رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

خوب گفتی - اونا دارن وزن  هیولای   زوتاک رو تحمل میکنن- !! انققدر گرافیک سنگینه- با کابل برق به سقف کیس مهار شده با  زیپ تای - بعد از اینور هم با پیچ  بسته شده که زیر گرافیک که این  دو کیلو گرافیک  نیافته!

OMG!!! ?

به اینش فکر نکرده بودم ?

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود 

شنیدم بازی ولفنشتاین صحنه های خاکبرسری زیادی داره؟ در چه حده ؟ میشه بدون اینکه دید ردشون کرد؟ یعنی تو دمو هست که بشه اسکیپ کرد یا جزو گیمپلی هستش؟

یک چیزهایی داره-   کات سین هستن- تو خود بازی که نمیزارن

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

خوب گفتی - اونا دارن وزن  هیولای   زوتاک رو تحمل میکنن- !! انققدر گرافیک سنگینه- با کابل برق به سقف کیس مهار شده با  زیپ تای - بعد از اینور هم با پیچ  بسته شده که زیر گرافیک که این  دو کیلو گرافیک  نیافته!

کار خوبیه. یادم باشه منم اینکارو بکنم. این گرافیکا انقدر وزن دارن با وجود بک پلیت وقتی از روبرو نگا میکنی تاب دار دیده میشن. به مرور تاب برمیداره. 

اقا رضا این زوتک شما چیه ؟ 1080؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

کار خوبیه. یادم باشه منم اینکارو بکنم. این گرافیکا انقدر وزن دارن با وجود بک پلیت وقتی از روبرو نگا میکنی تاب دار دیده میشن. به مرور تاب برمیداره. 

اقا رضا این زوتک شما چیه ؟ 1080؟

980ti amp extreme

نه برای هر کارتی اشکال  نداره - اینها سه اسلاتها فقط- چون سک میندازن  روی بردو pci و اصلا خود کارت  کج میشه- بعضی  ها ساپورت میرزارن- جلوی ایرافلو رو میگیره- من کیسم 780t اس خودش اندازه ناوگان جا داره راحت از سقف قلاب درست کردم که با کابل ها مهار بشه-کابل ها هم پاور evga  است خودشون خیلی زخیم و مقاوم هستن  چند رشته هم هستن میشن مثل قلاب کارت رو تراز نگه میدارن-

فقط برای کارتهای سه اسلاته- کارتهای عادی دو اسلاته وزنی ندارن هرچقدر هم دراز باشن- این سه اسلاته ها   خیلی سنگین هستن و کج می ایستن.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

980ti amp extreme

عذرخواهی میکنم آقا رضا ...

یعنی شما بازیها رو با کارت 980ti روی 4k بازی میکنید ؟؟؟ من فکر میکردم با 1080 کار میکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، saeedx گفته است :

عذرخواهی میکنم آقا رضا ...

یعنی شما بازیها رو با کارت 980ti روی 4k بازی میکنید ؟؟؟ من فکر میکردم با 1080 کار میکنید

چرا عذر خواهی ؟! نه اقا راحت باش - من دو نسلی یکبار گرافیک عوض میکنم هیچ وقت 3 میلیون  نمیدم گرافیک برای یکسال! وقتی گرفتم از ش استفاده میکنم - من گرافیک نسل بعدی انویدیا رو میگیرم  باز دو سال نگه میدارم بعد همینطور - الان سالهاست همین  مسیرمه-   تعویض کارت گرافیک هر سال    بصرفه نیست- این کارت ها خیلی قوی هستن.  این مدی که راه افتاده خیلی ها با ضرر و  بوق و کرنا و  کلی هر سال ضرر  میکنن که مثلا چی گرافیک عوض کنن  باز شش ماه بعد یکی بیاد   جدیدتر میشه که مثل بازار موبایل .

