رفتن به مطلب

انتخاب اینترنت نا محدود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من می خوام یه سرویس نا محدود بخرم (شرکتش مهم نیست )

ماهانه نهایتا ۳۵ تومن

کدوم سرویس و کدوم شرکت رو پیشنهاد می دید ؟(با لینک)

لینک به دیدگاه

با 35 تومان عمرا بتونی سرعت خوب گیر بیاری. نهایت سرعتت شاید 100-150 باشه.

ولی اگه میخوای نگاهی به شاتل داشته باش.

لینک به دیدگاه

شَوخی میکنی درسته؟ شاید منظورتون 350 تومن باشه!

ببین به شخصه دیگه isp نمونده تست نکرده باشم . با این پول میشه سرعت 15 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنی به صورت نامحدود از شاتل بخر. چقدر حوصله داشته باشی ....

های وب یک آفر داره. شما 40 گیگابایت رو در 30 روز روی سرویس خودتون میخرید قیمتش 30 تومنه. توجه کنید حتما باید سرویس داشته باشید. مثلا 3 ماهه 3 گیگ 8 مگ میشه 30 تومن. جمعا میشه ماهی 41 گیگ قیمتش هم میشه 40.000 تومن.

راه دیگه خرید سرویس اینترانت آسیتک هست که باید بعدش بری یک اکانت تبدیل بخری.

این مورد سرویس خالش سرعت 1 مگ حدود 55 تومن هست. اکانت هم نامحدود ماهی 8 تومن. جمعا با مالیات و ...70.000 بدیش اینه که محدودیت استفاده در روتر و گوشی دارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من می خوام یه سرویس نا محدود بخرم (شرکتش مهم نیست )

ماهانه نهایتا ۳۵ تومن

کدوم سرویس و کدوم شرکت رو پیشنهاد می دید ؟(با لینک)

چقدر میخوای دانلود کنی در ماه چند گیگ ؟

من الان 128 نامحدود خانگی دارم با سرعت دانلود حداکثر 30

و 3 ماهه 53 تومن

که یه مودم یو اس بی 3G گرفتم و بسته شبانه 2-8 صبح :10 تومن که با مالیات میشه 11 تومن.24 گیگ واسه یه ماه با سرعت دانلود 1 مگ الی 1.5

لینک به دیدگاه

من منظورم 10 تا 15 بود نه 100-150.

الان خودم نامحدود 128 دارم برای وبگردی. طرح 3g هم دارم با موبایل شبا دان می کنم.

لینک به دیدگاه

باید شبانه رایگان داشته باشه برای اصفهان خریدم 1 ماهه 21500 با سرعت 500 دانلود میکنه شبانه رایگان تازه فقط ماه اول 21500 میدی بقیش هر چقدر مصرف کردی

شبی 6 یا 7 گیگ دانلود میکنم خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ممنون از نظراتتون

روزی حدودا ۵تا ۱۰ گیگ

حریف قیمت سرویس حجمی نمی شم

الان هم مشتری اسیاتک هستم

و 3 ماهه 53 تومن

که یه مودم یو اس بی 3G گرفتم و بسته شبانه 2-8 صبح :10 تومن که با مالیات میشه 11 تومن.24 گیگ واسه یه ماه با سرعت دانلود 1 مگ الی 1.5

از کدوم شرکت سرویس گرفتید ؟

دانلود می کنید با افت شدید مواجه نیستید ؟

باید شبانه رایگان داشته باشه برای اصفهان خریدم 1 ماهه 21500 با سرعت 500 دانلود میکنه شبانه رایگان تازه فقط ماه اول 21500 میدی بقیش هر چقدر مصرف کردی

شبی 6 یا 7 گیگ دانلود میکنم خیلی خوبه

در تهران سرویس دارد؟

کدوم شرکت؟

لینک به دیدگاه

و 3 ماهه 53 تومن

عزیز بسته ایرانسل داری

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ممنون از نظراتتون

روزی حدودا ۵تا ۱۰ گیگ

حریف قیمت سرویس حجمی نمی شم

الان هم مشتری اسیاتک هستم از کدوم شرکت سرویس گرفتید ؟

دانلود می کنید با افت شدید مواجه نیستید ؟ در تهران سرویس دارد؟

کدوم شرکت؟

برای اصفهان که اینترنت عالی داریم همه جور سرویسی داریم اینجا فقط نامحدود نداریم برای تهران هم احتمالا خود مخابرات داشته باشه

لینک به دیدگاه

خلاصه از من گفتن بود بگرد دنبال شبانه رایگان با سرعت بالا خیلی به صرفه تره 

لینک به دیدگاه

شَوخی میکنی درسته؟ شاید منظورتون 350 تومن باشه!

ببین به شخصه دیگه isp نمونده تست نکرده باشم . با این پول میشه سرعت 15 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنی به صورت نامحدود از شاتل بخر. چقدر حوصله داشته باشی ....

های وب یک آفر داره. شما 40 گیگابایت رو در 30 روز روی سرویس خودتون میخرید قیمتش 30 تومنه. توجه کنید حتما باید سرویس داشته باشید. مثلا 3 ماهه 3 گیگ 8 مگ میشه 30 تومن. جمعا میشه ماهی 41 گیگ قیمتش هم میشه 40.000 تومن.

