرضه خواهد شد و  با موتور آنریل انجین  4 توسعه داده شده مثل تیکن  جدید.

ممنون رضا جان بابت اخبار :$ آدم این Sophitia رو میبینه لذت میبره :D کاش Ivy هم توی این نسخه باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو مسیر مربوطه فولدرش هست اما خالیه سیوی توش نیست ! میخوام ویندوز عوض کنم هر جایی که به نظرم میمومد گشتم اما سیوی پیدا نکردم

1.thumb.jpg.011202deee2074f0bae5fd2fe2428b2c.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو مسیر مربوطه فولدرش هست اما خالیه سیوی توش نیست ! میخوام ویندوز عوض کنم هر جایی که به نظرم میمومد گشتم اما سیوی پیدا نکردم

1.thumb.jpg.011202deee2074f0bae5fd2fe2428b2c.jpg

چه بازی ؟اویل ویتین ۲؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

چه بازی ؟اویل ویتین ۲؟

آره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

آره

, _اقا ببخشید دیر جواب دادم گرفتار بودم . اویل ویتین ها کلا بازی های بستزدا ادرسشون خاصه  اینجاست :

“C:\Users\<username>\Saved Games\TangoGameworks\The Evil Within 2\”

لینک به دیدگاه

سلام

آقا رضا این بازی اساسین اورجین رو یه نقد بزن

من ک بازی میکنم اصلا حس اون اساسین گذشته رو نمیده!شبیه شاهزاده ایرانی شده بازیش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام

آقا رضا این بازی اساسین اورجین رو یه نقد بزن

من ک بازی میکنم اصلا حس اون اساسین گذشته رو نمیده!شبیه شاهزاده ایرانی شده بازیش

والا خودم بازی نکردم هنوز فرصت نشد ولی بچه ها میخواستن ترجمه نقد گیم اسپات رو براشون گذاشتم در موضوعات است حالا خودم فرصت کنم بازی کنم مینویسم. خوب دیگه میخواستن تغییراتی ایجاد کنن  تغییرات  بنیادی بوده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوکامی نسخه ریمستر codex کرک شد  ۲۱گیگ حجم. ایندرو حتما بازی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت پنج wolf 2توسط ، codexعرضه شد حجمش بالاست پنج گیگ . باید اپدیت های یک و دو شامل dlc_رو نصب داشته باشید اگر بازی رو درحال انجامش هستید پیشنهاد میدم بگیرید.

لینک به دیدگاه

آقا ازین نسخه gold ایول 7 خبری نشد؟ شنیدم هکرها رغبتی برای کرکش ندارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

چرا رغبت دارن  منتهی  به اخرین نسخه دنوو اپدیت شده ! دلیلش اینه-  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

باز این دنوو داستانی شد

این سایت هایی که سی دی کی اشتراکی میفروشن معتبر هستن؟

تو بازی ها مشکلی پیش نمیاد؟

من تا حالا استفاده نکردم!سایت خوب سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

باز این دنوو داستانی شد

این سایت هایی که سی دی کی اشتراکی میفروشن معتبر هستن؟

تو بازی ها مشکلی پیش نمیاد؟

من تا حالا استفاده نکردم!سایت خوب سراغ دارید؟

درود

دوست من رزیدنت اویل  ۷کرک شده و اخرین اپدیت اش هم توسط cpyدو سه ماه پیش کرک شده است. اسن نسخه فقط دو دی ال سی باهاشه به اسم گلد ادیشن .

خود بازی رو راحت میتونید  بازی کنید هست نسخه عالی و کاملش. این گلد ادیشن خیلی مهم نیست حالا شاید در ماهای اینده کرک بشه .

برای خرید هم کاربر سایت اقای جوادیgamer_odتماس بگیرید ایشون  فروشنده معتبر هستند من تعداددزیادی بازی از ایشون خریدم بسیار سریع و عالی. نه مشکلی نیست بازی گلد ادیشن تحت  استیم است باید نسخه کامل رو بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درود

دوست من رزیدنت اویل  ۷کرک شده و اخرین اپدیت اش هم توسط cpyدو سه ماه پیش کرک شده است. اسن نسخه فقط دو دی ال سی باهاشه به اسم گلد ادیشن .

خود بازی رو راحت میتونید  بازی کنید هست نسخه عالی و کاملش. این گلد ادیشن خیلی مهم نیست حالا شاید در ماهای اینده کرک بشه .