الان طرف   2500 میده 1070 حالا میخواد ti بیاد   قیمت ها همه شیفت میشه باز کلی ضرر -  1080 تی ای هم که جک شد امسال قیمتش- 4میلیون کارت گرافیک که چی بشه ؟میخواد چه کنم آدم؟  سالی دیگه  میشه اندازه 2070!  من گرافیک زوتاک رو 2600 گرفتم، نسل پیش قیمت انویدیا عالی بود  الان امسال افتضاح شده سال دیگه این کارتهای گرون باید با کلی ضرر بفروش بره-  همه نصف میشن - حتی کمتر - باید آدم واقع بین باشه- وقتی کارت گرافیک کارشما رو راه انداخت  یعنی اون محصول خوبی است.

من خیلی  از بازی ها رو با 2880 در 1620  میکنم - 4kهمیشه شدنی نیست    -فشار زیادی هم میاره به سخت افزار - ولی بعضی مواقع هم میشه 4k/30 بازی کرد .  خیلی مواقع هم بازی های قدیمی  60 فریم هم میدن. من زیاد اهل فریم ریت نیستم  برخلاف مستر ریس-!!! من گرافیک برام مهمه-- اگر مادهای فالوت 4  ام رو ببنید متوجه میشید. خیلی جاها فریم  ها نمیتونن بدست بیان حتی با sli-  گفتم قدیم برای مثال فرق مس افکت   اندرومدا با  رزلوشن  اسکیل 1.80  که میشه  تقریبا  4k و30 فریم با مثلا 1080p 60 فریم خیلی است  از لحاظ گرافیکی - اینا هم که  همه  نسخه کنسولی 30 فریم هستند پس قابل بازی هستن.  هر کدوم هم که  60 فریم نیازش باشه مثل  شوترها خوب 1080p/60 رو که راحت میشه بدست اورد روی این کارت- ضمنا  این قوی ترین 980 ti  است   از لحاظ کارایی  خیلی تفاوتی  نداره با کارت 1070. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت یک بازی WOLF 2 عرضه شده  با تغییر زیر برای :

Resolved an issue affecting the deployment of full game files in Japan, Bahrain, Kuwait, Lebanon, Oman, Qatar, and Saudi Arabia

- Re-enabled Async compute for AMD users (requires AMD driver version 17.10.3, linked below)

- Temporarily disabled Async compute on 1080ti until driver fix is in

- Re-enabled Steam Overlay

Added driver version detection and dialog

مجدد async رو برای  کاربران AMD فعال میکنه - باید حتما درایورتون 17.10.3, باشه-

حجمش 101 مگ است من از تورنت گرفتم  هنوز سایت های داخلی نزاشتن  هنوز - برای کاربران  اپلود کردم بگیرید نصب کنید ببنید چی میشه- من که همون نسخه یک هم بدون اپدیت مشکلی نبود  اصلا  حالا بهرحال  اپدیته دیگه! ضمنا برای نصب  اپدیت  ستاپ CODEX چون میخواد فایل بازی رو چک کنه 51 گیگ حجم میخواد ازاد،  البته این فضای ازاد فقط برای نصب اپدیته. خود اپدیت 101 مگ است .

لینک دانلود:

Wolfenstein.II.The.New.Colossus.Update.1-CODEX

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک   دمویی از  نمایشگاه پاریس دیروز دادن برای کال اف- منتظریم که چند تا نمره بیاد بیرون از بازی ببینیم چطوره بازی  اصلا ابروی کال اف رو حفظ کردن  یا نه!!

قشنگ بود دمو! آدم ر و یاد کال اف های قدیمی میندازه

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

چرا عذر خواهی ؟! نه اقا راحت باش - من دو نسلی یکبار گرافیک عوض میکنم هیچ وقت 3 میلیون  نمیدم گرافیک برای یکسال! وقتی گرفتم از ش استفاده میکنم - من گرافیک نسل بعدی انویدیا رو میگیرم  باز دو سال نگه میدارم بعد همینطور - الان سالهاست همین  مسیرمه-   تعویض کارت گرافیک هر سال    بصرفه نیست- این کارت ها خیلی قوی هستن.  این مدی که راه افتاده خیلی ها با ضرر و  بوق و کرنا و  کلی هر سال ضرر  میکنن که مثلا چی گرافیک عوض کنن  باز شش ماه بعد یکی بیاد   جدیدتر میشه که مثل بازار موبایل .

