رفتن به مطلب

GTX 980 با این سیستم هماهنگ هست؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان این کارت گرافیک GTX 980 روی این سیستم نصب می شه؟

CPU: Intel i7-3770K
RAM: 16GB
HDD:3x1TB
M/B: GigaByte Z77-HD3
VGA: Nvidia GTX 660 Ti
Power: Strike-x 800w

والا من زیاد از سخت افزار سر در نمیارم,اگر این 980 به این سیستم من بخوره, کابل هاش هم هماهنگ هست با پاور من؟ یعنی کابل های 660 ti را بکشم بیرون و وصل کنم به این حله؟

سوال دیگرم هم این بود 980 کدام برندش بهتر هست؟

مطلب بعدی اینکه 980 رو این سیستم bottleneck بوجود نمیاره؟

با تشکر

پی نوشت: 980 ti هنوز ایران نیومده؟

لینک به دیدگاه

یله داداش روی یه سیستمی شبیه به سیستم شما منم 980 نصبیدم خیلیم عالی جواب میده

main asus p8z77 delux

cpu 3770

ram 8 gig

power green 650 oc

لینک به دیدگاه

980ti تازه معرفی شده فعلا خبری نیست

گلوگاه هم ایجاد نمیشه مطمئن باش

980 برند زوتاک مدل رفرنسش کمترین قیمت رو تو بازار داره

لینک به دیدگاه

برای CPUباید حداقل 4790ببندی یا بهتر 5280

cpuشما برای این کارت مناسب نیست وگرنه با core i 2هم کار میکنه

لینک به دیدگاه

اصلا درست نیست! پردازنده i7 ‎3770k‏ بسیار قدرتمند هست و اصلا کم نمیاورد.

دوست عزیز وقتی اطلاعی از قدرت پردازنده ها نداری مجبوری نظر بدی ؟!

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز سیستمت کاملا همه جوره اوکی هست برای 980 

برای مدل 980 هم مثل اینکه اهل اور نیستید یه مدل معمولی از زوتک که قیمت کمتری دارن بگییرید 

اگر هم که بودجشو دارین و میخواین یکی از بهترینهای 980 رو داشته باشید 980 G1 خیلی عالیه

من اگه جای شما باشم یه کم صبر میکنم تا کارتهای جدید که دارن میان وارد بازار شن بعد خرید میکنم 

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

سلام

عزیز سیستمت کاملا همه جوره اوکی هست برای 980 

برای مدل 980 هم مثل اینکه اهل اور نیستید یه مدل معمولی از زوتک که قیمت کمتری دارن بگییرید 

اگر هم که بودجشو دارین و میخواین یکی از بهترینهای 980 رو داشته باشید 980 G1 خیلی عالیه

من اگه جای شما باشم یه کم صبر میکنم تا کارتهای جدید که دارن میان وارد بازار شن بعد خرید میکنم 

ممنون از همه بخاطره نظرات

G1 رو چک کردم سایزش خیلی بزرگه 31 سانت هست

کارت فعلی من 25 سانته و 2-3 سانت هم فضای خالی داره جلوش پس اون مدل رو نمی تونم جا بدم

ولی این مدل رو دیدم

EVGA GTX 980 Superclocked ACX 2.0 4GB GDDR5

که سایزش 26 سانت هست و می تونم جاش بدم

از لحاظ قدرت هم فکر نکنم بد باشه, همین لایون کامپیوتر هم می فروشه

البته من اولین بار هست که از اینجا خرید می کنم, من لواسان هستم , انتقالش چه جوری میشه اگه مثلا امروز آنلاین پرداخت کنم؟

فقط دوست داشتم مطمین بشم این 100 درصد رو سیستم من نصب می شه و مچ هست

آخره ضدحال هست بگیری آخرش بفهمی مثلا فلان کابلش باید بهمان باشه تا این کار کنه, با همون کابل ها و سوکت هایی که 660 ti الان وصل هست این هم کار می کنه, درسته؟

