رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیلی جالبه دوباره بازیو شرو کردم رسیدم به مرحله family matters که ازونجا باید میرفتی مرحلهladyes of the wood رو انجام میدادی
خییییلی جالبه الان اصلا main quest:ladyes of the wood نداره 
این مشکل از بازیه؟چون الان دقیقا همون جایی ام که اگه مرحله ladyes of the wood رو نرم نمیتونم بازیو ادامه بدم
به نظرتون چیکار کنم؟
و یک سوال دیگ
+ new game با خوده بازی چه فرقی داره|؟چون الان شروعش کردم یک سیو جدید هم ازم خواست فرق خاصی داره ایا؟

ببین اول در مورد نیو گیم پلاس یه توضیح به شما بدم ، وقتی که بازی را تموم کنید ( استوری لاین اصلی ) میتونید از این حالت استفاده کنید ، نیو گیم پلاس در واقع نوع جدیدی از سیو هست که به شما اجازه میده پس از پایان بازی ، مجدد بازی را شروع کنید با ویژگی های زیر :
لول شما 1 نمیشه و با همون لولی که بازی را تموم کردی مجدد شروع میکنید ، تمام ابزار ها ، لباس ها ، و شمشیرهایی که بدست آوردید حذف نمیشه و با وجود اون ها میتونید به بازی ادامه بدید ، دیاگرام ها و شیمشیر هایی که در این حالت بدست میارید لول بالاتری داره و قوی تره ، بعضا شکل لباس ها هم فرق میکنه ، بازی سخت تر میشه ، یعنی بذارید رو حالت Death March رو نیو گیم پلاس بازی به شدت سخت میشه ، در مورد اون مرحله هم که سوال پرسیدید ، مطمئن هستید که مرحله های قبلیش را به صورت کامل رفتید ؟ دنبال سیری تو نوویگراد گشتید ؟ چون این بازی باگ زیاد میخوره مخصوصا زمانی که آپدیت نباشه ، آخرین نسخه نصبه ؟

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1396/01/26, 09:27:04، smm7 گفته است :
در ۱ ساعت قبل، Mohammad Ali X گفته است :

ببین اول در مورد نیو گیم پلاس یه توضیح به شما بدم ، وقتی که بازی را تموم کنید ( استوری لاین اصلی ) میتونید از این حالت استفاده کنید ، نیو گیم پلاس در واقع نوع جدیدی از سیو هست که به شما اجازه میده پس از پایان بازی ، مجدد بازی را شروع کنید با ویژگی های زیر :
لول شما 1 نمیشه و با همون لولی که بازی را تموم کردی مجدد شروع میکنید ، تمام ابزار ها ، لباس ها ، و شمشیرهایی که بدست آوردید حذف نمیشه و با وجود اون ها میتونید به بازی ادامه بدید ، دیاگرام ها و شیمشیر هایی که در این حالت بدست میارید لول بالاتری داره و قوی تره ، بعضا شکل لباس ها هم فرق میکنه ، بازی سخت تر میشه ، یعنی بذارید رو حالت Death March رو نیو گیم پلاس بازی به شدت سخت میشه ، در مورد اون مرحله هم که سوال پرسیدید ، مطمئن هستید که مرحله های قبلیش را به صورت کامل رفتید ؟ دنبال سیری تو نوویگراد گشتید ؟ چون این بازی باگ زیاد میخوره مخصوصا زمانی که آپدیت نباشه ، آخرین نسخه نصبه ؟

بابت +new game مرسي

اره اخرين نسخه هست

تو سه بار قبلي که بازيو تموم کردم هر سه بار توي ماموريت family matters بايد بري قسمت main quest و ماموريت ladyes of the wood  رو کامل کني تا دوباره برگردي به ماموريت family matters

ولي تو قسمت main quest  اصلا همچين ماموريتي نداره باره اولمه اينجوري ميشه واسم جالبه

ماموريت نويگراد يا اسکاليگا ماله لولاي بالاي 12 و 16 هست ولي اين ماموريتا توي velen همه فوقش لول 7 ميخواد پس نه فک نکنم بايد برم اون مرحله هارو انجام بدم

