رفتن به مطلب

EVGA رسما به ایران می آید.

Recommended Posts

587126eefcd5a89bf6c49c6872a907db_L.jpg

مهم نیست که شما از کدام مغازه و یا کدام سایت EVGA خرید میکنید، مهم این است که EVGA در ایران گارانتی ندارد، بلکه وارانتی دارد. Warrany به معنای تعویض قطعه معیوب می باشد و این خدمات از سوی EVGA در سراسر دنیا و همچنین در ایران به اجرا در خواهد آمد. از این پس از هر کجای ایران که اقدام به خرید محصولات EVGA کنید، تمام کالاهای فروخته شده در ایران تا دو سال گارانتی تعویض خواهند داشت. در صورتی که محصول خریداری شده دارای عیب یا نقص فنی باشد، کافی است که آن را به همان محلی که از آن خرید داشته اید، و یا هرکدام از نمایندگیهای فروش EVGA در سراسر ایران مرجوع کرده و در همان لحظه بعد از بررسی، کالای معیوب را تعویض نمایید.

با توجه به اینکه محصولات EVGA اعم از Power Supply ،Motherboard ،VGA ،Mouse ،RAM و دیگر محصولات فقط توسط نماینده انحصاری فروش این شرکت به ایران وارد می شود، این گارانتی شامل تمامی محصولات فروخته شده در ایران خواهد بود. نکته جالب در مورد Warranty محصولات شرکت EVGA شرایط خدمات دهی و تعویض کالا می باشد. این شرکت تضمین میدهد که در صورتی که کالای فروخته شده دارای آسیب فیزیکی و دستکاری و یا بازشدن پیچ های محصول نباشد، در هر صورت دیگر کالا تعویض خواهد شد. حتی شما میتوانید به صورت عمدی کارت های گرافیک و یا مادربوردهای این شرکت را اورکلاک کرده و در صورت صدمات ناشی از اورکلاک و تغییر در سرعت و ولتاژ محصولات، بدون نگرانی، کالای خود را با یک محصول نو تعویض نمایید.

منبع

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

omg قرار هست انقلاب بشه !!!! اگر EVGA ایرانی بازی در نیاره کالا ها رو فقط به نرخ دلار حساب میکنه و به مردم میده که یعنی قیمت خیلی کم تر !!!!!!

ایسوس هم چند وقت پیش قرار شد بیاد ایران  انشاالله که تا 2 - 3 سال آیند ریشه همه این وارد کننده های گرون فروش و گارنتی ها تقلبی برای همیشه کنده میشه.

یه سوال الان بعضی از کالا های EVGA سه سال یا 4 سال یا مثل پاور هاش 10 سال وارانتی دارن   این ها چی ؟؟

من که الان پاور EVGA دارم 10 سال وارانتی داره یه وقت بیاد  ایران این پاور من هم جزو وارانتیش حساب میشه؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

دوستان دلال این قسمت ها نفوذ میکنن و قیمت بالا می برن 

اما خوب گارانتی میشه خیلی خوبه 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام

دو خط اخر پست اول خیلی جالب بود. =))

برا خودم پیش اومد 2 بار ویستاپخش مادربرد p45 asus  رو تعویض کرد، دفعه اول سحوی خراب شد دفعه بعد عمدا :D

لینک به دیدگاه

تا این قضیه  جلسه ترحیم زر یف و دوستان حل نشه از این خبرا نیست 

بیخودی هم سابون به دلتون نمالید .هسته ای باس ماس گرونی و شرکتهای دزد گارانتی باس ماس 

لینک به دیدگاه

این باس ماس یعنی چی؟ قبلا هم دیده ام و معنی ش رو نفهمیده ام.

مجموعه ی مازستا بنا هست این کار رو بکنه و اگر با همون احساس مسوولیت و فرهنگ احترام به مشتری که ازشون دیده ام همراه باشه در ایران اولین بار خواهد بود. هم اکنون هم اولین فروشگاهی هستن که اس اس دی های m.2 مبتنی بر pcie دارن. اون طور که آقای دارابی می گفت به زودی برندهای دیگه ی این رابط رو هم با گارانتی داخلی عرضه خواهند کرد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

من با گارانتی ها مخصوصا گرافیک تا حالا مشکلی نداشتم.

ولی اگر ارزون بشه استقبال میکنم. :)

لینک به دیدگاه

این باس ماس یعنی چی؟ قبلا هم دیده ام و معنی ش رو نفهمیده ام.

مجموعه ی مازستا بنا هست این کار رو بکنه و اگر با همون احساس مسوولیت و فرهنگ احترام به مشتری که ازشون دیده ام همراه باشه در ایران اولین بار خواهد بود. هم اکنون هم اولین فروشگاهی هستن که اس اس دی های m.2 مبتنی بر pcie دارن. اون طور که آقای دارابی می گفت به زودی برندهای دیگه ی این رابط رو هم با گارانتی داخلی عرضه خواهند کرد.

سلام

جالبه دوستان حتی تلفظ صحیحش رو نمیدونن و باس ماس میخونن!!!

