رفتن به مطلب

اولین بررسی FURY X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

:-?  :-?  :-?  :-?  :-?

درود

اصلا حرفتون قبول ندارم که رم ها مشکل دارند و این حرف ها... اصلا همچین چیزی نیست اینکه ورژن اولیه نیومده داره میره کنار و همین یک دفعه داره استفاده میشه این هست که قراره انویدیا از رم های 3d خودش استفاده کنه در سری بعدی که سرعت پردازش بمراتب بالاتری دارند و اگه amd بخواد با همین ورژن رقابت کنه صد درصد عقب می مونه در نتیجه سریعا دارن روی ورژن 2 که سرعت بیشتری داره سرمایگذاری و کار می کنند میکنن تا عقب نمونند...!

دلیل دیگه این هست که قرار نیست فقط فیوری باشه  که از این رم استفاده می کنه نانو و فیوری دوبل هم خواهد اومد...! 

پس بی خود رو بچه مردم عیب نگذارید لطفا ... !  ^_^  :D

اینی هم که هنوز درایور کاملی عرضه نکرده یحتمل این هست که باید رو یک درایور از نو پایه ریزی شده برند چون از رم های جدیدی استفاده شده و این درایور ها فعلا برای رفع کتی هست در واقع و اینکه فعلا کار دوستان راه بیافته و مطمعنا باید منتظر یک درایور بهینه شده برای این سری به بعد باشیم در اینده نزدیک مخصوصا که دایرکتس هم داره عوض میشه کلا سر amd خیلی شلوغه خیلی برنامه نویسی دارند از اونور بودجه کم و نیروی محدود...  :(

درود بر شما

خوب بنده ی سئوال دارم که جواب خودتون رو بدم - آیا وقتی رم GDDR5 تولید شد سریع به HBM و 3D Memory رسیدن؟ چند نسل از این رم استفاده کردن؟ شما دو بحث رو باهم مخلوط کردین - فرکانس قضیه اش خیلی متفاوت از پهنای باند و فرکانسه - شرکت AMD/ATI داره معماری تغییر میده نه فرکانس

بشخصه یادم فرکانس GDDR5 حدود 5000 بود و پهنای بین 190 تا 210 گیگابایت اما حالا به 7000 و 320گیگابایت رسیده پس بی شک مشکلی توی معماری و طراحی حافظه HBM داره  در غیر اینصورت اگه این نسل رم مشکلی نداره فرکانس و پهنای باند میداد که از رقابت با 3D Memory نمونه نه اینکه نسلشو و معماریشو تغییر بده به شخصه نظرم بر اینکه AMD/ATI برای تولید خیلی عجله کرده

لینک به دیدگاه

چرا عزیز من دعوا داری؟

جو منفی رو خود شما میدی میای چند روز پیش بدون تستی یا بنچمارکی تاپیک میزنی r9nano کولاک میکند خداحافظ 970.حالا کی میاد جو درست میکنه؟

داداش بزرگوار شما چند جا به بنده منفی دادید دوستان گفتن بهم ....این حرکت بچگانه پاسخ نداره  . .  . خوش باشین

بله با اون جو منفی شما سوال تکراری برای ایجاد جو میدین . . ..   و همین کسی همین الان ثبت نام کرده میاد یه دفعه صحبت هایی که قبلا با نام کاربری دیگه داشته { تو انجمن با همه رفیقیم } ولی حدی داره میخواین چی رو ثابت کنین ؟؟؟ انویدیا جلوتر از ای ام دیه ؟؟؟؟ بله عزیز اینو اکثر افراد اشنا با دنیای کامپیوتر میدونند ولی کسی حق نداره کسی رو مجبور کنه فلان بخر فلان بخر .....کسایی هستن سنگ 980ti رو به سینه میزنند در حالی که کارت سری 600 انویدیا هم از نزدیک ندیدن .....در کل این خوبه بیاین بگین اقا سری 900 اچ دی ام ای 2 پشتیبانی میکنه ولی متاسفانه حتی fury x هم نداره .....بعد دلیل رو چند بار بهتون گفتم تاپیک هم زدم ولی شما باز میگین ! اگر میشه شرایط طرفداری از انویدیا رو برای منم بفرستین اگر بیشتر از مبلغ پیشنهادی ای ام دی بود مسیرم رو عوض کنم !!!