داداش يه سوال ديگه هم داشتم  ببین راجبش اطلااعی نداری

چرا دویدن و راه رفتن و دویدن نرم گرالت تو بازی(حداقل یکی من)با ویدیو های گیم پلی بازی که خود سی دی پراجکت یک سری ماموریتارو بازی کرده(مثل Ladies of the wood)فرق داره؟

تو گیم پلی اونا خیلی قشنگ تر میدوه  و راه میره و نرم میدوه ولی تو بازی من که تو پی سی هست یا راه میره یا میدوه فقط همین . تو پرش ها  توی گیم پلی  ها پاهای گرال قشنگ میاد بالا ولی توی بازیه من نصفه میاد بالا نمدونم حالا شما دقت کردی یا نه

اینا تنظیمات بازی باید بری درست کنی؟

لینک به دیدگاه

نه داداش ببین ، کلا سه حالت راه رفتن ، دویدن کوتاه و دویدن سریع وجود داره ، برای دویدن کوتاه دکمه alt را رو کیبورد بزن ، برای دویدن سریع هم باید کلید Shift را نگه داری

لینک به دیدگاه

برای اون مرحله هم امکان داره باگ خورده باشه ، سعی کن از سیو مرحله قبل یه بار دیگه بری ببینی درست میشه یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، Mohammad Ali X گفته است :

نه داداش ببین ، کلا سه حالت راه رفتن ، دویدن کوتاه و دویدن سریع وجود داره ، برای دویدن کوته دکمه alt را رو کیبورد بزن ، برای دویدن سریع هم کلید Shift را نگه داری

فکر کنم اونی که دوستمون دیده رو داشتن با کنترلر xbox یا PS4 روی PC بازی میکردن ، چون سرعت گرالت(و همچنین اسبش رو)  میشه قشنگ تنظیم کرد با دادن انالوگ سمت چپ به آهستی به سمت جلو یا هر طرف دیگه ای .. یعنی اگه قشنگ چند درجه جزئی فشارش بدی جلو گرالت هم خیلی نرم راه میره

لینک به دیدگاه

فکر کنم اونی که دوستمون دیده رو داشتن با کنترلر xbox یا PS4 روی PC بازی میکردن ، چون سرعت گرالت(و همچنین اسبش رو)  میشه قشنگ تنظیم کرد با دادن انالوگ سمت چپ به آهستی به سمت جلو یا هر طرف دیگه ای .. یعنی اگه قشنگ چند درجه جزئی فشارش بدی جلو گرالت هم خیلی نرم راه میره

آره فرجام جان اینم هست ، من گفتم چون داره با کیبورد بازی میکنه همین سه مدل راه رفتن هست وگرنه با دسته آره یه مقدار نرم تر راه میره هم پای پیاده و هم روی اسب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Mohammad Ali X گفته است :

آره فرجام جان اینم هست ، من گفتم چون داره با کیبورد بازی میکنه همین سه مدل راه رفتن هست وگرنه با دسته آره یه مقدار نرم تر راه میره هم پای پیاده و هم روی اسب

آره منظور منم همین بود که اون ویدئویی که تماشا کرده بوده با دسته بوده که اونطوری نرم بوده و با کیبورد نمیشه و تنها همون حالت هایی هست که شما فرمودین :D

لینک به دیدگاه

آره منظور منم همین بود که اون ویدئویی که تماشا کرده بوده با دسته بوده که اونطوری نرم بوده و با کیبورد نمیشه و تنها همون حالت هایی هست که شما فرمودین biggrin.png

[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji106] [emoji106] [emoji106]
من خودم با دسته ایکس باکس 360 تست کرده بودم رو ویچر ، با دکمه Left stick که راه میری ، به هر میزان که فشار بیاری به همون اندازه هم حرکت میکنه ! ببین چقدر بازیه بی نظیری هست که به ریز ترین جزئیاتش هم توجه شده

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، smm7 گفته است :

خیلی جالبه دوباره بازیو شرو کردم رسیدم به مرحله family matters که ازونجا باید میرفتی مرحلهladyes of the wood رو انجام میدادی

خییییلی جالبه الان اصلا main quest:ladyes of the wood نداره? 

