رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/05/09, 04:05:35، Sina1152 گفته است :

حتما بخونید  سلام دوستان بنده آخرش تونستم سیری رو ویچر کنم  هر چند که آخرش نتونستم به گرالت رو عشقای زندگیشون برسونم سوالم اینه که من الان بازی رو تموم کردم  بعد از پایان گرالت تو قلعه مورهن همون قلعه اولی ظاهر میشه اما هیچکدام از دوستاش نیستن از جمله خود سیری،ینفر،تریس،... پس اونا چی شدن سری که تمرد پس بعد از آون که شمشیر رو گرفت کجا رفت ؟ آیا جایی هست که بشه پیداشکرد یا ینفر چی شد ؟ اونم غیب شد معلوم هست کجاست بعد از این همه مشکلات آخرش ما رو تو آون قلعه ول کردن و رفتن یا یه جایی واسه خودشون نشتن که گرالت بیاد پیششون یا کلا بعد از تموم کردن مراحل اصلی اونا دیگه غیب شدن و تمام!؟؟

سؤال بعدیم اینه که وایت فراست دقیقا کی بود هر کی میدونه یه توضیح دربارش بده ؟؟

و اخرین سؤال من بعد از این همه بازی آخرش نفهمیدم وایلد هانت ها چرا دنبال سیری بودن آیا میخواستن بکشنش و بس یا یه کار دیگه ما که نفهمیدم خواهشا یکی روشنم کنه تا از این سردرگمی بیام بیرون ممنون فقط زود که مغزم داره میترکه! !!

سلام

اینکه ینفر و سیری نیستن به علت اینه که داستان بازی تموم شده اگه Dlc های بازی رو داری و ادامه بدی با توجه به نوع پایانت یکی از سیری یا ینفر یا تریس یا دندیلاین  رو میبینی و با یکیشون تا اخر میمونی

سیری ویچر شده و ویچر ها تنها سفر میکنندبرای همین پیش گرالت نیست

وایت فراست یک جورایی پایانه دنیا هست که همه جا یخبندان میشه و همه میمیرند یک واقعه طبیعی هست

سیری قابلیت سفر به تمام دنیا ها روداشت چون elder blood بود و وایلد هانت هم این قابلیت رو میخواست برای همین دنبالش بود و با کشتنش قابلیتشو میگرفت

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• 5 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوستان، CD Red Project امروز یه ویدیو منتشر کرده که گذشتن یک دهه از ارائه این بازی فوق العاده رو با طرفدارهاش جشن بگیره، ویدیو جالبی هستش و یه جورایی حس نوستالژیک داره:

https://www.youtube.com/watch?v=zgqz8Je7P0s

بازی که احتیاج به تعریف نداره، ولی واقعا وقتی فکر میکنم که 10 سال با این بازی حال کردم و Wild Hunt به اوج خودش رسید، میفهمم که چقدر به من خدمت کرده این CD Red Project...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tabitha گفته است :

سلام دوستان، CD Red Project امروز یه ویدیو منتشر کرده که گذشتن یک دهه از ارائه این بازی فوق العاده رو با طرفدارهاش جشن بگیره، ویدیو جالبی هستش و یه جورایی حس نوستالژیک داره:

https://www.youtube.com/watch?v=zgqz8Je7P0s

بازی که احتیاج به تعریف نداره، ولی واقعا وقتی فکر میکنم که 10 سال با این بازی حال کردم و Wild Hunt به اوج خودش رسید، میفهمم که چقدر به من خدمت کرده این CD Red Project...

بله اتفاقا من دیشب دیدم این ویدئو رو و واقعا خوشحالم کرد و از یه طرف ناراحت

یعنی میتونه این ویدئو به این منظور باشه که دیگه گرالت رو نمیبینیم؟

ولی اگه داستان گرالت رو تموم شده هم حساب کنیم من بشخصه عاشق یک ریمیک از نسخه 1 تا آخر 2 هستم و مکان هایی از بازی که بهمون نشون داده نشده مثل نزیر یا ادرین یا خود نیلفگارد

البته دقت کردید همه بودن؟ حتی بکام هم بود xD

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق صحبتهای صاحب شرکت، ویچر از اول قرار بوده که سه گانه باشه ولی چون سرمایه گزاری که روش کردن، جواب داده، همه میگن که احتمال اومدن ویچر 4 هم وجود داره، بعضی ها میگن که در مورد گرالت نیست و نخواهد بود، ولی خوب صاحب شرکت گفته که قسمتهایی از داستان باز مونده...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام خسته نباشيد 