{ بنده برعکس خیلی از طرفدارای دو اتیشه به جا این که برند رقیب برند محبوبم رو تخریب کنم میام عادلانه صحبت هایی میکنم . . .  . بله من گفتم 970 خداحفظ ....مرد مومن وقتی طبق خبر که گزاشتم بهتر و قوی تر ظاهر شده بگم عالیجناب 970 لطف کردن جاشون رو به نانو دادن  :laughing:  البته بحث خبر نیست شاید فیک باشه ! }

لطفا بیاین بزرگ بشیم  @};-  @};-  @};-  بنده تند رفتم { کمی } اصلاح کردم . . . .طرفدار هیچکی نیستم { این جمله ماندگار منه هزار بار گفتم هر کدوم رو بپسندم میخرم پارسال بین 780 و 290 کارت 290 رو خریدم خیلی هم خوشحالم از انتخابم . .. .   :D دفعه بعد لازم شد انویدیا میگیرم که تو اکثر موارد داره بهتر از ای ام دی عمل میکنه ولی اگر ای ام دی یک حرکت خفن بزنه و بازم ریبرند باشه بازم ای ام دی میخرم ولی این تو این که شما فکر کنی چون ای ام دی دارم طرفداری میکنم از ای ام دی درست نیست .....بنده خدا 270 داشته کرایسیس رو میزاره رو الترا بعد میگه ای ام دی اشغال میسازه میره 980 میخره میگه اره این انویدیا هست زور داره  :D  حالا میگفتی خنک تره ....برق کمتری میخواد....فریم ریت روان تری داره با معماری مکسول مشکلی نبود :دی }

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود بر شما

خوب بنده ی سئوال دارم که جواب خودتون رو بدم - آیا وقتی رم GDDR5 تولید شد سریع به HBM و 3D Memory رسیدن؟ چند نسل از این رم استفاده کردن؟ شما دو بحث رو باهم مخلوط کردین - فرکانس قضیه اش خیلی متفاوت از پهنای باند و فرکانسه - شرکت AMD/ATI داره معماری تغییر میده نه فرکانس

بشخصه یادم فرکانس GDDR5 حدود 5000 بود و پهنای بین 190 تا 210 گیگابایت اما حالا به 7000 و 320گیگابایت رسیده پس بی شک مشکلی توی معماری و طراحی حافظه HBM داره  در غیر اینصورت اگه این نسل رم مشکلی نداره فرکانس و پهنای باند میداد که از رقابت با 3D Memory نمونه نه اینکه نسلشو و معماریشو تغییر بده به شخصه نظرم بر اینکه AMD/ATI برای تولید خیلی عجله کرده

شروع بسیار خوبی با بهینگی های صورت گرفته همراه HBM1 شاهد بودیم  در fiji 

در بحث اورکلاکینگ که بسیار ضعیف بود . . . .که میگن با درایور whql که بعدا اختصاصی میدن براش نتیجه کمی بهتر میشه 

در کل fury x حریف خوبی هست برای 980ti ...نمیگم این کارت رو شکست داده ولی با معماری GCN که با معیار های مکسول خیلی فاصله داشت ....خوب عمل کرده به نطرم

hbm2 و نسل جدید معماری گرافیک ای ام دی در سری 400 با پاسکال قدرتمند و فوق بهینه انویدیا واقعا دیدنی میشه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

شروع بسیار خوبی با بهینگی های صورت گرفته همراه HBM1 شاهد بودیم  در fiji 

در بحث اورکلاکینگ که بسیار ضعیف بود . . . .که میگن با درایور whql که بعدا اختصاصی میدن براش نتیجه کمی بهتر میشه 

در کل fury x حریف خوبی هست برای 980ti ...نمیگم این کارت رو شکست داده ولی با معماری GCN که با معیار های مکسول خیلی فاصله داشت ....خوب عمل کرده به نطرم

hbm2 و نسل جدید معماری گرافیک ای ام دی در سری 400 با پاسکال قدرتمند و فوق بهینه انویدیا واقعا دیدنی میشه

اگه طبق شواهد و پیشینه شرکت AMD/ATI حرف بزنیم که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد اگه بگیم منتظر معجزه باشیم که احتمال هست..................!

HBM فقط در HAWAII بکار رفته

که اگه مقدار هسته Fury X و پهنای باند و حافظه HBM و مقدار توان عملیاتی  و تعداد ترانزیستورها نسبت به GTX 980 TI مقایسه کنیم اصلا خوب نیست و بحث برق که اصلا هیچ حرفی نداریم 442Witt در حال فول لود خیلیه و اگه خنک کننده آبی هم نداشت ضعف گرما هم اضافه میشد و واقعا باید شرکت AMD/ATI برای هوادارانش ارزش قائل باشه و نیاد با تبلیغ دروغ به اون ها بی احترامی کنه

ویرایش شده توسط M.JANPOUR
لینک به دیدگاه

gcn 1.1 مال 2013 چطور انتظار dx12.1 میره وقتی هنوز صحبت از dx12.0 هم نشده بود ؟؟ 1.1 تو سری 300 هم داریم......