راه دیگه خرید سرویس اینترانت آسیتک هست که باید بعدش بری یک اکانت تبدیل بخری.

این مورد سرویس خالش سرعت 1 مگ حدود 55 تومن هست. اکانت هم نامحدود ماهی 8 تومن. جمعا با مالیات و ...70.000 بدیش اینه که محدودیت استفاده در روتر و گوشی دارید.

عزیز جا با جا فرق داره الان من نت نامحدود مخابرات دارم ماهی 44 تومن سرعت ثابت 120 قبلا میشد 2مگ هم ارتقا داد ولی الان نداره دیگه..

ماهی 100 گیگ هم دانلود میکنم سرعتش ثانیه ای هم کم نمیشه برخلاف پارس آنلاین..اول از مخابرات سوال کنن بعد شرکتا...شرکتا فقط اسمشون فرق داره وگرنه اول و آخر همشون یکی هستن

لینک به دیدگاه

عزیز جا با جا فرق داره الان من نت نامحدود مخابرات دارم ماهی 44 تومن سرعت ثابت 120 قبلا میشد 2مگ هم ارتقا داد ولی الان نداره دیگه..

ماهی 100 گیگ هم دانلود میکنم سرعتش ثانیه ای هم کم نمیشه برخلاف پارس آنلاین..اول از مخابرات سوال کنن بعد شرکتا...شرکتا فقط اسمشون فرق داره وگرنه اول و آخر همشون یکی هستن

بله قطعا جا و مرکز فرق میکنه. من نرفتم توی جزئییات چیزی که 100% احتمالش بود رو گفتم بنده خدا نره بخره با تعریفای شما بعد بمونه توش. مثل خودم هر چی تعریف شنیدم رفتم خریدم آخر هیچ کدوم فایده نکرد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مخابرات دارید ؟

می شه نوع دقیق سرویس رو بگید !

بله قطعا جا و مرکز فرق میکنه. من نرفتم توی جزئییات چیزی که 100% احتمالش بود رو گفتم بنده خدا نره بخره با تعریفای شما بعد بمونه توش. مثل خودم هر چی تعریف شنیدم رفتم خریدم آخر هیچ کدوم فایده نکرد.

موفق باشید

در کل چی رو پیشنهاد می دید ؟
لینک به دیدگاه

مخابرات دارم 512 سرعت دانلود 65 نامحدود هرچیم دان کنم مشکلی نیست 

کمی سرعت پاینه اما برا دانلود شبانه بدک نیست 

1 مگ دادن بگیرید خوبه  قیمتش 44 هست گویا 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

مخابرات دارم 512 سرعت دانلود 65 نامحدود هرچیم دان کنم مشکلی نیست 

کمی سرعت پاینه اما برا دانلود شبانه بدک نیست 

1 مگ دادن بگیرید خوبه  قیمتش 44 هست گویا

سرعت دان ۱ مگش چطوره ؟
لینک به دیدگاه

110 تا 120 هست حدودا

چقدر کم !

من با همین سرعت تو اسیاتک ۴۷۰ دان می کنم !!

الان اگه من ثبت نام کنم :

۱- سرویس الان اسیاتکم پاک میشه ؟

۲- چقدر طول می کشه ؟

لینک به دیدگاه

چقدر کم !

من با همین سرعت تو اسیاتک ۴۷۰ دان می کنم !!

الان اگه من ثبت نام کنم :

۱- سرویس الان اسیاتکم پاک میشه ؟

۲- چقدر طول می کشه ؟

نه اون سرویس جدیده ران نمیشه. اگر در حال حاظر آسیاتک داشته باشید.

تاز زمانی که درخواست جمع آوری ندید( که یک هفته لفتش میدن) مخابرات رانژه نمیکنه.

میتونی رزرو کنی که اکانت آساتکتون پاک نشه ولی به گمانم دوباره رانژه رو بگیرن ازتون اگر بر گردی آسیاتک.

لینک به دیدگاه

من مخابرات دارم نامحدود 512 سرعت روی 65kb هست ناهی 110 گیگ دانلود میکنم هزینش هم 22 هر ماه هست.

لینک به دیدگاه

مخابرات دارید ؟

می شه نوع دقیق سرویس رو بگید !

در کل چی رو پیشنهاد می دید ؟

دقیقا نگفتی برای چی میخای.

فقط دانلود؟ فقط پیج؟ فقط بازی؟ همه با هم؟

آسیاتک که به هییییییییییییییچ عنوان به درد گیم نمیخوره. پینگ اروپاش نزدیک به 400 هست. زمانی هم که کوسه کابل اینترنت رو بخوره مثلا 22 بهمن! کلا نت قطع میشه.

اگر دنبال کیفیتی که اول وایر لس بعد توی isp های شناخته شده 10 مگ تجاری مخابرات رو بگیر. 5 گیگ ماهی 28 تومن. شبا هم رایگان نیست.