ببينيد بعد از تحويل سيري ب پادشاه ويزيما بعد از اين كه يه جادوگر چشم بند دار رو از سيستم فاضلاب مياري بيرون ي مردي منو مي بره ي جايي ك اصن تو نقشه نيست يني اونجا اصن وارد world map نمي شه بشي اونجا مرحله دومش مي ري تو ي سرزمين سمي ك بايد جايي ك خودش مي گه رو بري ولي چون سميه نمي شه و مي ميري. و اين ك بگيد اين علامت اينونتوري قرمز ك بالاي صفحه سمت چپ مياد چيه ك نمي ذاره بدوي؟؟؟ لطفا جواب بديد

ممنون. يا علي

لینک به دیدگاه

آخرين سيوم قبل از اينه ك سيري رو از جزيره بياري بيرون! نمي خوام بهش برگردم خواهشن بگيد تو اون سرزمين چكار بايد كرد

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، A.Gralt گفته است :

آخرين سيوم قبل از اينه ك سيري رو از جزيره بياري بيرون! نمي خوام بهش برگردم خواهشن بگيد تو اون سرزمين چكار بايد كرد

سلام

اون مرحله شما با اوالاهک الف میخواید سفر کنید به سرزمین Aen El که اونجا با یکی از فرماندهان لشکر هانت ملاقات کنید و بهش بگید که پادشاه قبلی بدست خود اردین کشته شده و به همین دلیل اون از اردین پشتیبانی نکنه

اونجا که رسیدید باید برید سمت پرتالی که اونور سرزمینه هست من الان دقیق نمیتونم بنویسم چجوری باید برید اما حتما یوتیوب رو چک کنید اونجا حتما هست

راجب علامت که نمیزاره بدوید اون بخاطر پر شدن فضای گذاشتن وسایلتون هست که باید خالیش کنید همون Inventory

سوالی بود در خدمتم راستی اصلا دی ال سی های بازی رو از دست ندید!

لینک به دیدگاه

راستی اینم یه آرت ورک باحال که همین الان تموم شد ;)

1nbv_wtcher-3.jpg

دوستان هر کی ازین عکس خوشش اومد بگه من براش کیفیت اصلی آپلود کنم 5-6مگه نمیشه ایبنجا گذاشت حجم صفحه میره بالا xD

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 12 ساعت قبل، Pedram_Zr گفته است :

با سلام.

5af5f053be3e6_witcher32018-05-1112-27-40-60.thumb.jpg.0df6287e701ac07fb38fd2ab53cbed27.jpg

اینجا چیکار کنم ؟

یه منطقه هستش که 3 تا زن آدم خوار چیزی بودن ، به نام کورک بک باق بود باید بری اونجا با بچه ها صحبت کنی ، صدای جانی بهش برگردونی بهت میگه زن بارون کجا پیدا کنی ، همین سوال تو همین تاپیک قبلا پرسیدن

عکس گذاشتم که بتونی براحتی منطقه Crookback Bog, پیدا کنی

ویرایش : برات عکس از نت پیدا کردم این منطقه کروک بک باق

image.thumb.png.66da7b71132a00b03a26284823e5e30c.png

اینم 3 تا زن

image.png.e8deb23920e7a5ac48f31395ebc36cc2.png

ویرایش شده توسط Hassan.SK
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه منطقه هستش که 3 تا زن آدم خوار چیزی بودن ، به نام کوک بک باق بود باید بری اونجا با بچه ها صحبت کنی ، صدای جانی بهش برگردونی بهت میگه زن بارون کجا پیدا کنی ، همین سوال تو همین تاپیک قبلا پرسیدن

عکس گذاشتم که بتونی براحتی منطقه Crookback Bog, پیدا کنی

درسته. ولی وقتی دو سه بار بازیو تموم کنی میفهمی که خیلی پیچیده تر از این حرفاست اوضاع. از همینجا داستان 3 بخش مجزا میشه با توجه به تصمیمی که میگیری.

اسپویلر.............................

حالت اول زن بَرون کــرس میشه بعدش میمیره که بَرون خودشون حلق آوریز میکنه.

حالت دوم اینه که روح درختو بکشی و بزاری بچه ها توسط کرونز(3 تا جادوگر) خرده بشن.

حالت سوم و مخفی هم اینه که چندین ساید کووست انجام بدی و به صورت مخفیانه و قبل این که بری پیش کرون روح درختو آزاد کنی که بعد بچه ها رو آزاد کنه که بعد زن بَرون نمیره و کاملا هپی اندینگ بشه(این خیلی سخته)

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

داداش براچی اسپویلر میدی؟؟؟؟ :| 

از اسم تاپیک مشخصه دوست عزیز "پرسش و پاسخ" یعنی کسانی که بازی رو تموم کردن به کسایی که توی مرحله ای از  بازی گیر کردن کمک کنند، اصلا خود عنوان تاپیک مشخص کرده که اینجا قراره اسپویلر آزاد باشه.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

کمک کردن با اسپویل کردن کاملا متفاوته ...