میشه شما بگین کدوم نرم افزار وبازی ها قراره پشتیبانی کنند ؟؟؟

چند عنوان محدود که با unreal engine 4.5 ساخته میشن یکیش در سال 2017 و اینده ....از این اپشن ها استفاده میکنند که تا اون موقع سری 400 ای ام دی هم  اومده ......

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

gcn 1.1 مال 2013 چطور انتظار dx12.1 میره وقتی هنوز صحبت از dx12.0 هم نشده بود ؟؟ 1.1 تو سری 300 هم داریم......

میشه شما بگین کدوم نرم افزار وبازی ها قراره پشتیبانی کنند ؟؟؟

چند عنوان محدود که با unreal engine 4.5 ساخته میشن یکیش در سال 2017 و اینده ....از این اپشن ها استفاده میکنند که تا اون موقع سری 400 ای ام دی هم  اومده ......

اون خبر مال JUNE 2015 هتش میتوند چک کنید

و حتما به این وب سر بزنید

http://www.legitreviews.com/geforce-gtx-980-ti-dx12-feature-level-and-tier-details_164782

https://learn.canvas.net/courses/3/pages/level-12-dot-0-game-balance

حتما موضوع لول های DX 12 رو مطالع بفرمایید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.legitreviews.com/geforce-gtx-980-ti-dx12-feature-level-and-tier-details_164782

یعنی شما خودتون مطالعه کردید !؟

لینک به دیدگاه

این دو تا طولانی هست ممنون بابت لینک بعدا چک میکنم ولی..... بازم طبق چیزی که تو ذهنمه حالا حالا ها استفاده نمیشن الان که هیچی ....دراینده شما خبر دقیق دارین ؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگه طبق شواهد و پیشینه شرکت AMD/ATI حرف بزنیم که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد اگه بگیم منتظر معجزه باشیم که احتمال هست..................!

HBM فقط در HAWAII بکار رفته

که اگه مقدار هسته Fury X و پهنای باند و حافظه HBM و مقدار توان عملیاتی  و تعداد ترانزیستورها نسبت به GTX 980 TI مقایسه کنیم اصلا خوب نیست و بحث برق که اصلا هیچ حرفی نداریم 442Witt در حال فول لود خیلیه و اگه خنک کننده آبی هم نداشت ضعف گرما هم اضافه میشد و واقعا باید شرکت AMD/ATI برای هوادارانش ارزش قائل باشه و نیاد با تبلیغ دروغ به اون ها بی احترامی کنه

داداش hbm در fiji به کار رفته

fiji نسخه ای قوی تر از تونگا هست 

لینک به دیدگاه

داداش بزرگوار شما چند جا به بنده منفی دادید دوستان گفتن بهم ....این حرکت بچگانه پاسخ نداره  . .  . خوش باشین

بله با اون جو منفی شما سوال تکراری برای ایجاد جو میدین . . ..   و همین کسی همین الان ثبت نام کرده میاد یه دفعه صحبت هایی که قبلا با نام کاربری دیگه داشته { تو انجمن با همه رفیقیم } ولی حدی داره میخواین چی رو ثابت کنین ؟؟؟ انویدیا جلوتر از ای ام دیه ؟؟؟؟ بله عزیز اینو اکثر افراد اشنا با دنیای کامپیوتر میدونند ولی کسی حق نداره کسی رو مجبور کنه فلان بخر فلان بخر .....کسایی هستن سنگ 980ti رو به سینه میزنند در حالی که کارت سری 600 انویدیا هم از نزدیک ندیدن .....در کل این خوبه بیاین بگین اقا سری 900 اچ دی ام ای 2 پشتیبانی میکنه ولی متاسفانه حتی fury x هم نداره .....بعد دلیل رو چند بار بهتون گفتم تاپیک هم زدم ولی شما باز میگین ! اگر میشه شرایط طرفداری از انویدیا رو برای منم بفرستین اگر بیشتر از مبلغ پیشنهادی ای ام دی بود مسیرم رو عوض کنم !!!

