رفتن به مطلب

دانلود عنوان BATMAN ARKHAM KNIGHT

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه عزیز برنامه مرنامه ندارم.

از این روش استفاده کردم و در تاپیکهای دیگه هم گذاشتم که دوستان استفاده کنن:

همچین قفلی هم نبود :D

طریقه برداشتن قفل 30 فریم بازی بتمن شوالیه آرخام و تبدیلش به 60 فریم:

دوستان پس از نصب بازی و کپی کردن کرک به مسیر نصب بازی ، پوشه config برید:

\Program Files (x86)\Batman Arkham Knight\Engine\Config

سپس فایل BaseSystemSettings رو اجرا کنید.

درون فایل notepad مقدار MaxFPS رو از 30 به 60 تغییر بدید و فایل رو سیو کنید.

به همین راحتی بازی روی 60 فریم در صورت داشتن کارت قوی اجرا میشه.

اين روش خيلى مشكل در اينده براي بقيه ايجاد كرده بود و اونطورى كه تو فروم هاي استيم و لينا خوندم همه قفل رو گذاشته بودن دوباره

لینک به دیدگاه

اين روش خيلى مشكل در اينده براي بقيه ايجاد كرده بود و اونطورى كه تو فروم هاي استيم و لينا خوندم همه قفل رو گذاشته بودن دوباره

والا من که دارم بی مشکل بازی میکنم.حتما اون مشکلات مربوط به نسخه پرمیوم هستش.

نسخه ی CPY یه سری آپدیت بهش اضافه شده(حدود 14 گیگ به اضافه DLC)....که رو بعضی سیستمها مشکلات رو برطرف کرده.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

بعداز چندین ماه دیروز تصمیم گرفتم که بتمن رو اجرا کنم و دیدم که بعله، دقیقا همون مشکلاتی که در بازی Arkham City وجود داشت تو این بازی هم وجود داره!!!

افت فریم های وحشتناک، لود نشدن تکسچرها و باگهای عجیب و غریبی که تا حالا تو هیچ بازی غیر از بتمن ندیده بودم، نمیدونم قضیه چی هستش ولی این بازی دقیقا همون مشکلات نسخه آرخام سیتی رو داره، وقتی بازی رو با DX11 اجرا میکردی(بازی با DX9 کمتر مشکل داشت) که قرار بود واسش پچ بیاد و مشکلاتش رو حل کنه که بعد از 2 سال همچین اتفاقی نیوفتاد، این بازی هم دقیقا همین وضعیت رو داره، قرار بوده براش پچ بیاد تا مشکلاتی که روی بازی قبلی(دو بازی قبل) هم وجود داشت رو حل کنه...

بعید میدونم همچین اتفاقی بیوفته، فعلا که قضیه بازی قبلی داره تکرار میشه...

والا من که دارم بی مشکل بازی میکنم.حتما اون مشکلات مربوط به نسخه پرمیوم هستش.

نسخه ی CPY یه سری آپدیت بهش اضافه شده(حدود 14 گیگ به اضافه DLC)....که رو بعضی سیستمها مشکلات رو برطرف کرده.

عزیز میشه لینکی از این آپدیت بدید؟

14 گیگ آپدیت هیچ جا ندیدم...

یه آپدیت حدودا 700 مگی که بتا هم بود رو پیدا کردم، ولی ظاهرا فقط یه سری تغییرات تو تنظیمات بازی انجام میده و کار خاصی انجام نمیده...با یه نرم افزار حک کوچولو هم میشه این تغییرات رو انجام داد، ولی باز هم اونقدر این بازی مشکل داره که هنگام بازیش دچار سر درد میشم...

لینک به دیدگاه

بعداز چندین ماه دیروز تصمیم گرفتم که بتمن رو اجرا کنم و دیدم که بعله، دقیقا همون مشکلاتی که در بازی Arkham City وجود داشت تو این بازی هم وجود داره!!!

افت فریم های وحشتناک، لود نشدن تکسچرها و باگهای عجیب و غریبی که تا حالا تو هیچ بازی غیر از بتمن ندیده بودم، نمیدونم قضیه چی هستش ولی این بازی دقیقا همون مشکلات نسخه آرخام سیتی رو داره، وقتی بازی رو با DX11 اجرا میکردی(بازی با DX9 کمتر مشکل داشت) که قرار بود واسش پچ بیاد و مشکلاتش رو حل کنه که بعد از 2 سال همچین اتفاقی نیوفتاد، این بازی هم دقیقا همین وضعیت رو داره، قرار بوده براش پچ بیاد تا مشکلاتی که روی بازی قبلی(دو بازی قبل) هم وجود داشت رو حل کنه...

