رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

هنوز نصبن Capture.JPG.517543c0a4a6112a10149a4cfe8b1f79.JPG

یبار تو نمایشگاه کتاب  رمانشو گرفتم خیلی خوب ترجمه کرده بودن انصافا رمانش خیلی پر هیجان و خوب بود

تو آموزشی سربازی یکشو تموم کردم خیلی بهم حال داد انصافا معتاد کننده بود جلد دومشو متاسفانه هنوز ترجمه نکردن درمورده مایکل آلتمن هستش و چجوری با اون مارکر اشنا می شه و چه بلاهایی سره مردم میاد و ....

http://azarbadpub.ir/product/44

اقا رضا حتما اگه تونستین تهیه کنید

200-1437551038144672188.png

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

یبار تو نمایشگاه کتاب  رمانشو گرفتم خیلی خوب ترجمه کرده بودن انصافا رمانش خیلی پر هیجان و خوب بود جلد دومشو متاسفانه ترجمه نکرده بودن

http://azarbadpub.ir/product/44

اقا رضا حتما اگه تونستین تهیه کنید

200-1437551038144672188.png

جالبه با ارمور جایزه n7مس افکت  گذاشته روی جلد . پیشنهاد میدم یک انیمه ساختن فشنگه ببیینید کسانی که ندیدن . نشون میده چطوری ایشی مورا اصلا اولین بار الوده میشه توسط مارکر والا من درموردش خیلی خوندم انیمه دیدم کمیک هاش رو خوندم کتاب فارسی  رو دیگه نه !

من دوست دارم قسمت چهار معرفی بشه اصلا اخر سه ایزاک گرفتار شد در کنار مارکر اصلی لعنتی کیلیف هنگر بود حالا اگر بهeaبگی فوتبال و استاروارز و ... بسازه صد تا میسازه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/22, 00:54:16، rezagtx گفته است :

آقایون امروز سالگرد  9 سالگی dead space  بود- 9 سال پیش ea و روز وود تونستن به مرزهای evil 4 نزدیک بشن .سه تا dead space  امد هر سه عالی هر سه شاهکار  کلاسیک . ایزاک کلارک یادت بخیر- به امید روزی که همون تیم  با موتور فراست بایت یک  سری بزنه به فضای مرگ آور و ما لذت ببریم. به امد آن روز.

آقا رضا من خیلی دنبال این هستم که این کالکشن رو داشته باشم ، جایی برای دانلودشون سراغ دارین؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا من خیلی دنبال این هستم که این کالکشن رو داشته باشم ، جایی برای دانلودشون سراغ دارین؟؟؟

https://www.shatelland.com/download/computer-windows/557/دانلود-بازی-dead-space-anthology-برای-windows/92643

سه گانه  کامل هستن مولتی پلیر فقط حذف شده  اپدیتها و دی ال سیها هم هست برای مثال  قسمت 2  اتاق های کاندویت رو باز داره یا بازی سوم همه لباس  های مس افکت و سلاح کاتر  هم هست - این رو باید بجورید در تورنت بعد مگنتش رو  بگیرید با utorrent هم میشه گرفت یا میشه با لیچر ها هم گرفت- اگر هم  مایدلید میتونید تکی تکی از سایت های داخلی بگیرید . من نسخه بالا رو پیشنهاد میدم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

انشالله درست میشه

جناب کل 51 پارت رو repair کردم. بعد از حالت فشرده دراوردم و برنامه ی virtual clone drive 5.5.0.0 که گفتید رو نصب کردم و فایل ایزو رو با همین باز کردم , اررور نداد و مشکلی هم نداشت. بازی رو نصب کردم ولی همچنان مشکل پابرجا هست!!!

موقعی که بازی رو اجرا میکنم صدای بازی تند تند اجرا میشه (انگار گذاشته باشی رو  4x . سرعت رو 4 برابر کرده باشی ) و فیلم اول بازی هم همین طور هست. وقتی داخل بازی میره که خودت بازی کنی صدای بازی همین طوره ولی خوده بازی نه. و وقتی هم میری تو منو تنظیمات بازم صدا اینجوریه!

