رفتن به مطلب

چه جوری متوجه بشیم کدوم گرافیک روی مادربورد جواب میده؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام مادربرد من GA-P41T D3  PCI-Ex16 هستش میخواستم بدونم ایا گرافیکddr4 یا5 بهش میخوره وگرافیک تو رنج 700 تومن چی پیشنهاد میکنید حداقل بالا دو گیگ باشه ممنون

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من میخواستم قطعات کیسو جمع کنم اگه به من یک مادربرد مناسب برای کارت گرافیک vega 64 معرفی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام و خسته نباشید

مادربرد من   GIGABYTE P81-D3   LGA 1150  DDR3    از کارت گرافیک های زیر کدوم رو پشتیبانی میکنه؟

PNY GeForce GTX 1050 Ti 4GB XLR8 OC GAMING

ASUS PH-GTX 1650-O4G

ASUS Phoenix GTX 1050 Ti 4GB

ASUS PH-GTX 1050-2G

البته نظرات رو خوندم

منظورم اینه کدوم یکی کارایی بهتری برای مادر برد من داره فعلا بودجه کافی برای تغییر مادربرد ندارم

رم کمپیوترم 16 هست

سی پی یو  Intel Core i5-4590 Haswell 4th Gen Tray Processor 

پاورم 200 هست باید عوضش کنم اگه این گرافیک خریداری کنم

پاور چند وات برای من جوابگو هست؟

ممنون میشم سوالاتمو جواب بدید

مرسی از سایت جامع و خوبتون

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من میخواستم بدونم که گرافیک 1060 3gb برا روی چه مادر برد هایی همخونی داره منم درحد 900برای مادربرد بودجه دارم و بیشتر گداذاشتم برای گرافیک

در در 24 خرداد 1394 در 22:12، BLACKYSG گفته است :

سلام دوستان

ببخشید اگه عنوان تاپیک بده

دوستان توی مادربورد های قدیمی DDR2 و مادربورد های معمولی

چه جوری میشه فهمید که مثلا فلان مادربورد چه گرافیک هایی رو ساپورت میکنه مثلا DDR 2 - DDR3 -DDR5

البته اگه اون لحظه به نت و اینا هم دسترسی نداشته باشیم

امیدوارم منظور رو رسونده باشم

م

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام مدل مادر برد من jw-a770t-d3از نوع ddr3بعد میخواستم بدونم چه نوع کارت گرافیک جواب میده ممنون میشم جواب بدین العان روش یک کارت گرافیک gtx630   2gگیگ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، artin1 گفته است :

سلام مدل مادر برد من jw-a770t-d3از نوع ddr3بعد میخواستم بدونم چه نوع کارت گرافیک جواب میده ممنون میشم جواب بدین العان روش یک کارت گرافیک gtx630   2gگیگ 

مدل گرافیک به مادربرد ربطی نداره  تا زمانی که بردتون حد اقل PCI-E 2.0 باشه مشکلی از بابت اینکه کدوم گرافیک رو میندازید ندارید.(مهم پردازندتون هست)

لینک به دیدگاه

در در 25 مهر 1398 در 10:38، MojArch گفته است :

مدل گرافیک به مادربرد ربطی نداره  تا زمانی که بردتون حد اقل PCI-E 2.0 باشه مشکلی از بابت اینکه کدوم گرافیک رو میندازید ندارید.(مهم پردازندتون هست)

خیلی ممنون اره بردم حداقلpcI-E2.0   وx16   هست پس باید اول پردازنده رو ببرم بالا بعد کارت گرافیک بندازم مدل پردازندم اینه                     AMD Athlon(tm) II X2 250

ویرایش شده توسط artin1
لینک به دیدگاه

در در 2 آبان 1398 در 21:15، artin1 گفته است :

خیلی ممنون اره بردم حداقلpcI-E2.0   وx16   هست پس باید اول پردازنده رو ببرم بالا بعد کارت گرافیک بندازم مدل پردازندم اینه                     AMD Athlon(tm) II X2 250

اوه اوه اوه

این پردازنده خیلی قدیمیه که

با تعویض اون باید بردتون رو هم عوض کنید(به خاطر عدم اشنایی دقیق نمیدونم بردی که این پردازنده رو بخوره تا چه حد پردازنده قوی تر رو پشتیبانی میکنه در نتیجه پیشنهاد میکنم حتی بردتون رو هم عوض کنید)

