رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من با 970 توی رزولیشن 768 دارم روی 3 فریم بازی میکنم همین جوری افت دارم.(بازی مثل GTA V بهینه نیست)

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من با 970 توی رزولیشن 768 دارم روی 3 فریم بازی میکنم همین جوری افت دارم.(بازی مثل GTA V بهینه نیست)

با 970 در چه رزلوشنی ؟من در 2k 30 فریم قفل دارم الترا باز یمیکنم همه چیز تا اخرین حد است - این بازی ور باید اگر میخواید تک گارفیکه باز یکنید روی التار مثل نسخه ps4/xone   کپ فریم رو 30 بگذارید و از نهیات گرافیک بازی لذت ببرید چون التار باز یکردن  -همه گزینه ها روشن حتما sli 970/980  میخواد در 1080/2k

لینک به دیدگاه

با 970 در چه رزلوشنی ؟من در 2k 30 فریم قفل دارم الترا باز یمیکنم همه چیز تا اخرین حد است - این بازی ور باید اگر میخواید تک گارفیکه باز یکنید روی التار مثل نسخه ps4/xone   کپ فریم رو 30 بگذارید و از نهیات گرافیک بازی لذت ببرید چون التار باز یکردن  -همه گزینه ها روشن حتما sli 970/980  میخواد در 1080/2k

من رزولیشنم 1366 * 768 هست ، الان رفتم توی قسمت پروسس  یه گذینه بود روشن کردم هم کیفیت بازی خیلی بهتر شد هم فریم بهتر میده  :D  الان گذاشتم روی 60 فریم  بعضی وقتا میاد روی 55 - 50  ولی در کل خیلی بهتر شد.

راستی یه چیزی امده به اسم SweetFX  که کیفیت بازی رو بهتر میکنه 1 مگ هم  حجم داره جریانش چیه؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من رزولیشنم 1366 * 768 هست ، الان رفتم توی قسمت پروسس  یه گذینه بود روشن کردم هم کیفیت بازی خیلی بهتر شد هم فریم بهتر میده  :D  الان گذاشتم روی 60 فریم  بعضی وقتا میاد روی 55 - 50  ولی در کل خیلی بهتر شد.

راستی یه چیزی امده به اسم SweetFX  که کیفیت بازی رو بهتر میکنه 1 مگ هم  حجم داره جریانش چیه؟

روی نمایشگر اچ دی بازی میکنی ؟ خوب بگذار رو ی720 و پچ 1.4 رو هم نصب کن -تازه تاپیک زدم براش =با این پچ در 720 کیفیت اجرایی و کلا اجرای بازی کمی بهتر میشه -ولی 970 با رزلوشن اچ د ی؟اگر تونستی حتما فول اچ دی شو اونقت تجربه خیلی بهتری داری-sweetfx رو که قدیم هستش برای همه بازی ها کار میده بعد یک راهنمایی میگذارم -یکی گذاشتم توی فروم خیلی سال پیش نمیدونم کجاست دیگه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

8gb ram

7950 gpu 

3570k cpu 

1980 چند فریم میگیرم

فریم خوبی نمیگیری-روی 30 فریم قفل کن بهتره- الترا سمت بازی نمیشه رفت حتی با 970/980 برای الترا در 1080 /60فریم حتما sli نیاز است ولی در فریم کپ 30 بازی رو میشه راحت الترا تجربه کرد -چون این بازی برای 30 فریم هم توسعه داده شده -

لینک به دیدگاه

روی نمایشگر اچ دی بازی میکنی ؟ خوب بگذار رو ی720 و پچ 1.4 رو هم نصب کن -تازه تاپیک زدم براش =با این پچ در 720 کیفیت اجرایی و کلا اجرای بازی کمی بهتر میشه -ولی 970 با رزلوشن اچ د ی؟اگر تونستی حتما فول اچ دی شو اونقت تجربه خیلی بهتری داری-sweetfx رو که قدیم هستش برای همه بازی ها کار میده بعد یک راهنمایی میگذارم -یکی گذاشتم توی فروم خیلی سال پیش نمیدونم کجاست دیگه!!!

