رفتن به مطلب

6 عدد DLC ویچر رایگان که تاکنون عرضه شده اند -دو عدد DLCجدید

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

کلا 16 عدد قراره بسته رایگان برای ویچر 3  بیاد - 4 تاش تا الان عرضه شده - دوتاش رو در یک تاپیک دیگه گذاشته بودم گفتم همه رو یکجا بگذارم -روی همه نسخه ها نصب میشند -

wu2hp8sfwl9lz3wuaond.jpg

فعلا مدل مو- زره تمارینی و لباس جدید ینیفر و بسته مکمل معدن چیان گمشده عرضه شدند من از تورنت گرفتم اپلود کردم برای همه -دو عدد بسته جدید یکی زره نیلفگاردین و یکی هم الیت کراسبوها رو در 5 و 6 اضافه کردم مثل همیشه راحت نصب میشه - DRM free!!!

DLC1

DLC2

DLC3

DLC4

DLC5 new

DLC6 new

جدید ها حدود 2 ساعته عرضه شده اند ...

محتوی کلکتور ادیشن ام رو اینجا آپلود کردم برای علاقه مندان خیلی چیز های جالبی داره- آهنگها کمیک ارت ها والپیپرها خلاصه ارزشش بالاست .

همین تاپیک رو با عرضه DLC های جدید بروز میکنم.........

موفق باشید -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دمت گرم ولی دیر گذاشتی

همین الان تمومش کردم عالی بود!

post-19769-0-17245000-1433021588_thumb.jpg

post-19769-0-10537200-1433021624_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نکته :روی FLT هم جواب میده چون FLT هم رفته همون فایل های نصب شده GOG رو فشرده کرده ستاپ زده  گفته این نسخه منه!! خسته نباشه  واقعا با تشکر ویژه از اونها-!ما خودمون سریعتر اجراش کردیم -  5 دقیقه  بعد از عرضه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمت گرم ولی دیر گذاشتی

همین الان تمومش کردم عالی بود!

نه دیر نگذاشتم  من! شما  فقط خط داستانی رو  بردی -چون من از روز عرضه دارم بازی میکنم و دارم جهانش رو کامل میکنم تازه Level 16  هستم و هنوز    60 درصد اسرار جهانش  مونده ! شما تخته گاز رفتی -  باید کاووش کنی حسابی -ضمنا اصلا و ابدا  چیزی رو در در تاپیک های مربوط به بازی  که من  ایجاد کردم خواهشا اسپویل نکنید- ممون از شما 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

مرسی دوست گرامی

روی نسخه بلک باکس هم کار می کنه؟

ویرایش

مشکل با ویرایش فایل ریجستری حل شد. کافیه مسیر نصب بازی را در فایل ریجستری تغییر بدید

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

با اجازه آقا رضا... دوستان این با کیفیت ترین مپ کشیده شده از بازی هست که 23مگ حجم داره واستون آپلود کردم یه جاهایی به درد میخوره.. واسه دوستانی که علاقه دارن میتونن در سایز های بزرگ بدون افت کیفیت پرینتش کنن.. ولی متاسفانه نسخه انگلیسیش همچین کیفیتی نداشت و این نسخه انگلیسی نیست...

لینک دانلود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی دوست گرامی

روی نسخه بلک باکس هم کار می کنه؟

ویرایش

مشکل با ویرایش فایل ریجستری حل شد. کافیه مسیر نصب بازی را در فایل ریجستری تغییر بدید

بلک رو نمیدونم ندارمش که تست بزنم - ولی flt/gog ردیفه 

لینک به دیدگاه

دوست عزیزی که از اخر بازی عکس گزاشتی چی بهت بگم ؟!!!!!!!!!!!  ~x(

------

دم سازنده بازی گرم 16 دی ال سی رایگان :eek:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

------

------

متاسفانه ایشون فکرکرد ه ویچر 3 ،نینجا گیدن است!  اسپویل آلارت  رو هم  که رعایت نمیکنن-فکر میکنن کار خاصی بوده مثلا -مهم اینکه وقتی بازی رو بردی تا اخر یکی ازت پرسید مثلا فلان چیز رو جستی ؟فلان گنج رو ؛آن شمشیر یا زره رو؟اصلا داستان فلان کوئست چی شد؟ بتونی جواب بدی نه اینکه بگی کال اف بازی کردی!البته اخر بازی برمیگردیم به جهان برای کامل کردن ولی اصلا جذاب نیست و باید  قبل از اتمام بازی جهان رو کامل کرد نه  تمام کنیم بعد بریم سراغ جانبی ها

اره 16 تا رایگان استودیو اصلا حریصی نیست -تهیه کننده اش رو من مصاحبه دیدم ازش گفت  بگذار بازی جذاب تر بشه مگر چی میشه-!

