رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده چند وقی هست که بازی رو تموم کردم اما نتونستم همه ماموریت ها رو رد کنم تصمیم گرفتم دوباره بازی رواز اول بازی کنم ( با توجه به 36 پایان مختلفی که این بازی داره)

اما سوالی داشتم تو بخش ساخت سلاح و زره  برخی از سلاح ها باز نیست یعنی اگه تمامیه ابزار یک سلاح موجود باشه بازم نمیشه اون سلاح رو ساخت و تهش کرد و در توضیحات با قرمز نوشته Master حالا چه جوری باید آزادش کنم؟

دقت کنید که از 36 تا پایان 33 تا مربوط به مراحل فرعی و 3 تاش مربوط به پایان اصلی میشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

دوست خوبم استفاده از سلاح ها و زره های سطح بالا به level شما بستگی داره.

برای master armor اگه اشتباه نکنم باید لولتون 16 باشه

دوسن عزیز بنده تا لول 36 رفتم اما خیلی از برخی از سلاح ها که لول 25 یا 27 بودن رو آزاد نمیکرد فقط به خاطراینکه master آن قرمز رنگ بود حالا اینکه چه جوری آزاد میشه رو نمیدونم

دقت کنید که از 36 تا پایان 33 تا مربوط به مراحل فرعی و 3 تاش مربوط به پایان اصلی میشه.

بازم فرقی نمیکنه

اگه میتونین درباره سلاح های و زره هایی که مربوط به master اطلاعات بدین

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان الان نسخه GOG بهتره یا FLT ؟

من FLT دارم مشکلی نداره و راضی ام 

فکر میکنم همین بهتره

لینک به دیدگاه

اینو چطوری بکشمش ...

خیلی جون سخته 

http://www.upsara.com/images/m725_witcher3_2015-07-10_06-41-14-82.jpg

لینک به دیدگاه

اینو چطوری بکشمش ...

خیلی جون سخته 

http://www.upsara.com/images/m725_witcher3_2015-07-10_06-41-14-82.jpg

جواب اشتباهی دادی ، نمیشه این رو بکشی باید یه جواب دیگه بدی تا همون جوری بچه بمونه.

لینک به دیدگاه

جواب اشتباهی دادی ، نمیشه این رو بکشی باید یه جواب دیگه بدی تا همون جوری بچه بمونه.

اتفاقا سیو رو برگردوندم ...... اتک مانستر زدم تا میاد شمشیر بزنه تبدیل به مانستر میشه

اون یکیش هم که نمیکشه بعدش مانستر میشه

لینک به دیدگاه

اتفاقا سیو رو برگردوندم ...... اتک مانستر زدم تا میاد شمشیر بزنه تبدیل به مانستر میشه

اون یکیش هم که نمیکشه بعدش مانستر میشه

نه حاجی اصلا قرار نیست هیولا بشه ، پدرش میگیره دستش راه میبره.

شما باید اون روح هایی که میاد رو بکوشی بعد بچه دیدی راه رم میکنه با جادوی اَکسی  آرومش کنی بعد به راه خودتون ادامه بدید و روح ها رو بکشوی و..

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

شما باید اون روح هایی که میاد رو بکوشی بعد بچه دیدی راه رم میکنه با جادوی اَکسی  آرومش کنی بعد به راه خودتون ادامه بدید و روح ها رو بکشوی و..

انصافا روح ندیدم من !!

مطمئنی اینجا روح هست http://www.upsara.com/images/m725_witcher3_2015-07-10_06-41-14-82.jpg

قبلش هم میرین سر قبره که اون مینی بچه مانستره هست .....

لینک به دیدگاه

این بچه همون شخص baron بوده که تبدیل به ای نشده تحت یک نفرین.وقتی میخواد حمله کنه تو بشه حمله نکن و بگیرش.وقتی پدرش گرفتش میبرنش یه جا اروم خاکش میکنن و ...........

تو راه هم یه سری موجوات روح مانند که فانوس دستشونه بهت حمله میکنند.حتی اگه اینو بکشی جلوتر سخت ترم میشه.اصلا گزیمه منطقی نیست حمله بهش.

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

وقتی میخواد حمله کنه تو بشه حمله نکن و بگیرش.وقتی پدرش گرفتش میبرنش یه جا اروم خاکش میکنن و ...........

این قسمت رو متوجه نمیشم :| چجوری  :-?