لینک به دیدگاه

وقتی یکی مثل شما میاد توی اینترنت بخاطر یه حرف کوچیک طرف رو به بی اطلاعی متهم میکنه آدم خندش میگیره

اینو من قبلا از مشاوره سخت افزار سایت بازیسنتر پرسیدم آدم بسیار معتبر و باسوادیه

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ولی فکر کنم کافی باشه برای 980

3770K سی پی یو خوبی هست تازه قابلیت اوور هم داره

بعید میدونم باعث افت کارایی بشه دوست گرامی

لینک به دیدگاه

وقتی یکی مثل شما میاد توی اینترنت بخاطر یه حرف کوچیک طرف رو به بی اطلاعی متهم میکنه آدم خندش میگیره

اینو من قبلا از مشاوره سخت افزار سایت بازیسنتر پرسیدم آدم بسیار معتبر و باسوادیه

دوست خوب حرف شما کاملا اشتباه هست!

اگر براتون امکان داره از ایشون درخواست کنید تا دلیل منطقی برای گفته هاشون بیان کنند!

تاکید میکنم خدمتتون این حرف کاملا اشتباه هست!

پردازنده i7 3770 با معماری 22nm و 4 هسته ی فیزیکی و 8 هسته ی منطقی یکی از قدرتمند ترین i7 های حال حاظر هست و تفاوت بسیار کمی با 4770 و 4790 داره!

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

ممنون از همه بخاطره نظرات

G1 رو چک کردم سایزش خیلی بزرگه 31 سانت هست

کارت فعلی من 25 سانته و 2-3 سانت هم فضای خالی داره جلوش پس اون مدل رو نمی تونم جا بدم

ولی این مدل رو دیدم

EVGA GTX 980 Superclocked ACX 2.0 4GB GDDR5

که سایزش 26 سانت هست و می تونم جاش بدم

از لحاظ قدرت هم فکر نکنم بد باشه, همین لایون کامپیوتر هم می فروشه

البته من اولین بار هست که از اینجا خرید می کنم, من لواسان هستم , انتقالش چه جوری میشه اگه مثلا امروز آنلاین پرداخت کنم؟

فقط دوست داشتم مطمین بشم این 100 درصد رو سیستم من نصب می شه و مچ هست

آخره ضدحال هست بگیری آخرش بفهمی مثلا فلان کابلش باید بهمان باشه تا این کار کنه, با همون کابل ها و سوکت هایی که 660 ti الان وصل هست این هم کار می کنه, درسته؟

درود

دوست عزيزم جناب Lord_Crusader نگاه كن ببين چي نوشتي ؟

اصلا پردازنده اي به نام 5280 داريم ؟

اينتل پردازنده اي داره به نام 5820K كه روي سري X99 هست .

بعد اين Core i2 از كجا اومد ؟

ضمنا پردازنده ايشون Core i7 3770K هست كه قويترين پردازنده سوكت 1155 هست و حتي ميشه دو تا 980 هم با اين پردازنده SLI كرد اونوقت شما نوشتيد اين پردازنده ضعيف هست ؟

ضمنا دوست عزيزم بهتر هست به قول خودتون بي اطلاعيتونو به گردن ديگران نندازيد .

دوست عزيزم behnam1 كارت كه خودتون فرموديد سايزش با فضاي كيس شما مشكلي ايجاد نميكنه ، پاورتون هم كه 800 وات هست و مشكلي نداره ، اين كارت هم فقط به دو كابل 6 پين احتباج داره كه پاور شما حتما دارد ، پس مشكلي از اين بابت نيست .

در مورد نحوه ارسال و زمانش هم بايد با قسمت فروش ليون تماس بگيريد / موفق باشيد .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

من هم وقتی شما گفتید حداقل باید i7‎ ‎4790 یا i7‎ ‎5820 داشته باشید خندم گرفت!

چون فرق i7‎ ‎3770k با i7‎ ‎4790 فقط 5 الی 10 درصد است!

