رفتن به مطلب

فروش ساعت مچی از برند ویکتورینوکس VICTORINOX مدل 241618

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 129
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

خب اون ژاپن هست این سوییس کلی تفاوت داره برند خاص مشتری خاص هم داره..نگران فروشش نیستم فقط به پولش اون زمان احتیاج داشتم و الانم جهت تعویض با یه مدل 3 میلیونیش میخوام بفروشمش وگرنه این ساعت مرگ نداره

لینک به دیدگاه

خب اون ژاپن هست این سوییس کلی تفاوت داره برند خاص مشتری خاص هم داره..نگران فروشش نیستم فقط به پولش اون زمان احتیاج داشتم و الانم جهت تعویض با یه مدل 3 میلیونیش میخوام بفروشمش وگرنه این ساعت مرگ نداره

ساعت شما اگر سوئیسی هم باشه دست ساز که نیست عزیز!

و کیفیت سیتی زن کجا و این ساعت کجا سیتی زن تو کیفیت ساخت از تیسوت و سرتینا هم بالاتره چه برسه به ویکتورینوکس!

ویرایش شده توسط citizen9092
لینک به دیدگاه

ساعت شما اگر سوئیسی هم باشه دست ساز که نیست عزیز!

و کیفیت سیتی زن کجا و این ساعت کجا سیتی زن تو کیفیت ساخت از تیسوت و سرتینا هم بالاتره چه برسه به ویکتورینوکس!

عزیزم به حرف پراید هم از پورشه شاخ تره...با دلیل و مدرک حرف بزن !

شما از ساعت فقط یه سیتی زن و تیسوت رو میشناسی به شخصه توقع ندارم هر کسی برند خاص رو بشناسه !

لینک به دیدگاه

کاملا حق با شماست من معذرت خواهی میکنم که ژاپن رو با چین مقایسه کردم!

لینک به دیدگاه

کاملا حق با شماست من معذرت خواهی میکنم که ژاپن رو با چین مقایسه کردم!

!! چین ؟؟ !! کو چین ؟؟ اگه به حرفه ساعت شما رو هم تو افغانستان میزنن :))

شرمنده من وقت خودمو صرف آدمی که هنوز فرق ساعت عقربه ای کوارتز رو با اکو درایو و دیجیتالی نمیدونه نمیکنم ! از مدل من خیلی بالاتر هست ساعت داره زیر تانک میزارنش خش هم روش نمیوفته رفتی ساعت دیجیتالی اوردی که سه روز باید دنبال عقربه های بگردی :))

احساس میکنم با یه آدم بی سواد که فقط داره چرت و پرت میگه بحث میکنم ! هر حرفی داری یا مقایسه ای یا اینکه ویکتورینوکس ساعت هاش اشکال داره با مدرک و لینک حرف بزن !

بهت قول میدم همین ساعت رو بدم بهت حتی نمیتونی تنظیمش کنی !

لینک به دیدگاه

بله حق با شماست،شما باسوادین و تحصیل کرده!

ادامه بدین

زنده باد ویکتورینوکس =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

فرق ساعت عقربه ای کوارتز رو با اکو درایو و دیجیتالی نمیدونه نمیکنم ! از مدل من خیلی بالاتر هست ساعت داره زیر تانک میزارنش خش هم روش نمیوفته رفتی ساعت دیجیتالی اوردی که سه روز باید دنبال عقربه های بگردی :))

تانک!! =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

نه کسی نگفت چی از چی بهتره کوارتز یه چیزه ! اکو درایو یه چیز ! اتوماتیک هم یه چیز که ظاهرا تفاوت این 3 تا برای شما مشخص نیست !

اینا به همراه فیلم که میقرستم رو ببین و از تایپک خودت خودت رو هدایت کن بیرون و زحمت گزارش رو به من نده شما اگه منطقی و با دلیل حرف میزدی میشد باهاتون حرف زد ولی کسی که منطقش فقط حرف زدن بی مدرک و رو هواس ..همون تو هوا برای خودش حرف بزنه بهتره !

post-11736-0-11971300-1443466535_thumb.jpgpost-11736-0-39176300-1443466543_thumb.jpgpost-11736-0-48942400-1443466551_thumb.jpgpost-11736-0-42332000-1443466574_thumb.jpg

http://www.aparat.com/v/ewjXS

لینک به دیدگاه

8 تن از رو ساعت رد شده آخ نگفته اومده میگه سیتیزن :)) 

^_^

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...