رفتن به مطلب

فروش SSD Adata SX900 64GB دست دوم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه دونه SSD ADATA SX900 64GB دست دوم به مدت 5 ماه کار کرده با 2 سال و 2 ماه ضمانت آونگ (نه آواژنگ) که تا 96.5 گارانتی داره رو میخام بفروشم . علت فروش هم چون نیازم SSD 120GB بود ، تهیه کردم
سرعت خوندن تقریبا 390MB/S و سرعت نوشتن تقریبا 70 MB/S

u7dtu1b1ll6d1j8lhrgh.jpg

همراهش قاب تبدیل 2.5 اینچ به 3.5 اینچ بود که خودم لازمش داشتم و برداشتم به همراه پیچ هاش که تو بازار بیش از 3 تومن نباید باشه
قیمت نوی این کالا 230 تومن تا 280 تومنه

قیمت : 155 تومن
هزینه ی ارسال با خریدار هه

j4jn090p32hx.jpg

jx15a9qsh1kf.jpg

ویرایش شده توسط SajjadKhati
لینک به دیدگاه

والا منم تازه اومدم لیون کامپیوتر

نمیدونم

بعضی از انجمن ها اول پولو به حساب مدیر واریز میکنن و بعد از تایید خریدار ، مدیر به حساب فروشنده واریز میکنه . اگه این قانون رو لیون داره که از این طریق وگرنه اگه خلاف قوانین نیست ، تو انجمن دیگه که این قانون رو داره ، لینک شو بدم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا منم تازه اومدم لیون کامپیوتر

نمیدونم

بعضی از انجمن ها اول پولو به حساب مدیر واریز میکنن و بعد از تایید خریدار ، مدیر به حساب فروشنده واریز میکنه . اگه این قانون رو لیون داره که از این طریق وگرنه اگه خلاف قوانین نیست ، تو انجمن دیگه که این قانون رو داره ، لینک شو بدم؟

به به سجادجان گل @};- چه خبرامهندس. قیمت نهایی رو پ.خ کن شاید مشتری شدیم داوشی  :)

لینک به دیدگاه

به به سجادجان گل @};- چه خبرامهندس. قیمت نهایی رو پ.خ کن شاید مشتری شدیم داوشی  :)

میشناسمت؟؟!!  :) 

پایین 150 والا نمیتونم بدم . به نسبت قیمت فعلی که 230 تومنه هم پایین تره (عرفش 160 هه) . خودم که چن ماه پیش 250 خریده بودم

البته لازم دارم وگرنه قابل نداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشناسمت؟؟!!  :) 

پایین 150 والا نمیتونم بدم . به نسبت قیمت فعلی که 230 تومنه هم پایین تره (عرفش 160 هه) . خودم که چن ماه پیش 250 خریده بودم

البته لازم دارم وگرنه قابل نداشت

اره جیگر :D بیا پ.خ.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام عزیز

با

SSD KingMax SMP35 60GB SATA III 500/550MB معاوضه میکنید؟

یا این

(Corsair XMS3 4GB 1600 (2GB*2) cl9 (9.9.9.24 ?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...