رفتن به مطلب

انتخاب نام خدمات کامپیوتری

fireinpole
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام عزیز خوبی

کاسبی چطوره؟ به امید خدا برکت بباره به کاسبی

اقا دوستی ارزشش بیشتر از مثبت هست همین که لطف داری به بنده برام کافیه

لینک به دیدگاه

سلام  

بزار :  البرز پرداز

چون  خیلی کلیشه ای هست اسم خودمم بزار اخرش

البرز پرداز سینا

لینک به دیدگاه

خدمات کامپیوتری کرجکامپیوتر

خدمات کامپیوتری کرجکامپ

اگه اولش بخوای بزاری خدمات کامپیوتری ... اخرش کامپیوتر باشه یه خورده ضایع است 

خدمات کرجکامپیوتر

کوتاه و مختصر

خدمات کامپیوتری خیلی طولانی و ... 

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

خدمات کامپیوتری کرجکامپیوتر

خدمات کامپیوتری کرجکامپ

اگه اولش بخوای بزاری خدمات کامپیوتری ... اخرش کامپیوتر باشه یه خورده ضایع است 

خدمات کرجکامپیوتر

کوتاه و مختصر

خدمات کامپیوتری خیلی طولانی و ... 

فکر می‌کنم شما تنها کسی باشید که به پاسخ نزدیک شدید.

پیشنهاد بنده کرج کام است.

چند صنعت ادبی هم در آن هست که زیبایش می‌کند. کوتاه و مختصر و در آینده هم جای کار دارد و دست شما را نمی‌بندد. تنها ایرادی که ممکن است داشته باشد این است که از قبل انتخاب شده باشد(البته اگر قصد ثبت داشته باشید).

لینک به دیدگاه

فکر می‌کنم شما تنها کسی باشید که به پاسخ نزدیک شدید.

پیشنهاد بنده کرج کام است.

چند صنعت ادبی هم در آن هست که زیبایش می‌کند. کوتاه و مختصر و در آینده هم جای کار دارد و دست شما را نمی‌بندد. تنها ایرادی که ممکن است داشته باشد این است که از قبل انتخاب شده باشد(البته اگر قصد ثبت داشته باشید).

کرج کام میشه شکلات کام قنادی کام یه همچین چیزی زیاد جالب نیست به نظر من 

مثلا دامنه دات کام از بس گفتن سایت فلان دات کام خلاصه به نظرم جالب نیست اصلا هم معلوم نیست چی هست

مثلا همین قنادی نزدیک خونه ما قنادی کام هست که سی چهل سال سابقه هم داره

خلاصه یه اسمی بزار که یه آدم بی سواد هم که خوند بفهمه کامپیوتر کار می کنی مثلا کرج کامپ و کرج کام و این ها برای همه قابل هضم نیست اونیم که حرفه ای تو کامپیوتر خودش گلیمش رو از آب بیرون میکشه 

کرج کامپیوتر خیلی بهتره و دهن پر کن تره 

راستی اگه میخوای خیلی خلاصه اش کنی و جمله طولانی خدمات کامپیوتری کرج کامپیوتر رو هم خلاصه کنی این هم میشه:

کرج کامپیوتری 

معنیش خیلی دهن پر کنه یعنی انگار کل کرج رو داری کامپیوتری میکنی

روی تابلو و بیلبورد و غیره هم فقط بنویسی کرج کامپیوتری همه می گن چه اسم جالبی کرج کامپیوتری انگار ذهن رو تحریک می کنه و میکشه طرف خودش به فکر وا میداره یعنی چی؟!

اگه کسره هم زیرش بزاری یا کلمه کلمه تلفظ کنی میشه کرج ِ کامپیوتری یعنی تند بخونی میشه شعر آهسته بخونی یه حالت دیگه است 

مثلا همین فروشگاه اینترنتی خودم شاپسیتی هم راحته هم به یاد میمونه هم هشت ساله مونده روی این فروشگاه و ...

