رفتن به مطلب

غول دنیای گرافیک رسما معرفی شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگر منظورت txaa هست تاپیک طرفداران جی تی ای خود دوستانی که انویدیا داشتن گفتن به درد نمیخوره

ار منظورت تکنیک سایه انویدیا هست تکنیک سایه ای ام دی هم هست . . .

اگر میشه مقایسه تصویری رو بزارین ما هم ببینیم . . .

من که با 290tri-x رزولوشن 1800*3200 تست کردم در حد تصاویر 4kای بود که خود راک استار منتشر کرده بود

من منکره اون حرفتون در برابر قدرته amd چند پیج قبلتر زدید نیستم.اگه نگاخ کنید مثبت هم دادم ولی میگم آدم تو مقایسه نباید نقاط قوته هیچکدومو نادیده گرفت بلکه باید نقاطه قدرت و ضعفشون رو تو کفه ترازو گذاشت بعد هرکس بنا به شرایطش یک کدوم رو انتخاب کنه 

بالاخره شرکتی با سابقه کاریه nvidia رو نمیشه کلا ردش کرد بالاخره اونم دست خالی نیست تو میدان

لینک به دیدگاه

بازیکه ماله شرکای انویدیاست نمیشه منکر برتر بودنه nvidia شد

جان ؟؟؟؟

مال انویدیا ؟؟؟

داداش من باید خدمت عرض کنم بازی از اواخر سال 2013 برای ای ام دی اپتیمایز داشت میشد چون میخواستن راحت رو کنسول نسل جدید پورت کنند . .

بعدا برای انویدیا اپتیمایز شد . . . 

حرفا میزنین دوست عزیز

لینک به دیدگاه

من منکره اون حرفتون در برابر قدرته amd چند پیج قبلتر زدید نیستم.اگه نگاخ کنید مثبت هم دادم ولی میگم آدم تو مقایسه نباید نقاط قوته هیچکدومو نادیده گرفت بلکه باید نقاطه قدرت و ضعفشون رو تو کفه ترازو گذاشت بعد هرکس بنا به شرایطش یک کدوم رو انتخاب کنه 

بالاخره شرکتی با سابقه کاریه nvidia رو نمیشه کلا ردش کرد بالاخره اونم دست خالی نیست تو میدان

بنده رد نکردم و انویدیا تو نسل جدید تا قبل fury سلطان بودش . . .

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

حتما اگه وقت شد میزارم دوسته عزیز

اونارو بگیم هیچ فیزیکس چی؟

فیزیکس توبعضی بازی های انویدیا تایتل استفاده شده . . .

GTA:V به هیچ وجه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

بنده رد نکردم و انویدیا تو نسل جدید تا قبل fury سلطان بودش . . .

اگه اینو قبول دارید پس باید شکسته گرافیکه خودتون در مقابله 970 رو قبول کنید .چرا قبول نمیکنید.

بعدشم شما کلا nvidia رو هیچ کردید

لینک به دیدگاه

جان ؟؟؟؟

مال انویدیا ؟؟؟

داداش من باید خدمت عرض کنم بازی از اواخر سال 2013 برای ای ام دی اپتیمایز داشت میشد چون میخواستن راحت رو کنسول نسل جدید پورت کنند . .

بعدا برای انویدیا اپتیمایز شد . . . 

حرفا میزنین دوست عزیز

منم با الان دارم در مورد gtav صحبت میکنم چکار دارم به ده سال قبل.

الان شما میخوایید gta v بازی کنید باید به بهینه سازیه الان نگاه کنید که برای nvidia شده

لینک به دیدگاه

اگه اینو قبول دارید پس باید شکسته گرافیکه خودتون در مقابله 970 رو قبول کنید .چرا قبول نمیکنید.

بعدشم شما کلا nvidia رو هیچ کردید

شکست ؟؟؟ رقیب کارت من 780 هستش نه 970 و شکستش هم داده قبول ندارین ؟!!

بنده انویدیا رو هیچ نکردم گفتم تا قبل fury سلطلان انویدیا بوده ولی الان fury . . .

اصلا اینو به نظر شخصی بنده بزارین . . . و اگر نسبت به برند مورد علاقه شما بی احترامی کردم که نکردم معذرت میخوام @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

منم با الان دارم در مورد gtav صحبت میکنم چکار دارم به ده سال قبل.