سعید جان ما قمی هم واسه ما هست رو به شکل خلاصه واس ماس تلفظ میکنیم و اینو جواد رضویان تو برنامه درحاشیه میگفت

یاعلی

لینک به دیدگاه

درود 

گرامی خیلی از کلمات که در فرهنگ عمومی  مردم وارد شدن درست گفته نمیشن این هم یکی از اونهاست که حتی درست هم گفته نشه مفهوم رو میرسونه 

در مورد EVGA تا در بخش Customer service گفته نشه که نمایندگی در ایران دارند تمام این نوشته ها ذبی اساس و تنها هدفش بازار گرمی برای 

اون فروشنده در ایران هست هر وقت Customer service شرکت EVGA این شرکت رو نماینده خودش در خاورمیانه و یا ایران معرفی کرد درست است 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون عزیزانی که قرار هست با سرمایه 30 -40 تومنی وارد بازی بشند بهتره همین الان این کار رو تموم کنند چون یکی از دوستان بنده با سرمایه خیلی سنگین با Evga واردقرارداد شده

انقدر قیمت ها فوق العاده هست که از همین الان شکست تمام واردکنندگان کارت گرافیک ایران اعلام میکنم  :)  @};-

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون عزیزانی که قرار هست با سرمایه 30 -40 تومنی وارد بازی بشند بهتره همین الان این کار رو تموم کنند چون یکی از دوستان بنده با سرمایه خیلی سنگین با Evga واردقرارداد شده

انقدر قیمت ها فوق العاده هست که از همین الان شکست تمام واردکنندگان کارت گرافیک ایران اعلام میکنم  :)  @};-

یعنی تحویل رایگان محصول رایگان درب منزل هست دوست گرامی ؟ :D :D :D

ایشاالله که خیر باشه ولی بعید میدونم :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=)) =)) =)) =)) :laughing: :clapping: :-?

لینک به دیدگاه

در چه حدی ؟

مثل آوازنگ و سازگار با دلار 4 تومن حساب میکنن یا ...؟

گارانتی دقیقا همونی که خوشون میدن  یا وارانتی اینترنشنال ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا حضوری باید ازت تشکر کرد بابت این پست گیراتون...  :big hug:

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم سرمایشون 30-40 تومن باشه 4 تا کارت و مین بیارن میشه 40 تومن سرمایه بیشتری باید داشته باشند 

ولی این که بگن evga به ایران نمایندگی فعال میده درست نیست و تا مذاکرات هسته ای به نتیجه نرسه قوانین امریکا 

نمیزاره توی ایران سرویس سنتر و نمایندگی فعال داشته باشند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز درسته ایشون گرافیک قراره وارد کنه اما همیشه گوشه قیمت ها اینقدر باز هست که میشه بازم با قیمت پایینتر ارائه داد... حدودا قطعات در ایران دوبرابر قیمت واقعی فروش میره !  *dry#

یعنی این دوستتون واقعا قیمت مناسبی قراره ارائه کنه محصولات این شرکت رو ؟؟؟

از کجا معلوم بتونه ایشون بفروشه و ضرر نکنه؟؟؟ 

اگه قیمتش واقعا خوب باشه نه مثل این بقیه وارد کننده ها خیلی خوبه !!! 

حالا کی عرضه میکنه ؟؟؟ منتظر باشیم یا نه ؟؟؟   :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز درسته اشون گرافیک قراره وارد کنه اما همیشه گوشه قیمت ها اینقدر باز هست که میشه بازم با قیمت پایینتر ارائه داد... حدودا قطعات در ایران دوبرابر قیمت واقعی فروش میره !  *dry#

یعنی این دوستتون واقعا قیمت مناسشبی قراره ارائه کنه محصولات این شرکت رو ؟؟؟

از کجا مغلوم بتونه ایشون بفروشه و ضرر نکنه؟؟؟ 

اگه قیمتش واقعا خوب باشه نه مثل این بقیه وارد کننده ها خیلی خوبه !!! 

حالا کی عرضه میکنه ؟؟؟ منتظر باشیم یا نه ؟؟؟   :-?

من منتظرم 960 با ظرفیت 2 گیگ رو  500 تا 550 تومن با 3 سال گارانتی تعویض بدون شرط بخرم

در غیر اینصورت از همین الان بگو به رفیقت برگردونه محصولات رو

لینک به دیدگاه

اینا همه اما و اگره و خیلیش به مذاکرات بستگی داره. شما الان هم محصولات اونا رو بخرید وقتی پارت نامبر و سریال رو توی سایتشون Register کنید بهتون ساپورت می ده...ولی برای تعمیر و خلاصه همه چی می گه که باید قطعتون رو به نزدیک ترین نمایندگی ما ارسال کنید(ترکیه) هزینه ی ارسال و گمرکی و همچی هم با خودتونه نه ما.که دقیقا مثل خرید جنس با گارانتی شرکتی هسنش...خلاصه هیچ کسی هم توی هیچ کدوم از این خبر ها نگفته چه شرکتی قراره اینارو وارد کنه.

لینک به دیدگاه

ترکیه کیلو چنده 

من سایتشو نگاه کردم دو تا دفتر داره یکی استرالیا یکی تایوان 

لینک به دیدگاه

ترکیه کیلو چنده 

من سایتشو نگاه کردم دو تا دفتر داره یکی استرالیا یکی تایوان 

من یه بار از ساپورتش پرسیدم گفت ترکیه هم یه نمایندگی تعویض و تعیر داریم..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من زیاد اطلاعی ندارم ولی ایشون رفتن شرکت evga و امروز به من خبر دادند که موافقت امیز بوده حالا من زیاد در جریان نیستم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من زیاد اطلاعی ندارم ولی ایشون رفتن شرکت evga و امروز به من خبر دادند که موافقت امیز بوده حالا من زیاد در جریان نیستم 

=))

لینک به دیدگاه

من یه بار از ساپورتش پرسیدم گفت ترکیه هم یه نمایندگی تعویض و تعیر داریم..

تنها عامل فروش هست و سرویس سنتر و دفتر نداره 

لینک به دیدگاه

الان برى سايت رسميشون فقط اين قطعاتى كه گفتيد نيست حتى تيشرت هم دارن اونم گارانتى ميشه... :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...