شما باید پردازنده و برد اصلی و رم ها رو عوض کنید. میتونید همچنان از هارد ها استفاده کنید. بعد به فکر تعویض گرافیک باشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام خسته نباشید مادربردم asus b85 هستش و cpu corei7 نسل 4 و گرافیکم 1060 6 گیگ و رمم 16 ...خواستم ببینم گرافیک به این سیستم میخوره اذیت نمیکنه؟

ویرایش شده توسط Nikvan
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام میخواستم بدونم کارت گرافیک asus strix 1050ti 4g به سیستم من میخوره ؟  motherboard : h61m-c  - power : cooler master elite 400 - ram : 16 ddr3

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، imanrjb گفته است :

سلام میخواستم بدونم کارت گرافیک asus strix 1050ti 4g به سیستم من میخوره ؟  motherboard : h61m-c  - power : cooler master elite 400 - ram : 16 ddr3

سلام. بله می خوره بدون هیچ مشکلی. 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام مقرون بصرفه هست که برا سیستم زیر کارت گرافیک gtx550ti بگیرم 

GIGABYTE GA-EP31-DS3L

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید کسی میتونه به من کمک کنه😊

من مادربوردم H61mlv2 اینه میخواستم ببینم 

این کارت گرافیک بهش میخوره؟

https://www.digikala.com/product/dkp-272452/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-ph-gt1030-o2g

اگه نمیخورده چه کارت گرافیک هایی به این مادربورد میخوره؟ برای گیم تا حدود ۱.۶۰۰ بودجمه

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید بنده مادربردم Gigabyte EP45 هست از نوع DDR2 سوکتم 775 هست و CPU هم Quad9550 12مگ کش هست و چهارتا رم 2گیگ DDR2 دارم که جمعا میشه 8گیگ DDR2 رابط گرافیکم هم pciexpres2 هست خواستم بدونم میتونم یه گرافیک GT750 DDR5 بندازم گرافیک مدنظرم 128بیت هست و 2گیگ رم ریئل داره اگه بندازم رو مادربردم جواب میده و اینکه اگه جواب بده رم و سی پی یوم گلگوگاه نمیشه؟ مممنون میشم راهنمائیم کنید

سلام دوستان خسته نباشید بنده مادربردم Gigabyte EP45 هست از نوع DDR2 سوکتم 775 هست و CPU هم Quad9550 12مگ کش هست و چهارتا رم 2گیگ DDR2 دارم که جمعا میشه 8گیگ DDR2 رابط گرافیکم هم pciexpres2 هست خواستم بدونم میتونم یه گرافیک GT740 DDR5 بندازم گرافیک مدنظرم 128بیت هست و 2گیگ رم ریئل داره اگه بندازم رو مادربردم جواب میده و اینکه اگه جواب بده رم و سی پی یوم گلگوگاه نمیشه؟ مممنون میشم راهنمائیم کنید

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر من کامپیوترم گرافیکش خیلی داغ می‌کنه بعد ارور صفحه آبی مرگ میاره بعد یه چند تا گرافیک دیگه روش گزاشتم هیچ کدوم رو نخوند مشکل از چیه؟؟

ویرایش شده توسط MOSTAFAOZIL
لینک به دیدگاه

در در 29 فروردین 1399 در 10:44، Gamer... گفته است :

سلام ببخشید کسی میتونه به من کمک کنه😊

من مادربوردم H61mlv2 اینه میخواستم ببینم 

این کارت گرافیک بهش میخوره؟

https://www.digikala.com/product/dkp-272452/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-ph-gt1030-o2g

اگه نمیخورده چه کارت گرافیک هایی به این مادربورد میخوره؟ برای گیم تا حدود ۱.۶۰۰ بودجمه