من دارم. به چند دلیل یکی این که وقتی تمام نت ها قطع هستن این وسله. دوم این که یو...توب رو باز میکنه با گوشی سرعت پیج باز کردنش فوق العاده هست. پینگش با اروپا حداکثر 180 هست ممکنه به 120 هم برسه.

اگر دانلود میکنی حجم کم برو های وب با فشفشه هاشو ببین. حداکثر ماهی 40 گیگ با قیمت 30 تومن میتونی با سرعت 8 مگابیت در کل ساعات شبانه روز دانلود داشته باشی.

اگر بد جور دانلود میکنی برو تو کاری اینترانت آسیاتک.

یک چیزی بگم در مورد 3G تعرفه ی شب هاش. ببین من گول این حرفا رو خوردم. چند مورد باید توجه کنی.

اولا باید نزدیک دکل باشی.

دوم دکل شلوغ نباشه.( اینایی که میگن خوبه مسکن مهر هستن نه مرکز شهر).

بازم تاکید میکنم آنتن باید فول باشه تا بتونی سرعت بگیری ازش. مثلا سیگنالت باید روی 3G+ روی 30dbm باشه. برای من روی 90 بود که سرعتم حداکثری 55 کیلوبایت میشد. با قطعی و پینگ 2000

اگر تهرانی بگیر دنبال ispهای بینام و نشان. جاهای دیگه بی نام و نشان ها بد تر هستن مثل شهر ما.

لینک به دیدگاه

من مخابرات دارم نامحدود 512 سرعت روی 65kb هست ناهی 110 گیگ دانلود میکنم هزینش هم 22 هر ماه هست.

تهرانی ها حال میکنن به خدا.

زمانی مخابرات در شهر ما 1 مگ رو 45 میداد. بعدش شد 92 تومن بعد جمعش کرد.

لینک به دیدگاه

دقیقا نگفتی برای چی میخای.

فقط دانلود؟ فقط پیج؟ فقط بازی؟ همه با هم؟

آسیاتک که به هییییییییییییییچ عنوان به درد گیم نمیخوره. پینگ اروپاش نزدیک به 400 هست. زمانی هم که کوسه کابل اینترنت رو بخوره مثلا 22 بهمن! کلا نت قطع میشه.

اگر دنبال کیفیتی که اول وایر لس بعد توی isp های شناخته شده 10 مگ تجاری مخابرات رو بگیر. 5 گیگ ماهی 28 تومن. شبا هم رایگان نیست.

من دارم. به چند دلیل یکی این که وقتی تمام نت ها قطع هستن این وسله. دوم این که یو...توب رو باز میکنه با گوشی سرعت پیج باز کردنش فوق العاده هست. پینگش با اروپا حداکثر 180 هست ممکنه به 120 هم برسه.

اگر دانلود میکنی حجم کم برو های وب با فشفشه هاشو ببین. حداکثر ماهی 40 گیگ با قیمت 30 تومن میتونی با سرعت 8 مگابیت در کل ساعات شبانه روز دانلود داشته باشی.

اگر بد جور دانلود میکنی برو تو کاری اینترانت آسیاتک.

یک چیزی بگم در مورد 3G تعرفه ی شب هاش. ببین من گول این حرفا رو خوردم. چند مورد باید توجه کنی.

اولا باید نزدیک دکل باشی.

دوم دکل شلوغ نباشه.( اینایی که میگن خوبه مسکن مهر هستن نه مرکز شهر).

بازم تاکید میکنم آنتن باید فول باشه تا بتونی سرعت بگیری ازش. مثلا سیگنالت باید روی 3G+ روی 30dbm باشه. برای من روی 90 بود که سرعتم حداکثری 55 کیلوبایت میشد. با قطعی و پینگ 2000

اگر تهرانی بگیر دنبال ispهای بینام و نشان. جاهای دیگه بی نام و نشان ها بد تر هستن مثل شهر ما.

کارم دانلود شدید هست

می خوام 512 نامحدود مخابرات بگیرم

اگه ثبت نام کنم چقدر طول می کشه تا روی خط وصل بشه

تهران هستم

ویرایش شده توسط MOHAMMAD TITANZ
لینک به دیدگاه

کارم دانلود شدید هست

می خوام 512 نامحدود مخابرات بگیرم

اگه ثبت نام کنم چقدر طول می کشه تا روی خط وصل بشه

تهران هستم

الان آسیاتک داری درسته؟

برو جایی که خریدی درخواست لغو بده(اگر اینترنتی ثبت نام کردی زنگ بزن پشتیبانی واحد فروش) درخواست بده. اگر خوش شانس باشی اول هفته باشه زود زنگ بزنن برای تایید گرفتن از شما برای جمع آوری 3 روز. بعد اون ور هم اینترنتی ثبت نام کن زود تر کارت انجام میشه. خوش شانس باشی مثل من برای رانژه حداکثر 12 ساعت طور میکشه.

اگر دیر جمع کنن که 6 روز.

لینک به دیدگاه

میارزه کامپیوتر رو 24 ساعت روشن بزای برای 110 گیگ!؟!؟ اون هم تهران؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...