{ بنده برعکس خیلی از طرفدارای دو اتیشه به جا این که برند رقیب برند محبوبم رو تخریب کنم میام عادلانه صحبت هایی میکنم . . .  . بله من گفتم 970 خداحفظ ....مرد مومن وقتی طبق خبر که گزاشتم بهتر و قوی تر ظاهر شده بگم عالیجناب 970 لطف کردن جاشون رو به نانو دادن  :laughing:  البته بحث خبر نیست شاید فیک باشه ! }

لطفا بیاین بزرگ بشیم  @};-  @};-  @};-  بنده تند رفتم { کمی } اصلاح کردم . . . .طرفدار هیچکی نیستم { این جمله ماندگار منه هزار بار گفتم هر کدوم رو بپسندم میخرم پارسال بین 780 و 290 کارت 290 رو خریدم خیلی هم خوشحالم از انتخابم . .. .   :D دفعه بعد لازم شد انویدیا میگیرم که تو اکثر موارد داره بهتر از ای ام دی عمل میکنه ولی اگر ای ام دی یک حرکت خفن بزنه و بازم ریبرند باشه بازم ای ام دی میخرم ولی این تو این که شما فکر کنی چون ای ام دی دارم طرفداری میکنم از ای ام دی درست نیست .....بنده خدا 270 داشته کرایسیس رو میزاره رو الترا بعد میگه ای ام دی اشغال میسازه میره 980 میخره میگه اره این انویدیا هست زور داره  :D  حالا میگفتی خنک تره ....برق کمتری میخواد....فریم ریت روان تری داره با معماری مکسول مشکلی نبود :دی }

اگه من منفی دادم دلیل داشتم بدون دلیل منفی نمیدم.شما مشخص کن کجا منفی دادم تا برات توضیح بدم.

اونجایی که من از پشتیبانی fury x از نسخه دو hdmi حرف زدم اصلا یاد اون تاپیکی که شما در مورد این موضوع زده بودین نبودم.چند روز پیش تو یه سایتی یه چنین چیزی دیدم ولی دنبالش نکردم.تو اون پست نه من میخواستم جو بدم نه چیزی اگه دوباره اون پست رو ببینی حالت نوشتن من پرسشی بود نه جو میخواستم بدم نه چیزی.شما برداشت بد میکنی من خودم سوال پرسیدم جواب سوالم رو هم یکی از دوستان دادن.تو نوشته های شما اون لینک مربوط به نسخه دوhdmi رو دیدم.

تاپیک رو خوندم اخر تاپیک خود شما که میای میگی کمی بزرگ بشیم و جو منفی درست نکنیم نوشتی بعضیا فکر میکنن از مهندس های amd بیشتر حالیشونه این حرف یعنی چی؟این جو درست کردن نیست

یا بدون هیچ دلیل و مدرکی میای میگی r9 nano قوی تر از 970.بیاین بزرگ بشیم بدون مدرک حرف نزنیم.

یا میگی بعضیا با اسم کاربری مختلف میان چند جا جو درست میکنن اونم تو جواب نوشته های من یعنی منظورتون من هستم بیایم من همین یه نام کریری رو دارم پس بیایم  بزرگ بشیم نه تهمت بزنیم نه زود قضاوت کنیم.

بعضی دوستان میگن با امدن dx12 قدرت furyx بیشتر از980ti میشه.بعد درسته من بگم بعضیا فکر میکنن از منهدسای انویدیا بیشتر حالیشون میشه یا از منهدسای amd.این لحن حرف زدن خودش توهین حساب میشه.

خود شما که میگی بیایم بزرگ بشیم کمی لحن نوشته هاتو نو درست کنین به دیگران نه تهمت بزنین نه اونا رو به جو درست کردن متهم کنین

لینک به دیدگاه

د

دوست گلم شما هم دیگه خیلی دارین از amd طرفداری میکنین!!

در یک کلام : Amd انقدر تبلیغ و داد و فریاد راه انداخت آخر سر کارتش چیز خاصی در نیومد و در رزلوشن پایین 4k شکست بدی رو متحمل شد 

در مورد 970 هم باید بگم هنوز مناسب ترین گزینه واسه گیمرای هم تو ایران و هم تو خارجه !!(330 دلار هیچ کارتی این قدرت و مصرف رو نداره)

من قبول دارم که رقابت amd با انویدیا سر پرفومنس خیلی نزدیکه اما سر مصرف و دما خیلی از هم فاصله دارن 

شما اگر دوست داری برین fury x2 بخرین کسی کاری باشما نداره ولی قرار نیست نظر رو تحمیل کرد و شرکت رقیب رو تخریب!

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

اگه من منفی دادم دلیل داشتم بدون دلیل منفی نمیدم.شما مشخص کن کجا منفی دادم تا برات توضیح بدم.