برای i7‎ ‎3770k‏ یک 980 که هیچی دو تا هم باشه مشکلی ندارند! تازه میتونند پردازنده شون کمی اور هم بکنند.

دوست عزیز من، اگر شما از یک فرد سؤال کرده اید،

بنده هر چی Benchmark‏ توی نت بوده دوره کردم تا به این نتیجه رسیدم !!!!!

تازه یک نگاهی به افرادی بجز من که در این تاپیک نظر دادند بی اندازید متوجه صحت گفته های بنده میشود.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

من هم وقتی شما گفتید حداقل باید i7‎ ‎4790 یا i7‎ ‎5820 داشته باشید خندم گرفت!

چون فرق i7‎ ‎3770k با i7‎ ‎4790 فقط 5 الی 10 درصد است!

برای i7‎ ‎3770k‏ یک 980 که هیچی دو تا هم باشه مشکلی ندارند! تازه میتونند پردازنده شون کمی اور هم بکنند.

دوست عزیز من، اگر شما از یک فرد سؤال کرده اید،

بنده هر چی Benchmark‏ توی نت بوده دوره کردم تا به این نتیجه رسیدم !!!!!

تازه یک نگاهی به افرادی بجز من که در این تاپیک نظر دادند بی اندازید متوجه صحت گفته های بنده میشود.

موفق باشید.

درود دوست ارجمند

من بودم دفعه‌ی اول جمله‌ی دوم رو نمی‌نوشتم یا ملایم‌تر برخورد می‌کردم. پاسخ دومت هم جمله‌ی آخرش مشکل داره:

به این می‌گن مغالطه‌ی توسل به اکثریت. خیلی از باورهای نادرست بوده که مدتها رواج داشته و توسط اقلیت‌های پیشتاز به چالش کشیده شده.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود دوست ارجمند

من بودم دفعه‌ی اول جمله‌ی دوم رو نمی‌نوشتم یا ملایم‌تر برخورد می‌کردم. پاسخ دومت هم جمله‌ی آخرش مشکل داره:

به این می‌گن مغالطه‌ی توسل به اکثریت. خیلی از باورهای نادرست بوده که مدتها رواج داشته و توسط اقلیت‌های پیشتاز به چالش کشیده شده.

سلام اقای بهمنیان

متشکرم از تذکر فرهنگی که به بده دادید.

ولی این صحبت ها کمکی به استارتر نمیکند.

پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز صبر کنم تا 980 TI وارد بشه چون قیمت 980 کاهش پیدا کرده بعد از ورود 980TI قیمت 980 هم کم میشه و اگر هم میخوای مدل کاستوم بخری توی 980 ها بهترین ها به  ترتیب.

Galaxy 980 HOF

Inno3D iChill GTX 980 OC DHS HerculeZ X4

Zotac GTX 980 OC AMP! Extreme Edition 

Gigabyte GTX 980 OC G1 Gaming

بیشتر هم

Zotac GTX 980 OC AMP! Extreme Edition پیشنهاد میشه.

قیمتش عالی هست ، نویزش از G1 کم تر هست ، قدر اور بیشتری نسبت به سه تای دیگه داره.

ولی بهترین کار این هست که صبر کنی یهو دیدی پولت رسید 980ti برخی اگر هم نرسید حتما با قیمت کم تر یه 980 میشه خرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز اصلا نگران سی پی یو نباشید فرق زیادی با سوکت 1150 نداره http://ark.intel.com/products/65523/Intel-Core-i7-3770K-Processor-8M-Cache-up-to-3_90-GHz

همون evga خیلی خوبه

کیس شما چیه ؟ و چند سانت گرافیک پشتیبانی میکنه؟

ویرایش شده توسط Hassan.StarKilleR
لینک به دیدگاه

دوست عزیز صبر کنم تا 980 TI وارد بشه چون قیمت 980 کاهش پیدا کرده بعد از ورود 980TI قیمت 980 هم کم میشه و اگر هم میخوای مدل کاستوم بخری توی 980 ها بهترین ها به  ترتیب.