الان طرف   2500 میده 1070 حالا میخواد ti بیاد   قیمت ها همه شیفت میشه باز کلی ضرر -  1080 تی ای هم که جک شد امسال قیمتش- 4میلیون کارت گرافیک که چی بشه ؟میخواد چه کنم آدم؟  سالی دیگه  میشه اندازه 2070!  من گرافیک زوتاک رو 2600 گرفتم، نسل پیش قیمت انویدیا عالی بود  الان امسال افتضاح شده سال دیگه این کارتهای گرون باید با کلی ضرر بفروش بره-  همه نصف میشن - حتی کمتر - باید آدم واقع بین باشه- وقتی کارت گرافیک کارشما رو راه انداخت  یعنی اون محصول خوبی است.

من خیلی  از بازی ها رو با 2880 در 1620  میکنم - 4kهمیشه شدنی نیست    -فشار زیادی هم میاره به سخت افزار - ولی بعضی مواقع هم میشه 4k/30 بازی کرد .  خیلی مواقع هم بازی های قدیمی  60 فریم هم میدن. من زیاد اهل فریم ریت نیستم  برخلاف مستر ریس-!!! من گرافیک برام مهمه-- اگر مادهای فالوت 4  ام رو ببنید متوجه میشید. خیلی جاها فریم  ها نمیتونن بدست بیان حتی با sli-  گفتم قدیم برای مثال فرق مس افکت   اندرومدا با  رزلوشن  اسکیل 1.80  که میشه  تقریبا  4k و30 فریم با مثلا 1080p 60 فریم خیلی است  از لحاظ گرافیکی - اینا هم که  همه  نسخه کنسولی 30 فریم هستند پس قابل بازی هستن.  هر کدوم هم که  60 فریم نیازش باشه مثل  شوترها خوب 1080p/60 رو که راحت میشه بدست اورد روی این کارت- ضمنا  این قوی ترین 980 ti  است   از لحاظ کارایی  خیلی تفاوتی  نداره با کارت 1070. 

همون موقع که فرمودین کارتتون 980 ti هست تا تهشو خوندم. استراتژی بسیار خوبیه. 

اقا رضا یه سوال که اصلا ربطی به این نداره اینکه نسخه فیت گرل مثلا اویل ویدین 2 کامله؟ مثلا دموهای بازی حذف شده ؟ یه جایی خوندم فقط دموی آخر بازی حذف میشه همچنین زبانهای اضافه. آخه من دانلود کردم بعداز نصب شده 25 گیگ در حالی که نسخه ساده حدود30 گیگ هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، pezhvak گفته است :

همون موقع که فرمودین کارتتون 980 ti هست تا تهشو خوندم. استراتژی بسیار خوبیه. 

اقا رضا یه سوال که اصلا ربطی به این نداره اینکه نسخه فیت گرل مثلا اویل ویدین 2 کامله؟ مثلا دموهای بازی حذف شده ؟ یه جایی خوندم فقط دموی آخر بازی حذف میشه همچنین زبانهای اضافه. آخه من دانلود کردم بعداز نصب شده 25 گیگ در حالی که نسخه ساده حدود30 گیگ هست.