لینک به دیدگاه

متاسفانه ایشون فکرکرد ه ویچر 3 ،نینجا گیدن است!  اسپویل آلارت  رو هم  که رعایت نمیکنن-فکر میکنن کار خاصی بوده مثلا -مهم اینکه وقتی بازی رو بردی تا اخر یکی ازت پرسید مثلا فلان چیز رو جستی ؟فلان گنج رو ؛آن شمشیر یا زره رو؟اصلا داستان فلان کوئست چی شد؟ بتونی جواب بدی نه اینکه بگی کال اف بازی کردی!البته اخر بازی برمیگردیم به جهان برای کامل کردن ولی اصلا جذاب نیست و باید  قبل از اتمام بازی جهان رو کامل کرد نه  تمام کنیم بعد بریم سراغ جانبی ها

اره 16 تا رایگان استودیو اصلا حریصی نیست -تهیه کننده اش رو من مصاحبه دیدم ازش گفت  بگذار بازی جذاب تر بشه مگر چی میشه-!

حاجی خیلی جو گیر شدی

اولا کهDLCرو دیر گذاشتی چند روز پیش از بازیسنتر دانلود کردم تاریخ عرضه 7خرداد هست شما دیروز گذاشتی الان 4روزه میگذره این DLCفقط یه بخش داستانی فوق العاده کوتاه داشت که در عرض 20دقیقه تموم میشه اون هم بستگی به انتخاب بازیکن داره یک لباس برای ینیفر

دوما از زمان عرضه ی بازی روزی 12ساعت بیشتر بازی کردم

سوما Levelمن تا اینجای کار 34هست عکس هم خواستی میدم خدمتت فعلا ازش دست کشیدم

ضمن اینکه استاد RPGهستم تمام اچیومنت های اسکایرم رو رویX360 باز کردم مدرک هم میتونم بدم خدمتت که کار هر کسی نیست اگه شما میتونی باز کن!,

چهارما اون عکس کجاش اسپویل هست؟سیری فقط یه شمشیر دستشه اصلا چیزی مشخص نیست و تا چیزی مشخص نباشه اسپویل حساب نمیشه! و یه عکس از تیتراژ آخر! شما تو حوزه ی فعالیت خبریتون این رو اسپویل توصیف میکنید؟اگه بله ,من حرفی ندارم!!!

پنجما سبک بازی هر کسی به خودش مربوط به شما چه ربطی داره که فلان کس اصلی میره یا فرعی؟

و در آخر Ninja Gaidenسبک مورد علاقه ی شماست من همچین چیزی رو بازی نمیکنم

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حاجی خیلی جو گیر شدی

اولا کهDLCرو دیر گذاشتی چند روز پیش از بازیسنتر دانلود کردم تاریخ عرضه 7خرداد هست شما دیروز گذاشتی الان 4روزه میگذره این DLCفقط یه بخش داستانی فوق العاده کوتاه داشت که در عرض 20دقیقه تموم میشه اون هم بستگی به انتخاب بازیکن داره یک لباس برای ینیفر

دوما از زمان عرضه ی بازی روزی 12ساعت بیشتر بازی کردم

سوما Levelمن تا اینجای کار 34هست عکس هم خواستی میدم خدمتت فعلا ازش دست کشیدم

ضمن اینکه استاد RPGهستم تمام اچیومنت های اسکایرم رو رویX360 باز کردم مدرک هم میتونم بدم خدمتت که کار هر کسی نیست اگه شما میتونی باز کن!,

چهارما اون عکس کجاش اسپویل هست؟سیری فقط یه شمشیر دستشه اصلا چیزی مشخص نیست و تا چیزی مشخص نباشه اسپویل حساب نمیشه! و یه عکس از تیتراژ آخر! شما تو حوزه ی فعالیت خبریتون این رو اسپویل توصیف میکنید؟اگه بله ,من حرفی ندارم!!!

