رفتن به مطلب

خریدار cpuسوکت 775

master system
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

خریدار سی پی یو هستم . هر کسی داره با ذکر مشخصات و مدل و قیمت اعلام کنه.

تشکر از همه.

لینک به دیدگاه

Core 2 Quad Q6600 - 2.4 - 8MB - 1066

140 تومن

سلام . دوست عزیز من مبلغ رو واریز کردم لطفا ارسال کنید. تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . دوست عزیز من مبلغ رو واریز کردم لطفا ارسال کنید. تشکر

دوست من ارسال شد

کد رگیری

20181049711400304710

لینک به دیدگاه

تشکر از لطفتون .

اگه قطعه داشتین به من پیام خصوصی بدین ممنون میشم. دیدین که من مشتری واقعی هستم. اگه خوشم بیاد حتما نقدمیخرم.

راستی یک سوال

وقتی من قطعه ای را بخام بخرم بایدپول واریز کنم چرا؟

وقتی که قطعه ای رو بخام بفروشم هم باید اول ارسال کنم بعدش وجه دریافت کنم؟

بنظر عجیب نیست؟

لینک به دیدگاه

تشکر از لطفتون .

اگه قطعه داشتین به من پیام خصوصی بدین ممنون میشم. دیدین که من مشتری واقعی هستم. اگه خوشم بیاد حتما نقدمیخرم.

راستی یک سوال

وقتی من قطعه ای را بخام بخرم بایدپول واریز کنم چرا؟

وقتی که قطعه ای رو بخام بفروشم هم باید اول ارسال کنم بعدش وجه دریافت کنم؟

بنظر عجیب نیست؟

خب دوست عزیز سابقت کمه بخاطر همین

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوتس عزیز اقای master system چرا اینقدر عجولید شما و دیروز با اون همه مطلب راجب CPU که از otello خرید بهم پی ام دادید و گفتید جواب نمیده تلفن رو اگر کسابید عزیزم یا معامله نکنید و یا اینکه صبر داشته باشید وزیادی با اعتبار مردم بازی نکنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوتس عزیز اقای master system چرا اینقدر عجولید شما و دیروز با اون همه مطلب راجب CPU که از otello خرید بهم پی ام دادید و گفتید جواب نمیده تلفن رو اگر کسابید عزیزم یا معامله نکنید و یا اینکه صبر داشته باشید وزیادی با اعتبار مردم بازی نکنید .

سلام و عرض ادب

من دیروز قبل از ظهر با این دوستمون صحبت کردم بعد تو پارکینگ بودم و اونجا نقطه کور هست و اصلا آنتن نمیده پس لفظ جواب نمیده موقعی بکار برده میشه که زنگ بخوره و جواب نده تا اومدم بالا اس ام اس اومد و خودم با ایشون تماس گرفتم بعد یه بار هم از تیپاکس و مرحله آخر هم از اداره پست تماس گرفتم کل این مراحل چند ساعت بیشتر طول نکشید .

ساعت 4 هم براتون پستش کردم اگر اصرار برای تیپاکس نبود ساعت 3 پستش میکردم حالا دیگه قضاوت به عهده دوستان

کمی صبور باشید فقط کمی

ارادتمند شما شعبانی

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

من دیروز قبل از ظهر با این دوستمون صحبت کردم بعد تو پارکینگ بودم و اونجا نقطه کور هست و اصلا آنتن نمیده پس لفظ جواب نمیده موقعی بکار برده میشه که زنگ بخوره و جواب نده تا اومدم بالا اس ام اس اومد و خودم با ایشون تماس گرفتم بعد یه بار هم از تیپاکس و مرحله آخر هم از اداره پست تماس گرفتم کل این مراحل چند ساعت بیشتر طول نکشید .

ساعت 4 هم براتون پستش کردم اگر اصرار برای تیپاکس نبود ساعت 3 پستش میکردم حالا دیگه قضاوت به عهده دوستان

کمی صبور باشید فقط کمی

ارادتمند شما شعبانی

ممنونم اقای شعبانی

خدا رو شکر و ممنون از لطفی که کردید .

من دیگه چیزی نمیگم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...