Galaxy 980 HOF

Inno3D iChill GTX 980 OC DHS HerculeZ X4

Zotac GTX 980 OC AMP! Extreme Edition 

Gigabyte GTX 980 OC G1 Gaming

بیشتر هم

Zotac GTX 980 OC AMP! Extreme Edition پیشنهاد میشه.

قیمتش عالی هست ، نویزش از G1 کم تر هست ، قدر اور بیشتری نسبت به سه تای دیگه داره.

ولی بهترین کار این هست که صبر کنی یهو دیدی پولت رسید 980ti برخی اگر هم نرسید حتما با قیمت کم تر یه 980 میشه خرید.

ممنون از نظر شما

من تجربه خوبی از این صبر کردن ها ندارم

انشالله فردا به همین لایون کامپیوتر سفارش می دم

استارتر عزیز اصلا نگران سی پی یو نباشید فرق زیادی با سوکت 1150 نداره http://ark.intel.com/products/65523/Intel-Core-i7-3770K-Processor-8M-Cache-up-to-3_90-GHz

همون evga خیلی خوبه

کیس شما چیه ؟ و چند سانت گرافیک پشتیبانی میکنه؟

کیس کولر مستر هست

اندازه گرفتم حدود 28 سانت جا داشت برای کارت گرافیک بعدش می خوره به اون اسکلت فلزی که برای هارد و دی وی دی رام از این چیزا هست

لینک به دیدگاه

کاملا مشخصه مدل زوتاک اکستریم قوی ترین بعد  از HOF و خنک ترین هست  (دمای بالای VRM به خاطر این هست که توی این مدل اور شده)

تفاوت 5 فریم با مدل G1 چیز کمی نیست!!!

tprt_03a-metro-last-light-hd.png

rtpw_temp.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 3770 قویترین cpu توی سوکت خودش ودر زمان خودش بوده و الان هم به اندازه کافی قدرت داره که حتی از پس دو تا 980 بر بیاد

ویرایش شده توسط Mehrdad OC
لینک به دیدگاه

سلام اگه مصرفتون صرفا گیم هست که 970 کافیه برای 1080p .در هر صورت این  http://lioncomputer.ir/product/4680/Zotac+GTX+980+AMP%21+Edition+4GB+GDDR5/#prettyPhoto

بهترین قیمت رو داره من بودم عمرا 400 زیادتر برای کارتای دیگه نمیدادم طولشم حدود 27 هست ولی فکر کنم دما حدود74 باشه که با تعویض خمیر به راحتی میشه از کارت لذت برد 

http://lioncomputer.ir/product/4680/Zotac+GTX+980+AMP%21+Edition+4GB+GDDR5/#prettyPhoto احتمالا ایسیک کارت بالا بوده شما دمل رو حدود 70 فرض کن.

لینک به دیدگاه

سلام اگه مصرفتون صرفا گیم هست که 970 کافیه برای 1080p .در هر صورت این  http://lioncomputer.ir/product/4680/Zotac+GTX+980+AMP%21+Edition+4GB+GDDR5/#prettyPhoto

بهترین قیمت رو داره من بودم عمرا 400 زیادتر برای کارتای دیگه نمیدادم طولشم حدود 27 هست ولی فکر کنم دما حدود74 باشه که با تعویض خمیر به راحتی میشه از کارت لذت برد 

http://lioncomputer.ir/product/4680/Zotac+GTX+980+AMP%21+Edition+4GB+GDDR5/#prettyPhoto احتمالا ایسیک کارت بالا بوده شما دمل رو حدود 70 فرض کن.

گمون کنم این پست بهترین راهنمایی بود !

970 از 980 به نسبت کارایی در برابر هزینه بهتره !!!

برای فول اچ دی هم 970 کفایت میکنه !

اگر به فکر 4k هستید بهتره کمی صبر کنید تا کارتهای جدید از راه برسن !

میتونید از محل صرفه جویی در خردید 970 یک اس اس دی خوب هم خریداری کنید !!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...