برای خرید هم کاربر سایت اقای جوادیgamer_odتماس بگیرید ایشون  فروشنده معتبر هستند من تعداددزیادی بازی از ایشون خریدم بسیار سریع و عالی. نه مشکلی نیست بازی گلد ادیشن تحت  استیم است باید نسخه کامل رو بگیرید.

البته من منظورم کل بازی هایی بود که از قفل جدید استفاده میکنن و هنوز کرک نشدن

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام یه مشکلی با کال اف اینفینیت وارفار دارم . بازی هر از گاهی به مدت 30 ثانیه هنگ میکنه و بعد خودش درست میشه . ایراد از چی هستش ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در در 1396/10/13, 15:36:13، Hassan.SK گفته است :

سلام یه مشکلی با کال اف اینفینیت وارفار دارم . بازی هر از گاهی به مدت 30 ثانیه هنگ میکنه و بعد خودش درست میشه . ایراد از چی هستش ؟

بازیو تموم کردم !

dlc جدید xcom 2 اگه بازی نکردین به شدت توصیه میکنم بازی کنید امروز برای چهارمین بار این بازیو شروع کردم اما dlc جدید کلا یه چیز دیگست

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/24, 02:06:13، pezhvak گفته است :

درود 

آنقدر که کرک نشدش که من از طریق یوتیوب dlc جدید رو دیدم.

واقعا چیزی نداشت ، (به معنای واقعی کلمه).

شما اگر vol.1&2 رو بازی کردید ،دیگه زیاد چشم امیدی نسبت به تجربه دوباره  ترس از این عنوان رو نداشته باشید.

در در 1396/09/24, 08:15:44، rezagtx گفته است :

درود رضا جان

در صورت امکان نقدی بر عنوان the surg هم داشته باید ممنون. البته اگر اون PS4 جدید بگذارد :D

راستی گیم پد رو هم از یکی از دوستان فروم تهیه کردم . Nioh که هیچ توانایی بازی کردن GTA رو هم نداشتم. گذاشتمش تو کارتنش و به کیبورد و موس دوست داشتنی اقتدا کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوستان

فرصتم کم شده چند وقته   البته موقتی است  کلاسهام زیاد شده!شاگرد زیاد گرفتم! باید کار کرد تا بشه از معماری ولتا کارت خرید!!!:4_joy::4_joy:

انشالله حجم کاری کم بشه باز پیگری میکنم تاپیک ها رو . دست تنهام فرصت آزادم هم  کم شده االبته موقته، باز در خدمت خواهم بود.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان کارت انویدیا دقت کنن

مشکل افت و خیز شدید فریم تو بازی ac origins:

((دوستان متن پایین بجای maximum performace بزارین روی adaptive. مشکلی که مکس پرفورمنس داره اینه که روی محیط ویندوز هم این تنظیمات اعمال میشه. ولی adaptive فقط روی محیط بازی اینکارو انجام میده.))

برای رفعش برید ستینگ انویدیا و manage 3d settings و power management رو بزارن روی max performance. اساس کارش اینه که فرکانس هسته و مموری رو تو کل بازی ثابت و در بالاترین حالت نگه میداره. میانگین فریمم از ۵۰ رسید به ۷۰ با کارت gtx1060 و تنظیمات veryhigh 1920x1080. من فک میکنم این باگه تو این بازی.

دوستان amd هم باید همچین تنظیماتی داسته باشه کارتشون من اطلاعی ندارم.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

مشکل افت و خیز شدید فریم تو بازی ac origins

دوستان متن بالا بجای maximum performace بزارین روی adaptive. مشکلی که مکس پرفورمنس داره اینه که روی محیط ویندوز هم این تنظیمات اعمال میشه. ولی adaptive فقط روی محیط بازی اینکارو انجام میده.

لینک به دیدگاه

دوستان چند ساعتی رو تنظیمات گرافیک و ریشید  بازی ac origins مانورو دادم گفتم با شما هم در میون بزارم. اول اینکه anti-aliasing یخورده ناامیدم کرد ترجیح دادم off بزارم. خیلی تار میکنه از low تا veryhigh. اگه msaa یا fxaa رو اولش میزاشتن خیلی عالی میشد. بعد واسه ریشید حتما قبل از شروع بازی این ۳ افکت پایین رو باهم اعمال کنین. فریم ریت فقط یک یا ۲ تا میاد پایین و بازیو به اوجش میرسونه: Colourfulness و curves و levels