این مشکل از بازیه؟چون الان دقیقا همون جایی ام که اگه مرحله ladyes of the wood رو نرم نمیتونم بازیو ادامه بدم

به نظرتون چیکار کنم؟

و یک سوال دیگ

+ new game با خوده بازی چه فرقی داره|؟چون الان شروعش کردم یک سیو جدید هم ازم خواست فرق خاصی داره ایا؟

سوال اولتون اصلا و ابدا نمیشه اون مرحله وجود نداشته باشه! احتمالا یه چیزی رو جا انداختید

ng+ هیچ فرقی با خود بازی نداره بجز اینکه مثلا شما توی بازی معمولی لول گرالت رو میبری تا 50 دشمنایی با لول 1 هم هستن اما توی ng+ دشمنا لولشون از 50 شروع میشه

تمام inventory شما هم میمونه توی ng+ بجز آیتم های مخصوص کوئست ها در ضمن ng++ هم بازی نداره مگر اینکه مود کنی بازیتو xD کلا هرچی نداشته باشه بازی راهش یه موده

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mohammad Ali X گفته است :

emoji2.pngemoji2.pngemoji2.pngemoji2.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji106.png
من خودم با دسته ایکس باکس 360 تست کرده بودم رو ویچر ، با دکمه Left stick که راه میری ، به هر میزان که فشار بیاری به همون اندازه هم حرکت میکنه ! ببین چقدر بازیه بی نظیری هست که به ریز ترین جزئیاتش هم توجه شده

منظور منم همین بود که شما گفتین

پس میشه نتیجه گرفت ویچر روی پی سی مزخرفه

حتی راه رفتن معمولیش با یکی ایکس باکس فرق داره اخه چرا انقد بین کنسولا فرق میزارن

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سوال اولتون اصلا و ابدا نمیشه اون مرحله وجود نداشته باشه! احتمالا یه چیزی رو جا انداختید

ng+ هیچ فرقی با خود بازی نداره بجز اینکه مثلا شما توی بازی معمولی لول گرالت رو میبری تا 50 دشمنایی با لول 1 هم هستن اما توی ng+ دشمنا لولشون از 50 شروع میشه

تمام inventory شما هم میمونه توی ng+ بجز آیتم های مخصوص کوئست ها در ضمن ng++ هم بازی نداره مگر اینکه مود کنی بازیتو xD کلا هرچی نداشته باشه بازی راهش یه موده

دادا یک گیم پلی دیگه دیده بودم از خوده سی دی پراجکت

درست قبل از شروع مرحله ladyes of the wood که باید بری johny رو پیداش کنی

تو پی سی همیشه اول گرالت کتاب رو میخونه میره اونجا بعدش با کمک witcher sence مادربزرگو بچه ها رو پیدا میکنه و...

اما توی گیم پلی اینجوری کار نکرد

نشون داد گرالت میره پیش دیکسترا توی نویگراد و اون میگه میتونه بهت راجبه جانی اطلاعات بده ولی باید یک گریفین رو بکشی

که بعدش میره گریفین رو میکشه وچه قدرم قشنگ ساختنش

حالا اگه خواستی بگو تا ادرس دانلود کلیپ رو واست بفرستم

میخواستم بدونم منم رو پی سی میتونم اینجوری برم؟

و راجبه جوابتون بگم خیییلی جالبه تو کوعست ها نیست خودمم واسه همین تعجب میکنم تو هیچ کوعستی نیس در صورتی که الان جایی ام که بایستی باشه

ویرایش شده توسط smm7
لینک به دیدگاه

[emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52]
دسته داشته باشی حله دیگه یعنی چی ویچر رو پی سی مزخرفه ؟![emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji52] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] بهترین گرافیک را در بین تمام بازی های RPG حال حاضر داره ، با قدرت سخت افزار پی سی میشه نهایت لذت را از این بازی برد ، علاوه بر اینکه میتونی کلی ماد بر روی نسخه پی سی استفاده کنی ، ویژگی ای که نسخه کنسول ازش بی بهره است [emoji257] [emoji257] [emoji257]