اونجایی که من از پشتیبانی fury x از نسخه دو hdmi حرف زدم اصلا یاد اون تاپیکی که شما در مورد این موضوع زده بودین نبودم.چند روز پیش تو یه سایتی یه چنین چیزی دیدم ولی دنبالش نکردم.تو اون پست نه من میخواستم جو بدم نه چیزی اگه دوباره اون پست رو ببینی حالت نوشتن من پرسشی بود نه جو میخواستم بدم نه چیزی.شما برداشت بد میکنی من خودم سوال پرسیدم جواب سوالم رو هم یکی از دوستان دادن.تو نوشته های شما اون لینک مربوط به نسخه دوhdmi رو دیدم.

اگه این جوری بوده  من معذرت خواهی میکنم از شما ...امین جان ببخشین  @};-  @};-  @};-

تاپیک رو خوندم اخر تاپیک خود شما که میای میگی کمی بزرگ بشیم و جو منفی درست نکنیم نوشتی بعضیا فکر میکنن از مهندس های amd بیشتر حالیشونه این حرف یعنی چی؟این جو درست کردن نیست

یا بدون هیچ دلیل و مدرکی میای میگی r9 nano قوی تر از 970.بیاین بزرگ بشیم بدون مدرک حرف نزنیم.

یا میگی بعضیا با اسم کاربری مختلف میان چند جا جو درست میکنن اونم تو جواب نوشته های من یعنی منظورتون من هستم بیایم من همین یه نام کریری رو دارم پس بیایم  بزرگ بشیم نه تهمت بزنیم نه زود قضاوت کنیم.

بعضی دوستان میگن با امدن dx12 قدرت furyx بیشتر از980ti میشه.بعد درسته من بگم بعضیا فکر میکنن از منهدسای انویدیا بیشتر حالیشون میشه یا از منهدسای amd.این لحن حرف زدن خودش توهین حساب میشه.

خود شما که میگی بیایم بزرگ بشیم کمی لحن نوشته هاتو نو درست کنین به دیگران نه تهمت بزنین نه اونا رو به جو درست کردن متهم کنین

مردونه منظورم شما نبودین اون کاربر رو تو پرانتز گفتم همه با هم دوستیم ... بعضی ها دیونه وار دارن از انویدیا طرفداری میکنند نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه !! 

مبنع من wcctech بود یه بار دیگه تاپیکش رو نگاه کنین بعد از دو دقیقه به پیشنهاد یکی از دوستان عزیز که خبر ممکنه فیک باشه اون جمله حذف شد !!! ولی به نظرم فیک نبود بر هر حال

با یکی از کاربرای دیگه بحثم شده بود کمی عصبانی بود تند حرف زدم از همه معذرت میخوام  @};-  @};-

در کل داداش تهمتی نزدم ....و این که گفتم furyx با dx12 از 980ti بهتر عمل میکنه نظرم بود به عنوان یک کاربر ، بحثی نکردم تعجب میکنم شما اینو میگی......

اون جمله که گفتم بیایم بزرگ بشیم وقتی کاربرد داره که میدونم کسایی هستند با چند نام کاربری یه سری مطالب رو کپی میزنند و + شکلک خنده تخریب میکنند ....نمیگم حرفاشون همه ی حرفاشون الکیه ولی مطالب درست رو نمیان بگن اقا این جا ای ام دی ضعیف کار کرده ...اصلا گند زده میان تاپیک که برای بحث و تبادل نظر به تاپیک ترول تبدیل میکنند و جایی برای صحبت طرف مقابل که مثلا طرف ای ام دی باشه نمیمونه ...با کمی لحن ارام بدون ترول کردن و مسخره بازی { بزرگ بشیم !!! این جا کاربرد داره!} بحث بشه کسی که طرف ای ام دی هم بوده قبول میکنه و کسی که طرف انویدیا هم هست باید قبول کنه که مثلا میگم انویدیا با حافظه ی 970 مردم گول زد .....

