رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باید بری توInventoriاز اون قسمت گوشت و هر چیز دیگه رو انتخاب کنی بزار تو وسایلت

در ضمن هر انتخابی که کردی بر نگرد تغییرش بده با همون انتخاب ها ادامه بده اینطوری لذتش بیشتر

اصلا نیاز نبود اون بچه جون سالم بدر ببره میمرد بهتر بود

الان چیکار کنم این مرحله تو عکس مشخضه

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برادر من چرا یک ساعته این بنده خدا رو گیر آوردی؟؟؟؟؟؟تو هر کاری کنی اون هیولا میشه!چه همون اول حمله کنی چه بعدا حمله کنی!!

رفیق اون Monsterمیشه

www.youtube.com/watch?v=xAJ30_vDYjo

نه داداش من ! چی چی مانستر میشه ... ( اسپویلر)

من بردم رسوندم خاکش کردم بعدم روحش کمکم کرد برا پیدا کردن مادر و دختر و ....

شما چرا اینقد خشن بازی رو دنبال میکنین :D .  . .  ویچر خوبی باشین

لینک به دیدگاه

الان باید چیکار کنم ....رفتم پیش دختر یارو گفت برنمیگردم ....و....

راستی چرا گزینه غذا برام نمیاد بخورم جونم زیاد بشه { تو عکس مشخصه }

خوبی این بازی ((شایدم بدیش))اینه که شما بعضی وقتا نمیدونید باید چکار کنید.اگه دکمه backspace (فلش به عقب برا پاک کردن))رو بزنی وارد یه منو میشی باید بری quest های مختلفی که اونجا هست رو انجام بدی تا داخل یکی از همین qiest ها به یه سر نخی از همسر بارون میرسی...من اسم quest میدونم چیه.......گفتم نگم شاید خواستی خودت پیداش کنی.

برا غذا هم برو تو inventory بعد یه غذای خوردنی مثل نون و .... رو روش کلیلک کد و بعد e رو بزن.

لینک به دیدگاه

حالا دلیل اینکه میگفتی جادو عمل نمیکنه چی بود؟!

نمیدونم 

رفتم جلو یارو چند بار اون جادو رو زدم عمل کرد....با یه بار دوبار عمل نمیکنه.....

شاید یه مشکلی با نسخه بازی باشه

یه بار هوا افتابی و نسبتا صاف بود بارون میومد :دی

اسم quest رو بگو داداش مرسی

لینک به دیدگاه

در مورد Ladies of the wood  بگم که یه جاش یه wolvrine هست که خیلی سخته  ... مدام خونش پر میشه . من با سرچ تو فرومای انگلیسی فهمیدم میشه دورش زد :d  . با سرعت از دستش فرار کردم رفتم تو غار ماموریت رو انجام دادم . برگشتم خودش مرده بود :))) . برا اونایی که مثل من با لول پایین میان براش بدرد میخوره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم چرا هی میرم زیر زمین 

لینک به دیدگاه

دوستان من یه مشکل دارم با بازی ....نور آفتاب هی کم و زیاد میشه !! مثلا روی ساختمونها توی شهرها هی نور میزنه و قطع میشه !! انگار رعد و برقه !  نمیدونم کدوم تنظیم گرافیکی هست که این مشکل رو ایجاد میکنه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه داداش من ! چی چی مانستر میشه ... ( اسپویلر)

من بردم رسوندم خاکش کردم بعدم روحش کمکم کرد برا پیدا کردن مادر و دختر و ....

شما چرا اینقد خشن بازی رو دنبال میکنین :D .  . .  ویچر خوبی باشین

والا به خدا....

واسه چی حتما باید هیولا بشه؟ :دی

اسپویلر آلرت!!!

باید آپشن تبدیل به لوبرکین رو انتخاب کنی و بعدش بذاری پدرش بغلش کنه حملش کنه تا دمه قصرش ، 2-3 بار یه سری ارواح و از این چیزا بهتون حمله میکنن ، بعد از هر سیری که چندتاشون میان حمله میکنن بچه هه نا آرومی میکنه و اون موقست که باید اکسی بزنی نه هر وقت که دلت میخواد :دی

بعدش پدره خاکش میکنه و  فرداش هم بچه تبدیل به لوبرکین میشه و مثل یک روح  به ویچز کمک میکنه تا رد دختر baron رو بزنه

پ ن

من تازه شروع کردم و خیلی خوشم اومده از بازی  :D  خیلی چشم نوازه گرافیکش

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اسپویلر آلرت

.

.

.

.