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohammad Ali X گفته است :

emoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.png
دسته داشته باشی حله دیگه یعنی چی ویچر رو پی سی مزخرفه ؟!emoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png بهترین گرافیک را در بین تمام بازی های RPG حال حاضر داره ، با قدرت سخت افزار پی سی میشه نهایت لذت را از این بازی برد ، علاوه بر اینکه میتونی کلی ماد بر روی نسخه پی سی استفاده کنی ، ویژگی ای که نسخه کنسول ازش بی بهره است emoji257.pngemoji257.pngemoji257.png

الان من با دسته بازی میکنم ولی بازم همونطوره

درسته گرافیک پی سی به کنسولا نمیرسه ولی بیشتره بازیا رو کنسول های پی اس 4 و ایکس باکس خیلی مانور میدن یک نمونه خیلی کوچیکش همین راه رفتن و دویدن بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، smm7 گفته است :

منظور منم همین بود که شما گفتین

پس میشه نتیجه گرفت ویچر روی پی سی مزخرفه

حتی راه رفتن معمولیش با یکی ایکس باکس فرق داره اخه چرا انقد بین کنسولا فرق میزارن

دادا یک گیم پلی دیگه دیده بودم از خوده سی دی پراجکت

درست قبل از شروع مرحله ladyes of the wood که باید بری johny رو پیداش کنی

تو پی سی همیشه اول گرالت کتاب رو میخونه میره اونجا بعدش با کمک witcher sence مادربزرگو بچه ها رو پیدا میکنه و...

اما توی گیم پلی اینجوری کار نکرد

نشون داد گرالت میره پیش دیکسترا توی نویگراد و اون میگه میتونه بهت راجبه جانی اطلاعات بده ولی باید یک گریفین رو بکشی

که بعدش میره گریفین رو میکشه وچه قدرم قشنگ ساختنش

حالا اگه خواستی بگو تا ادرس دانلود کلیپ رو واست بفرستم

میخواستم بدونم منم رو پی سی میتونم اینجوری برم؟

و راجبه جوابتون بگم خیییلی جالبه تو کوعست ها نیست خودمم واسه همین تعجب میکنم تو هیچ کوعستی نیس در صورتی که الان جایی ام که بایستی باشه

دادا اصلا همچین چیزی که نمیگی نشنیدم دیکسترا چه ربطی داره به جانی؟ گریفن باید بکشی؟ کلا یه گریفین یه نفر میگه باید بکشی اونم اول بازیه تا از ینیفر بهت اطلاعات بده

اگه کلیپی چیزی ارین موضوع هست بدی ممنونت میشم چون بین این شخصیتا هیچی نیست و هیچ ربطی به هم ندارن خود دیکسترا جاسوس هست و نمیدونم چرا باید جاسوسی جانی اون گادلینگ توی swamp  کنه

جالبه من همیشه وقتی اون مرحله رو میرفتم یه حس غم هجوم میوورد به آدم که در نوع ودش هم ناراحت کننده بود هم جالب کلا راجب کوئست مذکور باید نشست بحث کرد!

مثلا کرونها بهت میگن  باید روح داخل درخت رو که درواقع مادر این سه تا هست بکشی اگه بکشیش اون روح میره کل دهکده رو میکشه ولی بچه هارو از دست کرونها نجات میده کرونها هم زن بارون رو تبدیل به هگ میکنن و میمیره و بعدشم بارون خودشو میکشه! اما وقتی میرسی نویگراد اون یتیمارو میتونی پیدا کنی!

از اون طرف اگه روح درخت رو بکشی دهکده سالم میمونه و همینطور زن بارون اما کرونها بچه هارو میخورن :|

هرچی با خودم کلنجار رفتم هیچکدوم از پایان ها به دلم نچسبید و توی کل بازی هیچی لذت بخش تر از کشتن اون کرونها نکبت برام نیست ;)

تا اونا که من یادمه بعد از اینه اون باچلینگ رو بکشی یا زندش کنی میبرتت توی مسیر زن و بچه بارون که بعدش میرسی به کرونها و ادامه ماجرا

جریان دسته هم خب معلومه شما با کیبورد نمیوتونی مثلا پراجکت کارز رو درست حسابی بری چون یه جا نیاز به کم گاز دادن داری یه جا به فول گاز که با کیبورد فقط فول گاز رو داری xD

راه چاره یه دسته وان بخر 150تومن خودتو راحت کن!