کفیت بازی روی 768 * 1366 هم انداره مانیتور هست.  یعنی بگذار روی 720 * 1280  توی بازی؟ یا هم مانیتور و هم بازی رو روی این کیفیت تنظیم کنم؟ (پچ 1.4 هم رفت برای دانلود) ولی امروز به یه عکس متحرک بر خوردم که یکی گذاشته بود میگفت اون اوایل که سر و صدای ساخت بازی در امده بود این عکس امده بود بیرون کلی سر و صدا میکرد ولی الان گرافیک زمین تا آسمون با اون فرق داره.(یاد بستنی های شکل دار افتادم روش عکس اسپایدرمن زده بود توش کلا یه چیز دیگه بود.)

فکر کنم بازی دیویژن هم دانگرد داشته باشه احتمالش که زیاد هست %-( ، تا حالا که هر بازیی تاخیر خورده دانگرد داشته، انصافا خیلیه ها 1 سال تاخیر بزنی برای بالا بردن کیفیت بعد یه چیزی بدی بیرون که صدای هم رو در بیاره :laughing:  (از نظر گرافیکی میگم).

kd9l_tw33.jpg

عید میخواستم یه مانیتور بخرم که بد شانسی پیش امد پولم کم امد :(  ایشالا پول دستم بیاد اولین کاری که میکنم یه مانیتور IPS  ایسوس میخرم بعد هم یه SSD 850 Sam 120gb

و چنتا فن خوب.

راستی من قبل از این که برم توی یه جزیره ای برای پیدا کردن Ciri بهم گفت بازی رو سیو کن بعدا لازمت میشه ! جریان چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوال تو پروجکت کار و جی تی ای وی چند فریم میگیرم؟

بستگی به تنظیمات داره من amd کار نیستم ولی ان کارت شما باید در حد 760 انودیا باشه اگر اشتباه نکنم کمی پایینتر - روی اخرین حد کیفیت  اصلا حساب نکنید و باید از تنظیمات متوسط  استفاده کنید برای فریم 60-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کفیت بازی روی 768 * 1366 هم انداره مانیتور هست.  یعنی بگذار روی 720 * 1280  توی بازی؟ یا هم مانیتور و هم بازی رو روی این کیفیت تنظیم کنم؟ (پچ 1.4 هم رفت برای دانلود) ولی امروز به یه عکس متحرک بر خوردم که یکی گذاشته بود میگفت اون اوایل که سر و صدای ساخت بازی در امده بود این عکس امده بود بیرون کلی سر و صدا میکرد ولی الان گرافیک زمین تا آسمون با اون فرق داره.(یاد بستنی های شکل دار افتادم روش عکس اسپایدرمن زده بود توش کلا یه چیز دیگه بود.)

فکر کنم بازی دیویژن هم دانگرد داشته باشه احتمالش که زیاد هست %-( ، تا حالا که هر بازیی تاخیر خورده دانگرد داشته، انصافا خیلیه ها 1 سال تاخیر بزنی برای بالا بردن کیفیت بعد یه چیزی بدی بیرون که صدای هم رو در بیاره :laughing:  (از نظر گرافیکی میگم).

kd9l_tw33.jpg

عید میخواستم یه مانیتور بخرم که بد شانسی پیش امد پولم کم امد :(  ایشالا پول دستم بیاد اولین کاری که میکنم یه مانیتور IPS  ایسوس میخرم بعد هم یه SSD 850 Sam 120gb

و چنتا فن خوب.

راستی من قبل از این که برم توی یه جزیره ای برای پیدا کردن Ciri بهم گفت بازی رو سیو کن بعدا لازمت میشه ! جریان چیه؟

والا من 2k همین صحنه گرافیکی که میبینم توی بازی  زیباتر از این عکسه!دانگرید طبیعی است - قرار بود قدیم برای pC باشه و محیط ها خیلی کوچک تر بودند بعد قرار شد سونی و مایکروسافت هم بازی رو برای کنسول هاشون سفارش بدن بنابراین بازی مولتی پلتفرمه شد و تیم توسعه دهنده بازی رو 10 برابر نسخه قدیم که قرار بود برای فقط PC باشه کرد خوب طبیعتا دیگه با بازی  عظیم تر از اسکایرم ،این گرافیک امروزی زیباترین گرافیک تاریخ بازیهای oPEN WORLD است بدون شک-