این جوری دوستانه بحث میره جلو @};-

ا

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اگرم من اشتباه برداشت کردم منم از شما عذر میخوام دعوا نداریم که سعید جان

روزتون خوش

لینک به دیدگاه

اگرم من اشتباه برداشت کردم منم از شما عذر میخوام دعوا نداریم که سعید جان

روزتون خوش

تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است

@};-  @};-  @};-شما هم ببخشین مجددا ،  روز شما هم خوش هیچی بهتر ازبحث دوستانه نیست.....انویدیا و انیتل و ای ام دی در کارند تا تو فریم بگیری تو بازی....  :D  =))  =))

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

یعنی شما خودتون مطالعه کردید !؟

این دو تا طولانی هست ممنون بابت لینک بعدا چک میکنم ولی..... بازم طبق چیزی که تو ذهنمه حالا حالا ها استفاده نمیشن الان که هیچی ....دراینده شما خبر دقیق دارین ؟؟؟

داداش hbm در fiji به کار رفته

fiji نسخه ای قوی تر از تونگا هست 

من تقریبا خوندم

دوستان ما جمع شدیم که هر چی داریم برای هم به اشتراک بزاریم نه دعوا کنیم

ببینید هر چیزی توی دنیا برای خودش یک ملاک های داره که اگه اونو داشته باشه بهش میگیم یک کحصول کامل  - در سخت افزار و در حال حاضر - 1.توان کمتر 2.قدرت عملیاتی بیشتر 3.قیمت مناسب نبست به کارای

خوب دوستان ببیتد بنده درباره مشکل دار بودن این حافظه جدید HBM شک ندارم و همون طور که می بینیم اولین مشکل عدم توان اور بالاس و بی شک در آینده مشکلات دیگه از نمایش داده میشه - پس این نشون دهنده اینکه باید معماری این حافظه تغییر کنه یعنی از بیس................

قصیه R9 nano بسیار مشکوکه چرا که حالا هم R9 390X با اختلاف چند فریمی از GTX970 قویتره و احتمال ضعیفه که شرکت بیاد اینکار رو بکنه چرا که یعد 4 کارت خودشو باید از رده خارج کنه (از دید قیمت ) یعنی R9 370-R9 380-R9 390-R9 390X چون باید رقابت قیمتی و توجیهی برای تولید و رقابت داشته باشه - مثل فکر کنید 20$ از R9 390X بیشتر باشه و مقداری هم قوی تر بعد آیا کسی می یاد این کارتو بگیر اما GTX 970 نگیر؟ خوب قیمت R9 NANO بیشتر بعد اگه قیمتش از R9 390X کمتر باشه آیا کسی می یاد R9 390 و R9 390X بگیره؟

دادشم اینم معماریHawaii

post-20511-0-08805600-1435504752_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام به همه.واقعا ما با داشتن این همه مفسری که داریم واسه همینه که امریکا به خودش اجازه نمیده که به ایران حمله کنه.آخه بیاد میدونه همه تیر به خودی میزنن. پرفسور ها این کارتی که اخیرا شرکت بزرگ و همیشه پیشتاز Advanced Micro devices داده بیرون بنام R9 Fury X برای رقابت با کارت GTX 980 بوده نه TiTan z  دو چیپ ستی. قابل توجه اساتید محترم کارت                  AMD R9 Fury X2 با داشتن 8 گیگ رم HBM که هرکدام از چیپ هایی که رم روی آن تعبیه شده 4096 بیت برای رقابت با titan و یعنی فکر نکنم تا چند ماه آینده انویدیا بتونه کارت هایی بده بیرون که رم روی PCB باشه و مجبوره از AMD تقلید کنه و روی سیلیکون بده بیرون .خواهشا اساتید توجه کنن.خخخخخخخخخخخخ

ویرایش شده توسط Ehsan_21
لینک به دیدگاه

سلام به همه.واقعا ما با داشتن این همه مفسری که داریم واسه همینه که امریکا به خودش اجازه نمیده که به ایران حمله کنه.آخه بیاد میدونه همه تیر به خودی میزنن. پرفسور ها این کارتی که اخیرا شرکت بزرگ و همیشه پیشتاز Advanced Micro devices داده بیرون بنام R9 Fury X برای رقابت با کارت GTX 980 بوده نه TiTan X  دو چیپ ستی. قابل توجه اساتید محترم کارت                  AMD R9 Fury X2 با داشتن 8 گیگ رم HBM که هرکدام از چیپ هایی که رم روی آن تعبیه شده 4096 بیت برای رقابت با titan و یعنی فکر نکنم تا چند ماه آینده انویدیا بتونه کارت هایی بده بیرون که رم روی PCB باشه و مجبوره از AMD تقلید کنه و روی سیلیکون بده بیرون .خواهشا اساتید توجه کنن.خخخخخخخخخخخخ