دوستان بازی پایان های مختلفی دارد:

برای ciri:

برای ciri سه پابان وجود داره یکی اینکه میمیرد-یا اینکه تبدیل به یک ویچر میشودو یا اینکه زنده میماند و ملکه میشود تمامی این اتفاقات بستگی به تصمیمات شما در رفتار با ciri دارد

برای geralt:

برای گرالت هم سه پایان وجود دارد.اگر triss رو انتخاب کنید طی مراحل فرعی هستش البته،در آخر با triss به kovir میرود و همچنین به کار خود ادامه میدهد با triss زندگی میکند :D

اگر yennefer رو انتخاب کنید در آخر آن دو با هم با عشق به زندگی ادامه میدهند :x

اما اگر هیچ کدام را انتخاب نکنید یا اینکه احمقانه هردو را انتخاب کنید آخرش تنهای تنها میمانید مثل خودم :D

حتی شما میتوانید سرنوشت شهر novigard رو انتخاب کنید با انتخاب یکی از سه نفر roach یا dijkstra یا radovid

که انتخاب هرکدام این سه نفر فرمانروای شمال یعنی novigard , velen رو مشخص میکند که هرکدام دارای سرنوشتی متفاوت هستش

دیگه خسته شدم آخه کلی پایان های دیگر هم هستش برا بعد @};-

اگه سوالی درباره ی پایان های دیگه داشتید جواب میدم و راه رسیدن بهش رو

ویرایش شده توسط behnam74
لینک به دیدگاه

SPOILERRRR

.

.

.

.

.

.

.

.

من مرحله آخر هستم ظاهرا که باید کمک بگیری بعد بری دنبال ciri ... من متاسفانه فهمیدم به علت بی توجهی به کوئست های keira   به دست radovid کشته شده :( . و اینکه کلا از 5 کمک موجود یکیش فقط اوکی داده :D . نمیدونم برم سراغ مرحله آخر  یا برم کوئست های جانبی برای کمک بیشتر .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه عزیزان لیونی

مشکلی ککه من دارم اینه که شمشیر دومی که دارم هنوز لول 1 و من تقریباً دارم لول 5 میشم

واسه کشتن موجودات پدرم درمیاد راه حلی داریش واسش چجوری لولشو ببرم بالا یا جایگزین کنم؟

الانم رسیدم به این بابا پدرم در اومد خونشو نصف کردم اما مردم!

1.jpg2.jpg

لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان لیونی

مشکلی ککه من دارم اینه که شمشیر دومی که دارم هنوز لول 1 و من تقریباً دارم لول 5 میشم

واسه کشتن موجودات پدرم درمیاد راه حلی داریش واسش چجوری لولشو ببرم بالا یا جایگزین کنم؟

1.jpg2.jpg

دوست عزیز شمشیری که دارین به درد نمیخوره بفروشینش چون نمیشه اون شمشیر رو لولش رو بالا برد یا شمشیر پیدا کنین یا بسازین

یک نکته خیلی مهم است که باید بگم و خیلی مهمه اینکه آورم آروم مراحل رو برین یعنی مدام مراحل داستانی اصلی رو طی نکنین کارتون سخت میشه

کلا بازی سه نقشه(map ) اصلی داره البته چهارتاس ولی و سعی کنین مراحل فرعی و علامت سوال های هر نقشه را به ترتیب تکمیل کنین یعنی از الان نرین سراغ نقشه سوم  چون  تو هر نقشه ی جدیدی که میرین غول های آن لول بالاست پس از همون نقشه ابتدا شروع کرده و بعد آروم آروم مراحل رو پشت سر بزارین

لینک به دیدگاه

اسپویلر آلرت

.

.

.

.

دوستان بازی پایان های مختلفی دارد:

برای ciri:

برای ciri سه پابان وجود داره یکی اینکه میمیرد-یا اینکه تبدیل به یک ویچر میشودو یا اینکه زنده میماند و ملکه میشود تمامی این اتفاقات بستگی به تصمیمات شما در رفتار با ciri دارد

برای geralt:

برای گرالت هم سه پایان وجود دارد.اگر triss رو انتخاب کنید طی مراحل فرعی هستش البته،در آخر با triss به kovir میرود و همچنین به کار خود ادامه میدهد با triss زندگی میکند :D

اگر yennefer رو انتخاب کنید در آخر آن دو با هم با عشق به زندگی ادامه میدهند :x

اما اگر هیچ کدام را انتخاب نکنید یا اینکه احمقانه هردو را انتخاب کنید آخرش تنهای تنها میمانید مثل خودم :D

حتی شما میتوانید سرنوشت شهر novigard رو انتخاب کنید با انتخاب یکی از سه نفر roach یا dijkstra یا radovid

که انتخاب هرکدام این سه نفر فرمانروای شمال یعنی novigard , velen رو مشخص میکند که هرکدام دارای سرنوشتی متفاوت هستش

دیگه خسته شدم آخه کلی پایان های دیگر هم هستش برا بعد @};-

اگه سوالی درباره ی پایان های دیگه داشتید جواب میدم و راه رسیدن بهش رو

سلام دوست عزیز بنده دوباره تا آخر رفتم

منتها این ملکه شدن ciri روتجربه نکردم  میشه توضیح بدین در کدوم مرحله باید چه کار کنیم تا ciri ملکه بشه

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان لیونی

1.jpg2.jpg

سلام.