من نسخه codex این بازی رو گرفتم چون  سرعت نتم خوبه و حجم هم برام مهم نیست. منتهی یک جاهایی که ریپک بخوام بگیرم corepack رو ترجیح میدم به  فیت گرل-  فیت گرل  میاد یک چیز هایی رو از دل بازی بیرون میکشه  و همیشه یک شات هم میزاره برای ریلیز هاش همون کادر ابی رنگ پایین  دانلودهای بخش سایت downloadha  اون توضیحات فیت گرله منتهی همه که انگلیسی بلد نیستن. برای این بازی امده ز بان ژاپنی رو بیرون کشیده به قول خودش بی استفاده است. منتهی جاهایی خیلی  بازی رو تکه پاره میکنه- مثلا بنچمارک رو میکشه بیرون اسامی سازندگان رو میکشه بیرون و اگر بازی مثل TEKKEN باشه که ویدئو هاش خیلی مهم نباشه جدا میکنه جدا میزاره- ولی یکبازی مثل اویل ویتین این کلا داستان محوره و دمو محور پس نباید دست زد. حالا  فیت گرل که میکشه بیرون اکثرا جدا میزاره  کناردانلود. به عنوان Selective download.  منتهی خیلی ها شات ریلیز رو نیمخونن.بیا متوجه نمیشن. چیزی   حذف نمیکنه ولی خیلی  دانلود رو کاستوم میکنه. زبان حذف شده اند . کلا  اگر چیزی رو حذف میکنه توی پورسه نصب   یک جایی است که بادی انتخاب کنید  مثلا زبانی یا  دمو ها یا چیزی اونها رو اگر میخواید باید تیک بزنید  البته باید برای مثال  ویدئو های 4k شادو اف موردور یا Uhd  texture ها رو برای ستاپ جدا دانلود کرده باشدی بعد بریزید در محل  ستاپ اکسترکت شده فیت گرل که بتونه شناسایی کنه اونجا تیک بزنی موقع نصب اونقت نصب کنه. کلا فیت گرل رو من خوشمم نمیاد.

corepack خیلی بهتره ریلیز رو میگیره مثلا codex بعد کلش رو  به  عنوان یک چیز متحد فشرده میکنه و  اکثر مواقع هیچ چیز حذف نمیکنه و از لحاظ سایز هم حتی گهگاهی کمتر  از فیت گرل میشه! تازه ستاپش موقع  نصب فشار کمتری میاره  روی هارد و پی سی تا فیت گرل.   اگر خیلی هم کم نیمکنن از  نسخه اصلی من همیشه همون ریلیز اصلی رو میگرم اگر فقط شش هفت گیگ کم شده از بازی.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طرفداران ویچر حتما مطالعه کنند/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Call of Duty: WW2 ابرو نبره خوبه-! حیثیت کال اف است!!!همه با هم دعا کنید برای  موفقیت این شوتر -خیلی زشته ضایع بشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

Call of Duty: WW2 ابرو نبره خوبه-! حیثیت کال اف است!!!همه با هم دعا کنید برای  موفقیت این شوتر -خیلی زشته ضایع بشه!

وژدانن اینم اگه مثل چند شماره قبلیش تخیلی بشه دیگه کارش تمومه.

ایاشاالله که میترکونه 9_9

لینک به دیدگاه

سلام

اقا رضا داداش کمکم کن ببینم مشکل از چیه ...

تو بعضی بازیها مثل Shadow of  War - Wolfenstein II The New Colossus و ... وقتی vsync رو خاموش میکنم حالا چه 70 -80 فریم چه 50 فریم بد جور بریدگی و پارگی تصویر دارم!! دیگه زیر 60 فریم چرا!؟

وقتی fastSync رو روشن میکنم و حتی فریم رو با gpu tweak قفل میکنم رو 60 بازم بریدگی تصویر دارم. هر کاری کنم همین جوریه و فقط باید vsync روشن کنم!! fastSync رو میخوام روشن کنم به خاطر اینکه خیلی خوب فریم میگیرم ولی این مشکل بریدگی تصویر نمیزاره اذیت میکنه!

مانیتور vz2350hm _ گرافیک asus strix 1050Ti _ سی پی یو i54460 _ رم 8 گیگ

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

سلام

اقا رضا داداش کمکم کن ببینم مشکل از چیه ...

