رفتن به مطلب

فاش شدن جزئیات ASUS Radeon R9 390X DirectCU II OC دارای رم 8GB of GDDR5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خودمونیم ایرانی جماعت که اول خودم باشم فقط فک زدن وکل کل بازی بلدیم وبرای کلی شرکتای معروف دنیا تکلیف تعیین میکنم در صورتی که جزوه امار هم حساب نمیشیم بابا ولش کنید این فنبازی اخه تا که!!!؟؟؟

واسه من هرکدوم ارزونتر وکارایی نسبت به قیمت باشه میخرم چون اینجا ایرانه داش ایران

لینک به دیدگاه

درود

اقا ول کنید این بحثارو واسه چی خودتونو اذیت می کنید... همه میدونند 295x2 قویترین کارت هست اما خب یکسری بحثایی باهاش روبرویه که ارزش خریدش رو میاره پایین، فعلا باید دید بین 980ti و فیوری کدوم برنده هستند که تا عرضه نشه هیچی معلوم نیست... یه هفته دیگه صبر کنید معلوم میشه همه چیز!  :D

منطقی باشه واقعا فعلا 980 ti ارزش خریدش از همه کارتا بیشتره تا نیومدن amd ! :)

لینک به دیدگاه

ملت از گرسنگی دارن میمیرن اوقت دوستان کل شرکتای خارجی میندازن   :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :(  :(  :(  :(  :(

لینک به دیدگاه

ربطش اینه که تو  4k  فریم بیشتر گرفته ! مگه شما نمیکید اصل اینه فریم بیشتری بکیره ؟

دوست من مقایسه کارت تک هسته ای با دو هسته ای کاملا اشتباهه

دو هسته ای دردسر های زیاد داره،مثل دمای فوق العاده زیاد،مصرف زیاد،بهینه نبودن و موارد دیگه ای که خودتون 100 درصد ازش مطلع هستید

میتونید 295x2 را با 980 ti در حالت sli مقایسه کنید ببینید این کارت حرفی برای گفتن داره یا نه

لینک به دیدگاه

دوست من مقایسه کارت تک هسته ای با دو هسته ای کاملا اشتباهه

دو هسته ای دردسر های زیاد داره،مثل دمای فوق العاده زیاد،مصرف زیاد،بهینه نبودن و موارد دیگه ای که خودتون 100 درصد ازش مطلع هستید

میتونید 295x2 را با 980 ti در حالت sli مقایسه کنید ببینید این کارت حرفی برای گفتن داره یا نه

داداش گلم این دو کارت قیمت برابری دارن 1  در زم 295 کجاش گرمه با کولر ابی عرضه میشه که دماش تحت استرس زیر 70 که خیلی خنک تره 2 واینکه اون زمان که 980 ti sli میکنی 295 کراس کن ببین چی مشه 3 ولی مصرف قبول دارم مصرفش بیشتره 4

4

لینک به دیدگاه

دوستان ی سوال ... الان 390x با fury فرق داره ؟؟ چون فک میکردم همونه با یه اسم دیگه

لینک به دیدگاه

ملت از گرسنگی دارن میمیرن اوقت دوستان کل شرکتای خارجی میندازن   :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :(  :(  :(  :(  :(

درسته بما چیزی نمیرسه وما فقط مصرف کننده هستیم دیکه ...... :wacko:

لینک به دیدگاه

دوستان ی سوال ... الان 390x با fury فرق داره ؟؟ چون فک میکردم همونه با یه اسم دیگه

بله فرق داره بعکس توجه کن 

post-12065-0-42540000-1433669594_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Lord Good heart
لینک به دیدگاه

داداش گلم این دو کارت قیمت برابری دارن 1  در زم 295 کجاش گرمه با کولر ابی عرضه میشه که دماش تحت استرس زیر 70 که خیلی خنک تره 2 واینکه اون زمان که 980 ti sli میکنی 295 کراس کن ببین چی مشه 3 ولی مصرف قبول دارم مصرفش بیشتره 4

4

:)

از لحاظ قدرت مقایسشون اشتباهه چون 295 دو هسته داره در صورتی که قیمت رو در نظر نگیریم

کراس فایر کردن 295x2 مثل کراس فایر کردنه 4 عدد کارته تک هسته ای هست،و عملا افزایش کارایی خاصی نداره

لینک به دیدگاه

عجب کارت گودزیلایی هستا!! :wacko:

رفیق اژدهاست از دهنش آتش بیرون میزنه مگه نمیبنی قرمز کرده  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ربطش اینه که تو  4k  فریم بیشتر گرفته ! مگه شما نمیکید اصل اینه فریم بیشتری بکیره ؟

perfrel_3840.gifperfrel_2560.gif

درود شما کمی باید دقت کنید دوست من کارت 295 کارت دوهسته ای است شما دارید با کارت تک هسته ای مقایسهاش میکنید --دوست من دقت کن -مقایسه کاملا اشتباه :4k میخواید ببنید:در عکس زیر اگر دقت کنید مبارزه عادلانه است و کارتهای sli با 295 مقایسه میشوند د نه کارت تک هسته ای- ضمنا این نشان دهنده هیولای  ti است که پا به پای کارت دوهستهای  داره میره و برای شما عجیب بوده!نه اینکه توی 4k کدوم قوی تره

0q0_1.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان amd با این کارت پر مصرف که نوعی رفرش داره محسوب میشه کار خاصی تو بازار نمیتونه کنه !!

پس چرا hmb نشد؟

مگه fury همون 390x نیست؟؟

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

درود شما کمی باید دقت کنید دوست من کارت 295 کارت دوهسته ای است شما دارید با کارت تک هسته ای مقایسهاش میکنید --دوست من دقت کن -مقایسه کاملا اشتباه :4k میخواید ببنید:در عکس زیر اگر دقت کنید مبارزه عادلانه است و کارتهای sli با 295 مقایسه میشوند د نه کارت تک هسته ای- ضمنا این نشان دهنده هیولای  ti است که پا به پای کارت دوهستهای  داره میره و برای شما عجیب بوده!نه اینکه توی 4k کدوم قوی تره

0q0_1.jpg

دوست خوبم از شما بعیده با این همه سابقه به این چند نکته مهم دقت نکرده باشی :

1.دربازی Assassin Creed برای کارت 295x2 مشکل درایوری وجود داشته چون کارت 290x با تک هسته ای بودنش حتی 1 فریم هم بیشتر از کارت 295x2 گرفته پس نتیجه میگیریم هسته دوم کارت غیر فعال بوده.

2.در سه تا بازی battlefield 4 , crysis 3 , Dragon Age کارت AMD 295X2 از همه سر تر و قویتر ظاهر شده.

3.در بازی Far Cry 4 باز هم هسته دوم کارت AMD 295x2 غیر فعال بوده این رو هم ار اختلاف کمی که با کارت AMD 290x داره میشه فهمید ، تقریبا همه میدونن درایور برای کارت های AMD دیر آپدیت میشه...

4.در بازی Shadow Mordor هم کارت AMD 295x2 از همه سر تره و قویتر ظاهر شده.

نتیجه گیری:

در چهار تا بازی کارت AMD 295x2 بهترین کارت بوده و عالی عمل کرده و تنها در 2 تا بازی به علت مشکل درایوری ضعیف عمل کرده .

چرا داری خرابش میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

0q0_1.jpg

رفیق بنده خلاصه فریم 295 رو دادم تو 4k  ! شما برداشتی برای تک تک بازی ها دادی از شما بعیده !Performance Summary رو دادم ! برتری ازان 295 !

لینک به دیدگاه

980 ti امئه اونم گیگا 3240 تومن ! از تیتان ارزونتره 1140 تومن  ارزش خرید داره . :D

لینک به دیدگاه

چه شود!!!!!!!!

یعنی واقعیت داشته باشه همینطوری که gtx980 باید پیش r9 290x لنگ بندازه، حالا این اگه انقدر مموریش باشه انویدیا باید بره 980ti v2 رو براش بزنه :D :laughing:

دوست من شما مدرك ندارى همينطورى رو هوا شعار ميدى! كل دنيا(!!) يعنى همه سايتاي معتبر وقتى ٩٧٠ حتى اومد گفتن با قيمتى نصف ٢٩٠ايكس سرعتش توي خيلى جاها بهش ميرسه! و ٩٨٠ از از ٩٧٠ خيلى قوي تره پس يعنى چى؟ ميتونى يعنى چي رو از AMD بپرسى كه وقتى ٩٨٠ حدودا هم قيمت با 290x اومد، amd وحشت كرد كل محصولاتش رو حتى همون 290x رو كرد زير ٤٠٠ دلار مردم دلشون بسوزه بخرن!

بحث سر تيم قرمز و سبز نيست ولى كل دنيا ميدونن ٩٨٠ بهتر بوده.

