رفتن به مطلب

برای گیمینگ PS4 یا PC کدومش بهتره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در کل قدرت کنسول به دسکتاپ 3.5 میلیونی نمیرسه،همچنین لذت بازی با pc رو هم نداره

همچنین pc دردسر های کمتری نسبت به کنسول داره و بازی های فوق العاده ارزون

ضمن اینکه اگه گرافیک 960 گرفتید حتما نسخه 4 گیگی بگیرید،حیف قدرت این کارت هست که 2 گیگ داشته باشه

نسخه 4 گیگی بخاطر اینکه قیمت بالایی داره نمیصرفه

بهتره ادم 970 رفرنس بگیره

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون ایشون درآمدی ندارن و همراه با کنسول یک ال ای دی ۳۲ اینچ بخره که حدود ۱،۲۰۰ میشه و دوست دارن آنلاین بازی کنه و چون خودش یک پی سی داره نظرش سمت کنسوله و هرچی بهش میگم پی سی میگه نه شک دارم بنظر خودم همین کنسول بخره خوبه دیگران هم نظر بدند

بهشون بگین یک چیزی به نام استیم وجود داره که بوسیله اون خیلی راحت میتونن آنلاین بازی کنه

لینک به دیدگاه

کنسول بخری باید بزاری یه گوشه خاک بخوره

هزینه هر عدد از بازیهای PS4 حدودا 250 تا 350 هزار تومنه ( هزینه یکسال بازیهای PS4 جم کنی میتونی باهاش یه اپارتمان بخری چه برسه به PC :D

خیلی از رفقای من PS4 دارن ولی تعداد بازیهاشون از تعداد انگشتان یک دست کمتره

همچنین کنسول کیفیت بصری خیلی پایینی بهتون میده 900P نهایت  اونم با تنظیمات اکثرا مدیوم معمولی 1080P 30FPS

اندک بازی بتونی پیدا کنی 60FPS الترا ستینگ باشه روی کنسول

ولی یکبار برای PC هزینه دو سه میلیونی بکنی دیگه تا اخر نسل راحتی . بازیها هم اگه دوست داشتی اوریجینال بخری با قیمتی بسیار کمتر میتونی از استیم خریداری کنی

ضمن اینکه شبکه استیم  برعکس شبکه های انلاین کنسولی نیازی به پرداخت ماهیانه پول برای انلاین بازی کردن نداره . کاملا رایگانه

انحصاری دندون گیری هم حالا حالا برای کنسول نمیاد شاید 2016 یکی دوتا انحصاری بیاد که اونم باید اوریج بخری

PC HIGH END جم کن حالشو ببر . البته انویدیا و اینتل بهترین ترکیب میتونه باشه

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

منم به این نتیجه رسیدم که سیستم بهتره بهترین سیستمی که میتونید با بودجه 3.5 تا حداکتر 3650 با مانیتور فول اچ دی بدید و به تظرتون این سیستم حداقل بازی ها رو تا دو سه سال آینده روون اجرا میکنه سی پی یو هم ترجیحا 4690 یا 4690K باشه ممنونم.

ویرایش شده توسط Pro Gamer
لینک به دیدگاه

کنسول بخری باید بزاری یه گوشه خاک بخوره

هزینه هر عدد از بازیهای PS4 حدودا 250 تا 350 هزار تومنه ( هزینه یکسال بازیهای PS4 جم کنی میتونی باهاش یه اپارتمان بخری چه برسه به PC :D

خیلی از رفقای من PS4 دارن ولی تعداد بازیهاشون از تعداد انگشتان یک دست کمتره

همچنین کنسول کیفیت بصری خیلی پایینی بهتون میده 900P نهایت اونم با تنظیمات اکثرا مدیوم معمولی 1080P 30FPS

اندک بازی بتونی پیدا کنی 60FPS الترا ستینگ باشه روی کنسول

ولی یکبار برای PC هزینه دو سه میلیونی بکنی دیگه تا اخر نسل راحتی . بازیها هم اگه دوست داشتی اوریجینال بخری با قیمتی بسیار کمتر میتونی از استیم خریداری کنی