الان شما میخوایید gta v بازی کنید باید به بهینه سازیه الان نگاه کنید که برای nvidia شده

پیشنهاد میکنم ببین

http://www.guru3d.com/articles-pages/gta-v-pc-graphics-performance-review,1.html

فقط فول اچ دی

290x= 82

79=970

لینک به دیدگاه

کسیکه خوابیده میشه بیدارش کرد کسیکه خودشو به خواب زده غییر ممکنه

بیشتر از این ادامه نمیدم چون بحث از آموزندگی داره به انحراف کشیده میشه و کدورت بینه همه پیش میاد 

به نظر من تاپیک الان بسته بشه احترام همه سر جاش میمونه

هرکس اگه از متنهای من ناراحت شده عذر میخوام ازش

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

لطفا دوستانه بحث کنید و مطمئننا بحث دوستانه حال همرو خوب میکنه و به نظرات هم احترام بگذارید در غیر اینصورت مجبوریم تاپیک رو قفل و یا پستها رو پاک کنیم @};-

لینک به دیدگاه

اوه اوه. چه خبره. این دعوا ها واسه چیه. واسه یه گرافیک دارین دعوا میکنین. بزارید بیاد تو بازار. ببینین چنده بعدا اگه دوس داشتین بخرین نخواستین نخرین.

اینجا همه با هم دوستیم. زشته که واسه این چیزا دعوا کنین. بحث دوستانه داشته باشین.

اقا منم تا حالا nvidia داشتم( البته نه همیشه به روز چون پولشو ندارم همیشه مدل قدیمه دست دوشو داشتم) ولی اگه ببینم این ati کارایی نسبت به قیمتش خوب باشه میرم سراغش.

حالا هی بگین اون فلانه این فلانه.

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه من بحثم با اون نینی کوچولو که میگه 970 تقلبی بود. باشه، منه فن انویدیا هم میدونم تقلبی بود. ولی آخره چرا دعوا؟

چرا قانع نیستید؟ تاپیک به این خوبی زدن خبر به چه خوبی ترجمه شده، چرا میاین توش میگین برند مقابل فلان کارتش تقلبی بود. عوض اینکه بحث سازنده کنید بگید: «ایول کارت نسل جدید رفرنسش خیلی قدرت منده، چه برسه به غیر رفرنسش!» - «منتظر نتایجش تو گیم ها هستیم» - «چیا ساپورت میکنه؟ چیا نمیکنه؟» - «به نظرتون ایسوسش گرون تره یا سافایرش؟» میاین میگین: «برند مقابل = خوبه/بده/کلاهبرداره/میتونست بهترباشه» ؟ چرا رو چیزی که بحثش هست صحبت نمیکنین؟ وضیفه منو شما نیست که بگیم کی قوی تره وضیفه اون آزمایشگاه هایی هست که کارت براشون میفرستن وتست میکنن و به صورت رایگان در سطح نت قرار میدن. کارتی که من نه طراحشم، نه صاحبشم، نه از نزدیک دیم رو چه جوری میزارید رو کفه ی ترازو؟

معلومه که یه کارت باید با کرت دیگه از برند مقال مقایسه بشه اما چرا جهت دار پست میدید؟ پست بندی هم انتقاد به این افراد بود نه به برند AMD ، دوستانی که تون تون خوندن و رفتن هیچ وقت درک نمیکنن؛ و فکر میکنن باید زود طلافی کنن.

جا داره از اون دوستانی هم که اومدن هرچند ریز، پست نوشتن؛ خطاب به پست بنده هم تشکر کنم که مردونگیشونو نشون دادن. من مشکلی ندارم اگه کسی از من بدش بیاد یا حتی از برند محبوب من بدش بیاد، ما انسانیم و حق انتخاب داریم بین یکی و دیگری.

اگر کسی بعد از پست قبلی بنده از من بدش اومد من مظلوم نمایی نمیکنم، مشکلی هم نمیبینم.

بنده فن انویدیا هستم ولی وقتی کارت 3000 دلـ×ـاری داد بیرون و آشغال بود، این رو قوبول میکنم ومیگم تایتان زد آشغال هست.

یادمون نره چه یه شرکت در ظاهر سقوط کنه یا درجا بزنه یا به اوج برسه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد جز اینکه شرکت مقابل هم همین روال رو دنبال میکنه و برای ما نتیجه ای نداره. پس به داشته هامون راضی باشیم و هر محصولی تولید شد و هر مشکلی داشت اگه ما اونو نخریدیم کاری به کارش نداشته باشیم.

محفوظ باشید. @};- 

لینک به دیدگاه

با اینکه من خودم ترکیب انویدیا و اینتل همیشه کار میکنم ولی به نظرم وجود amd واسه رقابت قدرتی و کیفیتی واقعا لازمه و الانم به شدت پیگیر اخبار کارت های جدید amd هستم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اهل فن حدث میزنید قیمت fury nano چقدر باشه؟ 

ظاهرا بین 450 تا 500 دولار، و ظاهرا از فیوری X حدودا 10 تا 15 درصد ضعیفتر هستش و قرار هستش که تو تابستان بیاد، پس با این قیمت و این قدرت فوق العاده خواهد بود...