بازم متوجه نشدم اینکه تصویر اون 3تا خانم دوست داشتنی رو نقل کردین، چیش اسپویل شده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

بازم متوجه نشدم اینکه تصویر اون 3تا خانم دوست داشتنی رو نقل کردین، چیش اسپویل شده؟

اگه متوجه شدین به منم بگید ??

خوبه پست پایینی من اسپویل کرده چرا به اون گیر نداده  موندم !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

سلام.

دوستان توی مرحله زیر چطوری باید این موجود رو بکشم؟ خیلی اعصابم رو خراب کرده هی میمیرم1f601.png

5af7e45fba0fd_Screenshot(7).thumb.jpg.40a9e761fbdc36742d807982bbcb1a14.jpg

این موجودات که نقل و نبات هستن کشتنشون هم کاری نداره. ممکنه شما سلاح مورد نظرتون رو درست انتخاب نکردین باعث میشه دمیجتون خیلی پایین بیاد.روغن نکروفیج بمال به شمشیرت. IGNI هم بزن دمش راحت شمشیر خور میشه. باید با دو باز زدن روی اسپیس یا کلید های عقب و جلو و چپ و راست جا خالی بدین وقتی حمله میکنه.

ویرایش شده توسط saeed0c
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

ممنون از راهنماییت عزیز.
والله من هیچی از بازیهای rpg نمیدونم، تا اینجای بازی هم بدون اطلاع از طلسم و روغن و جادو اومدم جلو، این هیولاهم با راهنمایی شما آتیش زدم بلاخره :D ...
فقط عزیز چطوری و از کدوم قسمت باید روغن به شمشیر بزنم؟ :D

Sent from my Lenovo A526 using Tapatalk

موفق باشید.

اشکال نداره عاشق این یکی میشید به مرور زمان.

اینتر رو بزنید در قسمت اینونتوری که میرید سمت چب چندین تب وجود داره. اولیش (از سمت راست) برای آرمور و شمشیر و تعمیر و ... هست. دومی و سومی برای خوراک و روزغن های سمی که به شمشیر میزنید هست.

البته قبلش باید روغن رو در قسمت  "الکمی" بسازید. ترکیبی از چنید چیز هست که اونا رو هم باید بخرید.

20180513133028_1.thumb.jpg.0c2895e42b363c33269ccce31f4c8a78.jpg20180513133038_1.thumb.jpg.c8c63f73904314f51fb53fa8b4349445.jpg

ویرایش شده توسط saeed0c
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، hoseineslami4296ff گفته است :

سلام‌ ببخشید چطوری میشه تو بازی جون گرفت

گوشت نوشیدنی میوه از اینجور چیزا بخوری جونت درست میشه

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

با سلام و خسته نباشید.

لطفا کمک کنید چون واقعا این سوالم رفته رو اعصابم و کل اینترنت رو زیر و رو کردم جوابشو نگرفتم.

چطوری لباسها و شمشرهای اصلی گرالت رو لول آپ کنم و یا از کجا لباسها و شمشیرهای لول آپش رو پیدا کنم؟

الان لول من ۱۶ هستش و لباسها و شمشیرهای اصلیشو دوست دارم که از اول بازی تو تنمه و لول ۱ هست

میخوام اونا رو هم همسطح لول خودم کنم ولی هیچ جا نمیتونم پیدا کنم لطفا کمک کنید.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Pedram_Zr گفته است :

با سلام و خسته نباشید.

لطفا کمک کنید چون واقعا این سوالم رفته رو اعصابم و کل اینترنت رو زیر و رو کردم جوابشو نگرفتم.

چطوری لباسها و شمشرهای اصلی گرالت رو لول آپ کنم و یا از کجا لباسها و شمشیرهای لول آپش رو پیدا کنم؟

الان لول من ۱۶ هستش و لباسها و شمشیرهای اصلیشو دوست دارم که از اول بازی تو تنمه و لول ۱ هست

لباس و شمشیر هاش لول آپ نمیشه ولی میتونی روشون سنگ بزاری کمی قوی تر بشن

لباس شبیه به اونی که اول بازی داره رو میتونی فورمولش رو پیدا کنی بعد خودت بسازی فکر کنم اسمش  viper set بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Pedram_Zr گفته است :

با سلام و خسته نباشید.

دوستمون توضیح دادن ، میتونید از فروشنده هم بگیرید (آهنگر) تو بعضی جاها فرمولش هست بعضی از دشمنان هم شمشیرهای خوبی میدن البته همیشه لولشون پایینتر از لول کاراکتر هستش ولی بهتر از هیچیه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pedram_Zr گفته است :

با سلام و خسته نباشید.

سلام ماد هست برای این کار

هرموقع گرالت لول آپ بشه تمام وسایلشم لول آپ میشن

لینک به دیدگاه

یعنی اصلا راهی وجود نداره واسه اینکه لباس و شمشیرهای اصلی لول آپ گیر بیاری؟

ویرایش شده توسط Pedram_Zr
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...