رفتن به مطلب

انتخاب موس گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کدام موس razer برای گیم خوش دست تر هستند ؟

لطفا اگر خودتون تست کردین بگید

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام.

بنده تجربه ی کار با ماوس های متفاوتی رو داشتم و اگر مختصر بخوام توضیح بدم :   razer deathadder chroma edition اگر دستتون رو روی ماوس میخوابونین بسیار راحت و از هر نظر کامل هست.خودم mamba دارم و اگر بیسیم بودن براتون اهمیت نداره deathadder هیچ تفاوت ملموسی نداره.تتها ایراد این ها ارتفای کلید هاست که با وجود راحتی دلچسب برای بازیهای اکشن و در حالی که نیاز به کلیک پیاپی دارین کمی رفلکستون رو میاره پایین.در مقابل logitech در این مورد بخوبی می درخشه.تجربه ای که با mx518 داشتم تجربه ای حرفه ای با قیمیتی نه چندان گران بود جایگزینش g400 و g500 هست الان فکر می کنم.فقط بدنه ی بزرگش رو در نظر بگیرین.و g9x هم ماوس کامل و بی نقصیه از هر نظر مناسب اگر ماوس رو در پنجه میگیرین.سایر ماوس هایی که دست گرفتم اما تجربه ی استفاده بلند مدت نداشتم a4tech سری bloody نسبت به قیمتش تجربه ی خوبی بود و همچمنین steelseries sensei که ماوس کوچک و خوش دستیست . این موارد که عرض کردم ماوس های محبوب بین پلیر های call of duty ,Counter Strike حرفه ای بود.ماوس های جدیدی وارد بازار شدن از برند evga و cougar که نقد های خوبی داشتن اما تجربه ی شخصی ندارم بدلیل فاصله گرفتن از دنیای گیمینگ حرفه ای .

لینک به دیدگاه

من هم Deathadder 2014 کروما داشتم انصافا خوش دست ترین هست ! سبک و راحت دقتش هم عالی تنها مشکلی که همه موس های ریزر دارن جنس بدنه هست نسبت به بقیه برند ها زود تر کثیفی به خودش میگیره.

لینک به دیدگاه

من هم Deathadder 2014 کروما داشتم انصافا خوش دست ترین هست ! سبک و راحت دقتش هم عالی تنها مشکلی که همه موس های ریزر دارن جنس بدنه هست نسبت به بقیه برند ها زود تر کثیفی به خودش میگیره.

کاملا درست می فرمایین.زود حالت چسبندگی و چربی بخودش میگیره اما همزمان تفاوت کیفیت و لذت دست گرفتنش با سایر ماوس ها تفاوت بین کیف چرمی و پلاستیکی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...