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوستان خسته نباشید
سوالی که میخوام بپرسم اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده چون چند ساله دارم دنبال این بازی میگردم با انواع اقسام سرچ ها توی گوگل S0 (2) S0 (2) هرچی سرچ میکنم این بازیو پیدا نمیکنم به نظرم اون بازی بهترین و البته سخت ترین بازی تفنگی جهانه حتی بهتر از igi و کالاف دیوتی اما هرچه سعی میکنم اسم بازیو پیدا نمیکنم فقط چند تا نشونه از این بازی یادمه که بهتون میگم
این 1-بازیو وقتی مراجلش که فوق العاده سخت بود رو رد میکردی کلی فیلم نشون میداد و با هیچ کلیدی فیلم رد نمیشد و باید تمام ویدیو رو میدیدی هر ویدیو نیم ساعت یا یک ربع طول میکشید رد بشه و با کلید های esc و space رد نمیشد
2-توی این بازی یک یار و همراه داشتی که همیشه همراهت بود و بالای سرش یک علامت ستاره و یا یک علامت ! وجود داشت که هروقت میخواست یارتو پیدا کنی مشخص میکرد کجاست
3-وقتی به کسی تیر میزدی و آدم میکشتی اون آدم واقعا درد میکشید و آخ و اوخ میکرد خیلی باحال بود S0 (2)
4-مرحله آخر این بازی فکر کنم توی یک ناو جنگی و یا کشتی خیلی بزرگ بود که نیم ساعت فقط فیلم نشون میداد
5-فکر کنم البته مطمعا نیستم ولی فکر کنم قبل بازی میتونستی سلااح مورد نظرتو پیدا کنی
دوستان میدونم اطلاعات زیادی در اختیارتون قرار ندادم اما اگه بتونید حدس بزنید این چه بازیه واقعا پاسخ سوالمو که سالهاست ذهنمو درگیر کرده رو دادین گرافیک بازی هم نسبتا خوب بود ممنون میدم جواب بدین جایزه داره 

جواب رو به این ایمیل بفلرستید 

mikrot007@gmail.com

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، kindlo9990 گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید
سوالی که میخوام بپرسم اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده چون چند ساله دارم دنبال این بازی میگردم با انواع اقسام سرچ ها توی گوگل S0 (2) S0 (2) هرچی سرچ میکنم این بازیو پیدا نمیکنم به نظرم اون بازی بهترین و البته سخت ترین بازی تفنگی جهانه حتی بهتر از igi و کالاف دیوتی اما هرچه سعی میکنم اسم بازیو پیدا نمیکنم فقط چند تا نشونه از این بازی یادمه که بهتون میگم
این 1-بازیو وقتی مراجلش که فوق العاده سخت بود رو رد میکردی کلی فیلم نشون میداد و با هیچ کلیدی فیلم رد نمیشد و باید تمام ویدیو رو میدیدی هر ویدیو نیم ساعت یا یک ربع طول میکشید رد بشه و با کلید های esc و space رد نمیشد
2-توی این بازی یک یار و همراه داشتی که همیشه همراهت بود و بالای سرش یک علامت ستاره و یا یک علامت ! وجود داشت که هروقت میخواست یارتو پیدا کنی مشخص میکرد کجاست
3-وقتی به کسی تیر میزدی و آدم میکشتی اون آدم واقعا درد میکشید و آخ و اوخ میکرد خیلی باحال بود S0 (2)
4-مرحله آخر این بازی فکر کنم توی یک ناو جنگی و یا کشتی خیلی بزرگ بود که نیم ساعت فقط فیلم نشون میداد
5-فکر کنم البته مطمعا نیستم ولی فکر کنم قبل بازی میتونستی سلااح مورد نظرتو پیدا کنی
دوستان میدونم اطلاعات زیادی در اختیارتون قرار ندادم اما اگه بتونید حدس بزنید این چه بازیه واقعا پاسخ سوالمو که سالهاست ذهنمو درگیر کرده رو دادین گرافیک بازی هم نسبتا خوب بود ممنون میدم جواب بدین جایزه داره 

جواب رو به این ایمیل بفلرستید 

mikrot007@gmail.com

سلام

بهترین توصیه از سمت من بررسی بازیهای لیست شده تو این لیست ویکی پدیا هست(اگر بازیی که تعریف کردید اول شخص شوتر باشه)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_first-person_shooters#Legend

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

rezagtx

سلام سلطان 🌷 دلم برا این تاپیک تنگ شده بود گفتم بیارمش بالا

امیدوارم هر جا هستی سلامت و خوشحال باشی

با تشکر حسینی 🌷

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...