رفتن به مطلب

Recommended Posts

Computex 2015: آرم و لوگوی شرکت کورسیر Corsair بادبان های افراشته کشتی بوده است. این شرکت در تغییری جدید، باد شدیدی را به این بادبان ها وزیده و در آرم جدید این شرکت بادبان ها به شدت در کش و قوس جریان شدید باد قرار دارند.

bhv268tgur7qn51ulow.png

به گفته ی Corsair از این به بعد محصولات جدید کورسیر با این لوگوی جدید وارد بازار خواهند شد تا به همراه نوآوری در فن آوری های ارائه شده، آرم این شرکت نیز نوسازی شود.

jqqh40pi7ydtnzskiu3h.png

منبع: Tweaktown

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانی....ولی قبلی خوشگلتر و با ابهت تر بود البته نظر شخصی بندست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لابد بعدا سه تیکش میکنه بادباناشو...  :D  :big hug:  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فکر کنم بعدش ارم دزدان دریایی رو اضافه میکنه به بادبان ها :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و تشکر از اخبار با ارزش جناب آرمین جان عزیز 

پس اینطور که معلومه کورسیر قراره از این به بعد طوفانی تر ظاهر بشه ... ببینیمو تعریف کنیم 

لینک به دیدگاه

فکر کنم بعدش ارم دزدان دریایی رو اضافه میکنه به بادبان ها :D :D

درود

درود

با این باد شدیدی که داره میوزه احتمالا کشتی غرق میشه! :D  :-?

ویرایش شده توسط 8miles
لینک به دیدگاه

Corsair واقعا برند خیلی عالیه و من متاسفانه تاحالا تجربش نکردم !!

انشاااله کشتی در طوفانشو تجربه کنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لوگوی کورسیر واقعا جالب ودوست داشتنیه.حیف که محصولات اصلیش که Made in Usa باشه توایران خیلی کمه وشایدم نایابه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم لوگوی سنتی قدیمیشو بیشتر دوست داشتم حیف شد ولی خوشبختانه یه محصول با آرم قدیمیش تو مجموعم دارم  :cool:

لینک به دیدگاه

درود

با این باد شدیدی که داره میوزه احتمالا کشتی غرق میشه! :D  :-?

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:    =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

میگم انقدر باد میوزه یوقت مثل تایتانیک توسط کوه یخ به شهر توریستی نره :-?

لینک به دیدگاه

میگم انقدر باد میوزه یوقت مثل تایتانیک توسط کوه یخ به شهر توریستی نره :-?

اون توریستی رو خوب اومدی !

لینک به دیدگاه

درود 

این خبرها باشه بد نیست ولی بهتر هست بجای آرم کورس ایر 

کمی هم  در مورد فناوری های روز سخت افزارها اگاهی بدید 

من توی کل این فرومها جستجو کردم  مثلا در مورد pure video-nevnc-qsv-farm rendering-;کارتهای phi -و خیلی دیگه از دانش های سخت افزارها چجیزی نیست یا خیلی گذرا گفته شده و بیشتر در مورد اینکه فلان سخت افزار رو فلان شرکت زده گفته شده  که نظر شخصی من هیچ کمکی به دانش و اگاهی های کاربر نمیکنه و تنها میشه شتابدهنده 

خرید کالایی که هیچ دانشی در موردش نداره 

سپاس 

لینک به دیدگاه

درود 

این خبرها باشه بد نیست ولی بهتر هست بجای آرم کورس ایر 

کمی هم  در مورد فناوری های روز سخت افزارها اگاهی بدید 

من توی کل این فرومها جستجو کردم  مثلا در مورد pure video-nevnc-qsv-farm rendering-;کارتهای phi -و خیلی دیگه از دانش های سخت افزارها چجیزی نیست یا خیلی گذرا گفته شده و بیشتر در مورد اینکه فلان سخت افزار رو فلان شرکت زده گفته شده  که نظر شخصی من هیچ کمکی به دانش و اگاهی های کاربر نمیکنه و تنها میشه شتابدهنده 

خرید کالایی که هیچ دانشی در موردش نداره 

سپاس

با سلام دوست خوبم

من نه رشته ام کامپیوتر بوده و نه کارم مرتبط با کامپیوتره و نه از نظر فنی صلاحیت دارم که در مورد موضوعات تخصصی کامپیوتر اظهار نظری کنم و نه اینکه ادعایی دارم. سواد من در حد همین اطلاع رسانی هاییه که در دنیای کامپیوتر اتفاق میفته. از نظر فنی هم در حد یک Fan علاقمند به مسایل حواشی کامپیوتر، در حد توان سه چهار تا تاپیک نوشته ام که لینکش در پروفایلم موجوده. بیش از این تواناییش نیست. این انتقاد رو باید به دوستانی بکنید که حرفه ای این کار هستند، کارشون رندرینگه و یا با مسایل رندرینگ آشنایی دارند و دانش لازم و وقت لازم را برای به اشتراک گذاری دانش خود دارند.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

با سلام دوست خوبم

من نه رشته ام کامپیوتر بوده و نه کارم مرتبط با کامپیوتره و نه از نظر فنی صلاحیت دارم که در مورد موضوعات تخصصی کامپیوتر اظهار نظری کنم و نه اینکه ادعایی دارم. سواد من در حد همین اطلاع رسانی هاییه که در دنیای کامپیوتر اتفاق میفته. از نظر فنی هم در حد یک Fan علاقمند به مسایل حواشی کامپیوتر، در حد توان سه چهار تا تاپیک نوشته ام که لینکش در پروفایلم موجوده. بیش از این تواناییش نیست. این انتقاد رو باید به دوستانی بکنید که حرفه ای این کار هستند، کارشون رندرینگه و یا با مسایل رندرینگ آشنایی دارند و دانش لازم و وقت لازم را برای به اشتراک گذاری دانش خود دارند.

همین جوریشم من شما رو قبول دارم و ارادتمندم و بحث من هم کلی بود و پوزش من رو بپزیرید که در ایجا عنوانش کردم 

سپاس 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...