باید یا بخرید یا ار کسایی که میکوشید بردارید یا اینکه بسازید 

من الان لول 23 هستم اما شمشیر لول 19 هست تو لول های بالا برای خرید کمتر پیدا میشه باید وسایل مورد نیاز و جم کنید بسازید

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شمشیری که دارین به درد نمیخوره بفروشینش چون نمیشه اون شمشیر رو لولش رو بالا برد یا شمشیر پیدا کنین یا بسازین

یک نکته خیلی مهم است که باید بگم و خیلی مهمه اینکه آورم آروم مراحل رو برین یعنی مدام مراحل داستانی اصلی رو طی نکنین کارتون سخت میشه

کلا بازی سه نقشه(map ) اصلی داره البته چهارتاس ولی و سعی کنین مراحل فرعی و علامت سوال های هر نقشه را به ترتیب تکمیل کنین یعنی از الان نرین سراغ نقشه سوم  چون  تو هر نقشه ی جدیدی که میرین غول های آن لول بالاست پس از همون نقشه ابتدا شروع کرده و بعد آروم آروم مراحل رو پشت سر بزارین

من الان تو نقشه سوم هستم و تا اونجایی که میتونم علامت سوال ها رو میرم شمشیر اولیمو خریدم متناسب با لولمه و آرمور خوبی دارم

یه سوال چجوری میتونم برگردم به نقشه اولی؟ مراحل فرعی هم لولش بالاست رفتم به یکی از مراحل که لولشون 20 به بالا بود شمشیرم حتی روشون خط ننداخت :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنده دوباره تا آخر رفتم

منتها این ملکه شدن ciri روتجربه نکردم  میشه توضیح بدین در کدوم مرحله باید چه کار کنیم تا ciri ملکه بشه

سلام خوب شما اول باید کاری کنید که پادشاه نیلفگاردها یعنی پدر ciri زنده بماند و فرمانروای شمال شود برای اینکار شما باید از بین dijkstra , roach , radovid -

roach رو انتخاب کنید که در مرحله ی فرعی reason of state باید اینکار را بکنید با اینکار temeria دوباره آزاد میشود طی قراردادی که roach با پدر ciri میبندد اما همچنان نیلفگارد به عنوان فرمانروای شمال نامیده میشود

و اگر شما در مرحله ی Blood on the Battlefield

گزینه ی Gotta visit the Emperor first

روانتخاب کنید گرالت ،سیری رو اول نزد پادشاه میبرد در آنجا ciri متقاعد میشود که ملکه شود البته حتما در آخر باید زتده بماند

وقتی سیری ملکه میشود دوباره صلح میشود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

توی نقشه(VELEN) جایی که نشانگر موس هست یه بنده خدایی هست که اگه براش چند تا کار کوچولو انجام بدین براتون یه شمشیر خوشگل میسازه به رایگان :دی

au5u8wky54i3hhy1asz1_thumb.png

همونطور که دوستان گفتن بهترین کار اینه که مثلا اگه توی VELEN هستین قبل رفتن به نقشه های دیگه هر چیزی توی VELEN هست رو انجام بدین تا با آمادگی کامل برید جاهای دیگه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

من الان تو نقشه سوم هستم و تا اونجایی که میتونم علامت سوال ها رو میرم شمشیر اولیمو خریدم متناسب با لولمه و آرمور خوبی دارم

یه سوال چجوری میتونم برگردم به نقشه اولی؟ مراحل فرعی هم لولش بالاست رفتم به یکی از مراحل که لولشون 20 به بالا بود شمشیرم حتی روشون خط ننداخت :D

اوه دوست عزیز هنوز خیلی زوده شما برین به نقشه سوم

اول که طبق معمول دکمه M رو میزنین که نقشه فعلیتون رو نشون میده برای اینکه بتونین همه نقشه ها رو ببینین دکمه اسپیس رو میزنی و بعد تمام نقشه رو در ابعاد کوچکتر نشون میده حالا روی هر نقشه کلید کرده و وارد اون قشه مورد نظر میشه