جمله بالاي شما خنده دار بود اصلا

لینک به دیدگاه

الان xfxهم تصاویرش اومده .

XFX Radeon R9 390X Double Dissipation 8 GB

XFX-Radeon-R9-390X-8-GB-Graphics-Card_1-

XFX-Radeon-R9-390X-8-GB-Graphics-Card_3.

XFX-Radeon-R9-390X-8-GB-Graphics-Card_4.

http://wccftech.com/xfx-radeon-r9-390x-double-dissipation-8-gb-graphics-card-pictured-hawaii-gpu-core-2816-stream-processors/

لینک به دیدگاه

اگه این مشخصات درست باشه من کلی صبر کردم که این نصیبم بشه کارت 970 نگرفتم که اینو تحویلمون بدن من  دیگه بعد این هیچ وقت منتظر نسل جدید نمی مونم تا از فعلی صرف نظر کنم بیشتر از 10 باز سرم اومده ولی بازم ادم نمی شم :) می گم این یکی دیگه اوجوبه ای ولی اخرش 290X 8 GB  اور شده تحویلمون میدم 

لینک به دیدگاه

دوستان سنگ r9 295 رو نزنین به سینه

پیش 980ti اصلا ارزش خرید نداره (به دلایلی که خودتون از من بهتر میدونین)

کار amd با زدن این 390x تمومه (مگر قیمتشو ۳۰۰ دلار بزاره!!)

لینک به دیدگاه

اگه این مشخصات درست باشه من کلی صبر کردم که این نصیبم بشه کارت 970 نگرفتم که اینو تحویلمون بدن من  دیگه بعد این هیچ وقت منتظر نسل جدید نمی مونم تا از فعلی صرف نظر کنم بیشتر از 10 باز سرم اومده ولی بازم ادم نمی شم :) می گم این یکی دیگه اوجوبه ای ولی اخرش 290X 8 GB  اور شده تحویلمون میدم 

فک کنم دلیل اصلی اینه که فروش محصولات nvidia  خیلی زیاد بوده و همونطوریکه تو امار دیدیم 70 به 30 بوده و چیپ های تولیدی رو دستشون باد کرده و بلاخره باید یطوری به مشتریها بفروشنش والا برشکسته میشن.دست به این کارها زدن والا چیپ های جدید زیاد دارن.

الان ببینید از سری 7000  تا الان کلا 3  تا کارت جدید بیرون دادن و بقیه همش ریبرند بوده.

7950 280

7970 280x

7790 260x

7870 270 270x

7770 250x 260

250 7750

و...

الانم که تنها امیدشون به fury  هست که اونم اصلا معلوم نیست بتونه به titan x  برسه یا نه.

لینک به دیدگاه

فک کنم دلیل اصلی اینه که فروش محصولات nvidia  خیلی زیاد بوده و همونطوریکه تو امار دیدیم 70 به 30 بوده و چیپ های تولیدی رو دستشون باد کرده و بلاخره باید یطوری به مشتریها بفروشنش والا برشکسته میشن.دست به این کارها زدن والا چیپ های جدید زیاد دارن.

الان ببینید از سری 7000  تا الان کلا 3  تا کارت جدید بیرون دادن و بقیه همش ریبرند بوده.

7950 280

7970 280x

7790 260x

7870 270 270x

7770 250x 260

250 7750

و...

الانم که تنها امیدشون به fury  هست که اونم اصلا معلوم نیست بتونه به titan x  برسه یا نه.

هیچی معلوم نیست ! فکرنکنم amd یعنی اینقد طول داده که بخاد محصول رده پایین بده ؟ حتما سیاسیتی داره ! آخه چند ماه طول بده اخرش محصولش از تیتان پایینتر باشه  :wacko:  :-?  با منطق جور در نمیاد اونم شرکتی به اون بزرگی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

speculation های دوستان خیلی جالب هستش...

کلا 4-3 روز دیگه کارتها معرفی میشن بطور رسمی...

و در کل این چیزی که مشخص هستش سری جدید کارتهای AMD که Fury نام دارن در چندین مدل ارائه میشن تا AMD بتونه توی هر رنج قیمتی سر تر از انویدیا باشه، طبق شایعات کارتها به سه مدل ارائه میشن که ظاهرا تاپ ترین اونها قیمتی در رنج 980Ti خواهد داشت که قدرتی بالاتر از اون(وقتی میگن که از تایتان x قویتر هستش، پس از 980Ti هم قویتره طبعا)...