تو بعضی بازیها مثل Shadow of  War - Wolfenstein II The New Colossus و ... وقتی vsync رو خاموش میکنم حالا چه 70 -80 فریم چه 50 فریم بد جور بریدگی و پارگی تصویر دارم!! دیگه زیر 60 فریم چرا!؟

وقتی fastSync رو روشن میکنم و حتی فریم رو با gpu tweak قفل میکنم رو 60 بازم بریدگی تصویر دارم. هر کاری کنم همین جوریه و فقط باید vsync روشن کنم!! fastSync رو میخوام روشن کنم به خاطر اینکه خیلی خوب فریم میگیرم ولی این مشکل بریدگی تصویر نمیزاره اذیت میکنه!

مانیتور vz2350hm _ گرافیک asus strix 1050Ti _ سی پی یو i54460 _ رم 8 گیگ

ممنون میشم کمک کنید

عزیزم , وی سینک باید روشن باشه-   میتونی با فست سینک  فریمت رو قفل کنی روی 45 یا 50 یا 55- ببین   مشکلت حل میشه-  چون فریمت زیر 60 هم ثابت نیست  . جی سینک برای همین بوجود امد -

یا کلا هم وی سینک روببند هم فست سینک اصلا  از هیچ سینکی استفاده نکن ولی ببین فریمت رد یک بازی در 1080  چقدره خوب مثلا   اگر  الترا دائم 50تا 60 هستی یا  45 تا 50 - فریمت رو قفل کن روی میزان کینه- مثلا روی 50 - بدون سینک بازی کن ببین داری - احتمالا مشکلت حل بشه

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم , وی سینک باید روشن باشه-   میتونی با فست سینک  فریمت رو قفل کنی روی 45 یا 50 یا 55- ببین   مشکلت حل میشه-  چون فریمت زیر 60 هم ثابت نیست  . جی سینک برای همین بوجود امد -

یا کلا هم وی سینک روببند هم فست سینک اصلا  از هیچ سینکی استفاده نکن ولی ببین فریمت رد یک بازی در 1080  چقدره خوب مثلا   اگر  الترا دائم 50تا 60 هستی یا  45 تا 50 - فریمت رو قفل کن روی میزان کینه- مثلا روی 50 - بدون سینک بازی کن ببین داری - احتمالا مشکلت حل بشه

آقا رضا یه نرم افزاری گذاشته بودین که مال انویدیا بود واسه قفل کردن فریم در فریمهای دلخواه . موکول کردم 5شنبه یعنی امروز باهاش کار کنم اونم متاسفانه لینکشو پیدا نمیکنم . یه جایی توضیح داده بودین. اگه امکانش بود لینک اونو میخواستم. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

آقا رضا یه نرم افزاری گذاشته بودین که مال انویدیا بود واسه قفل کردن فریم در فریمهای دلخواه . موکول کردم 5شنبه یعنی امروز باهاش کار کنم اونم متاسفانه لینکشو پیدا نمیکنم . یه جایی توضیح داده بودین. اگه امکانش بود لینک اونو میخواستم. ممنون

http://www.guru3d.com/files-details/nvidia-inspector-download.html

عکس زیر رو بیین - اون دکمه انویدیا رو بزن بعد خود اینسپتکور باز میشه-  در کادر سرچ اسم بازی رو بزن میجوره-(دیگه فقط کانفیگ دادی هر وقت بازی رو اجرا کنی  از اینسپکتور   که اصلا بسته هم هست از طریق  درایور تنظیمات اعمال میشه- هر چی تنظیم بدی به اینسپکتور در الویته یعنی اول  تنظیمات این اعمال میشه بعد مال بازی-مثلا اگر فریم قفل کنی روی  30 مال بازی 60 باشه دیگشه میشه 30-)