نقشه ی اول هم که خودتون ببینین متوجه میشین

یک نکته مهم دیگه هم باید بگم که این کارت بازی تویه بازی خیلی مهمه و در جریان بازی حتما نیازه که شما بلد باشین و هم کارت های خوبی هم کسب نمیاین لذا تا میتونین کارت جمع کنین برای جمع کردن کارت هم میتونین بخرین که خیلی زیاد نیست دوم اینکه با هر کسی که برای اولین بار بازی میکنین و بعد از شکستش دادنش بهت یک کارت میده (حالا چه خوب چه بد) بنابراین در نقشه اول شروع به جمع کردن کارت نمایین

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

توی نقشه(VELEN) جایی که نشانگر موس هست یه بنده خدایی هست که اگه براش چند تا کار کوچولو انجام بدین براتون یه شمشیر خوشگل میسازه به رایگان :دی

همونطور که دوستان گفتن بهترین کار اینه که مثلا اگه توی VELEN هستین قبل رفتن به نقشه های دیگه هر چیزی توی VELEN هست رو انجام بدین تا با آمادگی کامل برید جاهای دیگه

امشب چک میکنم اینو مرسی

میگم من چیکار کنم لول axcii بالا بره تا توی دیالوگ ها مخ ططرف رو بزنم ؟؟؟

چه چیز های رو بفروشم و چه چیز هایی رو نگه دارم ؟؟؟

این که دوستان میگن شمشیر بساز و لول بالا ببر رو یکی توضیح بده لطفا

اهل RPG نیستم ولی این بازی خیلی قشنگه نمیشه گذشت 

لینک به دیدگاه

سلام

اون شمشیری که از ابتدا میسازه آشغاله اما تنها جایی که میشه سلاحاهایی master رو ساخت همینجاست من خیلی دانبالش گشتم و پیداش کردم البته اینجا فقط مخصوص شمشیره

اما زرح و لباس و کفش و... هم همونجایی که دختره زرح میسازه اونجاست

کلا تنها یک زن زرح میسازه اون فقط میتونه لباس ها و کفش هایی master رو بسازه نیازی هم به نقشه نیست و همتون میدونین جای دختره کجاست

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون شمشیری که از ابتدا میسازه آشغاله اما تنها جایی که میشه سلاحاهایی master رو ساخت همینجاست من خیلی دانبالش گشتم و پیداش کردم البته اینجا فقط مخصوص شمشیره

کلا تنها یک زن زرح میسازه اون فقط میتونه لباس ها و کفش هایی master رو بسازه نیازی هم به نقشه نیست و همتون میدونین جای دختره کجاست

من نمیدونم کجاست دختره کجاست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امشب چک میکنم اینو مرسی

میگم من چیکار کنم لول axcii بالا بره تا توی دیالوگ ها مخ ططرف رو بزنم ؟؟؟

چه چیز های رو بفروشم و چه چیز هایی رو نگه دارم ؟؟؟

این که دوستان میگن شمشیر بساز و لول بالا ببر رو یکی توضیح بده لطفا

اهل RPG نیستم ولی این بازی خیلی قشنگه نمیشه گذشت 

باید PERK بگیری... مثلا بعد از یه مرحله بزرگ یا چندتا کار کوچیک بهت 1 پوینت میده که میتونی روی قابلیت ها و ویژگی هایی مثل نبرد و مبارزه و کیمیا گری و یا همون قابلیت های جادوئیت اضافه کنی

من هم خیلی وارد نیستم اما تنها چیزی که همیشه به کارم اومده کیت های تعمیر اسلحه و رزه هست که همیشه سعی میکنم همراهم باشه و دیگری هم همیشه تلاش میکنم کارتهای بازی رو جمع کنم :دی

خوبی این بازیها مثل ویچر و اسکایریم اینه که میشه استراتژی و سبک های تا حدودی مختلفی رو داشت و همه مجبور نباشن به یک شکل بازی کنن

پ ن

من هم اون قسمتی رو که از نوشتت بولد کردم نمیدونم :دی

سلام امیر جان

اون قسمت رو فقط برای دوستانی که امکان ساخت و خرید یک شمشیر در اون لول رو ندارن مثل خودم عرض کردم.... وقتی اونجا بودم  با توجه به لولم و میزان پولم که کم بود بهترین شمشیرم اونی بود که از یکی از سربازای wild hunt گرفته بودم و شمشیری که اون اوستا ( :D ) برام ساخت  از اون خیلی بهتر بود... اگه لولت یا میزان پولت بالا باشه که معلومه اون اسلحه ای که طرف برات میسازه بدرد نخوره.....

خوب یا بد بودن یک اسلحه یا زره رو Level ، میزان پول و دسترسی به منابعه که تعیین میکنه که مثلا اون موقع اسلحه خوبی بوده یا نه مثل من که اون موقع اون شمشیر برام نعمتی بود :)))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...