رفتن به مطلب

بهترین و خاطره انگیزترین بازی ها ( نهایی )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام مجدد !

در تاپیک قبلی http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=44569&st= از بین بیش از 60 بازی انتخاب های دوستان رو شاهد بودیم !

و 10 عدد از بازی هایی که بیشترین رای رو آوردن ( همه 10 رای و بیشتر ) به دور نهایی راه پیدا کردن تا بهترین مشخص بشه !

در این دور چند انتخابی نداریم !!!!

ترتیب در نظر سنجی براساس تعداد رای در مرحله قبل میباشد !

post-15235-0-16051100-1435163229_thumb.jpg

رتبه های برتر :

1. Resident Evil

2. GTA

3. Call Of Duty

یایان رای گیری ! 3.4.94

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

یه مدت دیگه صبر میکردی تا بچه ها همه نظرشنو بدن.

لینک به دیدگاه

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

CALL OF DUTY

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

تابيك فوق العاده قشنگه . ممنون از استارتر عزيز @};-

رقابت هم فوق العاده سنگين

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

فک کنم تنها نظر سنجی باشه که Far Cry تونسته توش بیاد جزو ۱۰تا !البته نه اینکه بازی بدی باشه خیلی هم خوب و خاطره انگیزه مخصوصا نسخه اولش. اما نسبت به خیلی از عناوین دیگه لیست اول آنچنان هم خاطره انگیز نیست خنده داره که Half Life که نسخه دومش از نظر اکثر سایتها وخود PC گیمرها بهترین شوتر اول شخص تاریخ قلمداد میشه حذف شه و Far Cry یا IGI بیان بالا! اون بازیهایی دیگه ای هم که حذف شدن بعضا جزو شاهکارهای تاریخ بازیهای ویدیویی بودن!

* بین اینها که موندن انتخاب یک عنوان از سه عنوان maxpayne ، resident evil و mortal kombat برا خود من خیلی سخته نسخه های قدیمی این سه تا بازی نوستالژی خیلی از گیمرهای قدیمی مثل منه حقیقتا ( یسری از خاطره انگیزترین عناوین دو بعدی هم متاسفانه حذف شدن که محتملا ناشی از سن نسبتا کم رای دهندگانی باشه که ازشون خاطره ندارن! ) بهر حال شاید بهتر بود امکان انتخاب چند گزینه رو مهیا میکردید تا انتخاب برا دوستان راحت تر باشه ونهایتا با جمع بندی تعداد کل آراء هر عنوان خاطره انگیز ترین بازی رو اعلام میکردید

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

48 ساعت فرصت به نظر کافی بود !

فکر کنم 40 نفر شرکت کردند !

کلا رقابت اصلی اینجاس !!!

لینک به دیدگاه

فقط و فقط و فقط و فقط و ...   مافیا اونم مافیا 2.

بعدش هم فارکرای

لینک به دیدگاه

برای من که doom3 اون زمان خیلی جالب بود با نسخه جدیدش دوباره به اون دوران بر میگردم احساسی که نسبت بهش دارم با هیچ کلامی قابل توصیف نیست 

لینک به دیدگاه

سوپر ماریو داستانی بود روی میکرو بازیش اومده بود کلی حال میداد  بازی کردنش توی اون دوران 

لینک به دیدگاه

سوپر ماریو داستانی بود روی میکرو بازیش اومده بود کلی حال میداد  بازی کردنش توی اون دوران 

گمون کنم ماریو موفق ترین بازی هستش و بیشترین فروش رو داشته !

لینک به دیدگاه

MGS کجاست! 

کراش هست اثر هنری ـه استاد کوجیما نیست:) باز از ناتی داگ آنچارتد میذاشتید یک چیزی 

عجب!

لینک به دیدگاه

MGS کجاست! 

کراش هست اثر هنری ـه استاد کوجیما نیست:) باز از ناتی داگ آنچارتد میذاشتید یک چیزی 

عجب!

لینک به دیدگاه

MGS کجاست! 

کراش هست اثر هنری ـه استاد کوجیما نیست :) باز از ناتی داگ آنچارتد میذاشتید یک چیزی 

عجب!

لطفا پست اول رو مطالعه کنید !

در تاپیک قبل از بیش از 60 بازی اینها انتخاب شدند . توی اون تاپیک هرکسی هر بازیی رو که دوست داشت میگفت تا توی لیست قرار بگیره ! وقتی یه بازی در دور اول رای نمیاره ( یا هیچ کدوم از رای دهنده ها اسمش رو نمیارن تا توی لیست باشه نمیتونه توی لیست نهایی باشه ) !

لینک به دیدگاه

چون  عنوان کردین  خاطره  انگیز من igi

فک کنم تنها نظر سنجی باشه که Far Cry تونسته توش بیاد جزو ۱۰تا !البته نه اینکه بازی بدی باشه خیلی هم خوب و خاطره انگیزه مخصوصا نسخه اولش. اما نسبت به خیلی از عناوین دیگه لیست اول آنچنان هم خاطره انگیز نیست خنده داره که Half Life که نسخه دومش از نظر اکثر سایتها وخود PC گیمرها بهترین شوتر اول شخص تاریخ قلمداد میشه حذف شه و Far Cry یا IGI بیان بالا! اون بازیهایی دیگه ای هم که حذف شدن بعضا جزو شاهکارهای تاریخ بازیهای ویدیویی بودن!

* بین اینها که موندن انتخاب یک عنوان از سه عنوان maxpayne ، resident evil و mortal kombat برا خود من خیلی سخته نسخه های قدیمی این سه تا بازی نوستالژی خیلی از گیمرهای قدیمی مثل منه حقیقتا ( یسری از خاطره انگیزترین عناوین دو بعدی هم متاسفانه حذف شدن که محتملا ناشی از سن نسبتا کم رای دهندگانی باشه که ازشون خاطره ندارن! ) بهر حال شاید بهتر بود امکان انتخاب چند گزینه رو مهیا میکردید تا انتخاب برا دوستان راحت تر باشه ونهایتا با جمع بندی تعداد کل آراء هر عنوان خاطره انگیز ترین بازی رو اعلام میکردید

کاملا مخالفم

برای  من  IGI خاطره  انگیز  ترین  بازیه.

کرش هم بعد  از اون قرار میگیره.

کمبت هم خیلی  قدیمیه ولی من  زیاد باهاش  خاطره  ندارم.

فارکرای  هم به نظر من  از لحاظ  گیم پلی بهترین  بازی بود و  هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا 48 ساعت که نشد رای گیری اخه شما می بایست برای مدت یک ماه یا حداقال یکی دو هفته ای صبر میکردید و هر روز تاپیک رو بالا می اوردین تا بشه یک نتیجه ای گرفت...  :D

.............

در حال حاضرم من ایول رای دادم چون بیشترین لذت رو از این بازی داشتم هنگام بازی کردن این بازی اصلا از فضا خارج میشدم باورم نمیشد صبح تا صبحونه می خوردم میپریدم مینشستم پاش از لحظه ای که شروع به بازی می کردم تا موقعی که مامانم ظهر از سرکار می اومد صدام میکرد نیما تازه می فهمیدم ظهر شده، البته بعداین بازی محبوب ترین بازیم تامبرایدر 2 و 3 بود و داینو کراسیس یک، بعد هیتمن و igi و جنرالز و ...  :D  :big hug:  :big hug:  :big hug:  :x

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...