رفتن به مطلب

کيس Green X3 مود شده

Recommended Posts

سلام

بعد از چند روز تونستم کيسمو با هزينه کم مود کنم.

فقط اينو بگم که چون درگير امتحانات پايانترم بودم و وقت کافي نداشتم و همينطور بودجم واسه يه مودينگ عالي کافي نبود و بار اولمم بود نتونستم يه چيز عالي و تر تميز درست کنم ولي به هر حال بازم راضي هستم. بر چسب هم نگرفتم چون خونمون تا مرکز شهر فاصله زيادى داره و اونجاى که هستم گيرم نيومد. (البته تو فکرش هستم که گير بيارم)

خوب بريم سراغ اصل مطلب ( ميميرم واسه اصل مطلب :D )

وسايل:

1- چسب دوقولو که خودم داشتم نميدونم قيمتش چقدره. البته قبلش با چسب اکواريوم چسبوندم که نچسبيد و در اومد.

2- برش درب کيس که يه قصمت حدود 35*20 پلاستيکي بود که اون فن 20 سانتي با پيچ بهش وصل بود که خود اون قصمت با پيچ به درب کيس وصل بود که اونو جدا کردم و يه 10*35 هم برش دادم که کلا 30*35 خالي شد. برش هم رفتم پيش ايناى که ورق و اين چيزا برش ميدن با هزينه 2000 با يه قيچي مخصوص راحت بريده شد.

3- طلق که يه طلق 31*37 با قيمت 15000 خريدم که خودش ميگه پلکسي هستش ولي با اين قيمت مگه داريم؟

4- فن شيشه اى 12 سانتي که سه رنگ سبز و ابي و قرمز داره و تو عکس معلومه که جولوى کيس زير رايتر گذاشتم واسه ورود هوا. اون سه پنل رو هم باز کردم و يه روکش ابر مانند پشتشون چسبيده بود که درشون اوردم تا جلوى ورود هوا رو نگيرن. قيمتشم 11000 شد.

5- LED نوارى که تک رنگ قرمز خريدم ( عاشق رنگ قرمزم :D ) و چون رنگ فن هاى کيس قرمز بود خواستم يه رنگ بشن. حدود 1/5 متر طولش شد که بالاى کيس دورو بر فن ها و جولو و قصمتيش هم پاين کيس چسبوندم. خواستم rgb بگيرم که بودجه محدود من اين اجازه رو نداد.البته بعدا باز هم بهش اضاف ميکنم.قيمتش هم 9000 شد.

6- کليد قطع و وصل 1000

باز هم ميگم يه چيز ساده با هزينه مناسب بود که به خاطر دلايلي که عرض کردم نتونستم چيز جالب و متفاوت درست کنم. اون تکمه امتياز مثبت رو هم واسه دکور نزاشتن :D :D :p

لطف کنين نظر بديد. ميسي :)

به خاطر کيفيت پاين عکس ها معضرت ميخوام.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...