واقعا گیج شدم! نسخه قبلی  shadow of mordor رو چند بار تا اخر بازی کردم و خیلی این بازی دوست دارم. متاسفانه این مشکل نمیزاره!! نمیدونم چه کار کنم!؟ این همه بازی دارم و بازی کردم تا حالا یه همچین مشکلی نداشتم!

لینک به دیدگاه

یه فیلم ازش گرفتم , ممنون میشم ببینید و بگید مشکل از چیه

VIDEO0078.mp4

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد :D

من احمق تو تنظیمات صدای کامپیوتر قسمت Default Format رو گذاشته بودم  24Bits, 192000 Hz که باید روی 24Bits, 48000 Hz باشه!

خیلی زور داشت 101 گیگ دانلود حروم بشه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Illidan گفته است :

مشکل حل شد :D

من احمق تو تنظیمات صدای کامپیوتر قسمت Default Format رو گذاشته بودم  24Bits, 192000 Hz که باید روی 24Bits, 48000 Hz باشه!

خیلی زور داشت 101 گیگ دانلود حروم بشه.

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داشتم متا کرتیک رو نگاه میکردم چشم افتاد به نمرات کوانتوم بریک - یادمه قدیم  در فروم تنها کسی که روز لانچ بازی گفت بده بازی  من بودم!! - چقدر جنگ راه افتاد و بحث و  و که نه و ..... الان که نگاه میکنم میبنم  آدم چند سال بعد قضاوت میکنه:

یوزر هارو ببنید !   با منتقد ها همسو شدن!   حتی زدن روی دست منتقدها-معلوم شد منتقدان  راست  میگفتند البته همون موقع هم میدونستم که نقد های من هم  منصفانه بوده است.

خوبی سایت های ارزش گذاری و نقد و بررسی همینه آدم بعد از چند سال می تونه رجوع کنه ببینه چی شد . فیلم شاوشنگ هم همینطور  شد زمان خودش درکش نکردن چند تا منتقد بیچاره ریویو دادن اقا این شاهکاره داره نظام قضایی و انزوای انسان و ... رو به تصویر میشه اون دهه مردم کله شون داغ بود درک درستی نداشتن   فیلم گم شد الان فیلم یک ای ام دی بی شده  یوزر ها و مخاطب ها به  اشتباهشون پی بردند.

این بازی  رو من  نقدش کردم از اینکه شوتر ضعیفه و تکراری و ... آلن ویک دوباره تکرار شده  ولی گوش شنوا نبود  اونموقع. الان میبینید اصلا تعجب برانگیز -ریویو های کاربران فیدبک منفی تری داده از منتقدان یعنی LOL. الان دیگه موضوع اینکه این بازی  5 فریم بشتر میدادروی این کارت و 5 فریم کمتر میداد روی اون کارت نیست- چون بازی  نسخه استیم عرضه شد و dx11 و بهترین نسخه اش هم همین dx11 pc شد .  اینها حقایق بودند که الان رو شده اند.

حالا یکی نیست بگه اینقدر منتقدان رو زدید اینقدر به  نقد  ایراد گرفتید چرا بازی  نمرش شد 4.9 (که 4.9 متا ببخشید یعنی  شوت)

:4_joy::4_joy::4_joy:

Capture.thumb.JPG.d7a0f9b2ab2c8bbe46461375378a1f46.JPG

http://www.metacritic.com/game/pc/quantum-break/user-reviews

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Resident Evil 7: New DLC trailer

https://www.gamersyde.com/news_resident_evil_7_new_dlc_trailer-19608_en.html

این دمو رو حتما ببینید خیلی زیبا است بی صبرانه منتظر هستم-خود بازی که شاهکاری بود.