پنجما سبک بازی هر کسی به خودش مربوط به شما چه ربطی داره که فلان کس اصلی میره یا فرعی؟

و در آخر Ninja Gaidenسبک مورد علاقه ی شماست من همچین چیزی رو بازی نمیکنم

چقدر اول و آخر کردی -

-حالا نوبت من : اولا  این تاپیک زیر رو ببینید تا متوجه بشید که تاریخ عرضه Dlc ها کی بوده  و من کی گذاشتم و کی دیر گرفته!!

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43256&hl=

من اینها رو این جا جمع کردم - اولین نفری که در ایران اجراش کرد ساعت 3:10 دقیقه   5دقیقه بعد از عرضه  پچی روز اول  توسط گوگ با اجازه شما و سایت بازی سنتر بنده بودم-تاریخ اپلود تاپیک و عکس های بالا مشخصه

دوما بنده گفتم باید جهان بازی کاووش بشه -

سوما  نه هیچ کس بلد نیست چطور اچیو منت باز کنه اونم روی 360 ! من نسخه 300 تا مد شده اسکایرم رو در 2k بازی کردم و 100% کردم بازی رو نسخه لجندری ادیشن - نه روی 360 بدون هیچ مدی و هیچ dlc !

چهارما عکس نباید بگذارید اصلا -شما تمام کردی برای خودت تمام کردی حاجی  که جو گیر شدی  زود عکس گذاشتی!

پنجما سبک بازی در تاپیکی که علاقه مندان زیادی داره نباید  توسط یک نفر نینجا گیدن باز اسپویل بشه !

ششما نینجا گیدن بازی بی نظیری است و هک اسلشش تکه - من گفتم شما مثل نینجا گیدن سریع بازی رو رفتی تا اخر یعنی داستان و کوئست و اینها کشک !

لطفا پ.خ بده تاپیک رو شلوغ نکنید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

چقدر اول و آخر کردی -

-حالا نوبت من : اولا  این تاپیک زیر رو ببینید تا متوجه بشید که تاریخ عرضه Dlc ها کی بوده  و من کی گذاشتم و کی دیر گرفته!!

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43256&hl=

من اینها رو این جا جمع کردم - اولین نفری که در ایران اجراش کرد ساعت 3:10 دقیقه   5دقیقه بعد از عرضه  پچی روز اول  توسط گوگ با اجازه شما و سایت بازی سنتر بنده بودم-تاریخ اپلود تاپیک و عکس های بالا مشخصه

دوما بنده گفتم باید جهان بازی کاووش بشه -

سوما  نه هیچ کس بلد نیست چطور اچیو منت باز کنه اونم روی 360 ! من نسخه 300 تا مد شده اسکایرم رو در 2k بازی کردم و 100% کردم بازی رو نسخه لجندری ادیشن - نه روی 360 بدون هیچ مدی و هیچ dlc !

چهارما عکس نباید بگذارید اصلا -شما تمام کردی برای خودت تمام کردی حاجی  که جو گیر شدی  زود عکس گذاشتی!

پنجما سبک بازی در تاپیکی که علاقه مندان زیادی داره نباید  توسط یک نفر نینجا گیدن باز اسپویل بشه !

ششما نینجا گیدن بازی بی نظیری است و هک اسلشش تکه - من گفتم شما مثل نینجا گیدن سریع بازی رو رفتی تا اخر یعنی داستان و کوئست و اینها کشک !

