رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان خوب و عزیز 

بازی dark souls  3 بزرگ هم  ریویو هاش  بیرون امد و منتقدان ستوند بازی /شاهکار میازیاکی رو - نمرات متاکرتیک  بازی خیره کننده هستند.  در حال  نگارش یک نقد و بررسی از چند منبع معتبر هستم تا زمان عرضه بازی که چند روز دیگه است خود بازی رو هم تجربه کنیم.  مقاله تا چند ساعت دیگر با نام عجیب و غریب ولی آشنا اپلود خواهد شد .

دارک سولز باز ها ردیف بشن!! 

لینک نقد و بررسی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57095&hl=

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان این بازی جمعه سیاه که قرار بود  امروز منتشر بشه  چی شد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این بازی جمعه سیاه که قرار بود  امروز منتشر بشه  چی شد؟

درود عرضه شده  توسط تیم کرک Hi2u هم کرک شده  ولی چیز خاصی نیست یک بازی ایندی  گیم ماجراجویی است خیلی  فکر نمیکنم چیز خصای باشه باید از تورنت بگیرید بعدی میدونم سایت های اخلی بخاطر حساسیت بگذارن بازی رو -

xvg3toj01ro2x7h48yv.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک مقاله خواندنی  در پی سی گیمر لینک زیر میتونید نگاهی بندازید جالبه -

http://www.pcgamer.com/the-best-graphics-cards/

دوستان بازی Hyper light Drifter رو تجربه کنید بی نظیره بازی نمرات بالایی گرفته من که عاشق جو پیکسلی بازی شدم:

داستان یک درفتر است که در جهانی میره به دنبال تکنولوژ یهای فراموش شده و واقعا کاری کردن کارستان تیم توسعه دهنده - این بازی در استیم ریویو هاش ترکونده و  خود گرافیک بازی هم از 16 بیتی کلاسیک استفاده میکنه که در گرافیک مدرن خیلی عجیبه وزیبا

5s8h3ij24z62x71uvmea.png

لنیک دانلود با اپدیت بازی 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود لینک مقایسه بازی Quantom Break روی PC  و Xone بازی روی PC رسما عکس عکس هه اینقد لگ داره تفاوت گرافیکی خیلی کمی توی سایه ها و نور پردازی داره + رزولوشن که بالاتره انتظار من خیلی از گرافیک بیشتر بود

http://s7.picofile.com/file/8246080550/Quantum_Break_%E2%80%93_PC_vs_Xbox_One_Graphics_Comparison.mp4.html

ویرایش شده توسط amiro2013
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا امیدی نیست به  کوانتوم بریک -متاسفانه  هم نت خوب میخواد هم استور است  که بدرد خودشون میخوره و هم خود بازی اون چیزی که من فکر میکردم نبود-  باز اگر بازی عادی عرضه میشد و این بساط استریمینگ رو نداشت و در استیم بود 100% در صد میخریدم و مودر بررسی قرار میدادیم ببنیم جریانش چیه که ضعیفه ولی الان با این شرایط و نمره نه چندان خوب خیلی تجربه اش واجب نیست مخصوصا وقتی که چند رو زدیگه دارک سولز 3 عرضه میشه !

لینک به دیدگاه

کلا امیدی نیست به  کوانتوم بریک -متاسفانه  هم نت خوب میخواد هم استور است  که بدرد خودشون میخوره و هم خود بازی اون چیزی که من فکر میکردم نبود-  باز اگر بازی عادی عرضه میشد و این بساط استریمینگ رو نداشت و در استیم بود 100% در صد میخریدم و مودر بررسی قرار میدادیم ببنیم جریانش چیه که ضعیفه ولی الان با این شرایط و نمره نه چندان خوب خیلی تجربه اش واجب نیست مخصوصا وقتی که چند رو زدیگه دارک سولز 3 عرضه میشه !

این بازی هایی که برای استور هستند رو نمیشه عین بازی های steam از سایت های داخلی دانلود کرد و آدرسشون رو فقط به استور داد و بازی کرد ؟؟ برای این بازی هم همیشه باید آنلاین باشی ؟؟ درضمن منظورتون از جریان استریمینگ چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی هایی که برای استور هستند رو نمیشه عین بازی های steam از سایت های داخلی دانلود کرد و آدرسشون رو فقط به استور داد و بازی کرد ؟؟ برای این بازی هم همیشه باید آنلاین باشی ؟؟ درضمن منظورتون از جریان استریمینگ چیه ؟؟

نه عزیزم بازی استورعرضه شده چکار استیم داره؟ بعضی از ویدئوهای بازی در انتخاب ها فکر کنم مکثل شوی تلویزیونی باید دانلود بشن در پس زمینه -حجمشون هم خیلی بالست- هیچی سم لیک رو باز جو گرفت - آدم رو سگ گاز بگیره جو نگیره!

لینک به دیدگاه

نه عزیزم بازی استورعرضه شده چکار استیم داره؟ بعضی از ویدئوهای بازی در انتخاب ها فکر کنم مکثل شوی تلویزیونی باید دانلود بشن در پس زمینه -حجمشون هم خیلی بالست- هیچی سم لیک رو باز جو گرفت - آدم رو سگ گاز بگیره جو نگیره!