شما LEVEL چند هستی  که رفتی جزیزه؟به سطح لول دقت کن کنارهر کوئست نوشته است- ضمنا تا میتونی عملیات فرعی انجام بده -من تازه رسیدم لول 15 - هنوز جزیزه نرفتم چون  لول 16 میخواد به بالا - چون روی درجه سختی خیلی سخت بازی میکنم لول بالای لول  من بسیار کشنده میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این گرافیک دانگرید شده؟بعید میدانم!

zpdt_witcher3_2015_05_26_07_14_29_061.jp

bs1f_witcher3_2015_05_26_07_14_32_717.jp

y3be_witcher3_2015_05_26_07_14_54_847.jp

db88_witcher3_2015_05_26_07_15_05_550.jp

عکس ها کاهش کیفیت دارند ولی 2K ULTRA از گیمپلی خودم گرفت شکوه گرافیکی بازی با این جهان بزرگ واقعا ..........

لینک به دیدگاه

این گرافیک دانگرید شده؟بعید میدانم!

zpdt_witcher3_2015_05_26_07_14_29_061.jp

bs1f_witcher3_2015_05_26_07_14_32_717.jp

y3be_witcher3_2015_05_26_07_14_54_847.jp

db88_witcher3_2015_05_26_07_15_05_550.jp

عکس ها کاهش کیفیت دارند ولی 2K ULTRA از گیمپلی خودم گرفت شکوه گرافیکی بازی با این جهان بزرگ واقعا ..........

من لول 25 هستم درجه سختی story and sword هست (فکر کنم همون normal هست ) شما چطوری داری روی خیلی خیلی سخت بازی میکنی؟ من با همین نورمال کلی پدرم درمیاد از بس جاخالی میدم و کلیک میکنم :|

یعنی الان رفتم جزیره دیگه نمیتونم کوئست های فرعی انجام بدم؟ یا این که خیلی از کوئست های فرعی پر؟

بازی با پچ 1.4 تکسچر هاش خیلی بهتر شده.

ولی دانگرد داشته و خود CDP هم اعتراف کرد و گفتش بخاطر ضعف کنسول ها بود و نمیخواستم PC با کنسول ها اختلاف زیادی داشته باشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من لول 25 هستم درجه سختی story and sword هست (فکر کنم همون normal هست ) شما چطوری داری روی خیلی خیلی سخت بازی میکنی؟ من با همین نورمال کلی پدرم درمیاد از بس جاخالی میدم و کلیک میکنم :|

یعنی الان رفتم جزیره دیگه نمیتونم کوئست های فرعی انجام بدم؟ یا این که خیلی از کوئست های فرعی پر؟

بازی با پچ 1.4 تکسچر هاش خیلی بهتر شده.

ولی دانگرد داشته و خود CDP هم اعتراف کرد و گفتش بخاطر ضعف کنسول ها بود و نمیخواستم PC با کنسول ها اختلاف زیادی داشته باشه.

همش خط داستانی رو رفتی که اینقدر لول  رفت بالا !باید کاوشش کنی بگردی 1000 تا عملیاات جانبی است توی  بازی که مخفی هستند- شما لول 25 رفتی جزیره که 16 میخواست؟خوب دیگه چه چالشی میمونه؟باید هماهنگ با لولت عملیات انجام بدی -گیز دادی اساسی به گرافیکش ها!موفق باشی

لینک به دیدگاه

همش خط داستانی رو رفتی که اینقدر لول  رفت بالا !باید کاوشش کنی بگردی 1000 تا عملیاات جانبی است توی  بازی که مخفی هستند- شما لول 25 رفتی جزیره که 16 میخواست؟خوب دیگه چه چالشی میمونه؟باید هماهنگ با لولت عملیات انجام بدی -گیز دادی اساسی به گرافیکش ها!موفق باشی

اشتباه کردم اصلا نباید داستان رو میرفتم :|

الان 2 تا از این کوئست های هیولا رفتم 3 تا سر هیولا آوردم خیلی بهتر هست مراحل جذاب تر هست.

یه سوال توی کوئست ها یکسیر برای کشتن هیولا هست یک سری میگن برو فلان جا فلان کار رو بکن :| (انگار گرالت پادو هست)  من بیشتر دنبال هیولا کشتن هستم که به اسم قرار جادوگر هست  خوب این قرار داد ها کوئشت هاش رو چطوری باید پیدا کنم؟  اخه هرچی میرم برای کوئست همه دنبال پادو میگردن :|

یه جا رفتم یه گیریفت بجنگم زده بود لول 35 نیاز هست من 27 هستم  ، لامذهب گیریفین نبود اژدها بود با یه ضربه مردم  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اشتباه کردم اصلا نباید داستان رو میرفتم :|

الان 2 تا از این کوئست های هیولا رفتم 3 تا سر هیولا آوردم خیلی بهتر هست مراحل جذاب تر هست.