لینک به دیدگاه

ما که یه 970 تازه خریدیم راضی هم هستیم. حالا حــــــــــــــــالا ها دارمش تا معماری جدید انویدیا پاسکال بیاد ببینیم اون موقع سلطان کیه! (همین الانشم اخبار مربوطه به پاسکال رو ببینید باید سنگر رو آماده کنید AMD فن ها! ) ;)

لینک به دیدگاه

طرفدار PC باشید بچه ها نه NVIDIA یا AMD ! فراموش نکنید همه ما سوار یه کشتی خیلی بزرگتر به نام PC هستیم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا بین 450 تا 500 دولار، و ظاهرا از فیوری X حدودا 10 تا 15 درصد ضعیفتر هستش و قرار هستش که تو تابستان بیاد، پس با این قیمت و این قدرت فوق العاده خواهد بود...

نمیدونم بقیه هم همین احساس رو دارن که من دارم یا نه :-?

که کارت nano خیلی بیشتر نو آورانست  تا کارتهای  furyx و fury که flagship این سری هستن، فکر نمیکنم از این سری کارت بخرم اما اگه بخوام بخرم صد درصد nano رو میخرم

طرفدار PC باشید بچه ها نه NVIDIA یا AMD ! فراموش نکنید همه ما سوار یه کشتی خیلی بزرگتر به نام PC هستیم...

احسنت  :D  @};-

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

Big Like :clapping:

لینک به دیدگاه

یعنی زیر دو تومن دیگه درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی زیر دو تومن دیگه درسته؟

عزیز، من نه شرکت وارد کننده هستم و نه دستم تو کار هستش... :D

ولی در کل اگه یه نگاهی به قیمت کارتهای 290X که تو همین فروشگاه خودمون بندازی، میتونی تشخیص بدی که این کارتها به چه قیمتی میتونستن به فروش برسن، ولی تا همین 1 ماه پیش قیمتهای بالای 2 تومن داشتن، البته الان فکر میکنم تنها دلیلش این هستش که میخوان انبارهاشون رو خالی کنن این شرکتهای وارد کننده و برای سری جدید AMD خودشون رو آماده کنن...

درضمن 290X به هنگام اومدنش 550 دولار قیمت داشت(یه زمانی به 750 دولار هم رسید بابت ماینینگ)

ولی در کل، بله باید پایینتر از 2 تومن باشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه من کارت گرافیک رو به ماشین تشبیه کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما متوجه منظور من نشدید !

منظور من این بود که الان در کشور ما داره پراید با اون وضع ..... فروش میکنه و این فروش ریطی به کیفیت و یا حتی قیمتش نداره ( قیمت پراید در مقابل ماشین های اروپایی ) !

گرافیک 970 مشکل حافظه داره ولی فروش هم داره مثل پراید که مشکل داره اما فروش هم داره !!!!!!!!!!

دلیلش این تشبیه هم این بود که اون دوستمون گفتن کارت گرافیک 970 فروش داره پس تقلبی نیست !

الان یعنی فقط تو ایران فروش داره؟ اون همه فروش از سری 9 رو فقط تو ایران خریدن؟ شما یه سرچ تو سایت های خارجی بزن در مورد بنچمارک ها و حتی ویدیو ها در مورد بنچمارک از 30 تاش 25 تاش برا کارتای سری 9 هست.اگه منظورتون از تقلبی حافظه هست که  الان کارت 970 اکثر بازی هارو تو فول اچ دی رو اخرین تنظیمات 60 فریم میده دیگه نمیدونم منظور شما از مشکل و تقلبی چیه.

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

نه من بحثم با اون نینی کوچولو که میگه 970 تقلبی بود. باشه، منه فن انویدیا هم میدونم تقلبی بود. ولی آخره چرا دعوا؟

چرا قانع نیستید؟ تاپیک به این خوبی زدن خبر به چه خوبی ترجمه شده، چرا میاین توش میگین برند مقابل فلان کارتش تقلبی بود. عوض اینکه بحث سازنده کنید بگید: «ایول کارت نسل جدید رفرنسش خیلی قدرت منده، چه برسه به غیر رفرنسش!» - «منتظر نتایجش تو گیم ها هستیم» - «چیا ساپورت میکنه؟ چیا نمیکنه؟» - «به نظرتون ایسوسش گرون تره یا سافایرش؟» میاین میگین: «برند مقابل = خوبه/بده/کلاهبرداره/میتونست بهترباشه» ؟ چرا رو چیزی که بحثش هست صحبت نمیکنین؟ وضیفه منو شما نیست که بگیم کی قوی تره وضیفه اون آزمایشگاه هایی هست که کارت براشون میفرستن وتست میکنن و به صورت رایگان در سطح نت قرار میدن. کارتی که من نه طراحشم، نه صاحبشم، نه از نزدیک دیم رو چه جوری میزارید رو کفه ی ترازو؟

معلومه که یه کارت باید با کرت دیگه از برند مقال مقایسه بشه اما چرا جهت دار پست میدید؟ پست بندی هم انتقاد به این افراد بود نه به برند AMD ، دوستانی که تون تون خوندن و رفتن هیچ وقت درک نمیکنن؛ و فکر میکنن باید زود طلافی کنن.