دوستانی هم که میگن ریبرند، باید بهشون بگم که انویدیا استاد ریبرند هستش و کارت 430 رو 530 و 630 و 730 و ... یه نمونش هستش(مدلهای دیگه هم زیادن 680 و 770 و ...) کلا کاری هستش که زیاد انجام میشه، با قدرتی که سری 290 داشتن و بعضی وقتها وقتی بنچمارکهارو نگاه میکنم که کارتهایی مثل 780ti و تایتان هم در بازیهای جدیدتر کم میارن جلوشون و وقتی یادم میاد که 1 سال پیش این کارتها خیلی سر تر بودن(ظاهرا)، AMD دلیلی نداره که بخواد دوباره یک نسل گرافیکی موفق رو از رده خارج کنه، برعکس انویدیا که سری 700 رو از رده خارج کرد تا فروش سری 900 رو بالا ببره...

تازه هنوز معلوم نیست که سری 390X و 390 دقیقا همون کارتهای 290X و 290 باشن، تا به اینجا مشخص شده که حداقل مموری 8 گیگ و فرکانس های خیلی بالاتری دارن که اگه با همون رنج قیمت 290X و 290 بخوان ارائه بشن، واقعا کارتهای فوق العاده ای خواهند بود...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

چه جبهه ای شده این تاپیک :D

دوستان RPG زن خواستید در خدمتیم :laughing:

لینک به دیدگاه

speculation های دوستان خیلی جالب هستش...

کلا 4-3 روز دیگه کارتها معرفی میشن بطور رسمی...

و در کل این چیزی که مشخص هستش سری جدید کارتهای AMD که Fury نام دارن در چندین مدل ارائه میشن تا AMD بتونه توی هر رنج قیمتی سر تر از انویدیا باشه، طبق شایعات کارتها به سه مدل ارائه میشن که ظاهرا تاپ ترین اونها قیمتی در رنج 980Ti خواهد داشت که قدرتی بالاتر از اون(وقتی میگن که از تایتان x قویتر هستش، پس از 980Ti هم قویتره طبعا)...

دوستانی هم که میگن ریبرند، باید بهشون بگم که انویدیا استاد ریبرند هستش و کارت 430 رو 530 و 630 و 730 و ... یه نمونش هستش(مدلهای دیگه هم زیادن 680 و 770 و ...) کلا کاری هستش که زیاد انجام میشه، با قدرتی که سری 290 داشتن و بعضی وقتها وقتی بنچمارکهارو نگاه میکنم که کارتهایی مثل 780ti و تایتان هم در بازیهای جدیدتر کم میارن جلوشون و وقتی یادم میاد که 1 سال پیش این کارتها خیلی سر تر بودن(ظاهرا)، AMD دلیلی نداره که بخواد دوباره یک نسل گرافیکی موفق رو از رده خارج کنه، برعکس انویدیا که سری 700 رو از رده خارج کرد تا فروش سری 900 رو بالا ببره...

تازه هنوز معلوم نیست که سری 390X و 390 دقیقا همون کارتهای 290X و 290 باشن، تا به اینجا مشخص شده که حداقل مموری 8 گیگ و فرکانس های خیلی بالاتری دارن که اگه با همون رنج قیمت 290X و 290 بخوان ارائه بشن، واقعا کارتهای فوق العاده ای خواهند بود...

عزیز یعنی شما میگین 780ti از r9 290x ضعیف تره!؟

آدم انقدر تعصب ؟!!

سری 900 انویدیا با قیمت مفتی که داد بیرون دیگه حرفی واسه amd نذاشته

قبول دارم که 290 و۲۹۰x کارت های خیلی غولین!

ولی غول بودن ملاک نیست !!

پایدار بودن و سالم کارکردن و بدون بلو اسکرین کار کردن مهم تره!!

اکثرا 780 که ضعیف تر از ۲۹۰ هست رو بهتر دونستن بخاطر اینکه تو چندین ماه کار کردن تا حالا بلو اسکرین نداده

در حالی که ۲۹۰ هر نیم ساعت یه بار بلو میده(البته بعضیاشون)

در ضمن سری ۹۰۰ وارد بازار شده که 980 خیلی فاصله باز کرده با 290 پس باید amd کارت خیلی پر قدرت تری میزد!!تا فاصله رو تنگ تر کنه !!

من خودم خیلی کارت های amd رو دوستداشتم ولی خیلی ها هم تو این فروم و هم فروم های خارجی مشکلات متعدد درایور و بلو اسکرین با amd داشتن

!

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...