تیتان ایکس یه هسته بیشتر نداره هسته کامل Maxwell

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

سلام به همه.واقعا ما با داشتن این همه مفسری که داریم واسه همینه که امریکا به خودش اجازه نمیده که به ایران حمله کنه.آخه بیاد میدونه همه تیر به خودی میزنن. پرفسور ها این کارتی که اخیرا شرکت بزرگ و همیشه پیشتاز Advanced Micro devices داده بیرون بنام R9 Fury X برای رقابت با کارت GTX 980 بوده نه TiTan X  دو چیپ ستی. قابل توجه اساتید محترم کارت                  AMD R9 Fury X2 با داشتن 8 گیگ رم HBM که هرکدام از چیپ هایی که رم روی آن تعبیه شده 4096 بیت برای رقابت با titan و یعنی فکر نکنم تا چند ماه آینده انویدیا بتونه کارت هایی بده بیرون که رم روی PCB باشه و مجبوره از AMD تقلید کنه و روی سیلیکون بده بیرون .خواهشا اساتید توجه کنن.خخخخخخخخخخخخ

درسته که کلا تو خاکی حرکت کردی ولی یه مثبت واسه ورودت به جمع بچه ها میدم

لینک به دیدگاه

سلام به همه.واقعا ما با داشتن این همه مفسری که داریم واسه همینه که امریکا به خودش اجازه نمیده که به ایران حمله کنه.آخه بیاد میدونه همه تیر به خودی میزنن. پرفسور ها این کارتی که اخیرا شرکت بزرگ و همیشه پیشتاز Advanced Micro devices داده بیرون بنام R9 Fury X برای رقابت با کارت GTX 980 بوده نه TiTan z  دو چیپ ستی. قابل توجه اساتید محترم کارت                  AMD R9 Fury X2 با داشتن 8 گیگ رم HBM که هرکدام از چیپ هایی که رم روی آن تعبیه شده 4096 بیت برای رقابت با titan و یعنی فکر نکنم تا چند ماه آینده انویدیا بتونه کارت هایی بده بیرون که رم روی PCB باشه و مجبوره از AMD تقلید کنه و روی سیلیکون بده بیرون .خواهشا اساتید توجه کنن.خخخخخخخخخخخخ

اگه بخایم بگیم ای ام دی ضعیفه چند وقته R9 295X2 تولید شد بعدش انویدیا اومد TITAN X -Z رو داد بیرون آیا قدرتش تو 4K به گرده پاش رسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو این تست کارت جدید 980 انویدیا از تیتان خودش که قدیمی تره هم ضعیف تره

هنوزم تو 4K بصورت سینگل کارت 295X2 درصدر جداوله.پس نگین AMD  ری.........

wzjn_untitled-9.png

ویرایش شده توسط Ehsan_21
لینک به دیدگاه

سلام به همه.واقعا ما با داشتن این همه مفسری که داریم واسه همینه که امریکا به خودش اجازه نمیده که به ایران حمله کنه.آخه بیاد میدونه همه تیر به خودی میزنن. پرفسور ها این کارتی که اخیرا شرکت بزرگ و همیشه پیشتاز Advanced Micro devices داده بیرون بنام R9 Fury X برای رقابت با کارت GTX 980 بوده نه TiTan z دو چیپ ستی. قابل توجه اساتید محترم کارت AMD R9 Fury X2 با داشتن 8 گیگ رم HBM که هرکدام از چیپ هایی که رم روی آن تعبیه شده 4096 بیت برای رقابت با titan و یعنی فکر نکنم تا چند ماه آینده انویدیا بتونه کارت هایی بده بیرون که رم روی PCB باشه و مجبوره از AMD تقلید کنه و روی سیلیکون بده بیرون .خواهشا اساتید توجه کنن.خخخخخخخخخخخخ

اگه بخایم بگیم ای ام دی ضعیفه چند وقته R9 295X2 تولید شد بعدش انویدیا اومد TITAN X -Z رو داد بیرون آیا قدرتش تو 4K به گرده پاش رسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو این تست کارت جدید 980 انویدیا از تیتان خودش که قدیمی تره هم ضعیف تره

هنوزم تو 4K بصورت سینگل کارت 295X2 درصدر جداوله.پس نگین AMD ری.........

wzjn_untitled-9.png

سلام به همه.واقعا ما با داشتن این همه مفسری که داریم واسه همینه که امریکا به خودش اجازه نمیده که به ایران حمله کنه.آخه بیاد میدونه همه تیر به خودی میزنن. پرفسور ها این کارتی که اخیرا شرکت بزرگ و همیشه پیشتاز Advanced Micro devices داده بیرون بنام R9 Fury X برای رقابت با کارت GTX 980 بوده نه TiTan z دو چیپ ستی. قابل توجه اساتید محترم کارت AMD R9 Fury X2 با داشتن 8 گیگ رم HBM که هرکدام از چیپ هایی که رم روی آن تعبیه شده 4096 بیت برای رقابت با titan و یعنی فکر نکنم تا چند ماه آینده انویدیا بتونه کارت هایی بده بیرون که رم روی PCB باشه و مجبوره از AMD تقلید کنه و روی سیلیکون بده بیرون .خواهشا اساتید توجه کنن.خخخخخخخخخخخخ