ضمن اینکه شبکه استیم برعکس شبکه های انلاین کنسولی نیازی به پرداخت ماهیانه پول برای انلاین بازی کردن نداره . کاملا رایگانه

انحصاری دندون گیری هم حالا حالا برای کنسول نمیاد شاید 2016 یکی دوتا انحصاری بیاد که اونم باید اوریج بخری

PC HIGH END جم کن حالشو ببر . البته انویدیا و اینتل بهترین ترکیب میتونه باشه

گفتین استیم من خودم دربه در GTA V. آنلاینم میتونید روش خرید از استیم را بگید وقیمت این بازی در هستیم چقدره ممنون

ویرایش شده توسط Pro Gamer
لینک به دیدگاه

گفتین استیم من خودم دربه در GTA V. آنلاینم میتونید روش خرید از استیم را بگید وقیمت این بازی در هستیم چقدره ممنون

شما هم میتونی گیفت کارد استیم بخری وارد کنی باهاش بازی خریداری بکنین

یا سایت پرسی باکس قبلا ها یادمه به ازای هر 1 دلار 3200 اینطورا میگرفت بازی خریداری میکرد

لینک به دیدگاه

منم به این نتیجه رسیدم که سیستم بهتره بهترین سیستمی که میتونید با بودجه 3.5 تا حداکتر 3650 با مانیتور فول اچ دی بدید و به تظرتون این سیستم حداقل بازی ها رو تا دو سه سال آینده روون اجرا میکنه سی پی یو هم ترجیحا 4690 یا 4690K باشه ممنونم.

پست دوم معرفی کردم.

ویرایش شده توسط Edric
لینک به دیدگاه

این دوراهی واسه منم پیش اومده  که با کلی پرسجو تصمیم گرفتم یه کارت گرافیک بخرم هم قیمت پلی استیشن 4 

من یه Gigabyte gtx 770 گرفتم و خیلی هم راضی بودم 

سیستم یه چیزه دیگست :)

لینک به دیدگاه

کنسول بهتره به دلیل بازی انحصاری بیشتر

مشکل شما کنسولبازها اینه که عنوان انحصاری رو صرفا تو امثال uncharted وGod of War خلاصه کردین Nهزار تا عنوان انحصاری PC اونم در ژانرهایی مثل Adventure یا Strategy که کنسول هیچوقت رنگشم به خودش ندیده یا اونهمه بازی انحصاری مستقل که هر ساله داره براش عرضه میشه (و از هزارتا از این بازیهای به اصطلاح AAA کنسولی ارزشمندترن )کلا انحصاری حساب نمیکنید!! PC عزیز دل انحصاریهاش 100برابر کنسوله شما خبر نداری...

لینک به دیدگاه

دوستان اصلا خودتونو با کنسول بازا در گیر نکنید کو گوش شنوا %-( هرچی که براشون کاملا توضیح میدی بدتر اخرشم طوری نگات میکنن انگار :mad: دشمن دیرنه شماهند شایدم زیاد بحث کنید دعوا بشه این بلاسرما اومده طرف اینقدر حالیش نیست میگه واسم گرافیک مهم نیست بعد بهش میگم خوب چرا کنسولps4خریدی طرف میمونه چی بگه بعدش جوابمو میده یک زمانی انچرتد =)) میاد براش خوب میگم باشه برو تا چند سال بشین بازیش کن :D 

لینک به دیدگاه

کنسول برتری انحصاری هم بنظر من نداره

چون گیم نت, دوستان هستند که جورش کنی بازی کنی :D

لینک به دیدگاه

والا اینجا کسی بحثو به حاشیه نبرد غیر همین شما که سنگ پی سی رو به سینه میزنید ... من گفتم هر کدوم برا خودش یه صفایی داره ... برا بعضیا   که جفتشو دارن و پولشو دارن بازیشو میخرن خیلی هم حال میده :) . . . و اینکه آره من واقعا پی اس 4 رو برا انحصاریاش خریدم . و کل روز رو پا پی سی هستم ! ولی اینکه بگم پی اس 4 بدرد نمیخوره حرف کاملا غیر منطقی هست ... اگه اینجوری بود توی خارج با اینهمه ارزونی 30 40 میلیون فروش نداشت !!! اونجا با همون 400 دلار میشه بهتری پی سی رو جمع کرد برا گیم !!! . . . لطفا با شرایط خودتون نظر ندین و نظر خودتون رو هم تحمیل نکنید .