اقا حالا با این تفاسیر جایزه ای چیزی هم داره 

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

کرج کام میشه شکلات کام قنادی کام یه همچین چیزی زیاد جالب نیست به نظر من 

مثلا دامنه دات کام از بس گفتن سایت فلان دات کام خلاصه به نظرم جالب نیست اصلا هم معلوم نیست چی هست

مثلا همین قنادی نزدیک خونه ما قنادی کام هست که سی چهل سال سابقه هم داره

خلاصه یه اسمی بزار که یه آدم بی سواد هم که خوند بفهمه کامپیوتر کار می کنی مثلا کرج کامپ و کرج کام و این ها برای همه قابل هضم نیست اونیم که حرفه ای تو کامپیوتر خودش گلیمش رو از آب بیرون میکشه 

کرج کامپیوتر خیلی بهتره و دهن پر کن تره 

راستی اگه میخوای خیلی خلاصه اش کنی و جمله طولانی خدمات کامپیوتری کرج کامپیوتر رو هم خلاصه کنی این هم میشه:

کرج کامپیوتری 

معنیش خیلی دهن پر کنه یعنی انگار کل کرج رو داری کامپیوتری میکنی

روی تابلو و بیلبورد و غیره هم فقط بنویسی کرج کامپیوتری همه می گن چه اسم جالبی کرج کامپیوتری انگار ذهن رو تحریک می کنه و میکشه طرف خودش به فکر وا میداره یعنی چی؟!

اگه کسره هم زیرش بزاری یا کلمه کلمه تلفظ کنی میشه کرج ِ کامپیوتری یعنی تند بخونی میشه شعر آهسته بخونی یه حالت دیگه است 

مثلا همین فروشگاه اینترنتی خودم شاپسیتی هم راحته هم به یاد میمونه هم هشت ساله مونده روی این فروشگاه و ...

اقا حالا با این تفاسیر جایزه ای چیزی هم داره 

استارترمحترم اگر قصد دارید فقط یک چیزی روی تابلوی یک مغازه بنویسید که فعالیت مغازه را تعریف می‌کند بنویسید «خدمات کامپیوتری»

اما اگر قصد دارید یک اسم انتخاب کرده باشید، فعالیت‌های مغازه را هویت ببخشید، لوگو طراحی کنید، متمایز باشید(از سایر خدمات کامپیوتری های واقع در کرج)، نیاز به یک اسم برای مغازه خیلی واضح است. باید دارای ویژگی‌هایی هم باشد که من در کرج کام میبینم. اگر جای شما باشم ثبت هم می‌کنم، اگر ثبت شده باشد از صاحبش میخرم. 

اما عبارت خدمات کامپیوتری کرج یا هر عبارتی در این مایه‌ها قابلیت‌هایی که عرض کردم ندارد. شما تصور کنید بخواهید برای این عبارت کلی لوگوی اختصاصی بزنید :)

لینک به دیدگاه

استارترمحترم اگر قصد دارید فقط یک چیزی روی تابلوی یک مغازه بنویسید که فعالیت مغازه را تعریف می‌کند بنویسید «خدمات کامپیوتری»

اما اگر قصد دارید یک اسم انتخاب کرده باشید، فعالیت‌های مغازه را هویت ببخشید، لوگو طراحی کنید، متمایز باشید(از سایر خدمات کامپیوتری های واقع در کرج)، نیاز به یک اسم برای مغازه خیلی واضح است. باید دارای ویژگی‌هایی هم باشد که من در کرج کام میبینم. اگر جای شما باشم ثبت هم می‌کنم، اگر ثبت شده باشد از صاحبش میخرم. 

اما عبارت خدمات کامپیوتری کرج یا هر عبارتی در این مایه‌ها قابلیت‌هایی که عرض کردم ندارد. شما تصور کنید بخواهید برای این عبارت کلی لوگوی اختصاصی بزنید :)

کام
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کام ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D9%85

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

کام

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کام ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D9%85

پس مطابق منطق شما:

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات خاد

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات سقف دهان

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات بهره

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات درختچه

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات توده‌ای از ماسه و سنگ‌ریزه است که از رسوبات یخچال‌های طبیعی حاصل می‌شود

کلوب دات کام = ؟

گوگل دات کام = ؟

یاهو دات کام = ؟

کنفرانس الکترومغناطیس مهندسی (کام) ایران = ؟

علامت اختصاری، حروف اختصاری، کوته‌نگاشت، سرنام یا سرواژه در واقع کوتاه شدهٔ یک عبارت می‌باشد که به آن مخفف می گویند و معمولاً آن را از حروف اول یک کلمه یا عبارت می‌سازند. این سرواژه‌ها به تنهایی معنای لغوی در لغت‌نامه‌ها ندارند و ابتدا باید به ریشه برگردانده شوند.