هنوزم تو 4K بصورت سینگل کارت 295X2 درصدر جداوله.پس نگین AMD ری.........

wzjn_untitled-9.png

980ti یه کارت تک هسته ای داری با یه کارت 2 هسته مقایسه میکنیش خیلی باحالی lol

اختلاف هم که 2 فریم هستش تازه کارت رفرنس هستش

این عکس هم 2k رو داره نشون میده نه 4k رو

ویرایش شده توسط samua
لینک به دیدگاه

درود بر احسان جان داداش گلم

ببخشی این حرف رو میزنم اما خداوکیلی یکم بیشتر مطالعه کن خدا وکیلی زشته حرفی بزنی بعد بچه ها نقدت کنن و ازت خورده بگیرن و با سند باهات حرف بزنن

اولین بار سال 2009 شرکت nvidia گفت روی حافظه های نسل بعد کار میکنم که سال 2012 به طور رسمی گفت روی حافظه های 3D Memory با شرکت سامسونگ کار میکنم و بعد چند مدت شرکت AMD/ATI گفت منم با شرکت Hynix روی حافظه HBM کار میکنم و حالا شاهد که طبق تبلیغات از 640GB پهنای باند و 4096BIT به 320GB و 512BIT کاهش پیدا کرد و قابلیت اور کاملا محدود داره

در جواب اینکه می فرمایید که رم ها روی چیپ سوار شدن اگه شما از اون دسته سخت افزار شناس های حرفه ای باشید میدونید که اولین بار در معرفی پاسکال شرکت NVIDIA معرفی کرد و براتون لینک گذاشتم که شما بهتر با اخبار آشنایی داشته باشید

post-20511-0-40290300-1435517066_thumb.jpg

منبع:

http://wccftech.com/nvidia-pascal-gpu-gtc-2015/

بحث اینکه Fury X2 بسیار متفاوته و قرار نیست TitanX تک هسته ی از یک کارت 2 هسته ی قوی تر باشه هر چند شرکت AMD/ATI خودش هم میدونه برای ارتباط این دو هسته بسیار با مشکل رو به رو هستش چرا که پهنای باند ارتباطی بین اینها خیلی که پس نتیجه افزایش کارای چشمگیری وجود نداره - شرکت NVIDIA برای این مشکل تکنولوژی nvlink معرفی کرده که این پتانیسل رو به هسته ها میده که 80GB/S در ثانیه با هم در ارتباط باشن که این تکنولوژی بیشتر برای حافظه های سرعت بالا و پهنای باند بالا به کار میره - دوستان خوب توجه کنید ارتباط بالاتر از تعداد بیت و پهنای باند مهمتره

تصاویر مربوط به اواخر سال 2011 در کنفرانس معرفی معماری PASCAL

لطفا پیوست هارو با دقت مشاهد و تحلیل بفرمایید

post-20511-0-35414000-1435517539_thumb.jpg

post-20511-0-78857300-1435517590_thumb.png

post-20511-0-85435400-1435517602_thumb.png

post-20511-0-53464000-1435517645_thumb.jpg

post-20511-0-46387600-1435517656_thumb.jpg

post-20511-0-80171400-1435517666_thumb.jpg

post-20511-0-83005000-1435517674_thumb.jpg

post-20511-0-80123400-1435517684_thumb.png

post-20511-0-99734400-1435519096_thumb.jpg

post-20511-0-79525100-1435519105_thumb.jpg

post-20511-0-40552600-1435519118_thumb.jpg

post-20511-0-55804600-1435519144_thumb.jpg

post-20511-0-99598100-1435519166_thumb.png

post-20511-0-92635600-1435519230_thumb.jpg

post-20511-0-21097700-1435519241_thumb.png

post-20511-0-17764100-1435519249_thumb.png

post-20511-0-35752100-1435519350_thumb.jpg

post-20511-0-06853200-1435519359_thumb.jpg

post-20511-0-25318900-1435519396_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشی این حرف رو میزنم اما خداوکیلی یکم بیشتر مطالعه کن خدا وکیلی زشته حرفی بزنی بعد بچه ها نقدت کنن و ازت خورده بگیرن و با سند باهات حرف بزنن

پست 113 و 116 :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=2884&page=12

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...