لینک به دیدگاه

pc بگیر دگ کامپیوترم یاد میگیری کار کردن با pc الان همه جا نیازه

لینک به دیدگاه

خوب معلومه اینجا همه Fan ن و میگن pc :D  

ولی بهترین و راحت ترین تجربیات گیمینگم با کنسول بوده مخصوصا PS3 و PS4 !

برای خرید یک بازی 5هزار تومنی کپی برای PC چند میلیون سیستم باید جمع کنی!  تازه اون بازیهای انحصاریAAA کنسول هم نداره! مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری PC بازی هم جای خود!

منم اوایل فکر میکردم با قیمت زیاد بازیهایPS4 به مشکل بخرم دیدم نه! از اون ور بازی های دیجتیالی و شیرینگی هست که یک سوم فیزیکی ها قیمت دارن از طرف دیگه کرایه کردن بازی ها . ولی بره کسی که بخواد آرشیو کنه بازیهارو سخته! وعلا یکی میخری بعد مقداری سر میدی یکی دیگه میگیری!

با هر جفتش من کار کردم ولی بهترین لحظه هام با کنسول بوده . با پی سی جز زجر و کرش و باگ چیزه خاصی ندیدم:D  یه چی میدونستن که با 400 دلار یه کنسول ساختن! با پول یه کارت گرافیک! حتی Nvidia هم فهمیده آینده و حال  در اختیار کنسول است و رفت شیلد و زد خودش:D 

لینک به دیدگاه

خوب معلومه اینجا همه Fan ن و میگن pc :D  

ولی بهترین و راحت ترین تجربیات گیمینگم با کنسول بوده مخصوصا PS3 و PS4 !

برای خرید یک بازی 5هزار تومنی کپی برای PC چند میلیون سیستم باید جمع کنی!  تازه اون بازیهای انحصاریAAA کنسول هم نداره! مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری PC بازی هم جای خود!

منم اوایل فکر میکردم با قیمت زیاد بازیهایPS4 به مشکل بخرم دیدم نه! از اون ور بازی های دیجتیالی و شیرینگی هست که یک سوم فیزیکی ها قیمت دارن از طرف دیگه کرایه کردن بازی ها . ولی بره کسی که بخواد آرشیو کنه بازیهارو سخته! وعلا یکی میخری بعد مقداری سر میدی یکی دیگه میگیری!

با هر جفتش من کار کردم ولی بهترین لحظه هام با کنسول بوده . با پی سی جز زجر و کرش و باگ چیزه خاصی ندیدم:D  یه چی میدونستن که با 400 دلار یه کنسول ساختن! با پول یه کارت گرافیک! حتی Nvidia هم فهمیده آینده و حال  در اختیار کنسول است و رفت شیلد و زد خودش:D 

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان دیروز ایشون بالاخره قبول کرد چه سیستم بگیره و با هم امروز رفتیم و این سیستمو بستیم که حدود 3.200 دراومد :

MB - Asrock Z97 Pro 4

CPU - Intel core i5 4690K

CPU Cooler - Enermax ETS-N30-HE

RAM - GSkill RipjawsX 2*4=8 DDR3 2400 CL11

VGA - Power color R9 280X OC Turbo Duo 3G

HDD - Seagate barracuda 1t

ODD - Pioneer 24X DVR-219 LBK

CASE - Enermax Thorex ECA3320-U3

PSU - Enermax Triathlor ECO 650W Bronze

فقط در کارت گرافیک و مادربرد و پاور با من فرق داره پاورش خیلی خوبه اگه منم میدونستم بجا گرین اینو برمیداشتم و فردا هم میره دنبال مانیتور میخواستم که از همه ی شما تشکر کنم