لطفا پ.خ بده تاپیک رو شلوغ نکنید

منم می تونم بگم ریس جمهور هستم

تاریخ عرضه ی DLCمال 4روز پیشه شما دیروز گذاشتی پیشنهاد میکنم به یک چشم پزشکی مراجعه کنید(آخه تاریخ عرضه ی DLCچه ربطی به تاریخ عرضه ی بازی داره؟)

اچیومنت خیلی با modفرق میکنه الان اومدی مود رو در کنار اچیومنت گذاشتی که هیچ ربطی نداره, چرا راجع به چیزی که نمیدونی حرف میزنی؟

تنها کسی میتونه تمام اچیومنت ها رو باز کنه که 100درصد محیط رو گشته باشه می خوای تمام اچیومنت هاشو لیست کنم؟

شما پاشو برو زبان انگیلسیت رو تقویت کن معنی لغوی اسپویل رو یاد بگیر وقتی هنوز نمیدونی اسپویل یعنی چی

خوبه حرف میزنی یادت میره یا به فراموشی میسپاری!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم می تونم بگم ریس جمهور هستم

تاریخ عرضه ی DLCمال 4روز پیشه شما دیروز گذاشتی پیشنهاد میکنم به یک چشم پزشکی مراجعه کنید(آخه تاریخ عرضه ی DLCچه ربطی به تاریخ عرضه ی بازی داره؟)

اچیومنت خیلی با modفرق میکنه الان اومدی مود رو در کنار اچیومنت گذاشتی که هیچ ربطی نداره, چرا راجع به چیزی که نمیدونی حرف میزنی؟

تنها کسی میتونه تمام اچیومنت ها رو باز کنه که 100درصد محیط رو گشته باشه می خوای تمام اچیومنت هاشو لیست کنم؟

شما پاشو برو زبان انگیلسیت رو تقویت کن معنی لغوی اسپویل رو یاد بگیر وقتی هنوز نمیدونی اسپویل یعنی چی

خوبه حرف میزنی یادت میره یا به فراموشی میسپاری!

اون تاپیکی که گذاشتم دیدی؟؟اخرش رو ؟؟

حالا کی باید بره دکتر؟؟

این عکس ار اخر همون تاپیکه !30 اردیبهشت تاره ویرایش شده و حتی چند روز قبل اش آپلود شد!!نه دیروز و 4 روز پیش - حق با کی است؟کی درست گفته دوست من؟تاریخ عرضه بازی و Dlc1/2 یکی بود برای دانش شما

xba863cc0ywksx3klpm.jpg

در مورد سواد هم من با شما صحبت نمیکنم-درمورد achivement هم که اصلا ارزش نداره صحبت بشه-  کلمه اسپویل معنی ایش چی میشه؟؟برامون توضیج بدید  -کمی توی فروم بگردید بعد متوجه میشید که بنده معنی رو میدونم یا نمیدونم - رفتارتون رو درست کنید -اینجا پاسخ ندید لطفا باید همه اینها رو پاک کنم پ.خ !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایپک اپدیت شد  پست اصلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بالاخره فرصت کردم برای بار اول witcher  رو بازی کنم ، در واقع منتظر مونده بودم کاملتر بشه و ورژن های بالاترش بیاد که تا 1.05 آپدیتش کنم و 6 تا DLC رو بزنم روش(ممنون برای لینکهایی که برام فرستادی)   :D

البته فعلا دارم taturial ها رو میرم تا ببینم کلا" چطوریه سیستمش و چند تا پروفایل برای گرافیک بازی تست کنم :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بالاخره فرصت کردم برای بار اول witcher  رو بازی کنم ، در واقع منتظر مونده بودم کاملتر بشه و ورژن های بالاترش بیاد که تا 1.05 آپدیتش کنم و 6 تا DLC رو بزنم روش(ممنون برای لینکهایی که برام فرستادی)   :D

البته فعلا دارم taturial ها رو میرم تا ببینم کلا" چطوریه سیستمش و چند تا پروفایل برای گرافیک بازی تست کنم :دی

عالی - گیری داشتی خبرم کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی - گیری داشتی خبرم کن

قربانت

راستی انگار 2 تا DLC دیگه هم اومده(dlc 7 و dlc 8) در واقع DLC pack 3 میشه و حدودا" 86 مگابایته

لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا اون 2 عدد DLC که قراره چند ساعت گیم پلی اضافه کنه و پولی هستن کی قراره بیاد برای بازی ؟ یه مشکلی که من دارم ایه که اگر تمام بازی رو با همه ی مرحله های فرعی و اصلی تمام کنیم بازم چیز هایی میمونه که نمیشه بازشون کرد اگر Game + اضافه میکردن عالی میشد... ولی در کل میخوام بدونم اون 2 عدد DLC کی قراره بیاد حدودا... ممنون بابت زحماتت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...