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان یک سوال کلی دارم هر کی خوند جواب بده لازم دارم

من تقریبا ۹ ماه میشه که سیستممو خریدم ازونموقع بازیای جدید رو بازی کردم مثل Batman arkham knight ،rise of the tomb rider ، assassins creed sindicate ، call of duty black ops3 و infinity warfare همه رو بازی کردم هر کودوم قشنگی خودشو داشته

به نظرتون چه بازی ای هست که شما امتحانش کردی و به نظرتون حتما باید تجربش کنم؟ بهترین بازیا کودوما بودن؟

و یکی دیگ اینکه به نظرتون اسکایریم اخریش از ویچر بهتره؟

یکی دیگ هم اینکه کودوم بازی که تا چند وقت دیگ میاد ارزش امتحان کردنو داره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، smm7 گفته است :

من تقریبا ۹ ماه ?میشه که سیستممو خریدم ازونموقع بازیای جدید رو بازی کردم مثل Batman arkham knight ،rise of the tomb rider ، assassins creed sindicate ، call of duty black ops3 و infinity warfare همه رو بازی کردم هر کودوم قشنگی خودشو داشته

به نظرتون چه بازی ای هست که شما امتحانش کردی و به نظرتون حتما باید تجربش کنم؟ بهترین بازیا کودوما بودن؟

سلام!

مافیا 3 بدک نبود!

دووم باحاله اگه بازی نکردی حتما بگیرش

Resident Evil 7 هم خوبه

Just Cause 3 هم جالبه

ولی اگه دنبال تجربه ای مثل ویچر میگردی فعلا هیچی نیست و باید منتظر cyber Punk 2077 باشی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام!

مافیا 3 بدک نبود!

دووم باحاله اگه بازی نکردی حتما بگیرش

Resident Evil 7 هم خوبه

Just Cause 3 هم جالبه

ولی اگه دنبال تجربه ای مثل ویچر میگردی فعلا هیچی نیست و باید منتظر cyber Punk 2077 باشی

ممنون

رزیدنت اویل خیلی ترسناکش کردن با روحیم سازگار نبود

راستش دقیقا دنبال یک بازی در رده ویچر میگردم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

ممنون

رزیدنت اویل خیلی ترسناکش کردن با روحیم سازگار نبود?

راستش دقیقا دنبال یک بازی در رده ویچر میگردم?

سلام دوست عزیز

به نظرم نزدیک ترین بازی ها به ویچر 3 اساسا Dragon Age Inquisition  و Dark Souls 3 هستند. هر دو نقش آفرینی .. گرچه من مات و سرد بودن گرافیک Dark Souls 3 رو نمی پسندم شخصا ولی بازی خوبی هست. مورد اول گرافیک سرحالتر و سرزنده تر و نزدیک تر به ویچر داره .. 
بازی Skyrim Special Edition هم هست که اگه Skyrim رو قبلا بازی نکردی حتما امتحانش کن . Fallout 4 هم خیلی خوب هست ..

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، smm7 گفته است :

من تقریبا ۹ ماه ?میشه که سیستممو خریدم ازونموقع بازیای جدید رو بازی کردم مثل Batman arkham knight ،rise of the tomb rider ، assassins creed sindicate ، call of duty black ops3 و infinity warfare همه رو بازی کردم هر کودوم قشنگی خودشو داشته

شاید این گیمارو بازی کردین ولی اگه نکردین حتما توصیه میشه
fallout 4

darksouls 3

darksiders 2

dying light

outlast 2
بازیهایی مثل shodow of war و prey و darksiders 3 هم به زودی منتشر میشن که فک کنم خوب باشن.

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه کامل بازی رو از کجا دانلود کنم ؟ لینکشو زحمت میکشید بزارید 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

شاید این گیمارو بازی کردین ولی اگه نکردین حتما توصیه میشه
fallout 4

darksouls 3

darksiders 2

dying light

outlast 2
بازیهایی مثل shodow of war و prey و darksiders 3 هم به زودی منتشر میشن که فک کنم خوب باشن.