جا داره از اون دوستانی هم که اومدن هرچند ریز، پست نوشتن؛ خطاب به پست بنده هم تشکر کنم که مردونگیشونو نشون دادن. من مشکلی ندارم اگه کسی از من بدش بیاد یا حتی از برند محبوب من بدش بیاد، ما انسانیم و حق انتخاب داریم بین یکی و دیگری.

اگر کسی بعد از پست قبلی بنده از من بدش اومد من مظلوم نمایی نمیکنم، مشکلی هم نمیبینم.

بنده فن انویدیا هستم ولی وقتی کارت 3000 دلـ×ـاری داد بیرون و آشغال بود، این رو قوبول میکنم ومیگم تایتان زد آشغال هست.

یادمون نره چه یه شرکت در ظاهر سقوط کنه یا درجا بزنه یا به اوج برسه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد جز اینکه شرکت مقابل هم همین روال رو دنبال میکنه و برای ما نتیجه ای نداره. پس به داشته هامون راضی باشیم و هر محصولی تولید شد و هر مشکلی داشت اگه ما اونو نخریدیم کاری به کارش نداشته باشیم.

محفوظ باشید. @};- 

ایمان عزیز با تمام احترامی که برات قائلم . . .اگه منظورت منم باید بهت بگم یک فن انویدیا چشم و گوش بسته ای

من فن هیچ کدوم نیستم . . .  فن هیچکس و هیچی نیستم تو دنیا 50 بار گفتم :crying: نظر من این هستش کارتای fury ارزش کارت های رده بالا فعلی انویدیا رو خیلی کم کرد . . . باید یک فن چشم و گوش بسته باشی تا بخری !

وقتی سری 900 اومد قبول کردیم حرف نداره و سری 200 به خاطر مصرفی انرژی و دما بیشتر رفت زیر سایه سری 900 ولی الان . . .

970 3.5gb+512mb هست چون میخواستن 980 عملکرد بهتری داشته باشه + کمی تو مصرف انرژی هم صرفه جویی بشه . . . منبع بنده تحلیل یکی از سایت ها که وقتی مشخص شد 3.5 هست ، هستش

به نظر هم احترام بزاریم  . . . شما همیشه برین انویدیا بخرین . . . ما هم هر کدوم خواستیم میگیریم

برعکس همیشه احساس میکنم غیر منطقی صحبت میکنی . . .  مخلص ایمان عزیز @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

الان یعنی فقط تو ایران فروش داره؟ اون همه فروش از سری 9 رو فقط تو ایران خریدن؟ شما یه سرچ تو سایت های خارجی بزن در مورد بنچمارک ها و حتی ویدیو ها در مورد بنچمارک از 30 تاش 25 تاش برا کارتای سری 9 هست.اگه منظورتون از تقلبی حافظه هست که  الان کارت 970 اکثر بازی هارو تو فول اچ دی رو اخرین تنظیمات 60 فریم میده دیگه نمیدونم منظور شما از مشکل و تقلبی چیه.

کلمه تقلبی زیاده روی و حرف بی خودی هست . . . این به خاطر 30 یا ست انویدیا بوده که حافظه اش این جوری شده . . .

ولی داداش من شما دو تا 970 داری خیلی قدرتمند هست . . . حساب بکنین که من الان گرافیکم 4 گیگ هستش و GTA:V وقتی همه ی اپشن ها فعال باشن و روی very high و msaa4 و distance scaling 100% مانیتورم که نتونستم عوض کنم رزولوشن 768*1360 هستش 3.6 حافظه پر میشه !! ورزولوشن 1080 هم با تی وی تست کردم 4 گیگ سر راست میشه با 3.5 چطور میشه طرف بخواد 1080 هم بازی کنه مجبوره msaa رو بی خیال بشه تو بعضی بازی ها بدون msaa من یکی خیلی جا ها رو دندونه دندونه میبینم و بازdistance scaling کم کنه تا از 3.5 رد نشه . . . !!

970 کارت خیلی خوبی هم هست ولی حرف من اول این بود fury nano قوی تر و بهینه تر میاد و هیچی کم نداره چرا شکست رو دوستان قبول نمیکنند !!

با قبولش نه من ای ام دی بهم fury nano میده نه اونا چیزی ازشون کم میشه :(

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...