لینک به دیدگاه

تو بعضی قسمت دیدی که یه زمان بهت میده که تصمیم بگیری .........تصمیم بگیر که بهش حمله نکنی.

لینک به دیدگاه

تو بعضی قسمت دیدی که یه زمان بهت میده که تصمیم بگیری .........تصمیم بگیر که بهش حمله نکنی.

خوب داداش گفتم که سیو رو برگردوندم و دو تا گزینه جلو بود یکیش که نمیکشی و یکیش که میخواد بکشه

هر دو گزینه رو امتحان کردم این هیولا میشه فرق خاصی نمیکنه :|

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

مگه میشه؟!!!!!مگه داریم؟!!!

پس من الان دوباره برم اون سیو رو میارم....بعد وقتی مهلت انتخاب میده اولی رو بزنم که بهش حمله نمیکنه.......ببینم چی میشه

{ ولی میگم یه بار این کارو کردم فرقی نکرد و یارو ریشو بچه غوله رو بغل کرد و یه خرده راه رفتیم با هم بعدش هیولا شد و حمله میکنه .... }

لینک به دیدگاه

اهان خب شما نباید بزاری هویلا بشه وقتی نا ارامی میکنه بشه axii باید بزنی

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

اهان خب شما نباید بزاری هویلا بشه وقتی نا ارامی میکنه بشه axii باید بزنی

اهان ...ینی وقتی تو بغل یارو هست ؟؟

لینک به دیدگاه

اره...وقتی نا ارومی میکنه بهش axii بزن

داداش چطور بهش axii  بزنم :| 

مشکل این بود من سریع میرفتم جلو .....الان که همراه یارو رفتم روح ها اومدن کشتمشون ولی بعدش خواسم به بچهه axii  بزنم چجوری بزنم

جادوی axii  رو انتخاب کردم ....بعد رفتم پیش یارو Q زدم ولی فایده نداشت  :-?  :-?  :-? 

لینک به دیدگاه

وقتی بچه نا ارومی میکنه میتونی بهش axii بزنی.....حتما درست نشونه گیری نکردی سمتش :D

لینک به دیدگاه

وقتی بچه نا ارومی میکنه میتونی بهش axii بزنی.....حتما درست نشونه گیری نکردی سمتش :D

داداش رفتم فاصله 1 سانتی متری چند بار زدم بهش اثر نکرد ...حتی Z هم زدم لاک نمیکنه روش  بابت هدف گیری که گفتی :|

دوباره مانستر شد

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

برادر من چرا یک ساعته این بنده خدا رو گیر آوردی؟؟؟؟؟؟تو هر کاری کنی اون هیولا میشه!چه همون اول حمله کنی چه بعدا حمله کنی!!

لینک به دیدگاه

داداش رفتم فاصله 1 سانتی متری چند بار زدم بهش اثر نکرد ...حتی Z هم زدم لاک نمیکنه روش  بابت هدف گیری که گفتی :|

دوباره مانستر شد

رفیق اون Monsterمیشه

www.youtube.com/watch?v=xAJ30_vDYjo
ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

رفیق اون Monsterمیشه

www.youtube.com/watch?v=xAJ30_vDYjo

ممنون از دوستانی که کمک کردن

بالاخره رد کردم ولی اعصاب خردی اینه یارو تو این کلیپ یه بار جادو میزد بچه اروم میشد من 3 بار باید بزنم  =))

http://www.upsara.com/images/h3wn_222323.jpg

الان باید چیکار کنم ....رفتم پیش دختر یارو گفت برنمیگردم ....و....

راستی چرا گزینه غذا برام نمیاد بخورم جونم زیاد بشه { تو عکس مشخصه } 

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستانی که کمک کردن

بالاخره رد کردم ولی اعصاب خردی اینه یارو تو این کلیپ یه بار جادو میزد بچه اروم میشد من 3 بار باید بزنم  =))

http://www.upsara.com/images/h3wn_222323.jpg

الان باید چیکار کنم ....رفتم پیش دختر یارو گفت برنمیگردم ....و....

راستی چرا گزینه غذا برام نمیاد بخورم جونم زیاد بشه { تو عکس مشخصه } 

باید بری توInventoriاز اون قسمت گوشت و هر چیز دیگه رو انتخاب کنی بزار تو وسایلت

در ضمن هر انتخابی که کردی بر نگرد تغییرش بده با همون انتخاب ها ادامه بده اینطوری لذتش بیشتر

اصلا نیاز نبود اون بچه جون سالم بدر ببره میمرد بهتر بود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...