بعد در بخش های زیرش که دایره کشیدم قفل فریم و پایین تر هم تنطمیات VFR برای , وی سینک  هاست مثلا  فست سینک یا  adaptive synce-  تنظیم دادی apply رو بزن گوشه بالا  اعمال میشه -ضمنا   هروقت درایور جدید نصب کنی این ریست میشه باید از اون دو تا فلش کوچک کنار کادر سرچ  میتونی تنطمیات رو اکسپورت و ایمپورت کنی -  در قالب فایل خود برنامه- قبل از درایور بک اپ بگیر بعد یک ثانیه بعد  از نصب درایور بزن ایمپورت کن فایل بک اپ چند کیلو بایتی رو بده تمام کانفیگ ها برت میگرده-

Capture.JPG

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک ویچر رو امروز کلا اورهال کردم با ماد های جدید 2017! چند ساعتی وقت برد ولی نتیجه مو بر تن اهلش سیخ میکنه-  پرچم پی سی بالاست !

CG  غلط کنه! بازیهای نسل باید بدون تا به بازی سال 2015 پی سی با مادینگ برسن!

59fb6d9a1bfd7_TheWitcher3Screenshot2017_11.02-22_24_01_59.thumb.jpg.9ca775663c8a2c358a65365c1adc3b19.jpg59fb6d4809aaa_TheWitcher3Screenshot2017_11.02-22_24_40_66.thumb.jpg.3265c08239acd5e18b55a2cb31051078.jpg

اکثر جاهای مهم بازی  تغییر داشته-   از یک ماد خیلی خطرناک برای دیکمپرسینگ تکسچر استفاده شده که اجازه میده موتور بافت هایی 4k رو مرتب استریم و کش کنه که بشه لود کرد - بازی در حال پیش فرض  2k لود میکنه در اوبر. حالا اگر تعداد کاربر ها  زیاد شد برای  آموزش مادها ، میزارم . نورپردازی هم  از سیستم نوری جدید استفاده کرده که هر منطقه رو بسته به محیط و آب و هوا    تغییر میده با ریشید مخصوص به خودش.  علف اضافه  شده تا محیط زیباتر بشه- ابرها ی 4k با وضوع بسیار بالا حدود 150 مگ  تکسچر هستن! فقط ابرها و اسکای باکس- خلاصه   حیرت انگیز

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط WINDOWS 8.1
متاسفم که اینجا کامنت دادم
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

رفلکشن های hd reworked:( . البته تکسچرهای ابرها رودوست ندارم چون واسه اسمونtoussaint هستن هنوز ورژنی که رزولوشن ابرهای مخصوص هر منطقه روافزایش بده نیومده.پوشش گیاهم اگه فقط تراکم تا حدی اضافه بشه خوبه وگرنه تغییر پوشش گیاهی کلا محیط خاص هر بخش رو به هم میزنه.بازی متاسفانه تکسچرهاش چندان رزولوشن بالا نیستن، البته یه پک ultra hd textures هست ولی کافی نیست، الان که خبرش اومد واسه xbox onexقراره رزولوشن تکسچرها افزایش پیدا کنه حالم بد شد میترسم مثل rottrرزولوشن تکسچرها رو از نسخه pcبیشتر کنن.اون تنظیماتو بزاری اوبر از کانفیگم استفاده کنی، باید منتظرvoltaبود واسش.بهترین بازی تاریخ.یه عالمه حرف دارم ولی...،یه اشباهی کردم چندروز پیش سیستممو کهstrix980روش بود فروختم، بدجور حالم بده،چندین بار ازاول تا اخرش رفتم با تمام dlcهاش.روز عرضش که شروع کردم به بازی انقدر زیبا بود که پله پله مراحلو میرفتم دوباره میومدم اول بازی . الان میخوام دوباره سیستم بگیرم ولی دیگه پول گرافیک ندارم.تا 1.5-2 سال هم نمیتونم گرافیک بخرم. تا اون موقع چطور...  اگه هم دووم بیارم میترسم اون موقعpcie4بشن کارتا.البته اگهvolta pcie3باشه تا دوسال بعدش نسل بعدش نمیاد.ولی تا اون موقع بدون ویچر...:(..