هشتاد گیگ فکر کنم حجم ببره خیلی مسخره هست :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جان این حقیقت داره؟

The Witcher 3 Blood and Wine To Feature Quest Full Of Songs And Poetry

:D

عاشق تمام ترانه هایی هستم که تو بازی اجرا شده و متن همه رو هم دارم با آهنگهاشون   حتی اونهایی رو که NPC های بی ارتباط به داستانِ بازی میخونن :D

و اینکه این DLC گفته شده اواخر همین ماه میلادی جاری میاد چطور؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام شایعه شده اپریل نمیدونم هنوز گیم اسپات اعلام نکرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه آقا چه خبری سلامتی شما! بازیها کرک نشدن و دنوو پیروز شد و الان هم دیگه میخوام کرک نشه- حالا که یک میلیون بیشتر دادیم بازی دنوو دیگه کرک نشه بهتره!

لینک به دیدگاه

نه آقا چه خبری سلامتی شما! بازیها کرک نشدن و دنوو پیروز شد و الان هم دیگه میخوام کرک نشه- حالا که یک میلیون بیشتر دادیم بازی دنوو دیگه کرک نشه بهتره!

من سربه دار میدم پول ارجینال نمیدم :D   ادم گیمر عادی باشه زورش نمیاد من عادت کردم هر سبکی رو بازی کنم حساب کردم اگه فقط بازیای مورد علاقم بخرم 1500 پام درمیاد این مایکروسافت استور که بدرد عمه ی خود بیل کیتس وفیل اسپنسر می خوره بازی اشتراکی مثل ماشینی میمونه خریدیش ولی فقط تو پیست میشه ازش استفاده کرد

دارک سولز چی اونم دنوویی شد؟

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

منفی برا چی  :eek:  :eek:  :eek:

یه + تقدیم شد برا پاک شدن منفی 

به جای تشکر  :mad:  :mad:  :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا خبری از کرک بازی های دنوو نشد

دیگه کرک مرد

بای بای

بازیهای قدیمی تر مثل فیفا هنوز کرک نشده

این جدیدا که دیگه عمرا

لینک به دیدگاه

به نظر من این دنوو یه فایده داشت اونم این که وقتمون رو برا گیمای مسخره صرف نکردیم

الان امسال من کلی گیم اومده ولی فقط یه تامب ریدر رو خریدم. اگه دنوو نبود می رفتم پی فارکرای ، دیویژن ( که البته انلاینه ) ، هیتمن ، و یکسری گیمایی که پاییز اومدن و من به خاطر حجم بالاشون از خیرشون گذشتم مثل کال اف دیوتی( اولین نسخه کال اف که از خیرش گذشتم) نسخه جدید اساسین ( اولین نسخه که... آره) چون یکنواخت شده بود

هیتمن رو میگم چرا؟ چون سبک هیتمن به اپیزودی شدن اصلا نمی خوره. خودشم شنیدم میگن 7 ماموریته به کل! بیایم برا 7 مرحله کلی پول بدیم؟  یا همون جاست کاز که با این که گیم پلی خوبه ولی داستان خوب نیست باز اگه کرک میومد می خریدم و کلی وقتم صرف میشد. 

فک کنم تنها بازی که اورجشو بخرم ویچر باشه اونم تابستون بعد این که dlc کامل اومد. قبلا بازیش کردم ولی این بازی ارزش پولشو داره. 

شایدم مافیا 3 رو هم بگیرم نمی دونم ! اگه نمرات خوب باشن و گیم پلی طولانی باشه می گیرمش

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دنوو شاید سال دیگه کرک بشه سی دی ام گفته بود یکسال کرک نمیکنه البته معلومه نتونسته کرک کنه امد این رو گفت ولی اگر سال دیگه یا چند ماه دیگه کرک نشه پیروزی بزرگ برای کپی رایت و شکست سهمگین برای پایرسی رقم میخوره که در تاریخ پی سی بی سابقه است فقل جهنمی استارفورس حتی بعد از چند وقت به دست تیم قدیمی ریلودد با نام استارفورس نایتمر کابوس استا فورس شکسته شده و بازی اسپلنترسل 3کرک شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بازی زیبای hyper light drifter که صفحه قبل لینک گذاشتم و پیشنهاد دادم تجربه کنید  الان توسط کوین ونورد نق گرفت و نمره 9 را دریافت کرد! من از دیروز دارم این بازی رو بازی میکنم و واقعا اعجاب برانگیزه دیگه تجربه اش بر اهل فن واجبه .

6t5zfi5qyucun5isz1.jpg

لینک به دیدگاه

خسته نباشید آقا رضا.

میگم در مورد این dlc جدید fall out4 هم که مربوط به ربات بود یه توصیفی بذارین. خودتون تجربه کردین؟

لینک به دیدگاه

سلام بر کاکا رضای عزیز.آقا از این قوست ریکون جدید خبری نشد؟ @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک بازی کلاسیک خیره کننده کشف شد!