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان دیروز ایشون بالاخره قبول کرد چه سیستم بگیره و با هم امروز رفتیم و این سیستمو بستیم که حدود 3.200 دراومد :

MB - Asrock Z97 Pro 4

فقط در کارت گرافیک و مادربرد و پاور با من فرق داره پاورش خیلی خوبه اگه منم میدونستم بجا گرین اینو برمیداشتم و فردا هم میره دنبال مانیتور میخواستم که از همه ی شما تشکر کنم

بسیار عالی . مبارکش باشه .

لینک به دیدگاه

هم سیستم گیکینگ دارم و هم ps4

لذت بازی با ps4 (کنسول) یه چیز دیگه هست ، ولی 60 فریم هم صفایی داره برا خودش :D

لینک به دیدگاه

هم سیستم گیکینگ دارم و هم ps4

لذت بازی با ps4 (کنسول) یه چیز دیگه هست ، ولی 60 فریم هم صفایی داره برا خودش :D

نه داش من هم از نظر کیفیت و به صرفه بودن PC تکه ولی PS4 برای بازی های انصاریش بیشتر خوبه مثلا واسه GOD OF WAR 4 که تا سال 2017 فکر کنم بیاد یا آنچارتد 4 و چندین بازی دیگه ...که اون موقع آدم یک دسته 2 شو بگیره این بازی هارو پلی کنه ولی اگه پلی 4 کپی خور میشد واسه کسایی که هزینه واسه خرید PC ندارند خیلی به صرفه میشد ولی نمیشه از قید بازی های استراتژیک و انحصاری PC گذشت که خود من عاشق بازی های استراتژیک هستم. :D

فقط PC

بعد PS4.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MB - Asrock Z97 Pro 4

با سلام

مبارک باشه دوست گرامی

بنظر در دام نماینده عقیق رایانه افتادید با این خریدتون هر چی باد کرده بوده بهتون انداخنن :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

با سلام

مبارک باشه دوست گرامی

بنظر در دام نماینده عقیق رایانه افتادید با این خریدتون هر چی باد کرده بوده بهتون انداخنن :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

شوخی یا جدی ؟ =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شوخی یا جدی ؟ =))

عیبی نداره  لذت ببرید از سیستمتون :D :D

لینک به دیدگاه

MB - Asrock Z97 Pro 4

سیستم خیلی خوبی هستش

فقط کاش رم رو فرکانس و تایمینگ پایین تر برمیداشتی !

راستی حیف این سیستم که اس اس دی نداره !

در کل از 100 نمره 95 میگیری !!!

لینک به دیدگاه

سیستم خیلی خوبی هستش

فقط کاش رم رو فرکانس و تایمینگ پایین تر برمیداشتی !

راستی حیف این سیستم که اس اس دی نداره !

در کل از 100 نمره 95 میگیری !!!

سلام ممنون از نظر شما مگه رم با فرکانس بالاتر قوی تر نیست که میگید ای کاش پایینتر برمیداشتی میشه دلیشه شو بگین و اس اس دی هم در آینده اضافه خواهد شد با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از نظر شما مگه رم با فرکانس بالاتر قوی تر نیست که میگید ای کاش پایینتر برمیداشتی میشه دلیشه شو بگین و اس اس دی هم در آینده اضافه خواهد شد با تشکر

شما فرض کن یک اتوبان هست

فرکانس عرضش رو تعیین میکنه و CL سرعت ماشین هارو

هرچه عرضش(فرکانس) بیشتر باشه ماشین هایی بیشتری میتونن برن و هرچی هم سریع تر برن(CL کمتری داشته باشن) زودتر میتونن برسن.

رم هم در کل تاثیر بسیار کمی روی گیمینگ داره ولی شما که اینقدر دادی بهتر بود 20 تومن میذاشتی روش TridentX میگرفتین که CL10 داره :D

ویرایش شده توسط Edric
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...