رفتن به مطلب

خرید سی پی یو AMD Phenom II X6

hossein1111994
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

400?????   :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

ببخشید چند اونوقت ؟

شما cpu x6 خودت رو تکی می دهید ؟

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

ببخشید چند اونوقت ؟

شما cpu x6 خودت رو تکی می دهید ؟

آکبند هست یا دست دوم ؟

اگر دست دوم باشه من 3 سال پیش با فن و گارانتی 350 گرفتم و بعد دقیقا موقع خرید 1090 بازم 350 فروختمش. 

2 سال پیش 1090 گرفتم بدون جعبه ولی با فن برام 380 آب خورد

که سال قبل همین موقع ها بود که 350 فروختم. البته ذکر کنم که 1090 من خاص بود. جزو لو لوتآژ ترین 1090 های ایران بود.

+ اینکه 1090 ولتآژ دفالتش به طرز عجیبی از باقی فونوم ها کمتر بود. همین باعث میشد که دمای کاریش در حالت بیکاری 18 درجه و در لود به 38 درجه برسه.

الانم قیمت 1055 زیر 300 تومنه.

من 1090 م  رو خیر تکی برام مقدور نیست.

مادام اینکه برای هر کدوم جدا مشتری پیدا بشه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

آکبند هست یا دست دوم ؟

اگر دست دوم باشه من 3 سال پیش با فن و گارانتی 350 فروختم. 

2 سال پیش 1090 گرفتم بدون جعبه ولی با فن برام 380 آب خورد

که سال قبل همین موقع ها بود که 350 فروختم.

الانم قیمت 1055 زیر 300 تومنه.

من 1090 م رو خیر تکی برام مقدور نیست.

مادام اینکه برای هر کدوم جدا مشتری پیدا بشه.

خوب خدا پدرت رو بیامرزه سه سال پیش رو بی خیال شو

شما خود تکی اگه حاضر شدی بفروشی

الان هر کی داره برای فروش باندل هست و اکثرا فقط باندل میفروشند پس هر کی بخواهد تکی بخره یا گیرش نمیاد و یا باید با قیمت معقولی بخره 

پس سه سال پیش رو بی خیال شو که سه سال پیش نون یک پنجم الانش هم نبود

لینک به دیدگاه

همین الانم تو بازار یکی پیامک داد سیصد خواست گفتم چهارصد اخرشه اگه براش سراغ داری زیر سیصد تومن خوب سود هم میکنی !

1055 t رو میخواهد تهران هم هست چون گذاشتم تو بازار تهران قسمت قطعات میتونید برید ببینید 

سراغ داری براش سیصد تومن تا شماره اش رو برات پیام خصوصی کنم؟

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

همین الانم تو بازار یکی پیامک داد سیصد خواست گفتم چهارصد اخرشه اگه براش سراغ داری زیر سیصد تومن خوب سود هم میکنی !

1055 t رو میخواهد تهران هم هست چون گذاشتم تو بازار تهران قسمت قطعات میتونید برید ببینید 

سراغ داری براش زیر سیصد تومن تا شماره اش رو برات پیام خصوصی کنم؟

سه چهار سال پیش دلار یو کشید روی 3500 تومن و همین 1090 که قیمتش 250 تومن بود یهو شد 550  تا 600 تومن.

برای همین دست دوم شد حدودا بین 380 تا 420.

عزیز دلم اون موقعی که من برات قیمت رو ذکر کردم آکبندش 550 بود 

قیمت قطعات IT که شامل نون و گوجه نمیشه :D

قطعات IT روز به روز ارزون تر میشن. چون مدل های جدید به بازار عرضه میشه.

اگر اینطوریه   من الان باید بگم چون کارت 7970 لایتنینگ من در ورودش به ایران 2.2 میلیون قیمتش بوده الان چون نون گرون شده، آکبند باشه 5 میلیون :D

سراغ داری براش سیصد تومن تا شماره اش رو برات پیام خصوصی کنم؟

بین 250 تا خود 300 ارزش خرید داره ولی برای کسی که بخواد استفاده کنه نه اینکه بخواد بفروشه.

این بحث بهتره در تاپیک دوستمون ادامه پیدا نکنه

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

سه چهار سال پیش دلار یو کشید روی 3500 تومن و همین 1090 که قیمتش 250 تومن بود یهو شد 550  تا 600 تومن.

