رفتن به مطلب

Recommended Posts

Computex 2015: شرکت Zotac کارت گرافیک جدید Nvidia را با 25%  اورکلاک کارخانه ای عرضه می کند. 25% اورکلاک بر روی کارت 980 Ti یکی از بالاترین میزان اورکلاک کارخانه ای بر روی یک کارت پرچم دار است.

xvidpehixgn6y8ajuf1h.jpg

این کارت با مصرف 250W TDP مجهز به GPU با سرعت 1253MHz در حالت دیفالت و 1335MHz در حالت Boost است.

y2y73z4jagdydizjers.jpg

همچنین سرعت حافظه ی آن از 7012Mhz در مدل رفرانس به 7210Mhz افزایش پیدا کرده است. زوتک برای Zotac GTX 980 Ti AMP Extreme حدود 100 دلار بیشتر علاوه بر 650 دلار قیمت مدل رفرانس، طلب خواهد کرد که انصافا" ارزش آن را دارد.

1g3nngjowe78gwv03pnw.jpg

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زوتک برای Zotac GTX 980 Ti AMP Extreme حدود 100 دلار بیشتر علاوه بر 650 دلار قیمت مدل رفرانس، طلب خواهد کرد که انصافا" ارزش آن را دارد.

Yes  :D

ممنون به خاطراطلاع رسانی، جنس ظاهرش رو خیلی دوس دارم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طراحیش قشنگه ولی فکر کنم کولرش سه اسلات هست ...

لینک به دیدگاه

100 دلار ارزش نداره که تازه اینجا کارت 30 دلار قیمتش بیشتره 300 یا 400 تومن می ذارن روش کلا مبنای فروش شده شعور خریدار محترم

لینک به دیدگاه

100 دلار ارزش نداره که تازه اینجا کارت 30 دلار قیمتش بیشتره 300 یا 400 تومن می ذارن روش کلا مبنای فروش شده شعور خریدار محترم

25 درصد چیزی حدود 160 دلار میشه . ( به نسبت پرفورمنس در برابر دلار ) ضمن اینکه در کارتهای بالا رده و مخصوصا پرچم دارها همیشه نسبت پرفورمنس در برابر دلار کمتره ( یعنی یه کارت میان رده برای هر دلار پرفورمنس بیشتری میده ) پس ارزش داره . ایران رو رها کن !!! به زوتاک یا شرکتهای دیگه عدم نظارت بر قیمتها در ایران مربوط نمیشه !!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

زوتاك روز به روز داره قويتر ظاهر ميشه ، بنده هي ميگم  يروز دست ايسوس ياحداقل گيگارو از بشت ميبنده ، شما هي بگيد نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

25 درصد چیزی حدود 160 دلار میشه . ( به نسبت پرفورمنس در برابر دلار ) ضمن اینکه در کارتهای بالا رده و مخصوصا پرچم دارها همیشه نسبت پرفورمنس در برابر دلار کمتره ( یعنی یه کارت میان رده برای هر دلار پرفورمنس بیشتری میده ) پس ارزش داره . ایران رو رها کن !!! به زوتاک یا شرکتهای دیگه عدم نظارت بر قیمتها در ایران مربوط نمیشه !!!!!!!!!!!!!!

مسئاله اصلی اینجاست که کارت رفرنس هم 20 درصد راحت اورکلاک میشه و به این ترتیب تفاوتش با این کارت نهایتا 5 الی 10 درصد خواهد بود و نه 25 درصد.

لینک به دیدگاه

بهتون قول میدم 980ti g1  راحت میتونید 40 درصد اوور کنید.

اینور اینهمه نابقه اور هست همه خودشون بلدند کسی پول به اور نمیده.جنس برد خوب باشه.مدار تغذیه و خنک کنندشم خوب باشه خودمون اور میکنیم

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

کاربرانی گرامی کسی اطلاع نداره که این گرافیک کی میرسه ایران؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتون قول میدم 980ti g1  راحت میتونید 40 درصد اوور کنید.

اینور اینهمه نابقه اور هست همه خودشون بلدند کسی پول به اور نمیده.جنس برد خوب باشه.مدار تغذیه و خنک کنندشم خوب باشه خودمون اور میکنیم

40 درصد؟؟  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طراحیش قشنگه ولی فکر کنم کولرش سه اسلات هست ...

سلام معین جان

به همین دلیله که خیلی دوسش دارم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام معین جان

منم دوسش دارم ... =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پرفورمنس و قیمتش به کنار، خوشکله!!!!!!! :x  :x

همه دوستش میدارن، ولی وقتی میبینن از نزدیک، فرار میکنن.. =)) =))

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

منم دوسش دارم ... =))

سلام معین جان

چون عشقوم و معین جان دوسش دارن ما هم دوست میداریم با همان دلیل خخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...