image_resident_evil_7_biohazard-36903-3635_0001.thumb.jpg.126522fcaad5e9693402d19cf775089e.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مقاله بررسی ولفنشتیان   جدید داره اماده میشه . مطلب جمع کردم  منتهی اونقد رنیست  که برای  مقاله راضی باشم منتظرم یک ریویو اولیه بیاد من بیشتر  نکات  رو کشف کنم و  پس رو بزارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Rogue Trooper Redux-CODEX رو codex عرضه کر  این ریمستر نسخه کلاسیک بازی است- شوتر قدیمی بوده کلی زمان خودش     تحویلش گرفتن . من بازی کردم خوب بود حالا ریمستر شده  به حجم 12 گیگ .header.jpg.06eff5f4366c928fe20c42f633e8b409.jpgss_378fe8da8c774a79e2764673bb6877ec24551985.600x338.jpg.ea2e77bad4a1d90fa62e6e9096b9dc42.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ELEX-RELOADED رو ریلودد کرک کرد . این بازی  از سازنده های قدیمی Gothic  است پیرانا بایت. اینها سالهای اسل سری بازی های گوتیک رو توسعه  دادن، گوتیک ها بخاطر عناصر پیچیده نقش افرینی  و کلی المان های دیگر مشهور بودن.این دفعه بازی رو  تم علمی تخیلی و اخرالزمانی بهش دادن متای بازی تا الان 74 است بد نیست.

header.jpg.b54f8dc9908863310d19bfa9765fba72.jpgss_8f583ae3b2f2d54b85e438b03e57602b18c4e715.600x338.jpg.5f2c73a7ef99cf569b2dec0110a1444d.jpg

ss_9ebe0416f34b7c6c82d8a619732fdf6849580b47.600x338.jpg.5d1d3f3f53b1c71429ac3cb8f2a5cb0b.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان این دوتا تریلرو از دست ندین

تریلر تبلیغاتی COD WW2  ک خیلیم جالبه !

cod-wwii-hero.thumb.jpg.fa42beeca11bb528520682585a7d0a19.jpg

Official_Call_of_Duty_WWII_Live.mp4

یه تریلر عالی از AC Origins ک دیگه چیزی نمونده تا بیاد

Assassins-Creed-Origins-Banner.thumb.jpg.3ddcc811cd77f022b213fbccbf12bf42.jpg

Assassin’s Creed Origins- I AM live action trailer.MP4

امیدوارم  لذت ببرید 9_9

ویرایش شده توسط Hesan
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

ELEX-RELOADED رو ریلودد کرک کرد . این بازی  از سازنده های قدیمی Gothic  است پیرانا بایت. اینها سالهای اسل سری بازی های گوتیک رو توسعه  دادن، گوتیک ها بخاطر عناصر پیچیده نقش افرینی  و کلی المان های دیگر مشهور بودن.این دفعه بازی رو  تم علمی تخیلی و اخرالزمانی بهش دادن متای بازی تا الان 74 است بد نیست.

header.jpg.b54f8dc9908863310d19bfa9765fba72.jpgss_8f583ae3b2f2d54b85e438b03e57602b18c4e715.600x338.jpg.5f2c73a7ef99cf569b2dec0110a1444d.jpg

ss_9ebe0416f34b7c6c82d8a619732fdf6849580b47.600x338.jpg.5d1d3f3f53b1c71429ac3cb8f2a5cb0b.jpg

اقا رضا این عکسا و تریلر هاش ادمو جذب میکنه ولی نمیدونم ارزش dl و پلی داره یا نه
به پای fallout اینا میرسع ؟ :35_thinking::34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

,این ها گفتم سازنده اش پیارانا بایته خالق گوتیک- یک زمانی رقیب بهترین نق افرینی های پی سی همنی گوتیک ها بودند بعد رایزن رو ساختن 1و2و الان این. من خودم دارم دانلو دمیکنم ببینم چیه- نه شبیه فالوت که نیستند. بازی هاش شون یک جور خاصیه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این eaخیانت کار استودیو ویسکرال گیمز رو بست . خالق سری دد اسپس و دانته اینفرنو متاسفانه تیم تعطیل شده که برن روی بازی های احمقانه استاروارز کار کنن . مثل اینکه عصر عصر استاروارزه .جالبه هیچ کدوم از بازیهای استاروارزاخیر بازی های مهمی نبودن و اصلا تحویل گرفته نشدن منتهی چون بخش اونلاین   سود ده دارن استودیو خوب مثل ویسکرال باید منهل بشه بره روی  بازی های دو شاهی eaکار کنه. کی از دست این حماقت استاروارز خلاص میشیم خدا میدونه.

