رفتن به مطلب

چه جوری متوجه بشیم کدوم گرافیک روی مادربورد جواب میده؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من مادربرد asrock N73V-S دارم این مادربرد اسلات *16 داره ولی نمیدونم چه نسخه ایه. 

رم هم 4 گیگ ddr2 800 mh هستش که نهایت چیزی که توبازار هست همینه چون دوتا اسلات داره. 

پردازندمم q9550 اه. 

میخواستم واسه این سیستم کارت گرافیک msi gt 1030 2gb ddr5 بخرم که نسخه PCI اون 3 هستش آیا میتونم اون رو روش بندازم و چقدر از قدرت کارت رو میتونم بهره ببرم. 

پاورم هم 320 واته و فکر کنم واسه کارت مناسب باشه. 

حالا این کارت پردازنده رو دچار گلوگاه نمیکنه و اینکه نسخه PCI مادربرد چقد پشتیبانی میشه. 

پول ندارم که مادربرد و پردازنده و رم ارتقا بدم و فعلا تصمیم به خرید کارت دارم آیا میتونم به نتیجه دلخواهم برسم. 

•  
لینک به دیدگاه

سلام دوستان م. مدل مادر بوردمp5g41t-mlxهست میخوام بدونم چه مقدار کارن گرافیک ب روش میخوره و تا چه اندازه رمش ارتقا میتونم بدم .م برنام سیپیوزد رو نصب کردم فک کنم درگاهش ddr3 هست ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه

من مادربورد تونو دیدم همه جورگرافیک بهش می خوره فقط باید پاور لازم رو داشته باشید درمورد رم هم میتونید دوتا رم هشت بندازین در کل مادربورد خوبی دارید فقط یه پاور خوب می خواد

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام ببخشید میشه برای cpu   i7 920   یه کارت گرافیک و مادربرد ارزان معرفی کنید و اینک بگید

گرافیک gtx 460 2gb ddr5   روی  مادربرد  gigabyte GA-H61M-S2PV
جواب میده؟؟؟

ویرایش شده توسط محمددددددددددددد
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان عزیز و زحمت کش و گرامی

دوستان من از اونجایی که میدونید دیگه نمیشه چیزی خرید و از زندگی لذت برد پس ماله۱۵ سال پیش و ارتقا میدن دیگه ملت...پس با این وضعیت گرونی لطفا منو راهنمایی کنید تا یه حرکتی بزنیم

مادربردم P55-UD3L هست. من سیستمو برای گیم و آهنگسازی میخواستم ارتقا بدم .چه گرافیکی و پردازنده ایی بندازم که بهش بخوره و کارم و راه بندازه 

ممنونم ازتون

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من مادربردم ti61mg6 مدلشه 

میخوام ببینم گرافیک هایی مث gtx750ti یا gt1030 رو ساپورت میکنه

توی پاور مشکلی ندارم اسلاتش هم pci express هس

لینک به دیدگاه

باسلام یک سوال داشتم مادربرد من h61_plus هست آیا کارت گرافیکgtx1650asuse4gb رو ساپورت نمیکنه تو بخدا جواب بدید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان سلام
وقت بخیر

دوستان مدل مادربورد سیستم من MSI N1996 هست. میخواستم یه کارت گرافیک بگیرم که بازی های جدید رو بتونم روش اجرا کنم. لطفا راهنمایی میکنید که چه کارت گرافیکی رو خریداری کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام،دوستان ،مادربردم Gigabyte H55M-USB3 اين هست ميخواستم بدونم چه نوعي و نسلي و تا چند گيگ گرافيك ساپورت ميكنه ،ممنون 

ویرایش شده توسط Erfan safi
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان من مادر بردم asus h81 plus هست که یک اسالت pcie express 16x داره و پاورم هم ۵۳۵ وات گرین که کابل ۶ پین هم داره رمم ۸

این گرافیک بهش میخوره یانه ؟

لطفا پاسخ بدید

https://www.digikala.com/product/dkp-2302670/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-geforce-gtx-1050-ti

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، لیلا گفته است :

سلام دوستان من مادر بردم asus h81 plus هست که یک اسالت pcie express 16x داره و پاورم هم ۵۳۵ وات گرین که کابل ۶ پین هم داره رمم ۸

این گرافیک بهش میخوره یانه ؟

لطفا پاسخ بدید

https://www.digikala.com/product/dkp-2302670/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-geforce-gtx-1050-ti

سلام . بله میخوره . مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 
مادر بورد من p31 neo-v2 هستش 
میخواستم بدونم چه گرافیکی رو بزارم خوب کار میکنه 
خیلی گرون نمیخوام 
https://www.msi.com/Motherboard/P31_Neo_V2/Specification
اینم مشخصات مادر بورد 
دو تا رم 2 هم دارم 
gt730 بهش میخوره آیا 

cpu الانم هم Intel core 2 duo e7500 

لطف میکنید بگید ؟
یه چیز دیگه 
چه سی پی یو هایی رو حداکثر پشتیبانی میکنه ؟

لطف کنید جواب بدید 
خیلی نیاز دارم اینارو بدونم 💕

ویرایش شده توسط amirprog
لینک به دیدگاه

شما rx 580 هم بندازی رو ddr2 کار میکنه ولی مشکل اینجاس که از همه قدرت گرافیک استفاده نمیشه حتی اگه گلوگاهی از طرف cpu نباشه. در واقع وقتی میزاری گرافیک رو روی x4 میشناسه و کمی بازدهی گراف کم میشه . یا مثلا روی سوکت ۱۱۵۶ بزاری میاد روی 8x 