ممنون Shadow of war هنوز خیلی مونده تا بیاد ولی عالیه

فک کنم پس باید dark souls و fallout4 رو امتحان کنم فقط اسکایریم نمدونم خوبه یانه

فک کنم از بازیایی که قراره بیاد اسنایپر الیت۴ و گوست واریور بهتریناش باشه           prey???????

در 14 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

دوستان نسخه کامل بازی رو از کجا دانلود کنم ؟ لینکشو زحمت میکشید بزارید 

خیلی زحمت داره اخرشم ممکنه یک پارتش خراب باشه

من به شخصه ترجیح دادم نسخه کاملش یا همون Gog رو بخرم

لینک به دیدگاه

دوستانی که از مود های ویچر 3 استفاده کردن

من یک مود از سایت نکسوس گرفتم شنله برای گرالت ولی هرچی میفرستمش تو قسمت mods کار نمیکنه 

کلا خیلی مود گرفتم و با توجه به این اتفاق فکر کنم نصف بیشتر مود هام کار نمیکنن

بنظرتون دلیلش چیه؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

دوستانی که از مود های ویچر 3 استفاده کردن

من یک مود از سایت نکسوس گرفتم شنله برای گرالت ولی هرچی میفرستمش تو قسمت mods کار نمیکنه 

کلا خیلی مود گرفتم و با توجه به این اتفاق فکر کنم نصف بیشتر مود هام کار نمیکنن

بنظرتون دلیلش چیه؟

شاید نسخه بازتیون با نسخه مود هماهنگ نیست

یه برنامه هم داره که اگه بعضی مود ها باهم باشن قاطی بشن تشخیص میده و فیکس میکنه

اسمش فکر کنم مود منیجر بود یه همچین چیزی

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شاید نسخه بازتیون با نسخه مود هماهنگ نیست

یه برنامه هم داره که اگه بعضی مود ها باهم باشن قاطی بشن تشخیص میده و فیکس میکنه

اسمش فکر کنم مود منیجر بود یه همچین چیزی

فقط یک مدل مود براش داشت یعنی برای نسخه دیگه ای نبود

راستش الان نصبش کردم ولی نمدونم چطوری استفاده میشه کرد مثلا میرم مود رو انتخاب کنم بعدش هیچ فایلی رو توش پیدا نمیکنه

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان من این بازی رو تازه شروع کردم یه سوال دارم یه مقدار بخندید

لول 4 هستم با یه زن جادوگر رفتم تو یه غار و موشها حمله میکنن زنه هم دورش یه حلقه دفاعی درست کرده ( قرخیده )  باید لونه موشها رو با بمب بترکونم مثل اینکه ولی نه بمب دارم نه بلدم بسازم و نه میدونم چطوری میشه بمب پرت کرد . راهنمایی میکنید چه کار میشه کرد . اصلا بمب رو با کدوم دکمه پرت میکنه . بعد یه سوال واجب تر اینه که اصلا چطوری میشه پول درآورد چون هیچی گیرم نمیاد و وضعیت خرابه یه روش بود که میرفتی صدف و ....... میخریدی بعد میدادی تبدیل به مروارید میکرد و میفروختی به خودش که واسه من نداره همچین چیزی یا میرفتن گاو هارو میکشتن و گوشت میفروختن که واسه من نداره 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوستان من این بازی رو تازه شروع کردم یه سوال دارم یه مقدار بخندید☺

لول 4 هستم با یه زن جادوگر رفتم تو یه غار و موشها حمله میکنن زنه هم دورش یه حلقه دفاعی درست کرده ( قرخیده ) یه روش بود که میرفتی صدف و ....... میخریدی بعد میدادی تبدیل به مروارید میکرد و میفروختی به خودش که واسه من نداره همچین چیزی یا میرفتن گاو هارو میکشتن و گوشت میفروختن که واسه من نداره ☺

سلام اونجا میتونی از Igni استفاده کنی

برای پول هم نگران نباش مرحله هارو بری جلو خودش اسلحه و چیزای خوب بهت میده و یا میتونی بری جاهایی از نقشه که علامت سوال داره آیتم فارم کنی ببری بفروشی هرکدوم به دردت نخورد!

میتونی با فروشنده ها Gwent بازی کنی و اینجوری پول بدست بیاری

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...