سوالات جالبی می‌شد اگر از شما می‌پرسیدم IBM یعنی چه؟ Fiat یعنی چه؟ HTC یعنی چه؟ AT&T یعنی چه؟ BMW یعنی چه؟ اصلآ FIFA یعنی چه؟ HP یعنی چه؟ راستی INTEL یعنی چه؟

متداوم باشید.

لینک به دیدگاه

پس مطابق منطق شما:

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات خاد

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات سقف دهان

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات بهره

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات درختچه

فیسبوک دات کام = فیسبوک دات توده‌ای از ماسه و سنگ‌ریزه است که از رسوبات یخچال‌های طبیعی حاصل می‌شود

کلوب دات کام = ؟

گوگل دات کام = ؟

یاهو دات کام = ؟

کنفرانس الکترومغناطیس مهندسی (کام) ایران = ؟

علامت اختصاری، حروف اختصاری، کوته‌نگاشت، سرنام یا سرواژه در واقع کوتاه شدهٔ یک عبارت می‌باشد که به آن مخفف می گویند و معمولاً آن را از حروف اول یک کلمه یا عبارت می‌سازند. این سرواژه‌ها به تنهایی معنای لغوی در لغت‌نامه‌ها ندارند و ابتدا باید به ریشه برگردانده شوند.

سوالات جالبی می‌شد اگر از شما می‌پرسیدم IBM یعنی چه؟ Fiat یعنی چه؟ HTC یعنی چه؟ AT&T یعنی چه؟ BMW یعنی چه؟ اصلآ FIFA یعنی چه؟ HP یعنی چه؟ راستی INTEL یعنی چه؟

متداوم باشید.

تو ایران میخواهد مغازه بزنه اونم برای آدم های بیسواد کم سواد معمولی با سواد 

یه کاری هم میشه کرد به دو سه نفر یا بیشتر که زیاد از کامپیوتر سر در نمیارن بگو مغازه ای هست به نام کرج کام به نظرت چه شغلی هست؟

ببین چی بهت میگن

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

تو ایران میخواهد مغازه بزنه اونم برای آدم های بیسواد کم سواد معمولی با سواد 

یه کاری هم میشه کرد به دو سه نفر یا بیشتر که زیاد از کامپیوتر سر در نمیارن بگو مغازه ای هست به نام کرج کام به نظرت چه شغلی هست؟

ببین چی بهت میگن

برای همین در پست‌های قبلی به استارترمحترم پیشنهاد دادم اگرقصد دارند چیزی روی تابلو مغازه بنویسید که فعالیت مغازه را تعریف کرده باشد بنویسند «خدمات کامپیوتری»

اما باز هم تکرار می‌کنم «خدمات کامپیوتری» یک اسم نیست بلکه یک عبارت است با انعطاف پذیری پایین و تقریبآ بدون هویت. اسم هویت صاحبش را از سایر نمونه‌ها متمایز می‌کند. از سایر خدمات کامپیوتری‌های کرج.

نمونه‌های که دوستان معرفی کردند حتی «ایده ال کامپیوتر» و «مقداد کامپیوتر» دارای هویت بسیار بیشتری نسبت به «خدمات کامپیوتری» هستند.

بدرورد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بزن pc station  بنظر من... فارسیش هم ایستگاه رایانه میشه راحته و منظورو میرسونه...!  :-?