والا من   ویچر  ps4pro رو دیدم   در حد تنطیمات  نرمال من بود- رایز اف توم  ریدر هم انچان فرقی نمیکرد با الترای پی سی/ ضمنا  اون یکسال بعد از نسخه پی سی  بروزرسانی شده اگر نسخه پی سی رو هم الان اپدیت میکردن   سه برابر بهتر میشد-  ویچر  من دیگه اپدیت نشده - کسی براش 10 گیگ پچ نزده  بهش نرسیده -  اون بازی هارو دارن روی کنسول دقیقه ای  اپدیت میکنن . انصاف  رو باید رعایت کرد.

والا بهترین ابرهای ویچر 3 همین هاست 4k های  با حجم بالا-- در طوافن خیهر کننده م  میشن- - نه این ما د ابر توسان نیست این کاستوم است.  بدون علف بازی خشک خالیه- تیم توسعه بخاطر محدودیت های کنسولی   علف خیلی کمی بکار برد،   روی پی سی میشه کلی   فولج اضافه کرد و نتیجه زیبا میشه- هرچند  یکم کارایی رو کم میکنه روی سیستم ضعیف ولی خوب طبیعه.  تکسچر ها ویچر 3  روی پی سی بهترین تکسپر ها رو داره همون ونیلا حتی چون انیسوتروفیک روی پی سی قوی تره  کنسول از SSAO استفاده میکنه پی سی ا زHBAO+.  با تکسچر های  های رزولوشن تفاوت خیلی میشه- میشه مقایسه کرد ببین ایکس باکس ایکس و پی  اس چرو با نسخه من- مقایسه کردم  مثل  ویچر  4 با ویچر 3.25!

لینک به دیدگاه

ببخشید من نمیدونم این بحث های متفرقه برا چیه؟

اسم تاپیک این دوستمون اخبار بازی هست بعد یه سری میان مشکلات سیستمشون و مشکلات گرافیکی بازیشونو رو اینجا مطرح میکنن22.gif

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سوییچ ترکانده انگا ر هر چی انویدیا میسازه خوب فروش میکنه- پردازنده تگرا بکار رفته در این دستگاه جادویی-  خلاصه  خوبه  نینیتندو بجای راه انداختن جنگ پردازشی رفته یک دستگاه عالی ساخته -انویدیا هم با معماری  عالی کم مصرف  با دمای پایین قدرت پردازشی عالی داده به این کوچولو.  way to go!

یکبار دیگه    سوییچ تونسته رد فروش  از ps4 و ایکس باکس بزنه جلو! 

https://www.forbes.com/sites/insertcoin/2017/09/15/the-nintendo-switch-has-outsold-ps4-and-xbox-one-for-four-of-the-last-six-months/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داریم نقد  و بررسی کال  اف رو اماده میکنیم تا ظهر بالاست!  میتونید بخونید اونموقع  سریعتر از هه جا!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

John Johanas

کار گردان اویل ویتین 2 گفته  که بودجه  اویل 2 رو نمیگه ولی ریسک بالاست- من میگم بازی عالی بود و اون میگه ساخت ترپیل A های ترسناک ریسکش زیاد شده . من میگم تقصیر بازی های اونلاینه  که باعث شده بازیبازهای جدید  مزه بازی خوب برو فراموش کنن .  زمانی مرتب ََaa هراسناک ساخته میشه- امسال پوز  ناشر ها زده شد.و هم  اویل 7  هم اویل  ویتین 2  امدن و نقدهای خوبی گرفتن و بد هم نفروختن. پس پرچم تک نفره سوروایل هورور بالاست- حاضرم صد  ها ساعت   این بازی ها رو بازی کنم . چون  همون ساختار کلاسیک دوست داشتنی بازی های رایانه ای است همون چیز ی که باعث شد  عاشقشون شدیم.!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...