ممنون میشم کمک کنید

750ti تهیه کنید دست دو

حدود قیمت 900 الی 1100 داره

لینک به دیدگاه

سلام  ایا می توان کارت گرافیک 1050 to را بروی مادربورد gigabyte h61 ddr3 نصب کرد

لینک به دیدگاه

اقا یه سوال پس من الان میخوام یه کارت گرافیک بخرم نوشته رابط اتصال pci اکسپرس 3.0 ولی اون مادربوردی که مد نظرم هست فقط اسلات پی سی ای اکس پرس 1.0 داره با اسلات پی سی ای x16 الان میخواستم بدونم مادربورد ساپورت میکنه یا نه ممنونم زود جواب بدید

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Amirgta گفته است :

اقا یه سوال پس من الان میخوام یه کارت گرافیک بخرم نوشته رابط اتصال pci اکسپرس 3.0 ولی اون مادربوردی که مد نظرم هست فقط اسلات پی سی ای اکس پرس 1.0 داره با اسلات پی سی ای x16 الان میخواستم بدونم مادربورد ساپورت میکنه یا نه ممنونم زود جواب بدید

ساپورت میکنه،ولی سرعت کارت کمتر میشه

لینک به دیدگاه

به نظرم برای این که این تاپیک بی خودی آپ نشه و بقیه راحت تر به جوابشون برسن یکی از دوستان بانی شه و یه توضیح کامل بزاره. در صورتی که قانع نشدن اونوقت سوال بپرسن. من حال ندارم بنویسم سیلور جان خودت بانی شو😂

در 40 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

ساپورت میکنه،ولی سرعت کارت کمتر میشه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، PCG گفته است :

به نظرم برای این که این تاپیک بی خودی آپ نشه و بقیه راحت تر به جوابشون برسن یکی از دوستان بانی شه و یه توضیح کامل بزاره. در صورتی که قانع نشدن اونوقت سوال بپرسن. من حال ندارم بنویسم سیلور جان خودت بانی شو😂

اتفاقا اگه یه تاپیک کلی درباره ی مشکلات کارت گرافیک بزارن،بعد هر کی مشکل داره سوال بپرسه بهتره

مثلا فروم  پی سی ورلد ،برای هر کدوم از اپراتور های اینترنت یه تاپیک کلی گذاشته ،هر کی مشکلی داره میپریه،بقیه هم جواب میدن اینطور بهتره

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اتفاقا اگه یه تاپیک کلی درباره ی مشکلات کارت گرافیک بزارن،بعد هر کی مشکل داره سوال بپرسه بهتره

مثلا فروم  پی سی ورلد ،برای هر کدوم از اپراتور های اینترنت یه تاپیک کلی گذاشته ،هر کی مشکلی داره میپریه،بقیه هم جواب میدن اینطور بهتره

منم موافقم. یکی میاد تاپیک میزنه در مورد جمع کردن پی سی بعد یکی یه سوال در مورد گرافیک داره نمیدونه کجا بپرسه و تقصیری هم نداره. میاد یه سوال میکنه میره و کل تاپیک رو رو اون موضوع متمرکز میکنه و استارتر مجبور میشه یه تاپیک دیگه بزنه. این کبود واقعا حس میشه. نه تنها تو این موضوع بلکه تو همه زمینه ها. مدیریت و اعضا پیگیری کنن.

پ.ن: احتمالا آقا حامد این نظر رو میخونه. چون به کلمه مدیریت حساسه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من یه مادر بورد (مدل:IC41T-A)دارم.بعد گرافیکمم GF210 هست.

الان میخام یه گرافیک خوب بگیرم جایگذین کنم

گرافیک GF740 یا GF1080 رو جواب میده.

اصلا خوبه بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنون از سایت شما میخواهستم بدونم که مادربردمن p7p55lx  هست و الان هم 

روش گرافیک dd2 یک کیک بسته شده آیا 

گرافیک dd5 4 کیک روساپورت می کنه 

لطفا به ایمیل جواب بدید 

Pouryakamali9990@gmail.com 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام می خواستم بدونم مادربورد من بااین مشخصات سیستم چه کارت گرافیک هایی رو پشتیبانی میکنه؟مادربورد:GA-EP41-UD3L اسلات PCI Express x16 مادربوردDDR2  هست وچهار تا جای رم داره

سی پی یو:intel  E5300

بعد یه سوال دیگه ای هم داشتم اگه سی پی یو اینتل سری Wolfdale مدل Q6600 با یه رم 2دیگه بندازم روش جواب میده؟

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...