یه سوال توی کوئست ها یکسیر برای کشتن هیولا هست یک سری میگن برو فلان جا فلان کار رو بکن :| (انگار گرالت پادو هست)  من بیشتر دنبال هیولا کشتن هستم که به اسم قرار جادوگر هست  خوب این قرار داد ها کوئشت هاش رو چطوری باید پیدا کنم؟  اخه هرچی میرم برای کوئست همه دنبال پادو میگردن :|

یه جا رفتم یه گیریفت بجنگم زده بود لول 35 نیاز هست من 27 هستم  ، لامذهب گیریفین نبود اژدها بود با یه ضربه مردم  :laughing:

برو پیش  تابلو ها همه کارها رو بگیر بعد برو بخش witcher contract ها -ببین کدوم هیولا لول سبز رنگ داره یعنی از پسش برمیایی برو سراغش -سراغ قرمز ها نباید برید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

برو پیش  تابلو ها همه کارها رو بگیر بعد برو بخش witcher contract ها -ببین کدوم هیولا لول سبز رنگ داره یعنی از پسش برمیایی برو سراغش -سراغ قرمز ها نباید برید

خوب من الان دارم میرم هرچی تابلو توی بازی هست کوئست هاش رو میگیرم.

این علامت سوال ها چی هستن تو نقشه؟

و یه مشکل دیگه من بازی رو اجرا میکنم اولش 3.5 رم دار استفاده میشه ولی بعد از 2 ساعت بازی کردن میشه 6.5  که بازی شروع میکنه به لگ زدن و من هم باید بازی رو ببندم و دوباره باز کنم :|  همین مشکل رو با GTA V دارم :|

جریان چیه؟ به خاطر  رم من هست یا بازی؟

لینک به دیدگاه

دوستان تفاوت نسخه GOG و FLT چي هست؟

ميگن GOG سانسور داره و FLT هم مشكل نصب و اجرا و ... داره :|

كودومش را بگيرم بهتره؟

لینک به دیدگاه

دوستان تفاوت نسخه GOG و FLT چي هست؟

ميگن GOG سانسور داره و FLT هم مشكل نصب و اجرا و ... داره :|

كودومش را بگيرم بهتره؟

دوست عزیز نسخه GOG پیشنهاد میشه چون مال شرکت سازنده CD Projekt RED هستش اصلا سانسور هم نشده و نیازی به کرک نداره کلا بازیش بدون قفل می باشد

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

سلام من اونجایی که میگه تو valen همسر بارون پیدا کنید موندم  دوست عزیز لطفا راهنمایی کنید لید اف وود 

لینک به دیدگاه

سلام من اونجایی که میگه تو valen همسر بارون پیدا کنید موندم  دوست عزیز لطفا راهنمایی کنید لید اف وود 

عکس بگذار از کوئست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس بگذار از کوئست

همسر بارون یا دخترش؟؟ -دخترش در اکسنفورد است ولی همسرش در مرداب -همون خانمی که مراقب بچه هاست مراقب باشید که در کوئست شیطان زیر درخت اون شیطان رو که باعث کشته شدن مردم روستای میشه وزیر درخت پنهانه در غار بکشید اگر ازادش کنید کلا زندگی bLOODY BARON رو به نابودی دادید!

لینک به دیدگاه

لول من گفتم بعدا شاید این شیطان بدرد بخور باشه برای همین نجاتش دادم !!

بعد هم که baron درخواست کمک برای برگردوندن همسرش کرد بهش کمک نکردم :D کالا ازش خوشم نیومد

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بارون مرد خوبیه -اگر به حرف های ویچر گوش کنید میگه من شیطان های زیادی رو دیدم اون یکی از آنها نیست-

لینک به دیدگاه

سلام 

آپدیت 4 ویچر اومد

اینم لینک تورنت:

https://kat.cr/the-witcher-3-wild-hunt-update-3-v1-04-gog-t10695871.html

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...