بازی Dex Enhanced Edition یک بازی 2D  ساید اسکرولینگ سایبرپانک openworld که واقعا جو بلید رانر رو داره- حتما پیشنهاد میدم . طراحی هنری زیبا و موسیقی خیره کننده  از ویژگی های بازی هستند و واقعا گیم پلی بازی آدم رو به دروان باشکوه ساید اسکرولینگ ها میبره-

لینک دانلود:

نمرات استیم خیلی عالی هستن فید بک ها بسیار مثبت بودند:

gszlu8utndviujda.jpg

اسکرین شات

y98i0gnd9o3hwfrtskmb.jpg

ls36zdnzjsta3xoukye.jpg

حتما تجربه کنید بی نهایت کلاسیک و  خاطره انگیز- و چه دمو هایی چه صدا گذاری سطح بالایی همه چی عالی است.

خسته نباشید آقا رضا.

میگم در مورد این dlc جدید fall out4 هم که مربوط به ربات بود یه توصیفی بذارین. خودتون تجربه کردین؟

من منتظر نسخه کلکتور هستم باید بخرم- ببنید فالوت کلا با زیهای  بتسزدا و تاد هاوارد اینجوری هستند مرتب دی ال سی میاد پچ میاد من هم فالوت 4 ام ماد شده است کلی ماد نصب میکنم کلی    تکچسر رو بافت و جدید و .. سلاح و لباس بعد  چون بازی مرتب آپدیت میشه اذیت کننده میشه   مادها سازگاری ندارن باید عوض بشن  سیو ممکنه خراب بشه- کلا من یکبار فقط فالوت رو بردم تا اخر ولی الان منتظر  نسخه کالکتور هستم که کامل کامل یکپارچه بشه  و بعد بتونم ماد نصب کنم چون الان  دی الی سی داره میاد هنوز یکی دیگه مونده - اسکایرم رو هم من نسخه لجندری ادیشن رو کار کردم و پیشنهاد دادم - دیگه شما راحت هستید  میدونید نه اپدیتی میاد نه دی ال سی  و بازی فول است اماده برای مادینگ.

چراعرضه شده کرک هم شده  منتها گفتم با این شرایط پچ ها دی ال سی ها ترجیح میدم صبر کنم .

سلام بر کاکا رضای عزیز.آقا از این قوست ریکون جدید خبری نشد؟ @};-  @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

سلام و درود 

نه آقا خبری نیست  تاریخ نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک بازی دیگر رو تجربه کردم این بازی رو حتما پیشنهاد میدم

بازی زیبای enter the gungeon! اسمش خیلی خنده داره!

فیدبک  استیم بازی 10/10 است! بی نهایت سرگرم کننده

لینک دانلود

9hjndwtspysv7fddg8q.jpg

لینک به دیدگاه

آقا رضا Hyper light drifter ارزش داره اورژینال خریداری بشه؟؟ قیمتش 19 دلار هست

فعلا تا سه ماه دیگه که PC رو بخرم باید منتظر باشم ولی بعد انشالله حتما این بازی رو انجام میدم

راجع به کرک خیلی دوستان خوب گفتند کرک نشدن گیم ها باعث میشه که بیشتر وقتت رو روی گیم و ژانری که ازش بیشتر لذت میبری بزاری

مثل بنده که بیشتر از گیم هایی با خط داستانی عالی یا مولتی پلیر خوب لذت میبرم یکی از این دوتا رو گیم نداشته باشه لذت نمیتونم ببرم هر چقدر هم گرافیک یک گیم بینظیر باشه از نظر من با خط داستانی ضعیف به هیچ دردی نمیخوره

برای مولتی پلیر هم دوست دارم گیمی رو بازی کنم که کاملا مربوط به مهارت باشه مثل csgo یا گیم های موبا

یا یک سری گیم های دیگه ای هم که ازش لذت میبرم گیم های اسرار آمیز و فکری هست

حالا من وقتی کرکی بازی میکردم هر گیمی که میومد رو و پلی میکردم بدون توجه به خط داستانی و ژانرش و...

ولی اگر استیم یک لطفی بکنه و ایران رو جزو کشور هایی مثل چین و روسیه بزاره قیمت گیم ها بسیار میاد پایین و لذت بردن از این گیم ها بسیار راحت تر میشه

لینک به دیدگاه

اقا رضا بازی subnautica رو به شدت به شما پیشنهاد می کنم انجام بدهید http://store.steampowered.com/app/264710/ 

بسیار زیبا هست یکی از زیبا ترین بازی ها و ترسناک ترین بازی هایی هست تا به حال انجام داده ام 

قبل از این که بگید نه بازی خوبی نیست و ازش رد بشید چندتا از ریویو های استیم رو بخوانید و چند تا ویدیو ازش ببینید 

سبک بازی کاملا خاص و جدید هست من بازی های خیلی کمی دیدم که بتونن حس عجیبی برام بوجود بیاورن 

سعی کنید نسخه ی اصلی رو بگیرید گرون نیست و به نظر من ارزشش رو داره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...