رفتن به مطلب

قطعه واسطه usb در ماوس و کیبورد بیسیم Logitech واسه چیه؟

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان.....
یک کیبورد و ماوس بیسیم لوجیتک خریدم ... بعدش یک ماوس و کیبورد هست و یک فرستنده کوچیک ( نمیدونم بلوتوث یا هرچی )

ولی یک قطعه دیگه هم هست ، که یک سرش عین usb فلش مموری نری شکل هست و تهش مادگی هست !! یعنی فک کنید یک کابل افزایش usb داره به اندزه چهار سانتی متر !! که میتونم اون فرستنده را مستقیم بزنم به لبتاپ یا کامپیوتر و یا هم اول این واسطه را بزنم و بعد فرستنده بلوتوث را بزنم تهش !! فرقش چیه ؟؟ نمیدونم اصلا واسه چیه ؟؟

ممنون میشم کسی کمکم کنه
تو کاتالوگش چیزی ندیدم

p8f8p3d6adxyng1667hu_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجاست که شاعر میگه

DAFUQ?????

مدلش موس کیبورد چیه؟

لینک به دیدگاه

احتمالا اون دانگل گیرنده و فرستندش کوچیکه و در بعضی موارد پشت کیس جای دست خوبی نداره بخاطر راحتی نصب میتونید اول دانگل رو روی این رابط سوار کنید و بعد به پشت  سیستم وصل کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونه داخلش فیلتر برای تغذیه بهتر داشته باشه چون یکی از اساسی ترین رکن ها توی فرستنده گیرنده ها تغذیه مناسب هست .

با این و بدون این بردش رو تست کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا اون دانگل گیرنده و فرستندش کوچیکه و در بعضی موارد پشت کیس جای دست خوبی نداره بخاطر راحتی نصب میتونید اول دانگل رو روی این رابط سوار کنید و بعد به پشت  سیستم وصل کنید

محتمل ترین حالت.

لینک به دیدگاه

گاهی بعضی از سوکت های یو اس بی در موس ها وکیبورد ها رم ریدر ها و...  یکمی بزرگتر از سایز معمولشون هستند که این امر باعث میشه وقتی به درگاه یو اس بی لب تاب یا کیس وارد میکنید جای یو اس بی کناری رو هم میگیره که باعث میشه عملا اون درگاه بدون استفاده باشه.یه مثالی میزنم.من وقتی رم ریدرمو که بزرگه به لب تابم وصل میکنم عملا دیگه نمیتونم موس رو به درگاه بغلیش بزنم و استفاده کنم مجبور میشم از درگاه اونطرفی استفاده کنم این قطعه باعث میشه این مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

اتفاقا من برعکس فکر میکنم بزرگه و فضای یو اس بی های کناریش رو میگیره بخاطز همین اینو گذاشتن

لینک به دیدگاه

پاسخ صحیح.

لینک به دیدگاه

میتونه داخلش فیلتر برای تغذیه بهتر داشته باشه چون یکی از اساسی ترین رکن ها توی فرستنده گیرنده ها تغذیه مناسب هست .

با این و بدون این بردش رو تست کن .

از لحاظ نظری درسته.منتها در این مورد خاص فلسفه ش این نیست. برد صفحه کلیدها و موشهای بیسیم که از wifi استفاده می کنند در حد قابل قبول و بی خطا هست. کاربردش بر اساس آنجه مسوول پشتیبانی لاجیتک توی آواژنگ می گفت کاربرد آسوده تر دانگل هست.
لینک به دیدگاه

75aos8heivvtcor06ccq_thumb.jpg

سلام..مسلما مال جا شدن و ایجاد فضا برای قرار گرفتن فرستنده در داخل درگاه USB نیست چون فرستنده خودش خیلی کوچیک تر از این رابط هست...
از نظر افزایش برد هم امتحان کردم..هم با واسطه هم بدون واسطه کلا تا 15 متر زوری جواب میده....

در هر حال سپاس گزارم از همه عزیزان.....
کاتالوگش دو تا کاغذ بود که به لب تاپ مستقیم زده و به PC با رابط... بدون توضیح

لینک به دیدگاه

برای راحت جا زدن و در آوردن از پنل پشته که ممکنه تو دید نباشه . اگر بدون دیدن بخوای بگردی دنبال اون کوچکه ، ممکنه نتونی پیداش کنی و یا سخت باشه در آوردن و جا زدنش . ولی وقتی سر این بزنی ، میتونی راحت تو پورت پنل پشت جا بزنی و در بیاری .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...