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

ایده ال کامپیوتر

مقداد کامپیوتر

مرتضی جان مقداد که الان هم هستش ... اتفاقا کسی اگه مقداد رو بشنوه فرار میکنه چون فقط قیمت میزاره و موجود نداره  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

ایده ال کامپیوتر

مقداد کامپیوتر

مقداد کامپیوتر رو کپی کردی الان ؟‌ فکرکنم ایده ال کامپیوتر رو هم از جایی دیگه ورداشتی :D  :laughing:

یه اسم مناسب سراغ دارم داداش

(جنتی رایانه)  یا (جنت سیستم)

اینو بزاری همه میفهمن کالاهایی که میفروشی گارانتی مادام العمر دارن مشتریات زیاد میشه =))

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

=)) 

مقداد کامپیوتر رو کپی کردی الان ؟‌ فکرکنم ایده ال کامپیوتر رو هم از جایی دیگه ورداشتی :D  :laughing:

یه اسم مناسب سراغ دارم داداش

(جنتی رایانه)  یا (جنت سیستم)

اینو بزاری همه میفهمن کالاهایی که میفروشی گارانتی مادام العمر دارن مشتریات زیاد میشه =))

:laughing:  :laughing:  :laughing:  =))  =))  =))  =))  واای خدا بگم چیکارت کنه =))

لینک به دیدگاه

به نظر من مهر رایانه یا امین رایانه بزاری خوبه امان رایانه هم بد نیست اسمت چیه؟ نام خانوادگیت هم بگو یه سم خوب انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من مهر رایانه یا امین رایانه بزاری خوبه امان رایانه هم بد نیست اسمت چیه؟ نام خانوادگیت هم بگو یه سم خوب انتخاب کنم

علی صفری رایانه  =))  =))

لینک به دیدگاه

شما خواستی خدمات کامپیوتری بزنی بزار علی امانی رایانه.

با یه تیر دو نشون میزنی 1- ملت شاد میشن 2- صواب هم میبری

:D

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی صفری رایانه  =))  =))

حاج مهدی خیلی مخلصیم.

post-11583-0-52419400-1435780625_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حاج مهدی خیلی مخلصیم.

attachicon.gifIMG-20150701-WA0008.jpg

سلام علی جان 

یادم باشه این سری دیدمت ازت شیرینی مغازه رو بگیرم

به امید خدا کاسبی خوبی داشته باشی و رو غلطک بیافتی 

بعد اون فلش رو تابلو قطعه جدا گونه هست یا کلا بنر هست اخه خیلی حس برجستگی و بیرون زدگی از تابلو رو میده

خیلی هم طراحی خوبی کردید ساده و با کلاس

ولی حتما یه شماره تلفن رو درب یا شیشه مغازه بزار لازمه برای زمانی که مشتری اومد و مغازه بسته بود

یه چیز دیگه اون دوتا املاکی ها آبشون تو یه جوب میره  اونجا جای کاسبی کارتون نشه میانجی گری  :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

شما خواستی خدمات کامپیوتری بزنی بزار علی امانی رایانه.

با یه تیر دو نشون میزنی 1- ملت شاد میشن 2- صواب هم میبری

:D

:D :laughing: =))

لینک به دیدگاه

بزار

IRANVIDIA

اینم لوگو

post-10600-0-60469200-1435782948_thumb.jpg

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علی جان 

یادم باشه این سری دیدمت ازت شیرینی مغازه رو بگیرم

به امید خدا کاسبی خوبی داشته باشی و رو غلطک بیافتی 

بعد اون فلش رو تابلو قطعه جدا گونه هست یا کلا بنر هست اخه خیلی حس برجستگی و بیرون زدگی از تابلو رو میده

خیلی هم طراحی خوبی کردید ساده و با کلاس

ولی حتما یه شماره تلفن رو درب یا شیشه مغازه بزار لازمه برای زمانی که مشتری اومد و مغازه بسته بود

یه چیز دیگه اون دوتا املاکی ها آبشون تو یه جوب میره  اونجا جای کاسبی کارتون نشه میانجی گری  :D

حتما. در خدمتیم

آقا مهدی

اون برچستگیه چلنیومه

نظر لطفته

پایین مغازه یه استیکر میخوره 220 در 70 سانتیمتر شماره تماس و ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...