بعید میدونم همچین اتفاقی بیوفته، فعلا که قضیه بازی قبلی داره تکرار میشه...

عزیز میشه لینکی از این آپدیت بدید؟

14 گیگ آپدیت هیچ جا ندیدم...

یه آپدیت حدودا 700 مگی که بتا هم بود رو پیدا کردم، ولی ظاهرا فقط یه سری تغییرات تو تنظیمات بازی انجام میده و کار خاصی انجام نمیده...با یه نرم افزار حک کوچولو هم میشه این تغییرات رو انجام داد، ولی باز هم اونقدر این بازی مشکل داره که هنگام بازیش دچار سر درد میشم...

به همراه بازی نصب میشه.در ست آپ هستش.

جداگانه جایی وجود نداره.

لینک به دیدگاه

من کرک اشتراکی گرفتم ، اپدیت دو رو نصب کردم کاملا سالم و عالی بازی کردم

ویرایش شده توسط Raiden
لینک به دیدگاه

سلام

مگه این بازی آپدیت دوم هم داره؟

لینک به دیدگاه

بچه ها حجم آپدیت اول بازی حدودن چنده؟میشه بگید

لینک به دیدگاه

بچه ها حجم آپدیت اول بازی حدودن چنده؟میشه بگید

اپدیت دوم حدود700مگابایت هست که فقط برای نسخه ی اورجینال استیم هست و رو نسخه های کرکی کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

کسی اگر میتونه لینک نسخه fitgirl رو برای من بفرسته  

از لینک معتبر نه ایز این هایی که 10 ساعت وقت میدن دانلود کنی و..

چون شب تا صبح که خوابم میگذارم دانلود کنه سیستم.

مرسی

لینک به دیدگاه

کسی اگر میتونه لینک نسخه fitgirl رو برای من بفرسته  

از لینک معتبر نه ایز این هایی که 10 ساعت وقت میدن دانلود کنی و..

چون شب تا صبح که خوابم میگذارم دانلود کنه سیستم.

مرسی

انصافا یکی برسونه چیزی نیست بگذارم دانلود بشه. :D

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

انصافا یعنی همه شما دوستان نسخه اورجینال رو دارید ؟

یکی نیست به ما یه  لینک بده.؟؟؟

لینک به دیدگاه

انصافا یعنی همه شما دوستان نسخه اورجینال رو دارید ؟

یکی نیست به ما یه  لینک بده.؟؟؟

خدا ازشون نگذره، سرعت دانلود شبانه مارو از 200 آوردن رو 30 !!! :( :( :( وگرنه حتما پیدا می کردم لینک میدادم بهت.

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستانی که این بازی رو خریدن، الان میتونن بازی رو پس بدن و مبلغ پرداختیشون رو پس بگیرن!!!!

امروز شرکت سازنده بازی، وارنر اعلام کرد که کسانی که بازی رو خریدن، میتونن Refund کنن، چند روز پیش پچ بزرگی برای بازی اومده بود که ظاهرا قرار بود مشکلات بازی رو حل کنه، اما امروز وارنر اعلام کرد که کسانی که با بازی مشکل دارن، میتونن مبلغ پرداختیشون رو پس بگیرن، ظاهرا با پچ جدید هم مشکلی از مشکلات بازی حل نشده و وارنر اعلام کرده که هنوز رو بازی کار خواهد کرد تا مشکلاتش رو حل کنه...(زهی خیال باطل)

لینک به دیدگاه

دوستانی که این بازی رو خریدن، الان میتونن بازی رو پس بدن و مبلغ پرداختیشون رو پس بگیرن!!!!

امروز شرکت سازنده بازی، وارنر اعلام کرد که کسانی که بازی رو خریدن، میتونن Refund کنن، چند روز پیش پچ بزرگی برای بازی اومده بود که ظاهرا قرار بود مشکلات بازی رو حل کنه، اما امروز وارنر اعلام کرد که کسانی که با بازی مشکل دارن، میتونن مبلغ پرداختیشون رو پس بگیرن، ظاهرا با پچ جدید هم مشکلی از مشکلات بازی حل نشده و وارنر اعلام کرده که هنوز رو بازی کار خواهد کرد تا مشکلاتش رو حل کنه...(زهی خیال باطل)

خريد مستقيم قبوله، سى دى كى هايي كه ميفروشن نميشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...