برای همین دست دوم شد حدودا بین 380 تا 420.

عزیز دلم اون موقعی که من برات قیمت رو ذکر کردم آکبندش 550 بود 

قیمت قطعات IT که شامل نون و گوجه نمیشه :D

قطعات IT روز به روز ارزون تر میشن. چون مدل های جدید به بازار عرضه میشه.

اگر اینطوریه   من الان باید بگم چون کارت 7970 لایتنینگ من در ورودش به ایران 2.2 میلیون قیمتش بوده الان چون نون گرون شده، آکبند باشه 5 میلیون :D

بین 250 تا خود 300 ارزش خرید داره ولی برای کسی که بخواد استفاده کنه نه اینکه بخواد بفروشه.

این بحث بهتره در تاپیک دوستمون ادامه پیدا نکنه

باشه فرمایش شما متین ولی در کل شما خودت حاضر نیستی به هیچ قیمتی تکی بدی هر وقت حاضر شدی تکی این قیمت ها بفروشی بعد من در خدمتت هستم 

می بینید که تکی هم خیلی خیلی کم پیدا میشه !

لینک به دیدگاه

باشه فرمایش شما متین ولی در کل شما خودت حاضر نیستی به هیچ قیمتی تکی بدی هر وقت حاضر شدی تکی این قیمت ها بفروشی بعد من در خدمتت هستم 

می بینید که تکی هم خیلی خیلی کم پیدا میشه !

ربطی به تکی و باندل نداره

من دو سی پی یو قبلی رو تکی خریدم تکی هم فروختم. !!

این به خود فروشنده و استراتژی فروشش ربط  داره. الانم بعضی ها هستن پردازنده i7 4790K رو با بورد به صورت باندل میفروشن.

این دلیل نمیشه که چون کسی تکی نمیفروشه شما بخوای بالای 100 تومنی بالای قیمت بازار قیمت بدی.

الان با 400 تومن میشه یک i3 از نسل جدید گرفت

البته جنس شماست شما اختیارش رو داری به منم مربوط نیست. فقط با این وضعیت بازار جنست فروش نمیره.

موفق باشی ایشالا به قیمتی که مد نظرت هست فروش بره.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

ربطی به تکی و باندل نداره

من دو سی پی یو قبلی رو تکی خریدم تکی هم فروختم. !!

این به خود فروشنده و استراتژی فروشش ربط  داره. الانم بعضی ها هستن پردازنده i7 4790K رو با بورد به صورت باندل میفروشن.

این دلیل نمیشه که چون کسی تکی نمیفروشه شما بخوای بالای 100 تومنی بالای قیمت بازار قیمت بدی.

الان با 400 تومن میشه یک i3 از نسل جدید گرفت

البته جنس شماست شما اختیارش رو داری به منم مربوط نیست. فقط با این وضعیت بازار جنست فروش نمیره.

موفق باشی ایشالا به قیمتی که مد نظرت هست فروش بره.

ممنون عجله ای ندارم

لینک به دیدگاه

1090t نو با باکس و فن 480  فقط کارت گارانتی از روی جعبه ها کنده شده....(البته باد یه موجودی بگرم مطمئن بشم که هست این نبود احتمال زیاد 1100t موجود باشه...)...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

شخصاً ویرایش شد!

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

عزیز تو پرشین تولز معامله شده میتونم ادرس تاپیک رو بهت بدم تو امتیازام ببین x4رو به کی فروختم.از همون دوستم اقا مجید خریدم

خیلی ببخشید مگه من مرض دارم که بیام معامله سوری انجام بدم؟

شما هم فکر کنم تو پی تی برام واسه باندل پ.خ دادی که گفتی اگه تک میخوای بیشتر از ۴۰۰بدی

لینک به دیدگاه

عزیز تو پرشین تولز معامله شده میتونم ادرس تاپیک رو بهت بدم تو امتیازام ببین x4رو به کی فروختم.از همون دوستم اقا مجید خریدم

خیلی ببخشید مگه من مرض دارم که بیام معامله سوری انجام بدم؟

شما هم فکر کنم تو پی تی برام واسه باندل پ.خ دادی که گفتی اگه تک میخوای بیشتر از ۴۰۰بدی

بله در جریانش هستم

تاپیک قبل هم اصلاح شد

موفق باشید

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...