فکر کنم ۱۱۵۵ به بالا بیاد روی 16x

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

شما rx 580 هم بندازی رو ddr2 کار میکنه ولی مشکل اینجاس که از همه قدرت گرافیک استفاده نمیشه حتی اگه گلوگاهی از طرف cpu نباشه. در واقع وقتی میزاری گرافیک رو روی x4 میشناسه و کمی بازدهی گراف کم میشه . یا مثلا روی سوکت ۱۱۵۶ بزاری میاد روی 8x 

ببخشید ولی من خیلی متوجه نشدم این x4 یا 1155 که گفتید 
ولی ممنون
و اینکه سی پی یو q 9550 خوبه  بخوام عوض کنم ؟
و اینکه گفتید گرافیک که بزارم از همه قدرتش استفاده نمیشه ؟ حتی gt 730 ?

لینک به دیدگاه

۷۳۰ اوکیه

۹۵۵۰ هم خوبه

گرافیک اسلاتش x16 هست وقتی گرافیو قوی مثل rx 550 یا 580 میندازی روی مادربوردی مثل 945 ddr2 میاد روی x4 یا روی مادربوردی مثل سوکت ۱۱۵۶ میاد روی x8 . اگه بخوای همون x16 بشناسه باید مادربورت سوکت ۱۱۵۵ به بالا باشه . البته همه اینا تاثیرشون زیر ۱۰ درصده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

نه عزیز اینی که میگید درست نیست ربطی نداره من روی سوکت 775 هم گرافیک قوی گذاشتم و روی x16 کار میکنه

ولی گرافیک نمیتونه از تمام توانش استفاده کنه بخاطر گلوگاه سی پی یو و این ربطی به باس گرافیک نداره

یعنی درواقع گرافیک بیکار میمونه ولی محدود نمیشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است :

نه عزیز اینی که میگید درست نیست ربطی نداره من روی سوکت 775 هم گرافیک قوی گذاشتم و روی x16 کار میکنه

ولی گرافیک نمیتونه از تمام توانش استفاده کنه بخاطر گلوگاه سی پی یو و این ربطی به باس گرافیک نداره

یعنی درواقع گرافیک بیکار میمونه ولی محدود نمیشه

نه شما gpuz رو ببینی میزنه  x4  ولی رو یه مین مثلا 1156 میزنه x8 برای همین قدرتش کم میشه و اگه کارت گرافیکی خراب باشه روی x8 یا x4 یا x1 ممکنه به درستی کار کنه مورد خیلی داشتم 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون 
جایی رو توی اصفهان میشناسین برای گرفتن این گرفیک و سی پی یو ؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام، مادربردمن asrock h81m-dgs است. 

می خواستم بدانم حداکثر گرافیکی که می تواند پشتیبانی کند چقدر است؟ 

این مادربرد cpu core i5 نسل چهار و 16 گیگ رم DDR3 را پشتیبانی میکند. 

ممنون میشم زودتر جوابم را بدهید چون میخواستم هر چه زودتر یک کارت گرافیک جدید بخرم. 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان 

مادربرد من Gigabyte p61 هست. میخواستم بدونم این مادر برد ماکزیزمم (آخرین حد) ارتقایی ک میتونه داشته باشه چیه؟ 

لطفا مدل های قطعات رو هم لطف کنید.

ممنون از وقتی ک میزارید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mosixp گفته است :

سلام دوستان 

مادربرد من Gigabyte p61 هست. میخواستم بدونم این مادر برد ماکزیزمم (آخرین حد) ارتقایی ک میتونه داشته باشه چیه؟ 

لطفا مدل های قطعات رو هم لطف کنید.

ممنون از وقتی ک میزارید.

LGA 1155, also called Socket H2, is a socket used for Intel microprocessors based on Sandy Bridge (2nd-Gen, 32nm, 2k-series) and Ivy Bridge (3rd-Gen, 22nm, 3k-series)

سی پی یو سندی بریج و آیوی بریج . یعنی نسل دوم و سوم کورهای اینتل . (بدون k فکر کنم . ) 

رم ddr3 حداکثر تا 16 گیگ

کارت گرافیک آزادی چون pci e 3.0 هست که کارت های pci 4 رو هم میخوره ولی دابل چک کنی بهتره 

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

دوستان روی مادربرد h410m با پردازنده 10100F کارت گرافیک قدیمی ۱۰ سال پیش 9400 GT (ddr2) رو بندازیم مشکلی ایجاد میشه؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱۸ دقیقه قبل، drsherman گفته است :

دوستان روی مادربرد h410m با پردازنده 10100F کارت گرافیک قدیمی ۱۰ سال پیش 9400 GT (ddr2) رو بندازیم مشکلی ایجاد میشه؟ 

خیر

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام مادربردمن p5kpl am هست و میخوام کارت گرافیک gts 450 بخرم و gddr5 هست هم خونی دارن اگه به ندازم بالا میاد پاورمم 330 واته 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...