جالبه بی دلیل نیست به رئیس eaمیگن سناتورپالپاتین:4_joy:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

این eaخیانت کار استودیو ویسکرال گیمز رو بست . خالق سری دد اسپس و دانته اینفرنو متاسفانه تیم تعطیل شده که برن روی بازی های احمقانه استاروارز کار کنن . مثل اینکه عصر عصر استاروارزه .جالبه هیچ کدوم از بازیهای استاروارزاخیر بازی های مهمی نبودن و اصلا تحویل گرفته نشدن منتهی چون بخش اونلاین   سود ده دارن استودیو خوب مثل ویسکرال باید منهل بشه بره روی  بازی های دو شاهی eaکار کنه. کی از دست این حماقت استاروارز خلاص میشیم خدا میدونه.

جالبه بی دلیل نیست به رئیس eaمیگن سناتورپالپاتین:4_joy:

سلام رضا جان  :x جالبه که گفتن بخاطر این تعطیل شده چون که استار وارزی که ویسرال گیمز داشت روش کار میکرد از داستان خطی پیروی میکرد (مگه داستان خطی چه مشکلی داره؟ حتما  باید بازی مولتی پلیر باشه یا اوپن ورلد با میکرو ترنزاکشن؟) - نکته خنده دار بعدی اینه که گفتن ما بازخورد های طرفداران رو دیدیم و شنیدیم و به این نتیجه رسیدیم که بریم به سمت یه اثری که کاربرا تا مدت طولانی ازش لذت ببرن. (والا اگه یه داستان خطی به یادموندنی باشه بهتر از اینه یه بازی مسخره و بی سر و ته تحویل بدن که آدم نتونه 1-2 ساعت هم تحملش کنه).

چرا از اول نمیگن، دیگه بازی با داستان خطی واسه ما سودی نداره!!! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام رضا جان  :x جالبه که گفتن بخاطر این تعطیل شده چون که استار وارزی که ویسرال گیمز داشت روش کار میکرد از داستان خطی پیروی میکرد (مگه داستان خطی چه مشکلی داره؟ حتما  باید بازی مولتی پلیر باشه یا اوپن ورلد با میکرو ترنزاکشن؟) - نکته خنده دار بعدی اینه که گفتن ما بازخورد های طرفداران رو دیدیم و شنیدیم و به این نتیجه رسیدیم که بریم به سمت یه اثری که کاربرا تا مدت طولانی ازش لذت ببرن. (والا اگه یه داستان خطی به یادموندنی باشه بهتر از اینه یه بازی مسخره و بی سر و ته تحویل بدن که آدم نتونه 1-2 ساعت هم تحملش کنه).

چرا از اول نمیگن، دیگه بازی با داستان خطی واسه ما سودی نداره!!! :D

والا تیم رو بردن روی یک بخش دیگه استاروارز .  اصلا استاروارزی که داشتن می ساختن  مثل اینکه تو هوا بوداصلا تک نفره ول شده.  من. نمیدونم مگر استاروارز جهانش اینا فکر میکنن چقدر پتانسیل داره.

هر چند بازی های خوب و مهم سال اکثرا همین تک نفره ها بودند. فالوت چهار . ویچر . فارکرای . همین اویل ویتین یا رزیدنت اویل هفت  و...معلومه بازیباز حرفه ای دوست داره اولد اسکول باشه و تک نفره های طولانی  با داستان جذاب بازی کنه. هر چی اونلاین بسازن  ای ا خودش رو  بالا و پایین کنه باز بازی یک استدویو کوچیک divinity original sin 2-بازی  نقش افرینی کلاسیک پی سی  که من الان بیش از پنجاه ساعته تو بازیش هستم بازی ساله بدون شک . حالا ای ا هی استاروارز بسازه یا کنسل کنه مهم نیست .  بازی اونلاین هیچ وقت نمیتونه نماینده واقعی بازی های رایانه ای باشه به عنوان اثار ارزشمند هنری .  من تجربه یک ساعت تک نفره ناب رو به صدتا مولتی پلیر نمیدم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

والا تیم رو بردن روی یک بخش دیگه استاروارز .  اصلا استاروارزی که داشتن می ساختن  مثل اینکه تو هوا بوداصلا تک نفره ول شده.  من. نمیدونم مگر استاروارز جهانش اینا فکر میکنن چقدر پتانسیل داره.

هر چند بازی های خوب و مهم سال اکثرا همین تک نفره ها بودند. فالوت چهار . ویچر . فارکرای . همین اویل ویتین یا رزیدنت اویل هفت  و...معلومه بازیباز حرفه ای دوست داره اولد اسکول باشه و تک نفره های طولانی  با داستان جذاب بازی کنه. هر چی اونلاین بسازن  ای ا خودش رو  بالا و پایین کنه باز بازی یک استدویو کوچیک divinity original sin 2-بازی  نقش افرینی کلاسیک پی سی  که من الان بیش از پنجاه ساعته تو بازیش هستم بازی ساله بدون شک . حالا ای ا هی استاروارز بسازه یا کنسل کنه مهم نیست .  بازی اونلاین هیچ وقت نمیتونه نماینده واقعی بازی های رایانه ای باشه به عنوان اثار ارزشمند هنری .  من تجربه یک ساعت تک نفره ناب رو به صدتا مولتی پلیر نمیدم 

سلام دوباره :x واقعا بعد از کنسل شدن Star Wars: 1313 من به این استاروارز جدید که فقط هم همون یه صحنه ازش توی تریلر مصاحبه با سازندگان منتشر شد، خیلی امید داشتم. چقدر حال و هوای یه بازی باید خوب باشه که آدم با دیدن یه لحظه کوتاه کلی مشتاقش میشه:

Star-Wars-Visceral.thumb.jpg.da353bc33a91c74ae49839f514de77cf.jpg

بدون شک یه سری بازی ها هم هستن که هیچوقت خودشون رو فدای اینطور سیاست های شرکت های بزرگ نمیکنن و هر طوری هست ایده و اعتقادی که خودشون دارند رو جلو میبرن. اما در مورد بازی های آنلاین و چندنفره هم باید خیلی تلاش کنند تا بتونن یه اثر درخور رو تحویل بدن، من خودم به شخصه طرف هیچ بازی آنلاینی به جز Overwatch نمیرم، چون از نظرم هیچ بازی آنلاینی به اندازه ow کامل و جذاب نیست، بنظرم اورواچ با اینکه بخش داستانی نداره اینقد پس زمینه شخصیت هاش عمیق و تیره و تار هست که به راحتی میتونه یه بخش داستانی غنی هم ازش تولید بشه.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بازی  Gothic 3  رو من در سال 1386 بازی کردم و به جرئت می تونم بگم که یکی از بهترین بازیهای عمرم بود این بازی !!!  ارتباطی که من از لحاظ داستانی و گیم پلی با این بازی برقرار کردم ، دیگه هیچوقت با هیچ بازی RPG دیگه ای برام تکرار نشد حتی بازیهای بزرگی مثل skyrim و  Witcher هم نتونستن من رو مثل بازی Gothic 3  جذب کنن !!!

یادش بخیر .... اون موقع این بازی رو با کارت گرافیک 8800GTX بازی کردم که در اون زمان برای خودش غولی توی دنیای سخت افزار محسوب میشد ....

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

بازی  Gothic 3  رو من در سال 1386 بازی کردم و به جرئت می تونم بگم که یکی از بهترین بازیهای عمرم بود این بازی !!!  ارتباطی که من از لحاظ داستانی و گیم پلی با این بازی برقرار کردم ، دیگه هیچوقت با هیچ بازی RPG دیگه ای برام تکرار نشد حتی بازیهای بزرگی مثل skyrim و  Witcher هم نتونستن من رو مثل بازی Gothic 3  جذب کنن !!!

یادش بخیر .... اون موقع این بازی رو با کارت گرافیک 8800GTX بازی کردم که در اون زمان برای خودش غولی توی دنیای سخت افزار محسوب میشد ....

'گوتیک بازی بزرگی بود - متاسفانه ریزن ها خوب نبودند. این elex هم من گرفتم بد نیست  خوبه من بهش 7 میدم از 10

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Star Ocean: The Last Hope   به پی سی میاد- برای اولین بار  اسکوار انیکس دره سری رو به پی سی میاره  -بازی ریمستر شده  در 4k.

JrAdwMczdtHB2sh8XNDcLk-650-80.thumb.jpg.54325d33e3baf34aa59b6a519295dc37.jpg

لینک به دیدگاه

دقیق 5 آبان برای PS4  میاد و بعد دو سه روز برای PC میاد .....

البته PC پرچمش همیشه بالاست ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...